• Neděle, 17. únor 2019
  • Svátek má Rukojmí Miloslava

Před 49 lety se upálil Jan Palach, nechtěl cenzuru a cizí propagandu, ovšem obojí tu máme zpět.
Počet návštěv: 1013

Před 49 lety se upálil Jan Palach, nechtěl cenzuru a cizí propagandu, ovšem obojí tu máme zpět.

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Cenzuru obstarávají udavači a mazači na sociálních sítích, tvůrci seznamů nepohodlných médií a vedení některých firem, jež odmítají inzerovat svou reklamu na „onálepkovaných“ webech.

Propagandu v cizím zájmu plně obstarávají naši „aktivističtí novináři“ v České televizi, Respektu, Britských listech a dalších eurohujerských médiích, která plní roli někdejšího okupačního Rádia „Fltafa“ a novin nazývaných Zprávy, rovněž tak z dílny okupantů. Tehdy i teď jsme jako národ chtěli vybočit z řady a jít vlastní politickou cestou, tehdy nás „krotil“ Brežněv, dnes Merkelová s Junckerem.

Jediný rozdíl je, že někdejší tanky nahradilo ekonomické vydírání, lidi totiž natolik podléhají konzumu a lpějí na materiálních požitcích, že dnešní eurovrchnosti stačí nějak zařídit, aby se nám ekonomicky tolik nedařilo…, a velmi pravděpodobně se „poděláme“, takže to jde i bez tanků.

Stále však doufám, že se v národu opět probudí to dřívější odhodlání se „nepodělat“, jako v letech 1938 a 1968, ale že na rozdíl od těchto let také budeme podporovat jen takové politiky, kteří neohnou páteř jako kdysi Beneš a o 30 let později Dubček a Svoboda.

 

Rozhovor s Janem Palachem v nemocnici…

 

Hudební epilog

Václav Neckář – Soud

 

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

17.01.2018 10:48

Jen doplním: Po osvobození Rudou armádou se u nás až do okupace armád Varšavské smlouvy sovětská vojska nevyskytly. Až 23 roků po válce došlo k obsazení naší republiky a byly zde vybudovány a dány k dispozici prostory k "dočasnému" umístění vojsk. Dnes se zde prohání US Army a nikdo to nevnímá. Státní suverenitu s cizími vojsky táhnoucími přes naše území nelze uskutečnit, nelze ji budovat. Na Slovensku se v současnosti budují dvě americké základny. Neradno se bavit o oprátce v oběšencově domě. ....Mějte se hezky.


 
Prošli od Buzuluku doslova peklem; nálety nepřátelských letadel, explozemi bomb, dělostřeleckou palbou, mrazy i blátem zákopů; Ludvík Svoboda, Alexander Ber či Heliodor Píka, jež spolu vytvořili 1. Československý. armádní sbor v SSSR

Prošli od Buzuluku doslova peklem; nálety nepřátelských letadel, explozemi bomb, dělostřeleckou palbou, mrazy i blátem zákopů; Ludvík Svoboda, Alexander Beer či Heliodor Píka, jež spolu vytvořili 1. Československý. armádní sbor v SSSR

Bude to deset let od chvil, kdy se 24. února 2009 uskutečnil v Domě knihy Kanzelsberger v Praze na Můstku křest knihy „Deník z doby válečné“ Ludvíka Svobody. Rukopis k vydání připravila jeho dcera Zoe Klusáková-Svobodová. Jde o první úplné vydání válečných zápisků významného československého důstojníka z období červen 1939 až leden 1943.

Kupujte zbraně od USA a ne od Ruska a Číny, je to bezpečnostní riziko; zvyšujete rozpočty na obranu, aby bylo NATO nejsilnější. Uvalte další sankce na Východ, odkud hrozí největší nebezpečí světu…

Kupujte zbraně od USA a ne od Ruska a Číny, je to bezpečnostní riziko; zvyšujete rozpočty na obranu, aby bylo NATO nejsilnější. Uvalte další sankce na Východ, odkud hrozí největší nebezpečí světu…

Během víkendové mnichovské bezpečnostní konferenci to však jiskřilo hlavně mezi USA a Německem, potažmo celou Evropskou unii. Proto americký viceprezident Mike Pence zastával ve svém projevu nepokrytě zcela jiné priority než německá kancléřka Angela Merkelová.

Asi by nás chtěli mít bezpohlavní!

Asi by nás chtěli mít bezpohlavní!

Bývalý velitel speciální protiteroristické jednotky Vojenské policie Lumír Němec poskytl rozhovor Parlamentním Listům.cz ve kterém říká, že jej vytáčí skutečnost, že chlapi přestávají být „chlapama, ženy ženama“. Velmi se mu nelíbí trendy, které k nám v poslední době ze světa přicházejí. Říká, že na módních přehlídkách se muži  ukazují v barevných legínách. na vysokých podpatcích, nebo muži, kteří mají vousy a nosí ženské šaty. Myslí si, že chlap by měl být chlap a ženská ženskou. Tyto módní trendy bourají po tisíciletí zavedené osvědčené vzory.

Poslední domácí zprávy