• Pondělí, 21. leden 2019
  • Svátek má Rukojmí Běla

Ohýbat hřbet se nevyplácí, pane ministře!
Počet návštěv: 1867

Ohýbat hřbet se nevyplácí, pane ministře!

Jiřina Holotová Článek od Jiřina Holotová

Ministr zahraničí Stropnický má problémy s páteří. Minulý týden byl krátkodobě hospitalizován v nemocnici ve Střešovicích. Přesto stačil sledovat mezinárodní dění a zaujmout zásadní postoje a rozhodnutí k aktuální situaci v Sýrii.  

S páteří má ministr dlouhodobý problém a není se čemu divit. Časté ohýbání hřbetu nepřispívá k dobrému zdraví. Poslední postoje pana Stropnického v předklonu mu musely dát opravdu hodně zabrat.

Pan ministr musí v poslední době řešit důležité diplomatické a mezinárodní záležitosti. A řeší je rychle a rázně. Nejdříve kauza Skripal a teď "chemický útok" v Sýrii. Vše bez faktických důkazů o vině obviněných a hned je mu jasné, že všechno, včetně zásahu "našich spojenců", jak rád zdůrazňuje, je legitimní (to je také jeho oblíbené slovo). Pan ministr zkrátka okamžitě ví, kam sklonit hřbet.

Což takhle nedělat rychlé předklony a postupovat s rozvahou? Zdržet se zbrklých pohybů, častého ohýbání, nevychylovat se na jednu nebo druhou stranu? Chodit rovný, vzpřímený, dbát na pevné postoje a pomalejší pohyby?

Zakřivování páteře je pro naše politiky typické. Dlouhé sezení ve sněmovně, na ministerstvech a na schůzích také nepřispívá k jejich dobrému zdraví. Přidají-li se k takovým problémům i potíže s nedokrvováním mozku, kterými pan ministr podle ověřených zdrojů také trpí, je zaděláno na velký průšvih.

Pozor na náhlá rozhodnutí, ohýbat hřbet se nevyplácí, pane ministře!

 

http://domaci.eurozpravy.cz/politika/220781-stropnicky-skoncil-v-nemocnici/

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

17.04.2018 11:13

Komediant Stropnický nahlíží do blbých scénářů. Ty ho postupně semelou tak, jako celé hnutí ANO. Hnul si s páteří. Herci a hérečky jsou vždy na té správné straně. Za nacistů hráli v "Lucerna film", který patřil k barrandovským ateliérům. Německá nacistická smetánka si u Havlových podávala dveře. Její špičky se dokonce zamilovaly do našich sexbomb. A tak bylo pro Havly a jiné kolaboratty práce s natáčením habaděj. Židy samozřejmě ihned vyhodili, aby učinili tehdejší spravedlnosti zadost. Já vím, že to myslel s námi kuřák, alkoholik a nevěrník Havel dobře. Vzhledem k tomu, že nejsem ani kuřák, ani alkoholik, a pouhý nevěrník v jinošském věku, kdy se vám, svůdným dívkám a ženám těžko odolává, protože tak to zařídila sama matka příroda. Tak mu závidím, a proto se do něho obouvám. Václav si užil a Amíci mu to platili. Na mne se Amíci i Rusové vykašlali, a tak jsem se musel a dodnes musím postarat sám o sebe. Protože chápu, že mé názory zadupou do země ti, kteří pocházeli z kolaborantských famílií, chlastají a kouří, raději skončím, abych ty morální autority, giganty (nedejbože) nerozčílil. ...Mějte se hezky.


 
Břetislav Olšer

Břetislav Olšer

16.04.2018 23:04

Běžte s těmi reklamami někam, podáme na vás žalobu za úmyslný spam


 
Michal Hale

Michal Hale

16.04.2018 21:55

Hledáte výhodnou a spolehlivou finanční nabídku od solidního investora bez jakýchkoliv problémů, které potřebujete. Nabízím vám půjčku od 50 000 Kč do 50 000 000 Kč bez poplatků a bez nutnosti zástavy. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku a všechny občany starší 18 let. Podpisujete smlouvu již za schválený úvěr. Chcete-li získat další informace o této nabídce, napište nám na michalhale06@gmail.com Požádejte o své solidní půjčky dnes


 
Jak se gauneři umí vyhnout trestu za své zločiny; Bakala nakradl cca 10 miliard a je vysmátý ve Švýcarsku, prezident Kosova Thaci je miláčkem Albrightové a šéfa EU, byť srbská hlava státu musela v Paříži do kouta

Jak se gauneři umí vyhnout trestu za své zločiny; Bakala nakradl cca 10 miliard a je vysmátý ve Švýcarsku, prezident Kosova Thaci je miláčkem Albrightové a šéfa EU, byť srbská hlava státu musela v Paříži do kouta

A je tu alespoň oživení v nekonečné kauze kosovských vražd z let 2008. Veřejnost se nyní ptá, jakou roli hrál haagský žalobce Geoffrey Nice při zničení důkazů souvisejících s obchodováním s lidskými orgány v kauze „Žlutého domu“? Podle médií v Prištině by mohl Nice také působit jako obhájce kosovského prezidenta Hashima Thaciho a předsedy kosovského parlamentu Kadri Veseliho, pokud se u speciálního soudu ocitnou v dubnu 2019 jako obvinění.

O narozeninách Josefa Škvoreckého, které se nesly v duchu  bonmotu: Chlapi pili, baby kuřily, fajně bylo; oslavenci se moc líbil, jen ho bystře zkrátil na polovinu: Chlapi pili a fajně bylo…

O narozeninách Josefa Škvoreckého, které se nesly v duchu bonmotu: Chlapi pili, baby kuřily, fajně bylo; oslavenci se moc líbil, jen ho bystře zkrátil na polovinu: Chlapi pili a fajně bylo…

Znovu si s laskavou nostalgií v těchto dnech vybavuji to naše torontské setkání zpřed dvaadvaceti roky... Pořád vidím Josefa Škvoreckého, jak celý růžolící s úsměvem popíjí whisku; byla to tak trochu před oslava v duchu pánské jízdy, jíž byl přítomen i domácí pán Lumír Salivar, literátův švagr, v jehož bytě se oslava konala.

Jair Bolsonaro

Jair Bolsonaro

Čerstvě inaugurovaný prezident Brazílie Jair Bolsonaro v proklamaci k národu uvedl, že nejlidnatější země Latinské Ameriky se nyní začala „osvobozovat od socialismu, od úpadku hodnot a od politické korektnosti“ a slíbil obnovu pořádku v zemi.

Poslední domácí zprávy