• Neděle, 17. únor 2019
  • Svátek má Rukojmí Miloslava

Kde se bere ta drzost v práskači Chovancovi, když před lety zradil své kolegy a dnes se lísá k prezidentu Zemanovi, přestože o něm nedávno tvrdil, že v Lánech zpunktoval stranický puč proti ČSSD...?
Počet návštěv: 4577

Kde se bere ta drzost v práskači Chovancovi, když před lety zradil své kolegy a dnes se lísá k prezidentu Zemanovi, přestože o něm nedávno tvrdil, že v Lánech zpunktoval stranický puč proti ČSSD...?

- Břetislav Olšer - Článek od - Břetislav Olšer -

Je to k nevíře, kde se bere ta bezostyšná drzost v práskači Milanu Chovancovi, který před lety zradil své kolegy po schůzce s prezidentem Zemanem v Lánech a dnes se bez skrupulí análně lísá k hlavě státu, jako by se nechumelilo, přestože o ní nedávno tvrdil, že si k sobě pozvala pětici kluků, co spolu mluvili, aby pak zpunktoval stranický puč proti ČSSD...?

Zasloužené vítězství Miloše Zemana v právě skončených prezidentských volbách jsem považoval i za své vavříny, proto mě v povolebním exposé šokovala mezi jeho „nejvěrnějšími“ postava Milana Chovance, obézního Jidáše, co by zapřel nos mezi očima...Výsledek obrázku pro olser zeman volby

Nechápal jsem otrlý pštrosí žaludek bývalého ministra vnitra ČR Chovance, který by prodal svoji babičku za kus karierního žvance. Copak Miloš Zeman už zapomněl, jak u sebe v Lánech přijal pětici nespokojených socialistů, z nichž se vyklubal nestoudný práskač Chovanec...? Prezident Miloš Zeman

Prezident Miloš Zeman... FOTO: Petr Hloušek, Právo

Stejný pocit měl i tehdy v Lánech přítomný a Chovancem bonznutý Jiří Zimola, který se nyní rozhodl kandidovat na předsedu ČSSD na jejím sjezdu 18. února 2018 v Hradci Králové, kde vystoupí s projevem též prezident Miloš Zeman; Zimolu ke kandidatuře vyprovokovala kulantně řečeno názorově nestydatá bohorovnost Milana Chovance.

Po nedávných a ostudně socialisty prohraných volbách se Chovanec zadušoval, že nebude kandidovat. A ejhle, pud sebezáchovy zapracoval a teď si dovolí usilovat přímo o post předsedy...

Zeman Miloš a manželka Ivana foto: Profimedia.cz

Přitom byl určitě v roce 2013 na schůzce u prezidenta Zemana v Lánech ze všech nejaktivnější a nejvíc nadával na Sobotku, co prokaučoval šance socialistů, když se zapřísahal, že volební výsledek musí začínat trojkou. Chovanec tam submisivně přitakával, jaká jsou ty volby pro ČSSD s pouhými 20 procenty ostuda, že za to musí Sobotka pryč z čela týmu vyjednávajícího o nové vládě.

Pak tajná lánská schůzka skončila a křivák Chovanec upaloval za Sobotkou s popsanou manžetou své košile, kde měl zaznamenáno všecičko, co si v Lánech ti "zrádci" povídali.Výsledek obrázku pro olser chovanec

Paradoxně tam byl i Hašek, jehož jmenovec Jaroslav vytvořil Švejka i civilního strážníka Bretschneidera, stojícího ve službách státní rakousko-uherské policie, jehož úkolem bylo se infiltrovat do rozličných prostředí. V nich provokoval různými řečmi, aby vytáhl z nebohých lidiček třeba i fakt, že právě oni chystali vraždu následníka trůnu.

Chovanec pak do posledního písmenka Sobotkovi vše naservíroval jako stranický puč, patřičně to okořeně vyzvonil a ohlásil, jelikož jak praví každý pravý zvěd; poslouchat můžu, ale hlásit musím. Dostal za to podrbání, pochvalu před nastoupenou jednotkou socialistů a k tomu závdavkem trafiku pro práskače v podobě funkce ministra vnitra.

Vlastně, kdo jiný, než patologický donašeč, mohl zastávat toto důležité postavení? A tak se stalo, že Bohuslav Sobotka nebyl poté přes plivance Chovance u Zemana odstraněn z čela strany, nýbrž naopak od stranického válu šli Hašek, Tejc, Zimola a Škromach. A díky žvanění Chovance kariéristicky nadržený Sobotka posléze zlikvidoval tyto své největší konkurenty, a proto je dnes bývalý MV hlavním kandidátem na šéfa ČSSD.

A Zimola své změněné rozhodnutí kandidovat na post předsedy pochopitelně vysvětlil: „Za marasmus ČSSD může končící vedení. Poslední kapka byla, když jsem viděl 27. ledna 2018 Milana Chovance po boku Tomio Okamury na vítězném pódiu po vyhlášení Miloše Zemana prezidentem...“V Táboře se 20. ledna setkali stoupenci nové platformy uvnitř ČSSD, kterou založili kritici současného vedení strany. Hovoří bývalý jihočeský hejtman Jiří Zimola... Autor: ČTK

Jako jeden ze sedmi kandidátů na předsedu strany se tak Zimola vymezuje proti Milanu Chovancovi, který byl v nejužším vedení ČSSD, když v parlamentních volbách získala cca 7,3 procenta hlasů. Sociální demokraté tak nyní zoufale hledají svého spasitele. Místo nových tváří ale na sjezdu o křeslo předsedy budou usilovat hlavně profláknutí straničtí matadoři, spíš ale gauneři...

Proto o současném vzniku neformální diskusní platformy „Zachraňme ČSSD“ její signatáři informovali 5. ledna 2018 na tiskové konferenci v pražském Mánesu. Zakládajícími signatáři platformy jsou mj. Jiří Zimola, Jaroslav Foldyna, Karel Goldemund, Jan Grois, Michal Hašek, Zdeněk Koudelka, Stanislav Mrvka, Ivo Polák, Jiří Rozbořil, Josef Smýkal, Ivana Stráská či Zdeněk Škromach a Karel Šplíchal.

Po katastrofálním volebním fiasku socialistů v roce 2017 – 7, 32 %, kdy šlo o děsivé období hrobařů ČSSD – Sobotky, Chovance a Zaorálka, zuřili hlavně Jihočeši, proč na jejich kandidátce nebyl Jiří Zimola. Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka totiž 21. května 2017 uvedl, že Zimolovo vyřazení z kandidátní listiny souvisí s problémy, které vedly k jeho rezignaci na post jihočeského hejtmana.

Vyškrtlo ho předsednictvo ČSSD kvůli politicky vykalkulované kauze výstavby chaty u Lipna, kterou pro něho měl stavět nyní již bývalý předseda představenstva Jihočeských nemocnic Martin Bláha.

(Společnost Jihočeské nemocnice, a. s., je akciovou společností založenou Jihočeským krajem a byla zapsána do obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích dne 12. 9. 2005 pod sp. zn. B 1451.)

Odstranění Zimoly volebnímu výsledku rozhodně neprospělo, naopak; přitom mohli být s ním v čele jedním z nejúspěšnějších krajů za ČSSD v Česku. Ivana Stráská, místo Jiřího Zimoly hejtmanka Jihočeského kraje, mj. o platech v Jihočeských nemocnicích nezkresleně říká:Výsledek obrázku pro olser chovanec

„Když vám někdo přinese úspory 1,5 miliardy, kolik mu za to dáte? A za osm let práce? A to je případ předsedy představenstva Jihočeských nemocnic Martina Bláhy, hlavního manažera všech osmi jihočeských nemocnic. Jen v roce 2014, kdy byl Bláha dva roky ekonomickým ředitelem nemocnice České Budějovice, dosáhla tato nemocnice největšího historického zisku přes 106 milionů, v roce 2015 to bylo přes 73 milionů.

Celková výše vyplacených odměn všech členů statutárních orgánů jen Nemocnice České Budějovice činila v roce 2015 rovných 17 milionů korun hrubého (pro srovnání – českobudějovická teplárna, s pětinásobně menším obratem 700 milionů korun a desetinásobně nižším počtem zaměstnanců, vyplatila na odměnách členům statutárních orgánů přes 11,891 milionu korun v roce 2015 a v roce 2014 pak 13,774 milionu korun.

Předseda představenstva Martin Bláha tak má 1,3 násobek průměrného měsíčního tarifu primáře. Členové představenstva akciové společnosti Jihočeské nemocnice, kteří jsou členy orgánů ostatních nemocnic a podílejí se na jejich řízení, mají cca 0,25 roční odměny primářů. Odměny mají i svou motivační složku, pohyblivou a mimořádnou odměnu, vázanou na 1,2 platu primáře…“ Tolik zkrácená verze vyjádření Ivany Stráské…

Je za osm let pro předsedu představenstva Jihočeských nemocnic Martina Bláhu 32 milionů korun moc? Sám Jiří Zimola na ČT 24 v dubnu 2017 připomněl, že ANO dosadilo do funkce místopředsedy představenstev nemocnic Petra Nováka, bývalého asistenta Radky Maxové s vědomím, že jeho roční odměna by se měla pohybovat v téměř stejné částce – konkrétně 6,85 milionu.

Petr Novák je ale ve funkci až od ledna 2017 a Zimola uvedl, že si Novák po nástupu vyžádal služební vůz Mercedes Cabrio.Výsledek obrázku pro olser chovanec

Představme si nyní blíž Milana Chovance; jako absolvent Západočeské univerzity v Plzni vystudoval bakalářský obor na právnické fakultě a stal hvězdou. Sice titul bakalář získal během 9 měsíců (tedy stejně dlouho, jak spočívá v luně matky její dítě), a jeho regulérnost byla znalci a kritiky poměrů na PF ZČU zpochybněna.

V odpovědi na kritiku přinesl Milan Chovanec svou verzi studia práv, k němuž se dostal prostřednictvím kursu celoživotního vzdělávání v letech 2007 – 2008. Vedení školy následně rozhodlo, že všichni úspěšní absolventi mohou po jednom roce pokračovat v řádném studiu s tím, že budou hned zařazeni místo do druhého, ihned do 3. ročníku bakalářského studia Veřejná správa na Právnické fakultě ZČU. Prostě plzeňské rychlokvašky...

Také Miloš Zeman v jednom ze svých projevů narážel na fakt, že Chovance zkoušeli tehdejší proděkani Ivan Tomažič a Milan Kindl. Právě u nich začala vleklá kauza spojená s podezřele zkrácenou dobou studia a opisováním závěrečných prací. A tak nebylo divu, že se na této „zázračné prázdninové škole“ stal „absolventem“ Západočeské univerzity v Plzni i Milan Chovanec.

Jednooký mezi slepými králem. "Objektivní“ ČT také ohlásila, že má vzdělání vysokoškolské, přičemž sám Chovanec se doposud bránil tím, že titul nepoužívá a že řízení o odebrání titulu zastavila sama ZČU. Záhy Chovanec nastoupil na post hejtmana Plzeňského kraje, kde vystřídal Miladu Emerovou z ČSSD, která dvaadvacet let působila v KSČ. Bývalá ministryně zdravotnictví v Grossově vládě předsedala za totality závodní organizaci KSČ v plzeňské fakultní nemocnici.

Ze strany vystoupila v prosinci 1989, členkou ČSSD je až od roku 1994. Výrazněji na sebe upozornil bezcharakterní kariérista Chovanec, co neví nic o cti čestného slova, v roce 2000, když se postavil na stranu tehdejšího plzeňského lídra ČSSD Václava Šlajse.

“Vidíte, a teď se zastal Václav Šlajs mě, když jsem hlasoval pro odchod Bohuslava Sobotky z funkce předsedy strany,” říkal před lety Chovanec, kterého vzápětí onen Šlajs vystřídal v křesle hejtmana Plzeňského kraje. “Velmi brzy jsem pochopil, že se vyplatí neválčit,” potvrzuje i sám konformní Chovanec, jenž bezostyšně vyjde ve své konformní politice s každým, kdo mu zajistí prospěch. Výsledek obrázku pro zachraňme čssd

Názorová platforma "Zachraňme ČSSD" v čele s bývalými hejtmany Jiřím Zimolou a Michalem Haškem. FOTO: Blesk Zprávy, ČTK

Socialista Václav Šlajs, bývalý první Chovancův hejtmanský náměstek pro ekonomiku, byl do roku 1989 členem KSČ a po dobu mnoha let i důstojníkem komunistické armády, kde vykonával funkci předsedy útvarové organizace KSČ. Ještě v roce 1989 zdárně ukončil studium na Vysoké škole politické ÚV KSČ…

Proč chce být Miloš Zeman čestným hostem letošního únorového sjezdu ČSSD? Kdo jiný by měl mít na to právo? Prezident Miloš Zeman rovněž podpořil platformu „Zachraňme ČSSD“. „Nejsem lhostejný. Se vší vážností říkám, že mne katastrofa sociální demokracie zasáhla. Jako bývalého předsedu, který tuto politickou stranu dovedl do Strakovy akademie,“ zdůraznil.

Dnes tvrdí, že síla strany, která si 18. února na sjezdu v Hradci Králové zvolí nové vedení, je podle něho jako prezidenta i bývalého předsedy ČSSD v různosti názorů. Přiznejme si, kde začala ta současná krize? Ne před rokem, ne v Lánech, ne v roce 2013. Začala už v roce 2003, tehdejší prezidentskou volbou. Tam byl skutečný puč, puč Vladimíra Špidly proti Miloši Zemanovi, kterého 27 socialistů vyautovalo....Výsledek obrázku pro olser chovanec

Inu, a jaký je tedy Zemanův osud spjatý s ČSSD? V roce 1992 byl Miloš Zeman zvolen do Federálního shromáždění, v témže roce se stal předsedou pražské stranické organizace ČSSD, v roce 1993 se na hradeckém sjezdu stal předsedou celé této strany, jejímž šéfem byl až do dubna 2001. Při volbách v roce 1992, tedy před Zemanem, získala socialistická strana pouhých 6,53 %, o čtyři roky později již pod Zemanovým vedením byl její zisk 26,44 % a v roce 1998 opět za Zemana to bylo až 32, 31 procenta a 74 mandáty... http://www.reportermagazin.cz/a/wQbNQ/vkralovstvi-milosezemana

PS: Následuje pro připomínku a pobavení nedávno na internetových novinách Rukojmi.cz zveřejněný výběr Blbců roku 2017, možná i voličů ČSSD, když v alejích pražské kavárny bylo zase nablito; psychopati Rejžek, Černý, Doležal, Peszynski, Herman či Kalousek, Sobotka a další se brodili ve svých havloidních zvratcích… http://www.rukojmi.cz/clanky/5197-vyber-blbcu-roku-2017-v-alejich-prazske-kavarny-bylo-zase-nablito-psychopati-rejzek-cerny-dolezal-peszynski-herman-ci-kalousek-a-dalsi-se-brodili-ve-svych-havloidnich-zvratcichVýsledek obrázku pro foto olser doležal

http://www.rukojmi.cz/clanky/4078-zaoralek-sobotka-chovanec-na-tiskove-konferenci-v-ct-tri-patniky-na-okresce-prubezne-ocuravane-psi-poulicni-smeskou-bezejmenne-rasy

http://www.rukojmi.cz/clanky/2464-trest-pro-babise-za-to-ze-je-uspesny-a-jeho-firmy-za-par-let-odvedly-do-statniho-rozpoctu-19-6-miliardy-korun-a-na-dotacich-dostaly-jen-1-9-miliardy-tedy-desetinu-presto-zarlivy-kalousek-dsti-ohen-a-siru

http://www.rukojmi.cz/clanky/984-pane-prezidente-zemane-proc-hned-kalasnikov-kdyz-to-jde-havloidne-s-humanitarni-bombou

Dvě tváře kariérního Sobotky; lustrační zvyklost či post premiéra?Obrtlík Bohuslav Sobotka aneb Ještě včera lustrace, dnes už ne…?

 Izraelské osudy - Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKniha v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-osud

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.02.2018 19:34

Pane Přibyle,nezoufejte.Zase na rozdíl od absolventů plzeňské univerzity jste sám sobě vlastním ministrem a nemusíte se potýkat s agenty CIA.Tak si nic nevyčítejte,byl byste třeba stejný,jako jsou američtí agenti,řídící život v tomto státě.Zase nejste prodejná svině,na rozdíl od nich.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

12.02.2018 10:45

Jak tak pozoruji, objevili jsme vlas v polévce a zdvihá se nám z toho žaludek. Ale ruku na srdce! Naše studia neukončila opsaná práce v horizontu devíti měsíců. Kdybych to byl býval věděl, na žádnou školu bych nechodil. Levou zadní bych absolvoval jakoukoliv vysočku a profesoři by mi padli k nohám. Mám namále, abych záviděl těm, kdo práva absolvovali za pár měsíců od početí po narození dítěte. Kdybych to byl býval věděl! A já blbec jsem na takto jednoduchý způsob studia nepřišel! Kdybych alespoň vše zaspal jako Schwarzenberg, tak by mi to bylo jedno. Ztratil jsem zbytečně roky studia, aniž jsem se stal ministrem vnitra a čehokoliv jiného! Ufff! Taková nespravedlnost! ...A teď abych nabídl můj posudek: "Nikdy jsem neměl nic společného se společenskými změnami. Šly vždy kolem mne a já jsem zastával pokaždé správná stanovuska. Ty spočívaly v tom, že jsem bojoval za momentáln preferované skutečné zájmy všech, s nimiž jsem původně nesouhlasil, protože mi to Ústřední výbor KSČ zakázal. Posléze jsme rozvinuli prapory svobody, protože nám nic jiného nezbývalo. A pak přišel vítězný únor (nebo který to byl měsíc)., a my jsme ve společném šiku šli zachránit republiku, až na ty megazloděje! Nemám rád, když se zveřejňují indície ke stamiliardovým rozkrádačkám. Chovanec to pohlídá. Chovanec je zajisté odchovanec mainstreamu, který ho bude hýčkat, jako oko v hlavě. ...Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

11.02.2018 20:41

V případě Chovance se nelze ničemu divit.Je to jeden z těch,co jsou kam vítr,tam plášť.Neschopný a nevzdělaný JUDr z plzeňské univerzity,kterou zvládl vystudovat za podstatně kratší dobu,než ostatní.Kolik za to zaplatil zůstalo tajné.Ten se bude snažit profitovat u každého,kdo je u vesla.Nevím nic o tom,že by mohl jít mezi lidovce.Socani jsou v současné době stejní, jako KDU-ČSL.Prolhaní a vlastizrádní.Nyní na jejich místo nastupuje ANO, co půjde v jejich politických stopách.Babiš se bude chtít v Bruseli a Berlíně zavděčit kvůli dotacím.Je totiž chudý miliardář a dotace nutně potřebuje.Protože je to Slovák,nějaký český národ má u p-ozadí.Stejně jako ta slovenská pizda Krnáčová,která chce být zase primátorkou.Ještě zbývá,aby si Češi zvolili za svého představitele třeba knihovníka,aby je zastupoval.Knihovnice už svůj potenciál vyčerpala.Schulz by byl ten pravý!


 
Prošli od Buzuluku doslova peklem; nálety nepřátelských letadel, explozemi bomb, dělostřeleckou palbou, mrazy i blátem zákopů; Ludvík Svoboda, Alexander Ber či Heliodor Píka, jež spolu vytvořili 1. Československý. armádní sbor v SSSR

Prošli od Buzuluku doslova peklem; nálety nepřátelských letadel, explozemi bomb, dělostřeleckou palbou, mrazy i blátem zákopů; Ludvík Svoboda, Alexander Beer či Heliodor Píka, jež spolu vytvořili 1. Československý. armádní sbor v SSSR

Bude to deset let od chvil, kdy se 24. února 2009 uskutečnil v Domě knihy Kanzelsberger v Praze na Můstku křest knihy „Deník z doby válečné“ Ludvíka Svobody. Rukopis k vydání připravila jeho dcera Zoe Klusáková-Svobodová. Jde o první úplné vydání válečných zápisků významného československého důstojníka z období červen 1939 až leden 1943.

Kupujte zbraně od USA a ne od Ruska a Číny, je to bezpečnostní riziko; zvyšujete rozpočty na obranu, aby bylo NATO nejsilnější. Uvalte další sankce na Východ, odkud hrozí největší nebezpečí světu…

Kupujte zbraně od USA a ne od Ruska a Číny, je to bezpečnostní riziko; zvyšujete rozpočty na obranu, aby bylo NATO nejsilnější. Uvalte další sankce na Východ, odkud hrozí největší nebezpečí světu…

Během víkendové mnichovské bezpečnostní konferenci to však jiskřilo hlavně mezi USA a Německem, potažmo celou Evropskou unii. Proto americký viceprezident Mike Pence zastával ve svém projevu nepokrytě zcela jiné priority než německá kancléřka Angela Merkelová.

Asi by nás chtěli mít bezpohlavní!

Asi by nás chtěli mít bezpohlavní!

Bývalý velitel speciální protiteroristické jednotky Vojenské policie Lumír Němec poskytl rozhovor Parlamentním Listům.cz ve kterém říká, že jej vytáčí skutečnost, že chlapi přestávají být „chlapama, ženy ženama“. Velmi se mu nelíbí trendy, které k nám v poslední době ze světa přicházejí. Říká, že na módních přehlídkách se muži  ukazují v barevných legínách. na vysokých podpatcích, nebo muži, kteří mají vousy a nosí ženské šaty. Myslí si, že chlap by měl být chlap a ženská ženskou. Tyto módní trendy bourají po tisíciletí zavedené osvědčené vzory.

Poslední domácí zprávy