• Pondělí, 18. červen 2018
  • Svátek má Rukojmí Milan

Jak jsem volal do České televize
Počet návštěv: 1224

Jak jsem volal do České televize

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Tedy ne já, ale jeden můj FB přítel, nebudu jmenovat, protože příspěvek nebyl sdílen veřejně a nemám souhlas k zveřejnění jména jeho autora.

Převzato:

TAK JSEM SI ZAVOLAL DO ČT ohledně udílení Lvů:

JÁ: Dobrý den.chtěl bych se zeptat ,jestli ten pořad byla politická agitka nebo udílení filmových cen.

EGO:/je to pán,kterej to v diváckém centru šéfuje,radí,napovídá,zaškoluje,už ho podle hlasu poznám :)/: No,ČT s tím nemá nic společného.Musíte se obrátit na..Českou filmouvou akademii.

JÁ: Tak jinak,umožníte v ČT vyřknout opačný názor,než má p.Hřebejk...ABY JSTE BYLI VYVÁŽENÍ

EGO: To nevím

JÁ: Tak jinak .Když vám připravíme průzkum názorů řadových občanů na tu komedii...odvysíláte to?

EGO: NO,co jste zač,nevím ani s kým mluvím..takhle to nefunguje...no dál to pokračovalo tak,ŽE JSEM VEDL DŮRAZNÝ MONOLOG ...I PŘES SNAHU EGA TO PŘERUŠIT ......Když jsem zmlkl...tak EGO: ...tak jsem vám odpověděl/totálně vytočenej/.....

....já jen špitl...TA ČT JE TRAGÉDIE_ZRUŠIT:)Tak ,tak to tady chodí

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.03.2018 20:13

Pan Mikulášek je masochista,nebo lépe řečeno,jeho fiktivní přítel.Požadovat po ČT zveřejnění čehokoliv,co nedostanou z politických kruhů určitého zaměření je jen hloupý nápad.Ti mají jasné zadání a od pravdy se odklání již výběrem svých vystupujících.Ve své hlouposti to komedianti nejsou schopni pochopit a proto vztekle vyjí!


 
Tolik povyku pro jedny rudé trenky

Tolik povyku pro jedny rudé trenky

Miloš Zeman svolal tiskovku. Na ní spálil trenky, kterými ho vytrolila skupina rádobyumělců před léty, novináři tomu tenkrát vesměs tleskali. Dnes se durdí a dovolávají se důstojnosti prezidentského úřadu. Ale jděte, filutové.

 

Poslední domácí zprávy