• Pátek, 26. duben 2019
  • Svátek má Rukojmí Oto

Islám musíme nekompromisně postavit mimo zákon!  Odmítám  předního vítače, EU poslance a gaye Jiřího Pospíšila za případného dalšího prezidenta!
Počet návštěv: 5157

Islám musíme nekompromisně postavit mimo zákon! Odmítám předního vítače, EU poslance a gaye Jiřího Pospíšila za případného dalšího prezidenta!

- Nela Lisková - Článek od - Nela Lisková -

Veřejná zpráva o chystané prezidentské kandidatuře europoslance a západu oddaného  gaye Jiřího Pospíšila (TOP 09), který se řadí do kolony neustále přibývajících homosexuálů a pedofilů a to nejen v politice mi způsobila žaludeční nevolnost.

Další podporovatel super holokaustu v Evropě by byl nepochybně vynikajícím likvidátorem 
našeho bílého slovanského národa a výtečným podporovatelem muslimského  terorismu,

vyvražďování bílých a přeorientovávání našich dětí na gaye, lesby a politicky korektní loutky západního zvráceného systému, který ovládl Evropu.

 

Toto vše se v naši zemi již řadu let v tichosti odehrává prostřednictvím nejen Sorosem 
placených neziskových organizací, České televize, politiků a za plné asistence, 
rodičů, učitelů a ředitelů vybraných škol, aktuálně i školek, které se tomuto zvěrstvu 
dobrovolně podvolily a pracují společně na šíření tohoto společensky destrukčního systému.

 

Vychovávat "ovčany"  a následně voliče pro novou evropskou velkoříši zdegenerované rasy, 
je hlavním plánem a cílem západu. Stará pravda, že na likvidaci národa stačí zničit jednu generaci 
se v praxi aktuálně potvrzuje v každém ohledu.

 

Vadí referenda o zásadních otázkách, které výrazně mění a nepříznivě ovlivňují  náš život. 
Vadí demokratické volby, které jsou demokratické jen v případě, že máte prozápadní postoje, 
v opačném případě jsou voliči a občané označováni za všechny možné "foby" a "isty". 
Vadí podpora bílé tradiční rodiny, protože je prozápadními úchyly vnímána jako diskriminace a tradiční heterosexuální vztah je pro ně nežádoucí a diskriminující. 
Nevadí vyvlastňování majetku a vyvražďování bílých nejen v Jižní Africe, 
protože toto je v souladu se světovým "superholokaustem" a plánováno a podporováno politiky, tajnými službami, médii a neziskovkami, schovávajícími se za "dobročinné" účely.


Ta nejznámější "dobročinná" OSN Organizace Smrti a Násilí se prezentuje dostatečně... .

Nevadí legalizace dětské pornografie v Německu a EU, protože o zákonech rozhodují většinově gayové a pedofilové, takže si je přizpůsobují sobě a muslimským primitivům rovnému životnímu stylu a vyznání hodnot a priorit. Nevadí likvidace evropské kultury, bourání křesťanských kostelů a soch bílých vědců, filosofů, lékařů na univerzitách, kde "studují" rovněž věčně zakomplexovaní černí barbaři, kteří jsou přijímání ke studiu pouze z rasových pohnutek, nikoli intelektuálních kvalit, které bychom u nich těžko našli.

 

Tímto si sami u bílých lidí vytvářejí veřejné opovržení a odpor pomáhat těm, kteří si nezaslouží nic než naše pohrdání a zavržení. Tímto chováním budí v nás bílých nenávist, protože toto jsou rasisté v pravém slova smyslu. Tito jsou rasisty, kteří veřejně vykřikují, jak nás budou vyvražďovat a že se zmocní Evropy. My se tomuto odpadu civilizace musíme nekompromisně postavit a to hromadně, spojením sil národů V4 a dalších evropských států.

 

Není čas na kastování na dobré a špatné, protože nastane čas, kdy se všichni muslimové spojí proti nám, jak nám vyhrožují a žádný z nich dobrý nebude.

Vadí, když se v zaměstnání veřejně přihlásíte k odmítavému postoji muslimských imigrantů, protože toto nemusí být pro případný rozvoj firem nejen v businessu, jakožto velmi ožehavé společenské téma pro vašeho zaměstnavatele komfortní.

"Je lepší být hloupým, tichým vítačem a přihlížet naši destrukci, zatím ještě v pohodlí a jistotě, než hlasitým odmítačem". V tomto duchu oni přemýšlejí... .

Jenomže ta jistota a pohodlí jsou ve finále a realita, kterou nám Německo spolu s EU nastolila je i v naši zemi na spadnutí.

 

Děti jsou zneužívány zatím jen k nesmyslným demonstracím, o jejichž podstatě nemají ani páru. Na organizovaných protestech proti prezidentovi Zemanovi se přímo podílí krom neziskovek taky Ministerstvo školství, Česká televize, Český rozhlas a další finančně motivovaní .


Tyto děti nevědí, kdy začala a skončila první a druhá světová válka, nevědí nic o tom, 
jak nás Anglie a Francie v minulosti vždy zradily, neznají historicky naše prezidenty ani milníky v naši historii, což je pochopitelně pro jejich i naši budoucnost tragické, protože nechápou, 
jaké chyby dělají a z jakých chyb bychom se měli s ohledem na historii poučit. 
Vědí jen, že nás "osvobodily" USA a že západ je ráj pro jejich budoucnost a že Zeman je "špatný".

 

Místo, aby byly školy apolitické a otevřeny všem názorům, když se tak ohánějí demokracií, 
tak dětem rovnou vštěpují lži v podobě záměrně pozměněných historických faktů a politicky "korektních" postojů, které by měly akceptovat,  nechtějí-li být společenskými vyvrheli.

 

Chraňme naše děti, jak jen můžeme od všeho, co jsem zde zmínila. Chraňme je před vzdělávacím systémem, který by měl za cíl jim vymývat mozky a sami je vzdělávejme v pravdě  a vychovávejme je víc, než kdykoli dříve k tomu, jaká je pravda a co by mělo tvořit pevný základ jejich hodnot, priorit a budoucnosti.

 

Naše děti nesmí vyrůstat v zemi muslimského odpadu civilizace, úchylů, gayů a pedofilů, tak jako děti v Německu a západní Evropě!

 

Nela Lisková

Představitelka Rady Národní Domobrany

- Nela Lisková -
Žije v Ostravě, profese Obchodní ředitelka, krátce působila v ČSSD, v komunálních volbách v roce 2014 kandidovala na primátorku Ostravy a starostku Ostravy -Jihu, aktivně se účastní politického života.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

21.03.2018 12:04

Byl jsem v práci a neměl tak čas reagovat. ...Z lidí jakýchkoliv náboženství se stanou úhlavní nepřátelé pouze, když je k otevřenému nepřátelství donutíme. Kdo bojuje proti všem těm muslimům, kteří mají vybombardovaná města americkými nálety, stojí na špatné straně bariéry. Každý člověk na světě se musí bránit agresi, ať je odkudkoliv. Za příklad pozozumění mezi odlišnými náboženstvími lze dát Rusko, kde muslimové (z Čečenska) zcela, drtivou většinou, podpořili vítězství V. V. Putina ve volbách. S muslimy se dá samozřejmě mluvit a předpokládat jejich podporu, ale pouze za cenu, že Rusko nerozbombardovalo jejich domovy, tak jako to učinilo NATO. Tito lidé se k nám přišli pomstít za to, co jsme jim v jejich zemích spáchali. Pokud nadáváme na "zabedněnce" ze světa islámu, měli bychom vědět, že nikoliv islámské země nás vybombardovaly, ale severoatlantická aliance to učinila v zemích (nejen) Perského zálivu. Co dnes od muslimů za námi zbořená města, trosky jejich domovů očekáváme?...Ale to přece dobře víme...Oko za oko, zub za zub! A co asi tak máme očekávat, když jsme jim sami oči vypíchali a zuby vyrazili...? To nás mají milovat a dělat na naše důchody? Když naše alliance rozesela smrt do muslimských zemí, má počítat s tím, že muslimové budou našimi slouhy, jež jsme porobili a jejich země napaddť zničili? Jenom si představte, že půjdete do Evropy pracovat poté, když vám nálety NATO zahubily, zavraždili celou rodinu? .....Mějte se hezky. PS: Dnes se přikláním k panu Olšerovi. Co asi tak čekáme od těch, kterým jsme vyvraždili celou jejich rodinu nebo její část...?......Mějte se hezky.


 
Břetislav Olšer

Břetislav Olšer

20.03.2018 09:00

Pane Šedivý. Jste buď vyčůraný, nebo zatraceně omezený, spíš to druhé; chtěl jste historickou rešerši, ale mezitím jste zase ve své mysli dospěl k závěru, že vlastně horujete pro úžasný poznatek, že se islám sice za 700 let zlepší jako křesťanství, čehož se nedožijete, takže vás to nezajímá... blahoslavení chudí duchem... to nemá být urážka, jen citace z křesťanské Bible...


 
Jiří Šedivý

Jiří Šedivý

20.03.2018 08:09

Takže fajn. To zpoždění islámu oproti křesťanství o 700 let nám dává báječnou naději, že za těch 700 let bude islám stejně bezzubý jako naše církev svatá. Škoda, že se toho nikdo z nás "pravděpodobně" nedožijem, snad jen v případě reinkarnace. Ale to je zase jiné kafe, pardon, náboženství.


 
Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Uběhlo již osm tragických let a přibyly desítky mrtvých, které si v dubnu 2019 už vyžádaly boje o libyjské hlavní město Tripolis. Jednotky maršála Chalífy Haftara se snaží město, kde sídlí mezinárodně uznávaná vláda, už týden dobýt. Rezoluci Rady bezpečnosti OSN vyzývající Haftara k ukončení ofenzivy zablokovalo Rusko.

Omluva Merkelové satirikovi za kritiku jeho veršů: „Vocas, srab a delikvent je Erdogan, turecký prezident. Po kebabu tolik smrdí, že i prase lépe prdí, …nejradši však kozí mívá, menšinám však volnost nedá…“

Omluva Merkelové satirikovi za kritiku jeho veršů: „Vocas, srab a delikvent je Erdogan, turecký prezident. Po kebabu tolik smrdí, že i prase lépe prdí, …nejradši však kozí mívá, menšinám však volnost nedá…“

A aby toho v současném boomu „lidských práv a svobody slova ï projevu“ nebylo málo, vysloužil si německý satirik Jan Böhmermann žalobu od tureckého prezidenta Erdogana, za jehož urážku čeká básníka možná trest odnětí svobody na tři roky. Urážku tureckého majestátu žene Merkelová před soud; tedy spíš ještě předloni hnala..…

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Řecký parlament v polovině dubna 2019 schválil návrh, který se týká předložení požadavků vůči Německu, aby zaplatilo náhrady škod způsobených během druhé světové války.  Odpovídající výzva bude zaslána vládě, aby orgány země podnikly nezbytné diplomatické a právní kroky.

Kandidát za ANO naministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Kandidát za ANO na ministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Nynější kandidát za ANO na pozici ministra dopravy Vladimír Kremlík, který mám být jmenován na tento post 30. dubna 2019, má prý škraloup; jakmile totiž přišel v roce 2007 na ministerstvo dopravy pod vedením Řebíčka, byl ihned jmenován ředitelem nově vytvořeného právního a IT úseku. Právě díky tomu smlouvu podepisoval on sám.

Poslední domácí zprávy