• Středa, 12. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Klára

Politika je svinstvo, většina lidí nemá vlastní hlavu, a nebaví mne pořád poslouchat, kým jsem zrovna placený!!!!
Počet návštěv: 3363

Politika je svinstvo, většina lidí nemá vlastní hlavu, a nebaví mne pořád poslouchat, kým jsem zrovna placený!!!!

Ladislav Kašuka Článek od Ladislav Kašuka

Lidi já už s politikou vážně končím, své názory si od dnešního dne hodlám nechávat jen pro sebe a to, co se kolem nás děje, již nehodlám probírat veřejně. Tentokrát se nejedná o žádnou „únavu, nebo chvilkové znechucení, o žádnou přestávku, o které nikdy nevím, jak přesně bude vlastně dlouhá (někteří lidé mne pak píší ať tvořím dál, jiní zase brblají, že jsem se měl odmlčet na delší dobu).

Hlavním důvodem mého rozhodnutí přestat psát o politice je to, že v současné době bohužel ve světě neexistuje žádný známý politik, ke kterému bych mohl vzhlížet, a kterého bych mohl ve svých článcích podporovat a dávat za příklad. Nebudu se tu sáhodlouze rozepisovat, jak jsem dospěl k tomuto názoru, ani čím mne který politik, který mi připadl do nedávné doby jako někdo, ke komu je možné vzhlížet zklamal (již se to učinil v některých svých článcích).

Dalším, byť vedlejším důvodem je mé znechucení malostí českých lidí, kteří za každou kritikou, za každým vlastním názorem a za každým mým článkem vidí někoho, kdo mi za to podle nich musí platit. Dospělo to tak daleko, že jedni tvrdí, ze mne platí ruští oligarchové, nebo přímo Putin a druzí zase, že beru prachy od Sorose. Jen málo lidí napadne, že na rozdíl od nich nevidím geopolitiku jako fotbalové utkání Sparta-Baník, tedy že nejsem zatvrzelý fanoušek ani jedné strany a nehodlám přehlížet žádné svinstvo, ať už ho udělají Američané, nebo Rusové.

Ke své škodě, tedy nestojím na žádné straně, což je pozice, kterou mnozí lidé nedokáží pochopit, a která je tou nejtěžší možnou pozicí vůbec. Dokud jsem psal převážně o chybách, kterých se dopouští USA, NATO, nebo EU, byl jsem opěvován fanoušky Ruska i samotnými Rusy a jejich spojenci. Mé články byly zveřejňovány na ruských a syrských webech a mluvilo se o mne dokonce i v ruské státní televizi. Amerikanofily jsem byl označován za Kremlem placeného agenta a z toho, že jsem od jednoho Bělorusa dostal trochu peněz na vlajky a kameru, jako pomoc při pořádání demonstrací, se vyrobila velká umělá kauza, ve které jsem byl označen za Ruskem placeného kolaboranta, který nedělá věci z přesvědčení, nýbrž jen pro peníze.

Později, když jsem napsal pár článků, ve kterých jsem popsal, proč je špatné, že se Moskva paktuje s Turkem a zrazuje své syrské spojence, nebo o katastrofálním stavu ruského zdravotnictví a vysoké míře korupce v Rusku, byl jsem druhým táborem označen za Sorosova poskoka a mé články v Rusku (podle mého očekávání), okamžitě přestaly vycházet. Denně mne někdo uráží za něco, co dělám z přesvědčení a zadarmo, aniž jsem za to pro sebe dostal jedinou korunu, euro, rubl, nebo dolar. Lidé stejně za vším vidí jen špinavé peníze a navíc volí lidi jako je Babiš, nebo strany jako jsou ODS, Piráti, nebo Topka do čela naší země. Proto na psaní článků o politice a na celý český národ jako celek s prominutím „už prdím“. Buďte si dál v NATO a EU, volte si své Kalousky, Sobotky, Zemany, Drahoše a Bartoše a užijte si bruselsko-islámskou budoucnost naší země. Ti z Vás, co si toto nepřejí, mohou ve volném čase vzývat Putina a doufat v záchranu z Ruska :-)

Já se budu věnovat přátelům, čtení knih, sportu a sledování dobrých seriálů a filmů. Mějte se tak, jak si zasloužíte…

http://www.nwoo.org/2018/01/22/politika-je-svinstvo-vetsina-lidi-nema-vlastni-hlavu-a-nebavi-mne-porad-poslouchat-kym-jsem-zrovna-placeny/

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

23.01.2018 19:45

Je to úplněno jedno,zda mluvit či psát o politice,nebo ne.Každý systém voleb se dá zfalšovat.Jestli jsou to lístky,nebo on-line,je naprosto jedno.Tak se všichni rozhodneme nevolit a výsledný efekt bude,že nebude žádný parlament,žádná tzv.vláda a ani prezident.Co nastane potom?Skutečný boj o funkce,který se povede ne na stránkách novin,ale na krvavých válečných polích.Že je politika svinstvo je známo už po staletí.Přesto se pořád dělají dříve zákulisní machinace,dnes zákulisní machinace.Jaký je v tom rozdíl?


 
Josef Andrle

Josef Andrle

23.01.2018 16:56

Tak se na všechno vykašlat,stáhnout do ústraní,stejně nic nikdo tady v té prokleté zemi nezmění,27 let tady poslouchám politické hádky všelijakých stran,bláboly,nesmysly.Napadání,urážky,vyhrožování,,co dál,volbami se nic nezmění a já tomu stejně moc nevěřím,dá se to zmanipulovat,pokud se nebude volit on line a v jeden den,tak se ty lístky dají zašantročit,tady v té zemi už nevěřím nikomu a ničemu.Žiji tady,že asi musím,nevím,kam jinam bych šel?je to všude stejné.Politika,špína,peníze.Tady mám někoho volit a ten někdo mě jako má zastupovat?už to vidím,jak někdo hlásá někde ve vládě,to co mi jako voliči slíbil .Nepotřebuji žádnou vládu,nikoho z těch vyžírků.Nadávají všichni na dobu před r.89.to byla pohoda,klid,a žádné politikaření.Dnes se chovají jak dobytek,ti ve vládě.bez vyjímky a hájí své zájmy.řeší nesmysly,nejednají v mém zájmu,jednají proti,jsou proameričtí,prozápadní a pod.mě se nikdo v r.89 neptal,jestli chci tenhle strašidelný kapitalismus,nikdo.já jsem žil klidný,spokojený život,nikdo si mě nevšímal,měl jsem práci,ženu,děti,pohodu,klid,


 
Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Včera, to je v pondělí ráno, jsem se probudil do hrozivé skutečnosti. Mail, zaslaný všem obyvatelům zdejšího obvodu mi sděloval, že během předcházející noci z neděle na pondělí, došlo na nejvýznamnější chicagské třídě, nazvané Velkolepá míle (Magnificent Mile), a patřící do našeho obvodu, k masovému rabování maloobchodních prodejen. 

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Přiletět do země jako představitel zatímní supervelmoci, která se hroutí před očima, tři měsíce předtím, kdy jeho nejvyšší šéf prezident USA má nakročeno k odchodu z Bílého domu, je v podstatě komické. A ještě je komičtější, že přijíždí s tím, aby podpořil fanatické protičínské sunity v podobě Vystrčilů, Fischerů apod. svým vystoupením v Čechy hluboce nenáviděným Senátu.

Poslední domácí zprávy