• Neděle, 21. duben 2019
  • Svátek má Rukojmí Alexandra

Kdyby nebylo Zemana, Babiše a Ruska, není o čem jednat, o čem psát
Počet návštěv: 1237

Kdyby nebylo Zemana, Babiše a Ruska, není o čem jednat, o čem psát

Radomír Dolanský Článek od Radomír Dolanský

Tak se nám senátorští „odborníci“ dohodli, že prezident země české je bezpečnostní riziko. Jak špatně je na tom stát, když jej může ohrozit jediný člověk? Nebo ohrožuje politiků lží a podlézání svěžím vlastním názorem?  

Miloš Zeman, Andrej Babiš, Tomio Okamura a Rusko by měli dostávat tantiémy od mainstreamových médií. Je bez debat, že by pak poskočili o řadu míst v seznamu nejbohatších lidí a států planety. Ale zase nebýt jich, nemohli by si v obou komorách Parlamentu hrát na vyšetřovatele, policisty či soudce a přitom mít plná ústa hesel o nezávislosti těchto složek. Je to nechutné, ale nebýt výše jmenovaných, poslanci by museli začít pracovat.

Není jediného dne, aby nás nemasírovali poplatní mediální slouhové padlých stran o tom, co příšerného provedl ten či onen, co zase chystá zrůda zvaná Rusko. Ani jeden z těchto užitečných idiotů si neuvědomuje zákonitosti prověřené socialistickou érou – čím více děláte špínu z druhé strany, tím větší službu jí prokazujete. Ostatně volby to názorně předvedly.

Kulturní fronta by byla schopná vystupovat proti Zemanovi i v seriálu z 1. světové války. Jako naprogramovaní vlastenci se buší do hrudi, podepisují petice za nezávislou Českou televizi, kterou ohrožuje lidojed Zeman. Nějakou vyváženost zpráv mají takzvaní umělci zcela na háku. Jde jim jen o kšefty, poněvadž Česká televize je spolutvůrcem řady filmů, tvoří mnoho seriálů a to jsou pro celou partu z filmového byznysu jisté prachy. Ale tuto prospěšnou činnost ČT v oblasti filmové a televizní tvorby nikdo nekritizuje!

Jsou to v České republice pořád ještě miliony občanů, kteří pamatují, jak dopadli lidé, kteří se, byť jen verbálně, postavili proti politice komunistické strany a vlády. Jen proto, že měli jiný názor než vládnoucí svoloč, byli pronásledováni, vězněni, jejich dětem bylo odpíráno vzdělání.

Dnes je Miloš Zeman velmi podobnou svoločí, pouze s krycím názvem demokratická, pro svůj vlastní názor lynčován a hanoben nejen nějakými kretény na střeše Hradu, ale přímo těmi, kteří rozhodují o osudu státu. Ačkoliv by určitě zastánci cenzury chtěli oponovat, přestává být v mnohém rozdíl mezi postoji socialistické a dnešní garnitury. Jestliže může mít v demokracii údajně každý svůj vlastní názor, proč se tomu u prezidenta republiky říká bezpečnostní riziko? Nebo je to jen podobný systém tomu komunistickému, jak umlčet jiný a dobře slyšitelný postoj?

O aféře novičok bylo napsáno a nakecáno víc než dost. Ale dodnes nebyl předložen žádný pádný důkaz, že to bylo tak, jak tvrdí Britové, Spojené státy a jejich poskoci. Když Britové řeknou „domníváme se“, je to svatá pravda. Když Rusové požadují spolupráci na vyšetřování, je to záměr, jak je sabotovat. Vyhostíme nyní i diplomaty Německa, když její chemik Ralf Trapp prohlásil, že československé laboratoře pracovaly na ochraně proti novičoku včetně britských laboratoří Porton Down?
Pořád dokola se omílá anexe Krymu. Jak je však možné, že náš spojenec Turecko napadl svrchovaný stát a český "nezávislý a vyvážený" mainstream najednou ani nemukne? Jak je možné, že Rus je špatný a Turek v pohodě? Úplně stejný přístup jako hodné americké bomby zabíjející civilisty a zlé ruské. Tak kde je to proklamované nezávislé informování veřejnoprávní televize? Kde jsou hlídací psi demokracie, kterým se vůbec nezdá divné, co se tureckému agresorovi toleruje? Proč se při věznění Nadiji Savčenkové v Rusku mohla česká média ztrhat a dnes, od jejího uvěznění na Ukrajině ani nemuknou? Opravdu se dnešní mainstream nějak extra liší od médií ovládaných komunisty před rokem 1989?

ANO v čele s Andrejem Babišem zvítězilo ve volbách na celé čáře. Pětiprocentní paběrkáři slintají vzteky a vymýšlejí, jak obejít to nechutné rozhodnutí většiny, která se zúčastnila voleb. Jak obejít základní demokratické právo? Nezbývá než s poskoky z médií a ve spolupráci s českými udavači udělat z vítěze zloděje, lháře a podvodníka. Z Tomia Okamury a jeho SPD se udělají fašisti a rádoby investigativní novináři vyrobí nějakou špínu. „Naštěstí“ někteří členové SPD mnoho rozumu nepobrali a tak kritikům svými výroky skvěle nahrávají. A prezident Zeman? Ten nazývá určitý novinářský výběr pravými jmény a oni mu to svou „nestranností“ pomstychtivě dokazují.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Břetislav Olšer

Břetislav Olšer

06.04.2018 09:09

Po lásce je nejvíc zprofanované slovo - přátelství. Lev Nikolajevič Tolstoj o něm řekl: „Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš..." Jak to funguje v praxi? Jeden den se s vybraným politikem objímají, druhý den ho začnou bombardovat s úmyslem ho zabít. Kdyby zkrátka nebylo špatností jiných, neměli by se novináři čím živit…


 
Petr Majevský

Petr Majevský

05.04.2018 20:18

Bezpečnostním rizikem jsou politické partaje,poslanecká sněmovna,senát a údajný ústavní soud pod vedením Rychetského.Kdo nechce senát,ať nechodí volit a veřejně senát odmítne.Je to jen trafika pro kamarády a neschopné politiky z partají.Vypadá to,že se parlament stal nebezpečím pro vlastní národ.Slovo politická morálka je pro většinu partají a jejich členů pojem naprosto neznámý.


 
Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil miliony Vietnamců

Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil bezpočet Vietnamců

Gesto dobré vůle a zdravotní pomoci by se hodilo, když se premiér Andrej Babiš se ve středu 17. dubna 2019 setkal s předsedou vlády Vietnamské socialistické republiky Nguyenem Xuanem Phucem. Hovořili o vzájemných bilaterálních vztazích, ekonomické spolupráci zemí či možnosti spolupráce rovněž v oblasti obranného průmyslu…

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Řecký parlament v polovině dubna 2019 schválil návrh, který se týká předložení požadavků vůči Německu, aby zaplatilo náhrady škod způsobených během druhé světové války.  Odpovídající výzva bude zaslána vládě, aby orgány země podnikly nezbytné diplomatické a právní kroky.

Kandidát za ANO naministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Kandidát za ANO na ministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Nynější kandidát za ANO na pozici ministra dopravy Vladimír Kremlík, který mám být jmenován na tento post 30. dubna 2019, má prý škraloup; jakmile totiž přišel v roce 2007 na ministerstvo dopravy pod vedením Řebíčka, byl ihned jmenován ředitelem nově vytvořeného právního a IT úseku. Právě díky tomu smlouvu podepisoval on sám.

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Uběhlo již osm tragických let a přibyly desítky mrtvých, které si v dubnu 2019 už vyžádaly boje o libyjské hlavní město Tripolis. Jednotky maršála Chalífy Haftara se snaží město, kde sídlí mezinárodně uznávaná vláda, už týden dobýt. Rezoluci Rady bezpečnosti OSN vyzývající Haftara k ukončení ofenzivy zablokovalo Rusko.

Poslední domácí zprávy