• Pátek, 07. květen 2021
  • Svátek má Rukojmí Stanislav

EU a referendum
Počet návštěv: 3646

EU a referendum

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

První referendum proběhlo bez kvóra. Proč by se nemělo opakovat, také bez kvóra, když se podpisem lisabonské smlouvy radikálně změnily podmínky v EU? Jakýsi "léčitel" Hnízdil, který nutil Klause k podpisu LS, dnes lituje. Ale teď už je pozdě. Kdysi slibovalo ČSSD referendum, od roku 2000 od toho upustilo, protože mělo "Dlouhodobý program ČSSD 2000". Z internetu to raději stáhli, protože tam šlo výhradně o mimořádnou preferenci imigrace, jako mnohem důležitější program než vše ostatní. Dokonce ODS navrhovalo referendum o výstupu z EU. Referendum je nedílnou součástí skutečné demokracie. Strany mající v názvu slovo demokracie, už dávno nejsou demokratické. Týká se i KDU- ČSL. Pokud jde o referendum, existuje ideálnější důkaz, kterým politikům a stranám jde o český národ a kterým jen o koryto?

Dnes už je jasné, proč se zrušila armáda a hranice. Jak často jezdíte do ciziny, že vám vadí malé zdržení na hranicích? Proč všechny státy dovolí vstup cizáků do svých zemí bez dokladu totožnosti a bez lékařské prohlídky? Zkuste takto přiletět do USA. EU naopak podporuje vandráky mnoha sociálními výhodami, dokonce i okamžitým přídělením bytu.

Politici navrhují před referendem diskusi o výhodách EU. Každý, kdo má zdravý selský rozum, dávno ví, že negativa velmi silně převažují a aspoň jeden jediný klad aby člověk hledal lupou. EU nás vydírá, že nám nevrátí naše peníze, kterým říká dotace, a dokonce budeme platit stotisícové pokuty za každého odmítnutého cizáka.

Soudružko Šabatová a soudruhu Dienstbiere, vám nevadí, že EU porušuje základní lidská práva a že nutí tyto vandráky žít v zemích, kde žít nechtějí? Vám nevadí, jaké postavení v cizině mají tyto muslimky? Proč preferujete tuto kriminální a nikdy nepracující menšinu před českou menšinou, která pracuje a je touto cizáckou menšinou ohrožena na svých životech pádem z pátého patra? Gayové, ještě budete volit tohoto pivního sluhu a ČSSD, která je proti vám?

Prý všechny firmy ihned odejdou. A v které zemi by mohly platit tak nízké mzdy? Prý skončí všechny obchody s cizinou. A kam by posílal Západ amarouny, pardon, umělou hmotu zvanou potraviny? Byli jsme před EU, budeme i po ní. Historie dokazuje, že žádná říše nevydržela věčně. Týká se i nové říše velkoněmecké. Už před deseti roky jsem tvrdil, že Titanic se potápí, ale na palubě se stále tancuje. A to jsme ještě neznali slova imigrant, inkluze, asimilace, extremismus, radikalismus, islamofobie...

Jak je možné, že všechny pravicové /!/ strany podporují levicové regulace, zákazy, příkazy, dokonce i dotace podporující korupci? Jak je možné, že všechny pravicové strany, hájící svobodu jednotlivce najednou ohrožují suverenitu českého státu? Skutečně není Západ mnohem levicovější, totalitnější než bývalý Sovětský svaz? Skutečně si někteří politici, včetně Babiše myslí, že se EU změní? Evropská komise nikým nevolená poslouchá příkazy NWO a o všem rozhoduje. Právě proto vznikla salámovou metodou EU, dříve EHS, předtím jakési ocelářské společnosti. To, co se dnes děje, bylo plánováno asi před sto či dvě sta lety. Viz kniha "Co nesmíte vědět!"

Většina politiků dnes záměrně a vědomě porušuje ústavu. Soudruh Rychetský,  bývalý člen KSČ, dnes předseda proti/!/ústavního soudu a jakýsi povedený pták Plamenák, pardon, Pelikán prohlašují, že SPD je fašistická strana. Je-li to pravda, proč ji hned nezakázali? Není-li to pravda, dopouští se oba dvou trestných činů- šíření nenávisti a šíření poplašné zprávy. Proto by měli být okamžitě oba odvoláni a hnáni před soud! 

Referendum by prý bylo každý týden na každou hloupost. Omyl. Celostátní referendum by se mělo týkat jen mimořádných záležitostí, jako je bezpečnost a suverenita státu: Změna hranic, změna měny, změna stavu armády, připojení či odpojení se k jiné organizaci či státu. Nic víc, nic mín. Ve skutečnosti by šlo jen o dvě referenda. Případně třetí referendum o zavedení eura. Naše armáda nikdy nebojovala v cizích zemích, snad jen vyjímečně. Až od nástupu Havla se to změnilo. "Humanitární válka" proti Srbům, kteří nám kdysi pomohli. EU ani NATO nás nechrání před vandráky, ba naopak, obě organizace nás ohrožují a podporují vznik třetí světové. Proč je Rusko tak "roztahovačné", že má armádu blízko všech hranic, kde jsou vojska NATO? Že má svou armádu na svém území, nikoho nezajímá.

Ústava ČR, článek 3: Součástí ústavního pořádku ČR je Listina základních práv a svobod. Listina základních práv a svobod, čl. 21, odst. 1: Občané mají právo podílet se na správě věcí veřejných nebo svobodnou volbou svých zástupců.

O nastupující totalitě a cenzuře se dočtete na mnoha webech. O trestné činnosti- krádeži soukromých emailů dlouhodobě píše Aeronet a každý pátek po 19. hodině mluví Svobodný vysílač. Kdy se konečně český národ probudí?

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

27.02.2018 20:11

Autor článku se začal ohánět lidskými právy,ale ne těch muslimských zmrdů.Proto je jeho volání zbytečné.Ksindl Šabatová má národ jen na to,aby platil její záliby,tj.lidská práva nemakačenků a muslimských nájezdníků.Národ žádná práva mít nemá,podle ní.Má jen platit a poslouchat nařízení.Ta sotva pomáhala rodinám zavřených disidentů.Kdo jí dosadil do postu"ombudsmana"?Toho by měli občané hnát bičem!


 
K sedmému výročí Oděského masakru

K sedmému výročí Oděského masakru

Dne 2. května 2014 došlo v Oděse k hrůzné události, která dodnes nebyla oficiálně ukrajinskou vládou vyšetřena a dokonce není ani znám počet obětí. Jisté je, že mnoho desítek lidí bylo brutálně zavražděno.

Radku Kotene, zavařil sis to sám

Radku Kotene, zavařil sis to sám

Po dnešku už do budovy ČT ani nenahlédneš. Vůbec ses totiž neosvědčil. Odmítls nechat se vést nápovědmi zkušeného ohybatele lidských vyjádření moderátora Takáče, ani v nejmenším jsi mu slabomyslně nepřitakal, nenechal ses chytnout do léček, které ti  v průběhu čtvrtečního Interview ČT kladl, a nelekl ses ani až téměř do krutosti ztvrdlých rysů jeho tváře a prokurátorsky výhrůžného tónu jeho hlasu, kterými od tebe vyžadoval: „Věříte Vrběticím, nebo nevěříte? Odpovězte mi na tuto jedinou otázku!“

Podporoval jsem obhajobu zločince

Podporoval jsem obhajobu zločince

V zahajovací den prvního třídenního květnového bloku hlavního líčení ve „velké daňové kauze“ Krajského soudu v Brně se účastníci určitě nenudili. Dověděli se, že se nedostaví předvolaný svědek Jan Vaculík, jehož příběh vzbudil pozornost během výslechů z poslední doby. Důvod: zmizel, je nezvěstný. Dodávám ale, že již 5. května přinesly sdělovací prostředky zprávu, že pohřešovaný se našel a je v pořádku. Pak proběhlo jednání s jedním ze složitelů stopadesátimilionové kauce za propuštění obž. Shahrama Zadeha na svobodu, který se opakovaně dožaduje vrácení svého dílu.

Poslední domácí zprávy