• Středa, 16. leden 2019
  • Svátek má Rukojmí Ctirad

Příručka pokrokového dobrotrusa
Počet návštěv: 1466

Příručka pokrokového dobrotrusa

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Podporuj volný pohyb zemědělských výrobků přes půl Evropy, ať se vzdoušek hezky provoní smogem z kamionů, ale jako pravý bojovník za nedotčenou přírodu protestuj proti kácení kůrovcem napadených stromů na Šumavě.

Každý rok si kup nový chytrý telefon, bojuj za WiFi hotspot na každém rohu, demonstruj za větší používání biopaliv, a pak nadávej na „žluté svinstvo“ jménem řepka olejka a vynadej všem známým a přátelům, kteří vylívají olej ze smažení do záchodu.

Zásadně nečti Korán, raději u sebe neubytovávej žádné uprchlíky ani migranty, ale o to víc udávej své kamarády, kteří si na Facebooku sdílejí vtipy o muslimech a jiných menšinách.

Mezi svejma si dělej legraci ze svých homo či transsexuálních kamarádů, ale aby nebolelo srdíčko, pravidelně navštěvuj Prague pride a nezapomeň si kopnout do nějakého toho „homofobního“ politika či faráře.

Nekompromisně bojuj proti násilí na ženách, ale jen ze strany bílých heterosexuálních mužů, ostatním buď totéž násilí milostivě prominuto, jedná se přece o důsledek traumat v důsledku útlaku a vykořisťování ze strany „prohnilé bělošské většinové společnosti“. Podobným způsobem vystupuj proti „homofobii“, „transfobii“, sexizmu a dalším „reakčním úchylkám“, ale nezapomeň…, není fob jako fob, velmi podstatné je, zda je příslušníkem „utlačovatelské“ či „utlačované“ rasy, etnické skupiny či národa.

Nezapomeň se rovněž zastat pedofilů, neb dětské nevěsty přicházejí do módy spolu s nárůstem islámské imigrace, ale aby sis to dvojnásobně vynahradil a ukázal, jakou láskou k nevinným dětem oplýváš, nezapomeň něco dělat proto, aby se tu konečně rozjel pěstounský obchod s dětmi na norský způsob a aby se děti legálně kradly nikým nevolenými soukromými „sociálkami“ třeba kvůli nedostatečnému očnímu kontaktu s rodiči, za plácnutí po zadku nebo přílišnou křesťanskou zbožnost maminky či tatínka.

A pak si můžeš k večeři pochutnat na veganském bio hamburgeru, zhotovenému výlučně ze surovin splňujících kritéria halal eko vyvážené stravy.

Tak dobrou chuť, soudruhu, zítřek je náš!

 

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

22.05.2018 08:17

Díky za polemiku, pane Majevský...Aby byl příběh úplný, měl jsem dodat, že i evropské dotace jsou přísně kontrolované, a to dvojmo. Ke schválení dotací se musel vyjádřit ROP severozápad, který je schválil a předal komisi EU, která tyto projekty musí vyhodnotit. Do schvalovacího řízení jsou zapojeni desítky renomovaných právníků. Pouze na nich záleží, zda-li projekt schválí ....Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.05.2018 20:04

Tentokrát s Vámi nesouhlasím,pane Přibyle.Je to všechno o hloupých a nemyslících českých voličích.K rozhodnutí o dalším osudu národa jim stačí pár koblih či talíř guláše,hlavně,že je to zadarmo.Český volič nepřemýšlí a volí podle toho,jak se mu líbí program,na který každá partaj po volbách ani nevzpomene.Nebo se rozhodnou,že tam tomu se ubližuje a má zvolení jisté.Klause staršího volili hlavně ženy,protože byl vždy elegantně oblečen a Buzkovou zase pánové pro velké poprsí.To je IQ českého národa.Nakonec se tento volič zmůže jen na nadávání,že ti druzí jsou špatní,na netu a dříve se ještě nadávalo u piva.Dnes už se vyjadřuje jen málo lidí.Co si Čecháčci zvolili,to mají a mohou si za to sami.Udavači jsou v každém národě,nejen v českém.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

21.05.2018 12:18

Cesta do hlubin voličovy duše. ....Pod to bych se podepsal....Problém je však jinde. Ten hledejme v logice a v tom, jak snadno jsme ovlivnitelní, obelhatelní, aniž to tušíme. Hledáme zjednodušující řešení a pravda, s níž bychom mohli uspět, přichází zkrátka. To, že volíme ty, které jsme vlastně volit nechtěli zpočívá v tom, že si necháme podsunout vymyšlený příběh, děj, scénář a vycházíme z něho. Kde se projevuje selhání logiky? Lze použít jednoduchý příklad, osvědčené "Čapí hnízdo". Tak dlouho nám byla podsouvána "jedna jediná" pravda, až jí téměř všichni věříme. Jak to s Čapím hnízdem probíhalo ve skutečnosti přece každý z nás zná ze své vlastní zkušenosti. Když chceme stavět vlastní dům, zadáme práci renomované realitní kanceláři, která se postará o to, aby byly profesionálně vyhotoveny podklady k realizaci této stavby. Je kontaktován architekt a na vytipovaném pozemku se rozeběhnou stavební práce pod dohledem stavebního mistra, dozoru. Osobně jsme zainteresováni pouze v tom, že za stavbu zaplatíme požadovanou částku. Pokud je to stavba určená k jiným účelům než bydlení, je možno požadovat za takovou stavbu dotaci, protože má sloužit rekreačním a estetickým účelům. Nikdo nikdy si nepožádá o dotaci na vlastní pěst, vše musí být řádně zajištěno právní cestou. Od toho jsou lidé, kteří mají trestně-právní odpovědnost za realizaci dotací na takovou stavbu. Pokud si myslíme, že je tomu jinak, je to naše osobní selhání. Pak jsme vystaveni lžím a dehonestaci toho, kdo takové dílo zrealizoval. Stěžejní roli v realizaci stavby hraje architekt, ten stavbu vyprojektoval. O něm však nesmíme vědět nic. Tato stavba je mimořádným uměleckým dílem, jaké nemá na světě svou avantgardností obdoby. Takže neznáme realizátory, naznáme jméno architekta, neznáme, kdo zařídil smlouvy, ani toho, kdo nese osobní odpovědnost za dotace z EU. Tento team lidí pro nás neexistuje. Je to pouze Babiš, který vše zařídil a všechna pochybení jdou za ním. Téze, která je nám předkládána, je zcela neskutečně zmanipulovaná, lživá. Vše co bylo vyjednáno, musí jít za těmi, kdo tyto smuvní podmínky vyhotovili, nikoliv za Babišem. "Neznámý" architekt se zaskvěl svým pozoruhodným, avantgardním dílem, skvostem, který může obdivovat celý odborný svět. Vše je ovšem nadřazeno intrikám kmotrů, kteří rozkrádají stovky miliard korun ze státního. Poukazováním na Babišovo "Čapí hnízdo" po sobě zametají stopy. Pokud naletíme takovým podvodům a manipulacím, nemůžeme počítat s tím, že zvolíme konečně někoho jiného, než mafiánskou chobotnici. Zatím si s námi dělá co chce. Věříme zločincům, proto je volíme. .....Mějte se hezky.


 
Jak mocnou Ruskou říši i s Aljaškou během 150 roků prošustrovali za 5 centů za hektar a notnou dávku politické blbosti postupně ruský car Alexandr II., kukuřicový Nikita Chruščov, perestrojkový Michail Gorbačov a opilec Boris Jelcin

Jak mocnou Ruskou říši i s Aljaškou během 150 roků prošustrovali za 5 centů za hektar a notnou dávku politické blbosti postupně ruský car Alexandr II., kukuřicový Nikita Chruščov, perestrojkový Michail Gorbačov a opilec Boris Jelcin

Jak to bylo aljašská pohádko, když za působení prezidenta USA Eisenhowera byla Aljaška přijata za stát USA. Ve čtvrtek 3. ledna 2019 tomu bylo přesně 60 let, co se Aljaška stala 49. státem USA. Od doby jejího prodeje uplynulo více jak 200 let; podle oficiální historie se jakutskému kozáku Simonu Děžněvovi podařilo jako prvnímu dostat na Aljašku a zmapovat tamní břehy.

Kdo by čekal od Američanů slušnost a soudnost; dělají, co se jim zlíbí, 200 let vedou vylhané války, kde se dá, teď zprivatizovali celý telekomunikační prostor a jeho frekvence bez souhlasu OSN, drze ale křičí, že Čína Huawei ohrožuje svět

Kdo by čekal od Američanů slušnost a soudnost; dělají, co se jim zlíbí, 200 let vedou vylhané války, kde se dá, teď zprivatizovali celý telekomunikační prostor a jeho frekvence bez souhlasu OSN, drze ale křičí, že Čína Huawei ohrožuje svět

Američané si tak de facto zprivatizovali pro sebe celý telekomunikační prostor a frekvence na velmi nízké oběžné dráze, v tichosti, bez souhlasu OSN a s tichým a přísně utajeným souhlasem amerických partnerů. Problém je v tom, že Čína proti tomu protestovala a hodlá sama vybudovat vlastní celosvětovou 5G komunikační síť...

Většina migrantů je nelegálních, řekla v pořadu Na prahu změn Monika Pilloni

Většina migrantů je nelegálních, řekla v pořadu Na prahu změn Monika Pilloni

Do dalšího dílu pořadu Na prahu změn, který vysílá banskobystrický Slobodný vysielač, byla pozvána Monika Pilloni, aktivní členka Ligy Severu Mattea Salviniho a také koordinátorka Ligy pro komunikaci s italskými občany žijícími v České republice a na Slovensku. Čechoitalka Monika Pilloni v rozhovoru s bývalým policejním prezidentem a předsedou Asociace nezávislých médií Stanislavem Novotným diskutovala o současné italské politické scéně, také o fenoménu Ligy a jejím předsedovi M. Salvinim.

Nemít rád je stejné, jako nenávidět!

Nemít rád je stejné, jako nenávidět!

Vás, Rusy, nemám rád, říká herec Pavel Nový. No uznávám, že ne každý musí mít nutně každého rád, někdo nerad Rusy, další zase Němce, jiný třeba Amíky apod.  V případě pana Nového však jde o něco jiného, pan herec Nový nemá Rusy rád jaksi z principu. Tím hlavním důvodem nebo příčinou je jeho „jednačtyřicet  ztracených let v totalitě.“ Pozoruhodné, všichni ti, kteří nejsou spokojeni s dnešní politikou, všude vidí ohrožení demokracie a svobody, obrat politického kormidla na Východ atd., se nejvíce odvolávají se na totalitní režim.

Poslední domácí zprávy