• Pondělí, 21. leden 2019
  • Svátek má Rukojmí Běla

Vážená paní ministryně v demisi,
Počet návštěv: 1685

Vážená paní ministryně v demisi,

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

nedávná návštěva šéfa amerického Kongresu P. Ryana v České republice naplno odhalila lokajský charakter většiny našich ministrů a poslanců, tj, reprezentantů českého státu. Tato návštěva, údajně soukromá (!), měla několik cílů: ověřit na vlastní oči postavení a možnosti prezidenta Zemana a vlády v demisi, popohnat prodej amerických vojenských vrtulníků české armádě a odvézt si údajného hackera, ruského občana J. Nikulina. První a třetí bod si P. Ryan může odškrtnout jako splněný a nákup vrtulníků se opět přiblížil.

Vy jako ministryně obrany a zástupkyně občanů svého volebního obvodu teď máte na výběr ze tří možností:

 

1.Podpoříte nákup amerického létajícího šrotu, připodobníte se svému stranickému šéfovi a svému kolegovi z rezortu spravedlnosti, kteří už ve jménu „solidarity a společně sdílených hodnot“ ohnuli svůj hřbet až k zemi, a stanete se pevnou součástí zkorumpované a opovrhované politické „elity“, dočasně vládnoucí této zemi.

 

2. Včas ministerské křeslo opustíte, „zachráníte si krk“, „zachováte si tvář“ a nebezpečné rozhodnutí přenecháte svému nástupci.

 

3. Zajistíte, aby výběrové řízení na nákup vrtulníků bylo plně transparentní a podle zákona a vyberete tu nejlepší nabídku z hlediska ceny i kvality, bez ohledu na politické i jiné tlaky. Zachováte tak věrnost své zemi, svým voličům i svému svědomí a do historie se zapíšete jako slušný a neúplatný politik. Je to pocta, které se většině českých politiků v minulosti nedostalo a většině současných ani budoucích nedostane.

 

Jak se rozhodnete?

 

P.S. Potřebujeme vůbec ty předražené vrtulníky??

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Břetislav Olšer

Břetislav Olšer

11.04.2018 23:54

ministr


 
Břetislav Olšer

Břetislav Olšer

11.04.2018 23:54

Pane Majevský, opět si pletete pojmy s průjmy - minstr školství Babišovy vlády je Ing. Robert Plaga, Ph.D.


 
Břetislav Olšer

Břetislav Olšer

11.04.2018 21:18

No comment ...


 
Jak se gauneři umí vyhnout trestu za své zločiny; Bakala nakradl cca 10 miliard a je vysmátý ve Švýcarsku, prezident Kosova Thaci je miláčkem Albrightové a šéfa EU, byť srbská hlava státu musela v Paříži do kouta

Jak se gauneři umí vyhnout trestu za své zločiny; Bakala nakradl cca 10 miliard a je vysmátý ve Švýcarsku, prezident Kosova Thaci je miláčkem Albrightové a šéfa EU, byť srbská hlava státu musela v Paříži do kouta

A je tu alespoň oživení v nekonečné kauze kosovských vražd z let 2008. Veřejnost se nyní ptá, jakou roli hrál haagský žalobce Geoffrey Nice při zničení důkazů souvisejících s obchodováním s lidskými orgány v kauze „Žlutého domu“? Podle médií v Prištině by mohl Nice také působit jako obhájce kosovského prezidenta Hashima Thaciho a předsedy kosovského parlamentu Kadri Veseliho, pokud se u speciálního soudu ocitnou v dubnu 2019 jako obvinění.

O narozeninách Josefa Škvoreckého, které se nesly v duchu  bonmotu: Chlapi pili, baby kuřily, fajně bylo; oslavenci se moc líbil, jen ho bystře zkrátil na polovinu: Chlapi pili a fajně bylo…

O narozeninách Josefa Škvoreckého, které se nesly v duchu bonmotu: Chlapi pili, baby kuřily, fajně bylo; oslavenci se moc líbil, jen ho bystře zkrátil na polovinu: Chlapi pili a fajně bylo…

Znovu si s laskavou nostalgií v těchto dnech vybavuji to naše torontské setkání zpřed dvaadvaceti roky... Pořád vidím Josefa Škvoreckého, jak celý růžolící s úsměvem popíjí whisku; byla to tak trochu před oslava v duchu pánské jízdy, jíž byl přítomen i domácí pán Lumír Salivar, literátův švagr, v jehož bytě se oslava konala.

Jair Bolsonaro

Jair Bolsonaro

Čerstvě inaugurovaný prezident Brazílie Jair Bolsonaro v proklamaci k národu uvedl, že nejlidnatější země Latinské Ameriky se nyní začala „osvobozovat od socialismu, od úpadku hodnot a od politické korektnosti“ a slíbil obnovu pořádku v zemi.

Poslední domácí zprávy