• Pondělí, 20. srpen 2018
  • Svátek má Rukojmí Bernard

Příručka pokrokového dobrotrusa
Počet návštěv: 1013

Příručka pokrokového dobrotrusa

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Podporuj volný pohyb zemědělských výrobků přes půl Evropy, ať se vzdoušek hezky provoní smogem z kamionů, ale jako pravý bojovník za nedotčenou přírodu protestuj proti kácení kůrovcem napadených stromů na Šumavě.

Každý rok si kup nový chytrý telefon, bojuj za WiFi hotspot na každém rohu, demonstruj za větší používání biopaliv, a pak nadávej na „žluté svinstvo“ jménem řepka olejka a vynadej všem známým a přátelům, kteří vylívají olej ze smažení do záchodu.

Zásadně nečti Korán, raději u sebe neubytovávej žádné uprchlíky ani migranty, ale o to víc udávej své kamarády, kteří si na Facebooku sdílejí vtipy o muslimech a jiných menšinách.

Mezi svejma si dělej legraci ze svých homo či transsexuálních kamarádů, ale aby nebolelo srdíčko, pravidelně navštěvuj Prague pride a nezapomeň si kopnout do nějakého toho „homofobního“ politika či faráře.

Nekompromisně bojuj proti násilí na ženách, ale jen ze strany bílých heterosexuálních mužů, ostatním buď totéž násilí milostivě prominuto, jedná se přece o důsledek traumat v důsledku útlaku a vykořisťování ze strany „prohnilé bělošské většinové společnosti“. Podobným způsobem vystupuj proti „homofobii“, „transfobii“, sexizmu a dalším „reakčním úchylkám“, ale nezapomeň…, není fob jako fob, velmi podstatné je, zda je příslušníkem „utlačovatelské“ či „utlačované“ rasy, etnické skupiny či národa.

Nezapomeň se rovněž zastat pedofilů, neb dětské nevěsty přicházejí do módy spolu s nárůstem islámské imigrace, ale aby sis to dvojnásobně vynahradil a ukázal, jakou láskou k nevinným dětem oplýváš, nezapomeň něco dělat proto, aby se tu konečně rozjel pěstounský obchod s dětmi na norský způsob a aby se děti legálně kradly nikým nevolenými soukromými „sociálkami“ třeba kvůli nedostatečnému očnímu kontaktu s rodiči, za plácnutí po zadku nebo přílišnou křesťanskou zbožnost maminky či tatínka.

A pak si můžeš k večeři pochutnat na veganském bio hamburgeru, zhotovenému výlučně ze surovin splňujících kritéria halal eko vyvážené stravy.

Tak dobrou chuť, soudruhu, zítřek je náš!

 

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

22.05.2018 08:17

Díky za polemiku, pane Majevský...Aby byl příběh úplný, měl jsem dodat, že i evropské dotace jsou přísně kontrolované, a to dvojmo. Ke schválení dotací se musel vyjádřit ROP severozápad, který je schválil a předal komisi EU, která tyto projekty musí vyhodnotit. Do schvalovacího řízení jsou zapojeni desítky renomovaných právníků. Pouze na nich záleží, zda-li projekt schválí ....Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.05.2018 20:04

Tentokrát s Vámi nesouhlasím,pane Přibyle.Je to všechno o hloupých a nemyslících českých voličích.K rozhodnutí o dalším osudu národa jim stačí pár koblih či talíř guláše,hlavně,že je to zadarmo.Český volič nepřemýšlí a volí podle toho,jak se mu líbí program,na který každá partaj po volbách ani nevzpomene.Nebo se rozhodnou,že tam tomu se ubližuje a má zvolení jisté.Klause staršího volili hlavně ženy,protože byl vždy elegantně oblečen a Buzkovou zase pánové pro velké poprsí.To je IQ českého národa.Nakonec se tento volič zmůže jen na nadávání,že ti druzí jsou špatní,na netu a dříve se ještě nadávalo u piva.Dnes už se vyjadřuje jen málo lidí.Co si Čecháčci zvolili,to mají a mohou si za to sami.Udavači jsou v každém národě,nejen v českém.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

21.05.2018 12:18

Cesta do hlubin voličovy duše. ....Pod to bych se podepsal....Problém je však jinde. Ten hledejme v logice a v tom, jak snadno jsme ovlivnitelní, obelhatelní, aniž to tušíme. Hledáme zjednodušující řešení a pravda, s níž bychom mohli uspět, přichází zkrátka. To, že volíme ty, které jsme vlastně volit nechtěli zpočívá v tom, že si necháme podsunout vymyšlený příběh, děj, scénář a vycházíme z něho. Kde se projevuje selhání logiky? Lze použít jednoduchý příklad, osvědčené "Čapí hnízdo". Tak dlouho nám byla podsouvána "jedna jediná" pravda, až jí téměř všichni věříme. Jak to s Čapím hnízdem probíhalo ve skutečnosti přece každý z nás zná ze své vlastní zkušenosti. Když chceme stavět vlastní dům, zadáme práci renomované realitní kanceláři, která se postará o to, aby byly profesionálně vyhotoveny podklady k realizaci této stavby. Je kontaktován architekt a na vytipovaném pozemku se rozeběhnou stavební práce pod dohledem stavebního mistra, dozoru. Osobně jsme zainteresováni pouze v tom, že za stavbu zaplatíme požadovanou částku. Pokud je to stavba určená k jiným účelům než bydlení, je možno požadovat za takovou stavbu dotaci, protože má sloužit rekreačním a estetickým účelům. Nikdo nikdy si nepožádá o dotaci na vlastní pěst, vše musí být řádně zajištěno právní cestou. Od toho jsou lidé, kteří mají trestně-právní odpovědnost za realizaci dotací na takovou stavbu. Pokud si myslíme, že je tomu jinak, je to naše osobní selhání. Pak jsme vystaveni lžím a dehonestaci toho, kdo takové dílo zrealizoval. Stěžejní roli v realizaci stavby hraje architekt, ten stavbu vyprojektoval. O něm však nesmíme vědět nic. Tato stavba je mimořádným uměleckým dílem, jaké nemá na světě svou avantgardností obdoby. Takže neznáme realizátory, naznáme jméno architekta, neznáme, kdo zařídil smlouvy, ani toho, kdo nese osobní odpovědnost za dotace z EU. Tento team lidí pro nás neexistuje. Je to pouze Babiš, který vše zařídil a všechna pochybení jdou za ním. Téze, která je nám předkládána, je zcela neskutečně zmanipulovaná, lživá. Vše co bylo vyjednáno, musí jít za těmi, kdo tyto smuvní podmínky vyhotovili, nikoliv za Babišem. "Neznámý" architekt se zaskvěl svým pozoruhodným, avantgardním dílem, skvostem, který může obdivovat celý odborný svět. Vše je ovšem nadřazeno intrikám kmotrů, kteří rozkrádají stovky miliard korun ze státního. Poukazováním na Babišovo "Čapí hnízdo" po sobě zametají stopy. Pokud naletíme takovým podvodům a manipulacím, nemůžeme počítat s tím, že zvolíme konečně někoho jiného, než mafiánskou chobotnici. Zatím si s námi dělá co chce. Věříme zločincům, proto je volíme. .....Mějte se hezky.


 
Prezident George Bush ml. a sedm dalších vysokých činitelů administrativy učinili v prvních dvou letech po útocích z 11. září 2001 cca 935 lživých prohlášení o Iráku, v němž chce US Army opět v roce 2018 přesto ještě posílit

Prezident George Bush ml. a sedm dalších vysokých činitelů administrativy učinili v prvních dvou letech po útocích z 11. září 2001 cca 935 lživých prohlášení o Iráku, v němž chce US Army opět v roce 2018 přesto ještě posílit

A máme tady oficiální zvěst; po patnácti letech od zahájení vylhané války USA v Iráku v roce 2003 se americká armáda v roce 2018 rozhodla, že i nadále zůstane v Iráku tak dlouho, jak bude potřeba, aby stabilizovala situaci v regionu. V neděli to podle agentury Reuters uvedl mluvčí koaličních vojsk plukovník Sean Ryan. Spojené státy mají v současnosti v Iráku zhruba 5200 vojáků.

A jaké morální odměny se dočkaly Albánie, Rumunsko a Jugoslávie, co byly proti okupaci ČSSR; státního bankrotu s fondy Madoffa, zastřelení bez soudu Ceaucesca a humanitárního bombardování Srbska a Černé Hory

A jaké morální odměny se dočkaly Albánie, Rumunsko a Jugoslávie, co byly proti okupaci ČSSR; státního bankrotu s fondy Madoffa, zastřelení bez soudu Ceaucesca a humanitárního bombardování Srbska a Černé Hory

Úmysly států Varšavské smlouvy nebyly při obsazení Československa jednotné; zúčastnila se ho vojska SSSR, Polska, NDR, Maďarska a Bulharska, invazi odsoudila Albánie a Rumunsko, ze zemí východního bloku ji nepodpořila Jugoslávie, byť nebyla členem RVHP ani Varšavské smlouvy.

Srpen 68: Zeman a Kiska. Pozdní statečnost?

Srpen 68: Zeman a Kiska. Pozdní statečnost?

Zeman se dopustil strašného hříchu – odmítá se vyjádřit ke smutnému výročí 21. srpna 1968. Měl by být ztrestán červenými trenýrkami, které vyvěsí všichni uvědomělí a stateční v tento den, v České televizi by jej měl nahradit Kiska.

Poslední domácí zprávy

Karel Kryl

Byl to Karel Kryl

Kdo vám na první dobrou vytane na mysli při vzpomínce na rok 1968? Dubček? Černíkova vláda? Různí reformní komunisté, kteří se mávnutím...