• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

Rozhovor s Nelou Liskovou Psychopat z FB ji vyhrožuje smrtí a vytváří její falešné fotky a videa!
Počet návštěv: 8579

Rozhovor s Nelou Liskovou Psychopat z FB ji vyhrožuje smrtí a vytváří její falešné fotky a videa!

- Nela Lisková - Článek od - Nela Lisková -

Daň za popularitu může vypadat i takto...   V jedné z pražských kaváren jsme si domluvili schůzku s nejpopulárnější politickou aktivistkou, představitelkou Rady Národní Domobrany ČR a Honorární konzulkou Doněcké lidové republiky Nelou Liskovou. Přesah její popularity je i za hranicemi České republiky, kde přijímá četná pozvání na nejvýznamnější politické meetingy a konference, zejména týkající se boje proti Islamizaci Evropy. Její publikované články se těší obrovské sledovanosti, stejně tak, jako její profil na Facebooku, kde má aktuálně 10 000 přátel a sledujících a počet lajků jejich statusů přesáhl 150 000, což je hodně slušné na to, že ji mainstream omezuje ve veřejných vyjádřeních, ovšem alternativní zdroje periodik se mohou za její články přetrhnout a bohatě tím vyrovnávají její skore vysoké sledovanosti. Články Liskové sdílí pravidelně servery na Slovensku, v Maďarsku a Polsku. Dorazila milá, usměvavá, drobňoučká dívenka,  plná energie a s chutí na dobrou kávu a dortík, jak s úsměvem dodala.

Moje první otázka na vás bude směřovat ke konzulátu Doněcké lidové republiky. Kdy proběhnul soud a s jakým výsledkem?

26.4. 2018 proběhne další kolo našeho soudního boje o zachování Zastupitelského centra DLR u Vrchního soudu v Olomouci. Takže tímto vyvracím lži o tom, že by bylo Zastupitelské centrum Doněcké lidové republiky zrušeno. Naše spolupráce probíhá úspěšně již třetím rokem a s vládou DLR jsme v pravidelném kontaktu. Tedy nejen s prezidentem Zacharčenkem, ale taky s Ministerstvem zahraničních věcí, se kterým konzultuji aktuální politickou situaci, jak v Donbase, tak v Evropě a společně připravujeme moje projevy pro zahraniční akce, kde reprezentuji DLR. Na svém FB profilu zveřejňuji oficiální dopisy a pozvánky, aby lidé měli možnost sledovat moje aktivity nejen v tomto projektu.

 

Už pár měsíců můžeme sledovat zvláštní formu útoku na vaši osobu prostřednictvím FB profilu Jan Topol. Mohla byste se k tomu vyjádřit, zaregistrovala jste to? A co si o tom myslíte, kdo za tím stojí?

 

Tyto útoky začaly před devíti měsíci. Jsou vedeny z falešného FB profilu Jan Topol, majitel se vydává za vodního záchranáře z Brna. Ovšem nikdo takový u žádné záchranné služby a to v celé ČR nikdy nepracoval a nepracuje. IP adresa je z Doněcka a osobně vím, kdo za těmito nechutnými útoky a výhružkami zabitím stojí. Už jsem si zvykla, že havložumpa vytváří moje falešné FB profily a stránky a zneužívá moje fotografie. Vytvářejí nepovedené fotomontáže a videa a vydávají je za moje. Jsou velmi hloupí a ve své malosti si patrně vůbec neuvědomují, že mi tím prokazují službu a dělají obrovskou reklamu. Jsem zvyklá vše co se jeví negativně vždy obrátit ve svůj prospěch a podobné snahy o moji diskreditaci mě rozhodně nijak neovlivňují v mé práci, ba naopak, dodávají mi energii a vůli být ještě lepší. A ti, kteří mě ještě nezaregistrovali,  mě díky tomu začali sledovat a to je smyslem toho, co dělám.  Tento ubohý psychopat Topol je jen další v pořadí a můj postoj k těmto lidem je zkrátka ignorace.

 

Veřejnost chci upozornit,  že mám pouze tento jediný FB profil. Nemám žádnou stránku, nejsem na Twitteru a krom FB mám profil pouze na VK a Instagramu. 

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100015735751084

 

Nelo, nelze si nevšimnout, že máte velkou veřejnou podporu taky od českých politiků a lidí, kteří jsou blízcí prezidentu Zemanovi. Například vás podporuje poslanec Zdeněk Ondráček, ten vás označuje za kamarádku, senátor Jaroslav Doubrava, jeho vyjádření k vám je velmi osobní, dovolil jsem si zde screen. Jak tuto podporu vnímáte?

Pochopitelně mě podpora všech, kteří smýšlejí stejně, jako já těší. Vážím si všech, kteří už pár let stojí za mnou a stejně tak, jako já odpalují od sebe a ode mě útoky hloupých a zákeřných lidí a jsou věrni naši společné myšlence, nenechat naši republiku zničit Evropskou unií, tak jak se ji to už podařilo v Německu, ve Francii a dalších zemích.

 

Jak vnímáte celý ten poprask kolem vaši osoby, kdy vás a Jiřího Ovčáčka mluvčího pana prezidenta označili veřejně v médiích za dva největší politické dezinformátory v České republice?

 

Osobně mě to dost pobavilo a zároveň ujistilo o novém slovním významu termínu dezinformace. Aktuálně totiž jakákoli skutečná a pravdivá informace je pro většinu našich politiků dezinformace. Takže já osobně jsem poctěna tím, že mě spolu s panem Ovčáčkem takto veřejně označili a s dovolením si ve svých "dezinformacích", jak nazývá havložumpa pravdu,  budu pokračovat a veřejnost nadále těšit svými články a veřejnými prohlášeními například formou videa.

 

Považuji za nezbytné pravdu opakovat a opakovat a opakovat, dokud se lidé neprobudí a neuvědomí si, že útok na číšníka v Praze, kdy byl napaden sedmi cizinci typicky arabského vzhledu,  je zahájení teroru muslimských gangů už i vůči nám a v naši zemi. Ve Francii, v Německu a jiných státech to začalo stejně. Nikdy se to nevyšetří, protože se to z nařízení politiků ani nevyšetřuje, pouze se pro veřejnost hraje jakési divadlo  a tyto útoky vedené  vůči nám ze strany muslimských imigrantů budou už jen masově přibývat, dokud my sami neřekneme dost a nepostaráme se o to, aby nepokračovaly. Ze strany vlády a policie budou mít totiž plnou podporu, tak, jako mají tyto útoky a teroristické činy podporu například v Německu a ve všech státech, kde už desítky milionů muslimských imigrantů masově likvidují za plné účasti vlád , původní bílé obyvatele. Je strašné, že se lidé jen dívali na to, jak sedm mužů mlátí jednoho a nenašli v sobě kousek odvahy mu pomoci.  Děsí mě představa, že by se takto dívali na znásilňovanou ženu nebo dívku a ze strachu by raději odvrátili zrak. Protože to je přesně to, co se od nás očekává, že se budeme už jen bát a budeme mlčky přihlížet.

 

Je zajímavé, že i přesto, že má celý tento útok Městská policie na kamerách a běžně okamžitě k podobným útokům vyjíždějí, tak v tomto případě byli absolutně laxní a bez jakékoli iniciativy. K dopadení pomohla vyloženě náhoda, kdy tyto útočníky poznala nějaká žena na letišti, která díky medializaci případu poznala, že jsou to právě oni.

Policie jen dokazuje, že její prioritou je chránit muslimské migranty a nepřizpůsobivé a nás, jako v tomto případě, kdy mohli zasáhnout včas a pánovi pomoci a pachatele zajistit, nemá vůbec zájem před zločinci chránit, i když se na útok přímo dívají přes kamery.

 

 

Jak vnímáte aktuální situaci a postoj Babiše, případně jaký je váš názor na předčasné volby?

 

Stejně tak, jako většina lidí jsem z  Babiše a ANO velmi zklamaná i když jsem ho nevolila a nikdy jsem si o něm nic dobrého nemyslela.  Tím, co předvádí s ČSSD mě docela překvapil a osobně jsem nepředpokládala, že by si tyto kroky po volbách dovolil. Lidé Babiše volili proto, že chtěli změnu. Proto dali hlasy jemu a ne sedmiprocentní ČSSD. Ta nyní Babiše vydírá a klade si spousty nesmyslných požadavků, jako by byla vítěz voleb. Takže změna žádná a zmetci jsou zpět u koryt. Reakce lidí, kteří volili Babiše jsou jasné. Už nikdy ANO ! Osobně mi jeho kroky přijdou velmi netaktické a kontraproduktivní, když vezmeme v úvahu blížící se komunální a senátní volby. Babiš tvrdí, že jeho lidé z ANO mají jisté osobní problémy vůči SPD a KSČM.  Takto se ale politika nedělá. Musí brát v úvahu vůli voličů a jeho spolustraníci by měli potlačit osobní antipatie a chovat se konečně profesionálně .
Předčasné volby jsou otázkou. Pokud by měly být, tak dle mého, ne dříve, než do dvou let. Nemyslím si totiž, že se nechá tak snadno aktuálně zvolená politická mafie připravit o koryta, nemluvě o tom, že sponzorům službičky dluží všichni a tyto závazky vůči sponzorům jsou jediné, které politici opravdu plní. Bohužel.

 

A jak se jinak máte Nelo, prozradíte nám něco o sobě? Pročítal jsem si vaše statusy a jste velmi strohá na vaše soukromí. Jste veřejně činná a lidé jsou zvědaví, to jistě chápete (smích) ?

 

Od loňského srpna žiju v Praze a střídavě v zahraničí. Ráda a hodně cestuji. Na svůj Instagram dávám ze svých cest příspěvky. Pokud se přímo ptáte na můj osobní život, tak o tom nikde zmínku nenajdete. Nepatřím mezi lidi, kteří prezentují své soukromí na sociálních sítích, své soukromí si chráním a tak to taky zůstane. 

 

Milá Nelo, dostala jste své pověsti. Moc jsem se na vás těšil. Jste nejen krásná, ale taky vtipná, velmi chytrá a inteligentní žena. Děkuji za příjemné dvě hodinky a budu vás dále s radostí sledovat a doufat v další osobní setkaní. Přeji vám ať se vám vše daří a ať vám vydrží váš pověstný nadhled a vytrvalost ve všem, co pro náš národ, který si vás velmi váží děláte.

 

 

- Nela Lisková -
Žije v Ostravě, profese Obchodní ředitelka, krátce působila v ČSSD, v komunálních volbách v roce 2014 kandidovala na primátorku Ostravy a starostku Ostravy -Jihu, aktivně se účastní politického života.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

24.04.2018 22:15

Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem. Zastávám jinou filozofii. S paní Nelou souzním ve všech jejích názorech. Že by se ze mne stal závislák?.Její předchůdkyně se zaklínaly slovy: Ať se propadnu do Západního Německa! Nela se občas propadá do DLR a LLR. Nevím jak na to, ale věřím, že Porošenko také nemůže neustále bdít.....Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

24.04.2018 19:58

Mám dotaz.Nešlo by to napsat bez těch anglických výrazů?Žijeme v ČR,kde je úřední řečí čeština a ta by se také měla používat.Angličtinu si nechte při cestách do zahraničí.Kdokoliv se mne v Praze na něco zeptá cizím jazykem a neumí česky,vůbec se s ním nebavím.Jako bývalý řidič MKD vím,že za hranicemi se se mnou česky také nikdo nebavil.Tak jim vracím to,co dělají ti cizinci.


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...