• Sobota, 20. duben 2019
  • Svátek má Rukojmí Marcela

Jen se hádejte! My víme, že Sněmovna není synonymum pro slovo práce
Počet návštěv: 1698

Jen se hádejte! My víme, že Sněmovna není synonymum pro slovo práce

Radomír Dolanský Článek od Radomír Dolanský

Den co den takzvaný Demokratický blok, parta zakomplexovaných procentíček na chvostu zájmu voličů, místo práce jen huláká a mele nesmysly.  

Samozřejmě, co by takoví neumětelové, kteří dostali hlasy jen od svých skalních příznivců, taky asi mohli dělat? Nezbývá jim než z uctivé vzdálenosti před silným vykřikovat, co by dělali oni, kdyby byli... Ale jsou přesně tam, kde to kdyby a ty ryby!

Je docela úsměvné, jak lehce se mnohé davy nechají zmanipulovat, aby protestovaly proti něčemu, co už tady téměř třicet let není, aby si nevšímaly těch, kdo je do těch ulic nalákali. Aby si především nevšímaly, že je zde mnohem horší nebezpečí než starý známý komunismus.
Svoboda nám mizí v Bruselu a toto nikoho z křiklounů na ulicích vůbec nezajímá. Martin Schulz navrhuje evropskou federaci, tedy opět německá hrozba pouze v jiném balení. Samozřejmě s podporou Francie. Kde to už jen Češi zažili, takové dohody mocností? A zase lezeme jako telata na porážku.

A tak se vesele mele o tom, co řekl Okamura, ten hnusný nacista, a nikomu nevadí, jak nenápadně se stejně jako za komunistů ohýbá historie a cikánský sběrný tábor se mění v romský koncentrák. Pak si někdo vzpomene, že Ondráček před třiceti lety stál v mundůru Veřejné bezpečnosti před kamerou. Dnešní kamery snímají v menších městech velmi profesionálně davy tak, aby tvrzení reportéra o tisících nešlo ověřit. Na druhou stranu tam, kde je lidí dostatek, snímá kameraman švenkem celé náměstí shora.
Největším zážitkem jsou děti poskakující s transparenty a bojující proti příšernému strašidlu komunismu. Bojují i studenti, kteří komunismus nezažili ani skrze svoje rodiče, kteří sami byli tak tak na světě. Jakoby Ondráček po šišce mlátil zrovna je. Den po demonstraci šla řada křiklounů do práce ve firmě, kterou založili bývalí soudruzi z Okresního výboru KSČ, kteří jejich rodičům třeba znemožnili studium, a ve snu je nenapadlo, že by proti tomu demonstrovali.

Proč by se měl Ondráček omluvit? Co by se tím změnilo? Kdo z těch, co to požadují, by omluvě věřil? Kdo věří Okamurovi, když se omluvil? Kdo ze 7.000 herců a pracovníků v kultuře se omluvil za podpis Anticharty? A mnohým z nich tleskáte dalších 30 let, když teď pro změnu místo komunistů brání údajnou demokracii. Kolik komunistů, kvůli kterým prožili mnozí zmařené životy, se omluvilo? Jak to, že to po nich dodnes nikdo nepožadoval, nikdo je dodnes nevyhazoval z vysokých postů? Kolik přesvědčených komunistických učitelů učilo ještě léta po takzvané revoluci a žádní rodiče nedemonstrovali na náměstích? Kolik občanů demonstrovalo za ty roky proti byť jedinému policistovi, a že jich zůstalo ve sboru po převratu?
Kdyby média a nefachčenci ze Sněmovny pořád dokola nehulákali o Ondráčkovi a do omrzení nepouštěli šot z roku 1989, tak nikdo o jeho existenci ani nezavadí. Proč se nedemonstruje proti stovkám dalších policistů, kteří byli na Národní třídě a i jinde po republice mlátili lidi? Ondráček měl do roku 2015 prověrku na přísně tajné, takže asi zase taková nebezpečná komunistická svině není, jak jej takzvaný Demokratický blok a média vykreslují. Ale kdo by bral v potaz takové nepodstatné věci, že?

Někdo tady prošvihl třicet let a jako nemyslící stádo se nechal vyhnat do ulic kapánek později. Ale je fajn si vyzkoušet, jak lze manipulovat s davem. To se může hodit kdykoliv.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Břetislav Olšer

Břetislav Olšer

07.03.2018 22:58

Proč se nemluví o tom, že na Národní třídě byl 17. listopadu nejen mlátička a komunista Ondráček, ale i Petr Uhl, člen Hnutí revoluční mládeže byla neformální skupinka mladých komunistů a ultralevicových sympatizantů působících v Československa na konci 60. let 20. století. Hnutí se inspirovalo metodami západních levicových radikálů a jeho programem byla eliminace byrokratického systému, nastolení samosprávné demokracie a zrušení států. Překládali Trockého a diskutovali nad Zrazenou revolucí. A pak disident Petr Uhl uvěřil zprávě, že byl na Národní třídě zabit student Šmíd a vše ihned ohlásil do mnichovské redakce Svobodné Evropy, jak už zase policisté zabíjejí naše děti. Za chvíli to věděl každý v Československu i skoro na celém světě. Jaký byl smysl této „novinářské kachny“ a kolosální lži, jelikož na Národní třídě nebyl zabit nikdo…? Co se v té chvíli odehrávalo v hlavách účastníků demonstrace? Policisté si mohli říkat: “To je průser, teď to bude mela, jen si musíme dát majzla, abychom neutloukli nějaké dalšího študáka…“ Studenty to mohlo ještě víc rozhajcovat: „Tak, vy bestie. Vy nás budete zabíjet? To si přece nenecháme líbit. Oko za oko, zub za zub, smrt za smrt…“ Disidenti by naopak byli na koni: „Máme prázdné ruce a oni nás mlátí a zabíjejí. Taková je dnešní totalita. Všichni to vidíte. Fůůůj, pryč s komunou…A bylo vymalováno; v duchu ideologických podvodů na nastrčených naivních snílcích… Proč někdo nevzpomněl kromě Ondráčka i Uhla, co na Národní třídě byl jen jako člen Hnutí mladých komunistů a ultralevicových sympatizantů a rovněž jako dezinformační trouba…?


 
Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil miliony Vietnamců

Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil bezpočet Vietnamců

Gesto dobré vůle a zdravotní pomoci by se hodilo, když se premiér Andrej Babiš se ve středu 17. dubna 2019 setkal s předsedou vlády Vietnamské socialistické republiky Nguyenem Xuanem Phucem. Hovořili o vzájemných bilaterálních vztazích, ekonomické spolupráci zemí či možnosti spolupráce rovněž v oblasti obranného průmyslu…

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Řecký parlament v polovině dubna 2019 schválil návrh, který se týká předložení požadavků vůči Německu, aby zaplatilo náhrady škod způsobených během druhé světové války.  Odpovídající výzva bude zaslána vládě, aby orgány země podnikly nezbytné diplomatické a právní kroky.

Kandidát za ANO naministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Kandidát za ANO na ministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Nynější kandidát za ANO na pozici ministra dopravy Vladimír Kremlík, který mám být jmenován na tento post 30. dubna 2019, má prý škraloup; jakmile totiž přišel v roce 2007 na ministerstvo dopravy pod vedením Řebíčka, byl ihned jmenován ředitelem nově vytvořeného právního a IT úseku. Právě díky tomu smlouvu podepisoval on sám.

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Uběhlo již osm tragických let a přibyly desítky mrtvých, které si v dubnu 2019 už vyžádaly boje o libyjské hlavní město Tripolis. Jednotky maršála Chalífy Haftara se snaží město, kde sídlí mezinárodně uznávaná vláda, už týden dobýt. Rezoluci Rady bezpečnosti OSN vyzývající Haftara k ukončení ofenzivy zablokovalo Rusko.

Poslední domácí zprávy

SVĚDEK Z PODSVĚTÍ

SVĚDEK Z PODSVĚTÍ

Dne 15. dubna 2019 pokračovalo v soudní síni Krajského soudu v Brně u senátu Aleše Novotného hlavní líčení ve  „velké daňové kauze“...