• Sobota, 19. říjen 2019
  • Svátek má Rukojmí Michaela

Kdyby nebylo Zemana, Babiše a Ruska, není o čem jednat, o čem psát
Počet návštěv: 1724

Kdyby nebylo Zemana, Babiše a Ruska, není o čem jednat, o čem psát

Radomír Dolanský Článek od Radomír Dolanský

Tak se nám senátorští „odborníci“ dohodli, že prezident země české je bezpečnostní riziko. Jak špatně je na tom stát, když jej může ohrozit jediný člověk? Nebo ohrožuje politiků lží a podlézání svěžím vlastním názorem?  

Miloš Zeman, Andrej Babiš, Tomio Okamura a Rusko by měli dostávat tantiémy od mainstreamových médií. Je bez debat, že by pak poskočili o řadu míst v seznamu nejbohatších lidí a států planety. Ale zase nebýt jich, nemohli by si v obou komorách Parlamentu hrát na vyšetřovatele, policisty či soudce a přitom mít plná ústa hesel o nezávislosti těchto složek. Je to nechutné, ale nebýt výše jmenovaných, poslanci by museli začít pracovat.

Není jediného dne, aby nás nemasírovali poplatní mediální slouhové padlých stran o tom, co příšerného provedl ten či onen, co zase chystá zrůda zvaná Rusko. Ani jeden z těchto užitečných idiotů si neuvědomuje zákonitosti prověřené socialistickou érou – čím více děláte špínu z druhé strany, tím větší službu jí prokazujete. Ostatně volby to názorně předvedly.

Kulturní fronta by byla schopná vystupovat proti Zemanovi i v seriálu z 1. světové války. Jako naprogramovaní vlastenci se buší do hrudi, podepisují petice za nezávislou Českou televizi, kterou ohrožuje lidojed Zeman. Nějakou vyváženost zpráv mají takzvaní umělci zcela na háku. Jde jim jen o kšefty, poněvadž Česká televize je spolutvůrcem řady filmů, tvoří mnoho seriálů a to jsou pro celou partu z filmového byznysu jisté prachy. Ale tuto prospěšnou činnost ČT v oblasti filmové a televizní tvorby nikdo nekritizuje!

Jsou to v České republice pořád ještě miliony občanů, kteří pamatují, jak dopadli lidé, kteří se, byť jen verbálně, postavili proti politice komunistické strany a vlády. Jen proto, že měli jiný názor než vládnoucí svoloč, byli pronásledováni, vězněni, jejich dětem bylo odpíráno vzdělání.

Dnes je Miloš Zeman velmi podobnou svoločí, pouze s krycím názvem demokratická, pro svůj vlastní názor lynčován a hanoben nejen nějakými kretény na střeše Hradu, ale přímo těmi, kteří rozhodují o osudu státu. Ačkoliv by určitě zastánci cenzury chtěli oponovat, přestává být v mnohém rozdíl mezi postoji socialistické a dnešní garnitury. Jestliže může mít v demokracii údajně každý svůj vlastní názor, proč se tomu u prezidenta republiky říká bezpečnostní riziko? Nebo je to jen podobný systém tomu komunistickému, jak umlčet jiný a dobře slyšitelný postoj?

O aféře novičok bylo napsáno a nakecáno víc než dost. Ale dodnes nebyl předložen žádný pádný důkaz, že to bylo tak, jak tvrdí Britové, Spojené státy a jejich poskoci. Když Britové řeknou „domníváme se“, je to svatá pravda. Když Rusové požadují spolupráci na vyšetřování, je to záměr, jak je sabotovat. Vyhostíme nyní i diplomaty Německa, když její chemik Ralf Trapp prohlásil, že československé laboratoře pracovaly na ochraně proti novičoku včetně britských laboratoří Porton Down?
Pořád dokola se omílá anexe Krymu. Jak je však možné, že náš spojenec Turecko napadl svrchovaný stát a český "nezávislý a vyvážený" mainstream najednou ani nemukne? Jak je možné, že Rus je špatný a Turek v pohodě? Úplně stejný přístup jako hodné americké bomby zabíjející civilisty a zlé ruské. Tak kde je to proklamované nezávislé informování veřejnoprávní televize? Kde jsou hlídací psi demokracie, kterým se vůbec nezdá divné, co se tureckému agresorovi toleruje? Proč se při věznění Nadiji Savčenkové v Rusku mohla česká média ztrhat a dnes, od jejího uvěznění na Ukrajině ani nemuknou? Opravdu se dnešní mainstream nějak extra liší od médií ovládaných komunisty před rokem 1989?

ANO v čele s Andrejem Babišem zvítězilo ve volbách na celé čáře. Pětiprocentní paběrkáři slintají vzteky a vymýšlejí, jak obejít to nechutné rozhodnutí většiny, která se zúčastnila voleb. Jak obejít základní demokratické právo? Nezbývá než s poskoky z médií a ve spolupráci s českými udavači udělat z vítěze zloděje, lháře a podvodníka. Z Tomia Okamury a jeho SPD se udělají fašisti a rádoby investigativní novináři vyrobí nějakou špínu. „Naštěstí“ někteří členové SPD mnoho rozumu nepobrali a tak kritikům svými výroky skvěle nahrávají. A prezident Zeman? Ten nazývá určitý novinářský výběr pravými jmény a oni mu to svou „nestranností“ pomstychtivě dokazují.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Břetislav Olšer

Břetislav Olšer

06.04.2018 09:09

Po lásce je nejvíc zprofanované slovo - přátelství. Lev Nikolajevič Tolstoj o něm řekl: „Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš..." Jak to funguje v praxi? Jeden den se s vybraným politikem objímají, druhý den ho začnou bombardovat s úmyslem ho zabít. Kdyby zkrátka nebylo špatností jiných, neměli by se novináři čím živit…


 
Petr Majevský

Petr Majevský

05.04.2018 20:18

Bezpečnostním rizikem jsou politické partaje,poslanecká sněmovna,senát a údajný ústavní soud pod vedením Rychetského.Kdo nechce senát,ať nechodí volit a veřejně senát odmítne.Je to jen trafika pro kamarády a neschopné politiky z partají.Vypadá to,že se parlament stal nebezpečím pro vlastní národ.Slovo politická morálka je pro většinu partají a jejich členů pojem naprosto neznámý.


 
Kdoví, jak by dnes vzpomínaly na Dubčeka, který zemřel 7. 11. 1992, Kubišová a Janžurová, nebo již zesnulá antikomunistka Čáslavská, přestože to byl první tajemník ÚV KSČ, resp. právem nejmocnější komunista Československa?

Kdoví, jak by dnes vzpomínaly na Dubčeka, který zemřel 7. 11. 1992, Kubišová a Janžurová, nebo již zesnulá antikomunistka Čáslavská, přestože to byl první tajemník ÚV KSČ, resp. právem nejmocnější komunista Československa?

Automobilová nehoda 1. září 1992 na dálnici u Humpolce ukončila 7. listopadu 1992 politickou i životní cestu Alexandera Dubčeka. Řidič luxusního BMW dostal v dešti na problematickém úseku 88. kilometru smyk, nezvládl řízení a proletěl svodidly.

Halík obdržel kříž za zásluhy o česko-německé smíření, Herman na sjezdu landsmašaftu oslovil německy potomky henleinovců: “Milí přátelé“; jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet..

Halík obdržel kříž za zásluhy o česko-německé smíření, Herman na sjezdu landsmašaftu oslovil německy potomky henleinovců: “Milí přátelé“; jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet..

Německý prezident Frank-Walter Steinmeier udělil českému katolickému knězi a teologovi Tomáši Halíkovi státní vyznamenání - Kříž za zásluhy 1. třídy Záslužného řádu Spolkové republiky Německo. Halík kříž obdržel za zásluhy o česko-německé smíření a angažovanost za spravedlivou občanskou společnost i dialog mezi národy a náboženstvími.

Prvenství Rusů: Gagarin - první člověk obletěl Zemi- Leonov první ve volném prostoru; Ruští vědci se též potopili na dno jezera Bajkal s více než 1700 druhů rostlin a živočichů; hloubkou 1 637 metrů vytvořili sladkovodní světový rekord…

Prvenství Rusů: Gagarin - první člověk obletěl Zemi- Leonov první ve volném prostoru; Ruští vědci se též potopili na dno jezera Bajkal s více než 1700 druhů rostlin a živočichů; hloubkou 1 637 metrů vytvořili sladkovodní světový rekord…

Ve věku 85 let zemřel 11, října 2019 bývalý sovětský kosmonaut Alexej Leonov, který 18. března 1965 jako první člověk vystoupil do otevřeného kosmu. Informovala o tom ruská média s odvoláním na páteční oznámení Leonovovy spolupracovnice Natalije Filimonovové.

Po 9 letech Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku vynesl rozsudek; norská sociální služba Barnevernet porušila práva matky a dítěte Bude to precedent v kauze Evy Michalákové, které  tak byly odebráni její dva syny v roce 2011?

Po 9 letech Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku vynesl rozsudek; norská sociální služba Barnevernet porušila práva matky a dítěte Bude to precedent v kauze Evy Michalákové, které tak byly odebráni její dva syny v roce 2011?

Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku konečně vynesl v říjnu 2019 rozsudek, podle nějž norská sociální služba Barnevernet porušila práva matky a dítěte, když jí ho odebrala a proti její vůli dala k adopci. Znamená to pro Norsko nějaké změny, nebo se přístup Barnevernetu měnit nebude?

Poslední domácí zprávy