• Úterý, 25. červen 2019
  • Svátek má Rukojmí Ivan

Opravdoví extrémisté a teroristé jsou ti, kteří nám vládnou!
Počet návštěv: 5492

Opravdoví extrémisté a teroristé jsou ti, kteří nám vládnou!

- Nela Lisková - Článek od - Nela Lisková -

Přetvářka, lež, faleš, smrt, nebezpečí, nemoci, epidemie, války, zbraně, fanatismus, fašismus, strach, pedofilie, přesně toto způsobují desítky let politické mafie na celém světě.

Již rituálně si vždy volíme k moci ty, kteří jsou naši zkázou a zvláštní na tom všem je to, že to už bereme, jako běžnou součást našich životů. No a co, tak se k  moci zase dostanou ti stejní, jen možná pod jinými jmény, ale pro nás se nic nezmění? Nadáváme v hospodách a na sociálních sítích, ale nikdo nemá potřebu to změnit.

Takže voda na mlýn našich otrokářů a výsměch nám všem, jen díky naši absolutní toleranci a nevoli změnit náš systém od základu. Kdo jiný by ho měl změnit, než my? Politikům maximálně vyhovuje, takže čekat právě od nich cokoli pozitivního je utopie.

 

Celý svět je jen velkým reklamním podvodem. Nic z toho, co do nás hustí v médiích není pravda. Všechny ty reklamy a oblbování jsou jen jedním z nástrojů, jak nás uvrhnout do maximálního pohodlí a lenosti přemýšlet reálně. A výsledkem je absolutní degenerace lidstva, deprese, nespokojenost se sebou samým a ztráta důvěry v sebe. Následuje bezmoc, strach z neúspěchu, z toho, že nebudeme pro společnost dost dobří, dost krásní, dost bohatí a úžasní. A to je přesně to, kam nás chtějí klany a mafie řídící světový systém dostat. Manuální práce je vnímána, jako něco podřadného, všichni musí studovat a být manažery, businessmany, aby mohli následně okázale prokazovat své "absolutní" štěstí. Paradoxně přesně toto nás o pocit svobody a absolutního štěstí připravuje. Nedokážeme být šťastní z mála a radovat se z každodenních drobností. Konzumní svět převálcoval náš smysl a cit pro radost.

 

Ze společnosti se zcela vytratily vlastnosti, jako slušnost, úcta, důvěra, respekt, láska, moudrost, pochopení a empatie a nahradily je pohrdání, nadřazenost, sobectví a snaha vyhrát svůj vnitřní souboj o místo na výsluní za každou cenu. Na jedné straně jsou extrémně bohatí, na straně druhé, díky parazitujícím bohatým, extrémně chudí.

 

A kdo je vítězem? Tento fenomén dnešní doby má jediného vítěze, parazity u moci, polické mafie spolupracující s tajnými službami, vytvářející války, terorismus, nové epidemie, řídící obchody s prostitucí, pedofilií, narkotiky a farmaceutickým a chemickým průmyslem, což jsou destrukční nástroje směřující k regulaci, tedy razantnímu snížení počtu lidské populace.

 

Aktuálně se spojily dva největší světové koncerny Bayer & Monsanto, což je cesta pro největší světovou agrochemickou  společnost. A není jistě ani náhodná částka 66 miliard dolarů... . Ostatně USA jdou satanovi ve všem na ruku, takže už tak jedem a toxiny zamořený svět, bude ještě posílen fúzí, která nemá v tomto segmentu obdoby.

 

 

 

Zmiňovat ještě k tomu imigrační politiku je už asi zbytečné. Všichni víme, že pokud se splní plán 300 milionů černých, nepracujících, nevzdělaných a zdegenerovaných muslimských imbecilů v Evropě, tak nebude potřeba ani války, tento odpad lidstva je nejúčinnější zbraní, jak vymazat bílou rasu a mapu Evropy ze světa.

 

V celé Evropě probíhají masivní protesty, statisíce lidí v ulicích ve Francii, v Německu , v Itálii, v Polsku a dalších zemích, se snaží o změnu. Čelí denně útokům černých muslimských gangů a na demonstracích proti nim zakročuje policie, která tyto destrukční černé gangy na příkazy politiků chrání. V médiích o tomto není ani zmínka, ba naopak tyto černé vyzdvihují a uměle z nich vytvářejí "hrdiny" zachraňující děti, aby vylepšili veřejné mínění o tomto odpadu lidstva. Je  to tak odporná lež, že by tomu nikdo rozumně uvažující dnes už nevěřil.

 

Ale my v České republice děláme stále, že nás se to netýká. Žádné masivní protesty proti ubytovnám a detenčním zařízením pro černé, žádné masivní protesty proti zvrhlé politice naši vlády. Zločinecká mafie nejen z ANO, ČSSD, ODS ,TOP 09, KDU-ČSL a dalších jede svou nastavenou politiku proti nám, za našimi zády podepisují likvidační smlouvy, paktují se se sudeťáky, ale český národ se zmůže jen na pár komentů na sociálních sítích. Pro EU jsme jen otroci, druhořadá země, skládka odpadu a povinní  odběratelé rakovinotvorných, toxických potravin a aktuálně už i muslimských černých gangů, které nás vydíráním nutí přijímat.

 

Rodit naše bílé  děti do takové země je obrovské riziko, když jim nedokážeme zajistit bezpečnou budoucnost. Oproti tomu rodit černé do takto vstřícné země, kdy nemusejí pracovat a kdy se jim vytvářejí podmínky více, než nadstandardní, je pro ně velmi výhodné. Tady výkřiky politické mafie o rasismu neplatí. Rasismus proti bílým je plně podporován všemi strukturami, počínaje politiky, bezpečnostními složkami, konče u neziskovek.

 

Jestliže se český národ nevzpamatuje  a nebudeme v řádech minimálně statisíců protestovat a to denně, dokud nebude vytvořen prostor pro jednání o naši vlastní zemi, tak jsme tady definitivně  skončili.

Všichni máme existenční starosti a zodpovědnost za své rodiny, ale nemůže to být nadřazeno bezpečné budoucnosti pro naše děti.  Je naši morální povinností tento úpadek zastavit.

- Nela Lisková -
Žije v Ostravě, profese Obchodní ředitelka, krátce působila v ČSSD, v komunálních volbách v roce 2014 kandidovala na primátorku Ostravy a starostku Ostravy -Jihu, aktivně se účastní politického života.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Břetislav Olšer

Břetislav Olšer

04.06.2018 11:57

Vládnou nám teroristé a extrémisté? Je to opravdu tak zlé, když růst reálné mzdy dosáhl v červnu 2018 hodnoty 6,6 procenta. „Jedná se tak o nejrychlejší meziroční dynamiku reálných mezd od přelomu let 2002 a 2003, tedy za posledních 15 let,” upozorňuje hlavní ekonom ING Bank Jakub Seidler. A to je příznivá zpráva, reálná mzda totiž vypovídá o skutečné hodnotě výdělku. Tedy o tom, kolik si toho za výplatu můžeme koupit. Do vysokých hodnot se růst reálné mzdy dostal proto, že výplaty Čechů rostou o poznání rychleji než ceny zboží v obchodech.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

01.06.2018 18:29

Ano, rostou počty těch, kdo nemají na bydlaní. Platy se zvyšují, ale ceny bytů rostou až trojnásobně. Zadluženost obyvatelstva stoupla za minulý rok o 165. mld. korun. Kdo má dobrý zrak, vidí prase v žitě. Já ho nevidím, ač napínám oči až až. A tak nám zase přidali plat na to, abychom si nemohli koupit byt, pokud nepodnikáme ve velkém. I střední třída je kaput. Miluji, když se tvrdí, že se máme čím dál tím líp. To takhle za socíku člověk čekal až deset let, než se dočkal dekretu. Pak dostal klíč od bytu a mohl bydlet. Dnes se vše zjednodušilo půjčkou na milionové dluhy za byteček jako klícka. Když máte hlučné sousedy, pak si své několikamilionové investice opravdu užijete. ...Mějte se hezky.


 
Břetislav Olšer

Břetislav Olšer

01.06.2018 14:56

Co tedy ještě říct k těm teroristům a extrémistům, kteří nám vládnou, o nichž paní Lisková píše 100procentní pravdu? Hlavní priority státního rozpočtu na rok 2019: - zvýšení průměrného starobního důchodu o zhruba 918 Kč od 1. ledna 2019 - zvýšení objemu prostředků na platy pedagogických pracovníků v regionálním školství o 15 procent, zajištění postupného náběhu reformy regionálního školství a společné vzdělávání s celkovým dopadem 21,5 miliardy Kč včetně zvýšení počtu pedagogů o 16.000 - zvýšení výdajů na podporu sportu o 2,1 miliardy korun meziročně na 8,4 miliardy korun - navýšení výdajů pro vysoké školy o 1,8 miliardy korun včetně prostředků na nárůst počtu studentů na lékařských fakultách o 15 procent - zvýšení kapitálových výdajů (bez prostředků EU a FM) v roce 2019 na 78,7 miliardy Kč, tedy o 21 miliard korun více než v roce 2018 - zvýšení národního výdajového rámce Státního fondu dopravní infrastruktury o 12 miliard Kč na 65,5 miliardy Kč - valorizace příspěvku na výkon státní správy v rámci finančních vztahů státního rozpočtu k rozpočtům obcí, krajů a k rozpočtu hl. m. Prahy ve výši 10 procent. Suma sumárum – Česko má dvouprocentní nezaměstnanost, tedy nejmenší v EU, stejně tak je Česko na prvním místě v ekonomickém růstu v Evropě… Vláda zdravotníkům přidávala opakovaně. Loni dostali o deset procent víc k tarifům, v předchozích dvou letech po pěti procentech. „Za minulé koaliční vlády jsme mzdy navyšovali celkově o 30 procent. Bylo to o 65 miliard navíc,“ řekl Babiš. Sestrám u lůžka ve třísměnném provozu bude činit tarif asi 65 procent mzdy. K tomu mají osobní ohodnocení nebo příplatky za přesčasy. Průměrný výdělek zahrnuje tarif i všechny odměny, náhrady a příplatky. Průměrná hrubá mzda všeobecných sester je podle odborů od 24 500 do 29 570 korun měsíčně podle délky praxe... Inu, zatracení teroristé a extrémisté, co nás přivedou na žebrotu, když máme dvouprocentní nezaměstnanost, tedy nejnižší v EU, a naopak ekonomický růst máme naopak nejvyšší...


 
V pravěké politické minulosti zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes chce, aby stranu opět vedl aristokrat; jen se neví, jestli to nebude další „šlofíkový“ šlechtic Tomáš Spáč II.

V pravěké politické minulosti zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes chce, aby stranu opět vedl aristokrat; jen se neví, jestli to nebude další „šlofíkový“ šlechtic Tomáš Spáč II.

Táhne mu na 82 let, v uplynulých měsících prodělal zápal plic, pak byl v nemocnici kvůli problémům se srdcem. A zrovna teď si Karel Schwarzenberg připomíná deset let od doby, kdy s Miroslavem Kalouskem založil TOP 09. Ve Výzvě Seznamu mluví o demonstracích, kondici TOP 09 i svém zdravotním stavu.

Jsem unavený z Milionů šašků, nechtěl jsem už ani psát o Andhropoidu; synonymu umučených  obyvatel Lidic a Ležáků: Nejstarší oběti z Lidic bylo 84, nejmladšímu 14 let, resp. Ležáky a zastřelení všech 33 lidí starších 15 let

Jsem unavený z Milionů šašků, nechtěl jsem už ani psát o Andhropoidu; synonymu umučených obyvatel Lidic a Ležáků: Nejstarší oběti z Lidic bylo 84, nejmladšímu 14 let, resp. Ležáky a zastřelení všech 33 lidí starších 15 let

To, že jsem zase prožíval ty zbytečné a nelidské masakry vlastně způsobila Mgr. Martina Lehmannová, co je od 1. dubna 2017 je ředitelkou Památníku Lidice a předsedkyně Českého výboru Mezinárodní rady muzeí ICOM. Byla též u toho, když 24. června 2019 uplynulo 77 let od vypálení a vyhlazení osady Ležáky.

Géniové mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat mají definitivně jasno: za katastrofu malajsijského letounu na lince MH17, při níž v roce 2014 zahynulo na východě Ukrajiny 298 lidí, může opět a jen Rusko

Géniové mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat mají definitivně jasno: za katastrofu malajsijského letounu na lince MH17, při níž v roce 2014 zahynulo na východě Ukrajiny 298 lidí, může opět a jen Rusko

Mezinárodní tým vyšetřovatelských šašků složený z nizozemských, belgických, australských a ukrajinských údajných expertů už 24. května 2018 v nizozemském městě Bunnik znovu po čtyřech letech prezentoval jen předběžné výsledky vyšetřování tragického pádu malajsijského letadla Boeing 777, v jehož troskách zahynulo 298 lidí. Důkazy žádné, nicméně Rusko je viníkem

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu?  Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu? Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Kdepak asi skončí Velká Británie, dnes varovný příklad světové demokracie? Podle ankety z 12. června 2019 by konzervativci s ohledem na jednokolový volební systém, ve kterém vítěz „bere vše“, obsadili v parlamentu 395 mandátů. Labouristé by byli druzí se 151 poslanci. Liberálové by skončili až čtvrtí s 26 křesly a Faragova strana by jako v minulosti „ostrouhala“. Třetí by byla Skotská národní strana s 59 zástupci v dolní komoře britského parlamentu.

Poslední domácí zprávy