• Úterý, 19. únor 2019
  • Svátek má Rukojmí Patrik

Částečná pravda o částečném osvobození Československa a boj o víru blbce
Počet návštěv: 2906

Částečná pravda o částečném osvobození Československa a boj o víru blbce

Ivan David Článek od Ivan David

Zpravodajství ČT: "Dnes Prahou projedou historická vojenská vozidla připomínající částečné osvobození Československa".  Jde samozřejmě o historická vojenská vozidla US Army... Válka končila a velmoci si dělily svět. Ve válce byl napaden hlavně Sovětský svaz. Šlo stejně jako dnes o ukradení nerostného bohatství na jeho území a zničení síly snažící se (doposud úspěšně) vzdorovat dobyvatelům. Ostatní země měly dočasně sloužit zásobování německých "nadlidí". Hitlerovské Německo chtělo svůj "životní prostor" na západě Ruska. USA čekaly za bukem na maximální vykrvácení Sovětského svazu. Jenže krvácející "Rus" stačil obsadit východní Evropu. USA okupují Německo dodnes a v dalších zemích mají své vazaly. Churchill neuspěl ve snaze pokračovat novou válkou a Rusko dobít (dobýt). Prohrál volby. Anglický lid měl války dost. Nad Spojeným královstvím začalo slunce zapadat.

Podle oficiálních ruských statistik padlo při osvobozování Československa 122 392 příslušníků Rudé armády (nepočítaje více než 20 000 válečných invalidů). Nejvyšší údaj o padlých armády USA při osvobozování Československa je 351. Rozdíl v počtu obětí je dán nejen rozlohou osvobozovaného území a stylem vedení boje, ale také tím, že Němci vnímali Američany jako své zachránce před Rusy, kteří měli důvod se mstít za německou genocidu v Rusku, Bělorusku, na Ukrajině a v dalších částech Sovětského svazu. Velení USA vědělo, že z jihozápadních Čech bude muset odejít, plnilo tedy úkol způsobit na území, které připadne spojenci-nepříteli, co nejvíce škod. Bomby jaksi náhodou padaly na Škodovy závody v Plzni, na chemičku v Záluží u Mostu a na další zajímavé cíle a působily ony americky řečeno "vedlejší škody" (collateral damage), tedy oběti na českém civilním obyvatelstvu. Sovětský svaz i USA osvobozovaly Evropu pro sebe. USA se v ní dokázaly udržet a po 45 letech bez boje posunout ovládané území až k hranicím Ruska za nimiž vidí obrovské bohatství, kterého by se chtěly "šířením demokracie" do kapitalistického Ruska zmocnit. Jenže Rusové jsou proti. 

Ubohé dušičky kolaborující s každou zde vládnoucí mocí před 28 lety přestaly za "osvobození" velebit Sovětský svaz a začaly velebit USA. Na oběti Sovětského svazu je třeba zapomenout protože propaganda (mainstreamová media) slouží vazalské domácí moci a živí naději na ukradení ruského bohatství v rámci boje proti "diktátorovi Putinovi".

Objektivitu nelze od sluhů očekávat. Bojuje se o přesvědčení "mas". Vždyť v USA nikdy nikdo oficiálně netvrdil, že za útoky z 11. 9. 2001 stojí Sadám Hussain a přesto tomu podle průzkumů většina Američanů věřila. Dnes také nikdo oficiálně netvrdí, že USA osvobodily celé Československo, ale opakováním zásluh USA a zamlčováním podílu Sovětského svazu se podaří vyvolat mezi nemyslícími a neinformovanými dojem, že ČSR usvobodily USA, zatímco Rusové zde páchali pouze zvěrstva. Neinformovaní, nemyslící a snadno věřící by věřili i pravdivé informaci, jenže se jí nedozvědí. Skutečnost, že šlo o velmocenské soupeření v němž i generálové byli jen drobné figurky, zná jen jen malá menšina. Stejně tak zřejmě nemnozí vědí, že se nepřipravuje válka mezi dobrem a zlem, ale válka mezi stále vyhladovělejší euroatlantickou mocí a Ruskem, které si kupodivu nepřeje být vykradeno a zotročeno.

Sluhové vazalského státu pomáhají připravovat válku, která by zničila i je samotné. Úplatkem za tuto "práci" je jejich mizerná mzda.

Nejdůležitější je, že ta válka by byla poslední "světovou" a přeživší by záviděli mrtvým. 

A proto "Ne základnám" protestuje proti manipulativní zprávě ČT: 

Paní Kopecká,
dnes jste ve zpravodajství ČT uvedla:
Dnes Prahou projedou historická vojenská vozidla připomínající částečné osvobození Československa. Jednalo se o historická vojenská vozidla US Army, projíždějící Prahou.
Nemyslíme si, že nemáte dostatek informací o tom, že americká vozidla nikdy Prahu neosvobozovala. 
Váš komentář je neskutečně nelidský postoj k obětem z řad našich občanů bojujícím v letech okupace Československa s německými nacistickými vojsky, kopání do 639 hrobů vojáků Rudé armády, kteří padli při osvobozování Prahy. 
Vaše jednání se nedá označit jinak, než za jako zvrhlou propagandu a snahu o změnu historických skutečností. 

Budeme žádat vedení ČT a Radu ČT, aby k Vám vyvodilo odpovídající postihy. 

za Iniciativu Ne základnám
Eva Novotná, mluvčí

Iniciativa Ne základnám ČR, z.s.
IČ:28558324
Vondroušova 1197/53 
163 00 Praha - Řepy 

Adresa na doručování: Eva Novotná, Tupolevova 480 Praha 18 - Letňany

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Ladislav Matějka

Ladislav Matějka

02.05.2018 04:18

Nikdo nezpochybňuje roli SSSR při osvobozování, ani jeho oběti, a nikdo ani netvrdí, že ČSR osvobodili pouze západní spojenci. Ale jen vy neustále zpochybňujete roli těch západních spojenců - neustále se oháníte bombardováním Škodovky a jiných závodů, ale o tom, že Sověti bombardovali naprosto zbytečně česká města už den po válce, kdy zahynulo 1300 civilistů (Mladá Boleslav, Hrotovice aj.) o tom striktně mlčíte. Tak nevím, kdo se tu snaží překrucovat dějiny.. „Faktem zůstává, že Škodovka, která byla součástí koncernu Reichswerke Hermann Göring, patřila k nejdůležitějším článkům nacistické válečné mašinerie. Svědčí o tom průměrná roční produkce v období 1941 až 1945: 2 400 děl různých ráží, 2 000 tanků nebo jiných obrněných vozidel, 215 000 tun dělostřelecké munice a 25 000 elektromotorů. V době náletu podnik se 45 tisíci zaměstnanci představoval 30 procent zbrojní výrobní kapacity skomírající třetí říše,“ vysvětluje plzeňský badatel Karel Foud, který se touto problematikou zabývá déle než dvacet let. Od července 1944 se Škodovka podílela na výrobě tzv. stíhače tanků Hetzer. "Na seřaďovacím nádraží se podařil spojencům možná jeden kousek, o kterém sami ani nevěděli. Ve vlacích zde čekali na únik na západ i vysoce postavené osoby Třetí říše. Němečtí generálové a členové štábu s úředníky gestapa nálet přežili, protože jejich vlak, který v době náletu také stál na nádraží, byl náhodně odstaven až na kolejích za Bolevcem. Zničeny ale byly nákladní vagony, jimiž odváželi svůj majetek i naloupenou kořist. A právě při náletu došlo ke zničení uměleckých děl, která kořistníci chtěli přepravit do Německa. Mezi cennými obrazy, sochami, porcelánem a historickým nábytkem měly být dle ústních vyprávění i ztracené insignie Karlovy univerzity."


 
Petr Majevský

Petr Majevský

28.04.2018 19:49

Stále větší část této společnosti jde za výkladem o vděčnosti USA.Žádný z nich si neuvědomuje,nebo nechce uvědomit,že bez obavy,aby se bolševici nerozlezli po celé Evropě byly tím,co způsobilo zapojení USA do války v Evropě.Potom prosili Stalina o pomoc na východě proti Japoncům.Což sice Stalin splnil,ale dál se nestaral o osud druhých.Jenom se zabýval držením toho,co mu náleželo podle jaltské dohody.USA podle dohody zůstaly v Plzni a tam jsou oslavovány.V Praze nebyli,jsou tam oslavovány,v Brně zdaleka nebyly a jsou tam označovány za vítěze nad Německem.Proto také naše "elity" s tituly vpředu i vzadu poslouchají na slovo nedoučeného hajného.Také logika,jen pokřivená a jim vyhovující.Česká mládež je zářným případem manipulace a zneužívání těch,co nic nevědí,ale chtějí být vidět!


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

28.04.2018 09:30

Hlavní roli v lidském konání hraje logika. Kdo se uchýlí od logiky, stává se obětí sebeklamu. Začne žít v paralelním světě, který je stvořen propagandisty. Chová se stejně jako člověk, který zajde za věštkyní a nechá si vyložit svou budoucnost. Pokud se něco z její věštby kryje, nepochybuje o její genialitě. Totéž prožívá nešťastník, který skočí na lep sofistikované meinstreamové mašinérii. Zcela to změní jeho život. Hlavní roli nehraje hlava, ale vědma. Ta má vždycky pravdu. Pokud se vyskytnou nové záležitosti, zapomněla se o nich zmínit. Obávám se, že slepá víra nemá vliv na inteligenci. Lidé jsou buď tvůrci, nebo interpreti. Interpreti rádi hrají z not autorů a ani je nenapadne něco vlastního stvořit. Mezi interprety je řada vysokoškolsky vzdělaných lidí. (Když něco řeknou naši spojenci, tak to musí být pravda). Nemohou uvažovat jinak, protože to nedokážou. Těmi, kteří vyvozují důsledky z reálného děje a zaujímají vlastní postoje, pohrdají. Zvláštní na tom je, že lidé, kteří jsou manipulovatelní, věří vždy cizí moci. (Hitlerovi, Stalinovi, Brežněvovi, Obamovi atd). Jsou tudíž ideálními figurkami, jež využívá cizí moc na našem území. Jsou schopni bojovat proti občanům své země na ideologických základech, které neustále podsouvají veřejnosti s vírou, že podstatnou část společnosti obelžou natolik, že jim dá zapravdu. Tím ovšem pouze prohlubují propast, jíž vytvořili. Tvůrci mají pro společnost mnohem přitažlivější "program". Když se interpretům znelíbí tvůrci domácí provenience, ztrácí popularitu. Procento jejich podporovatelů klesá. Většina odsoudí ty, kteří potřebují noty odjinud, aby z nich hráli. Interpreti cizích myšlenek a nařízení se v případě společenské změny nestačí divit, jak velká část společnosti jimi pohrdá. Ze dne na den přijdou o nočníček, který jim cizí moc denně podstrkovala pod jejich kolaborantské zadečky. ...Mějte se hezky.


 
Před nedávnem řekla bývalá wimbledonská šampiónka Martina Navrátilová, tenistka českého původu, směrem k transgender sportovkyním: „Je to šílenství a je to podvádění”. S penisem nelze s ženami soutěžit, dodala...

Před nedávnem řekla bývalá wimbledonská šampiónka Martina Navrátilová, tenistka českého původu, směrem k transgender sportovkyním: „Je to šílenství a je to podvádění”. S penisem nelze s ženami soutěžit, dodala...

Už loni v prosinci bývalá světová tenisová jednička Martina Navrátilová na svém Twitteru kritizovala účast transgender žen na ženských turnajích. „Nemůžete jen sama sebe prohlásit za ženu a najednou soutěžit proti ženám. Musí existovat nějaké standardy, a to, že má někdo penis, ale soutěží se ženami, do nich rozhodně nezapadá,” napsala tenistka na sociální síti.

Prošli od Buzuluku doslova peklem; nálety nepřátelských letadel, explozemi bomb, dělostřeleckou palbou, mrazy i blátem zákopů; Ludvík Svoboda, Alexander Ber či Heliodor Píka, jež spolu vytvořili 1. Československý. armádní sbor v SSSR

Prošli od Buzuluku doslova peklem; nálety nepřátelských letadel, explozemi bomb, dělostřeleckou palbou, mrazy i blátem zákopů; Ludvík Svoboda, Alexander Beer či Heliodor Píka, jež spolu vytvořili 1. Československý. armádní sbor v SSSR

Bude to deset let od chvile, kdy se 24. února 2009 uskutečnil v Domě knihy Kanzelsberger v Praze na Můstku křest knihy „Deník z doby válečné“ Ludvíka Svobody. Rukopis k vydání připravila jeho dcera Zoe Klusáková-Svobodová. Jde o první úplné vydání válečných zápisků významného československého důstojníka z období červen 1939 až leden 1943.

Poslední domácí zprávy