• Neděle, 22. duben 2018
 • Svátek má Rukojmí Evženie

Šaškárny s rozsudky – lze si objednat „spravedlnost“?
Počet návštěv: 638

Šaškárny s rozsudky – lze si objednat „spravedlnost“?

Radomír Dolanský Článek od Radomír Dolanský

Hurááá! Babiš byl estébák. Dvakrát sice nebyl, ale napotřetí se to povedlo. Je to opravdu spravedlnost? Nejde zdaleka jen o kauzu estébák Babiš, ať už na Slovensku nebo v Čechách.  

tip:

PRO POSLECH ČLÁNKU KLIKNĚTE ZDE

 

Blok zhrzených pětiprocentních s jedenáctiprocentním v čele, vykřikují z plna hrdla, že zvítězila spravedlnost, že to tušili, ba co dím, oni to věděli s naprostou jistotou. Svoji škodolibou radost nedokážou zakrýt a ani se o to nesnaží. To však znamená, že předchozí dva rozsudky byly nespravedlivé. Přestože souboj skončil 2:1 ve prospěch nespravedlnosti, zvítězila údajná spravedlnost. Ale ještě předtím, než se tak stalo, pojistila si spravedlnost své vítězství a prohlásila do budoucna svědectví bývalých pracovníků StB za nevěrohodné. Takto funguje spravedlnost u sousedů?

Média společně se smečkou neúspěšných budou zase minimálně dva týdny omílat, jak odporný je Andrej Babiš, navrhovat řadu pomatených kroků k jeho zničení a dokazovat, jak škodí našemu úžasnému právnímu státu a demokracii. Především na ČT se budou střídat hordy politologů a učeně plkat o tom, co kdyby, kdyby... To je další český fenomén: Máme nedostatek lékařů, ale politology můžeme přehazovat vidlemi!!!
Stejně urputně se budou snažit tito "spravedliví" zamlčet, že dle platných zákonů České republiky je úplně jedno, jestli Andrej Babiš estébákem byl, či nikoliv! Lustrační zákon byl zrušen v roce 2014, takže i bývalý spolupracovník StB může být premiérem země české v roce 2018! Tečka. To ovšem nijak nebrání, aby neúspěšná svoloč vřískala i nadále jako kolovrátek o dennodenním ohrožení demokracie. Jen záštiplný hlupák se nepoučí, že to není Babiš, komu toto nekonečné fňukání škodí.

A co třeba kauza soudkyně Králové? Že si protiřečí soudci dvou různých soudů, na to jsme si v našem „právním“ státě jaksi už zvykli. Ale že protiřečí soudce sám sobě, to je tedy justiční bonbónek. Zajímavá je vždy i obrana justice, která vehementně tvrdí, že se pokaždé jedná o pochybení jednotlivce, nikoliv systému.
A co třeba kauza Janoušek? Kolik je v České republice řidičů, kteří opilí těžce zranili druhého člověka a vesele si chodí po svobodě a soudy se dohadují, co mají vlastně dělat? Kdyby šlo o nějakého zedníka, tak je v base zpátky do několika hodin a nikdo se s ním nebaví!
A co třeba kauza exsenátora Nováka? Pustil by soud na svobodu bílého koně odsouzeného za čtyřiceti milionovou krádež na záruku motorkářského klubu?
A co třeba kauza katarského prince, kterého do Kataru vydal sám ministr takzvané spravedlnosti?
A co třeba koneckonců kauza Rath? Chodil by si po svobodě obyčejný úředníček, kterého chytili před šesti lety se sedmi miliony v krabici?

Opravdu je tak ujetý názor Andreje Babiše, že si lze v České republice objednat trestní stíhání nebo si „nějak“ vymoci tu správnou spravedlnost? Možná to u sousedů funguje podobně. Slovenská justice a politická elita má už za sebou rovněž mnohé...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.02.2018 20:29

Myslím,že v tomto případě kavárna peníze neobětovala.Na to stačila suma, kterou vybrali na Slovensku.Navzájem si pomáhají jinak,např.pokusy přesvědčit veřejnost účastí cizinců při profilaci nějakých přátelských uskupení.Jak před volbami předváděla slovenská komediantka.Přesto,že řada z těch kavárenských povalečů,žila víceméně v sociku,tak si odtud nevzala nejmenší poučení a postupuje ve stopách přesvědčených soudruhů.Jen to aplikuje ve prospěch"soukmenovců".Co to slovo znamená víme všichni.A přesně tam se nás snaží táhnout.Minutová srážka s blbcem není ztrátou času.Jak řekl jeden moudrý pán.Boj proti blbosti se nedá vyhrát,ale přesto je nutno proti ní bojovat neustále,nikdy ten boj nesmí přestat.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

14.02.2018 10:30

Kolik asi musela obětovat sebranka Pražské kavárny peněz, aby se napotřetí dostavil kýžený verdikt? Pár podplacených "šťastlivců" si za tento obulus postaví rozkošný dům. Kšeft je kšeft! Když jednou má být ing. Babiš padouch, tak ať za to něco utržím do vlastní kapsy. Veřejnost v žádném případě nemá prostředky na to, aby si zjevně podvržené údaje ověřila. Takže tento podvod je beztrestný. Naopak, kdyby se do nás někdo opřel, necháme ho stíhat za křivé nařčení. Takové jsou naše pravomoce, tak si nás, manipulátorů, nevšímejte. Proč je Babiš spolupracovníkem StB až napotřetí? Původně za to nic nekáplo, tak proto byl čistý. Až teď konečně kavátna přišla na to, že za takovou informaci se platí. Peníze přistály na správných účtech, a ejhle! Z Babiše je donašeč, než bys řekl švec! ....Zločinci z kavárny si neuvědomují, že tímto pokryteckým běsněním jenom posilují naštvání veřejnosti. Komunisti nás tak dlouho přesvědčovali o své pravdě, až na Václavském náměstí stály desetitisíce lidí tak namačkaných na sebe, že by nepropadl mezi nimi ani špendlík. Čím více nás komunisti přesvědčovali o své pravdě, tím větší odpor většinové společnosti vzbudili. Dnes kavárenské kolaboranty s cizí mocí čeká to samé. Stále více lidí jimi pohrdá. Pokud budou předčasné volby, ing. Babiš opět posílí. Drtivě zvítězí. Kavárenská pseudointeligence se zřejmě nepoučila z nedávných dějin. Cpe do nás lživou propagandu horem, dolem. Ti idioti netuší, že to zanmená jejich konec. Jejich komunističtí předchůdci do nás ládovali propagandu dnem i nocí. Právě tento faktor vedl k rozpadu jejich impéria. Pokud to kavárna netuší, pak s blbci neztrácejme čas. I minutová srážka s blbcem je ztrátou času.....Mějte se hezky.


 
       X sjezd KSČM. Skuteční komunisté už sotva dýchají a delegáti tohoto sjezdu volbou zrádného Filipa dali zelenou k jejich úplné likvidaci. Skálo zakroč!!!

X sjezd KSČM. Skuteční komunisté už sotva dýchají a delegáti tohoto sjezdu volbou zrádného Filipa dali zelenou k jejich úplné likvidaci. Skálo zakroč!!!

Možná ani nemá smysl se k dnešnímu sjezdu levicové špíny vůbec vyjadřovat. Říkám si sám sobě abych držel hubu, ale nitro se bouří. Mé přesvědčení se bouří!! Vyzývám proto skutečné komunisty k opuštění oportunistické a zrádcovské partaje s názvem KSČM, která se pachtuje s ideologickým nepřítelem, s nepřítelem národa a dělnické třídy.

Projev prezidenta republiky na sjezdu Komunistické strany Čech a Moravy

Projev prezidenta republiky na sjezdu Komunistické strany Čech a Moravy

,,Víte, když jsem řekl, že jsem levicový politik, a proto mě oslovil rok 68 a socialismus s lidskou tváří, chtěl bych  říci, že i když je to velmi nepolupární, že jsem stoupenec socialismu. Ale pozor na to, stoupenec demokratického socialismu. Takového, jako byl například v osobě Olofa Palmeho, Willyho Brandta, Françoise Mitterranda a řady a řady dalších. 

Glosa: Kdypak se přihlásí též Radek Banga do soutěže o Pulitzerovu cenu…? Často přece skrze svou hudbu a hlavně svými texty nemilosrdně poukazuje na aktuální společensko-politické problémy.

Glosa: Kdypak se přihlásí též Radek Banga do soutěže o Pulitzerovu cenu…? Často přece skrze svou hudbu a hlavně svými texty nemilosrdně poukazuje na aktuální společensko-politické problémy.

Radek Banga sice se svojí skupinou Gipsy.cz není zrovna hip hopový umělec a rapper jako Kendrick Lamar, co se právě stal prvním hip hopovým umělcem, který získal Pulitzerovu cenu za hudbu, nicméně možná by porotu přesvědčil svým nějakým laskavým textíkem...

              Arabista Pelikán: Spojencům věřit musíme – i když lžou

Arabista Pelikán: Spojencům věřit musíme – i když lžou

No přesně takhle to na Novinkách CZ pan Pelikán neřekl, ale přesně takový význam to mělo. Řekl to totiž takto: „Spojencům věřit musíme, i když Sýrie a Rusko mají pravdu“. A spojenci lžou, až se jim od huby práší, doplní si už každý, kdo v posledních dnech sledoval nepředstavitelnou západní blamáž, ty neuvěřitelné lží, jdoucí rychle za sebou a doprovázené mamutími tresty lživě obiněných a vzápětí též nespravedlivě odsouzených. 

Poslední domácí zprávy