• Středa, 19. září 2018
  • Svátek má Rukojmí Zita

Kdo se chová přirozeně, nestane se otrokem!
Počet návštěv: 678

Kdo se chová přirozeně, nestane se otrokem!

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

V halasu světového dění nám někdy mohou unikat ty nejhlubší souvislosti. Každý den vidíme děsivé události, nad nimiž jen nevěřícně kroutíme hlavou a ptáme se PROČ? Proč musejí v Německu umírat mladé holčičky? Proč V Norsku a i jinde kradou rodičům děti za nesmyslná a vykonstruovaná obvinění? Proč musí moudří lidé čelit sprostým útokům fanatických idiotů? Kam se ten svět řítí?

Na mnohé otázky docela přehledně dokáže odpovědět kniha Petra Hampla Prolomení hradeb. Když si ji přečtete, budete si na mnohá proč umět odpovědět. Je ale logické, že jako žena se přece jen podrobněji zamýšlím nad chováním lidí, přemítám nad tím, proč se mnozí mladí fanatici chovají tak nedůstojně a proč se mnozí úředníci v nechutných mašinériích chovají tak nelidsky. I když chápu, proč se systém tak chová, nemohu se s mířit s tou jednotlivou lidskou zlobou, nenávistí, ochotou ničit lidské životy a nebrat ohledy na lidskou slušnost.

Napsala jsem už mnoho článků a blogů, kde okolo lidských motivací kroužím a pokouším se najít to jádro problému. A čím dál víc jsem přesvědčená o tom, že příčinou a zároveň řešením je žena ve své přirozenosti. Ona umí v dobrém ovládat a inspirovat muže a to i k dobrým postojům a k spravedlnosti. Žena je nositelkou života a jako matka vychovává další generace. Žena je tmelem rodiny jako základní jednotky komunit a států. A tato žena selhává – ne vždy vlastní vinou. Důsledkem je rozvrat hodnot, které nikdo nedrží a neupevňuje.

Mnoho už bylo řečeno o zhoubném vlivu feministického hnutí, které z žen dělá roztřesené hysterky, které svou nejistotu zakrývají agresivitou. I kdybychom ale zrušili všechny gender neziskovky a jejich „aktivistky“ převychovali na sebevědomé mladé ženy, nestačilo by to. Špatné vzory a devastující modely lidského chování jsou prolezlé vším okolo – jsou v hudbě, v literatuře, v politice, v bulváru, ve vědě, prostě všude… Každá žena je tím ovlivněna a to i přes to, že žádnou feministku v životě neviděla, nečte Respekt a netuší, co je to A2larm.

Současné mladé ženy změnily skupinově své chování – jsou promiskuitní, touží po kariéře a srovnávají se s muži. Na jednu stranu odmítají sexistické chování, ale často nevědomky jsou ony samy zdrojem a příčinou špatného chování mužů k nim. Stačí si přečíst nějaký hodně rozšířený ženský časopis. Najdete v něm plno návodů, jak oklamat muže, jak ho donutit sloužit ženě, jak ho svádět a pak odkopnout. Ženy považují za nespravedlnost, když muži děvkaři jsou oslavováni a ženy běhny jsou znevažovány. A tak se snaží tuto domnělou nespravedlnost napravit tím, že ženskou promiskuitu oslavují a zbavují ji amorálních nálepek. Škodí tím ale nejvíc samy sobě…

Žena se nemá chovat jako muž – není jí to přirozené a nepřirozené chování je zdrojem frustrací, špatných pocitů a nízkého sebevědomí. Společnost se ale ženě snaží namluvit, že za to může jakýsi nedefinovatelný „útlak a útisk“ a s tím je třeba zatočit. Přitom za nespokojeností ženy jsou úplně jiné příčiny.

Nedávno jsem měla možnost se setkat s jednou mladou sympatickou ženou, která je přesně takovou typickou moderní ženou – nezávislou, ambiciózní, bojující za svá práva. Vedly jsme spolu dlouhý rozhovor. Snažila jsem se jí vysvětlit své „antifeministické“ postoje a došly jsme až k tématu ženské promiskuity a dravého chování, kdy samotná žena si uloví muže, který se jí líbí. Nechápu to – proč žena loví muže? Co si tím chce dokázat? Že je stejně šikovná jako chlap? V tu chvíli jsem nedokázala přijít na ten správný argument, ale teď už ho mám a podělím se s vámi o něj. Ona ale možnost sbalit si chlapa považovala za své právo a důkaz nezávislosti. Ach můj bože…

Žena, která si sama uloví muže, se nikdy nedozví, jestli jí ten muž opravdu chce. Muži jsou jednodušší, a když ho balí žena, málokdy ji odmítne – proč by to dělal, když mu někdo sám od sebe a pro něho bez práce nabízí sex? Takže taková lovkyně se často odsuzuje ke vztahům, které nejsou pro ni dobré a nedají jí žádné naplnění. Líný chlap se nechá sbalit, aniž by se musel snažit. Není lepší nechat chlapa, aby se trochu posnažil? Jedině tak budete mít jistotu, že s vámi opravdu chce být a že je ochoten do vztahu investovat i nějakou energii.

Neznám ženu, která by nechtěla fungující a naplňující vztah. Neznám ženu, která by netoužila po dětech a funkční rodině – i když to možná mnohé zakrývají chvástavými slovy. Ženská přirozenost je taková a jakékoliv pokusy o to přepsat přirozenost vedou jen k depresím, smutkům a k neštěstí. Nejhůř – ničí to děti a to je opravdový problém, který má zásadní vliv na celou společnost. Ne nadarmo známá německá novinářka Eva Herman dospěla k jednoznačnému závěru – chceme-li ozdravit společnost, musíme začít u dětí. Jako novinářka veřejnoprávní televize měla velké problémy, když hovořila o důležitosti citové vazby mezi matkou a dítětem, o tom, jak matka s dítětem musí být a věnovat se mu. Tak jasná věc a je tak nebezpečná novodobé byrokracii. Proč jinak by takové názory cenzurovala a likvidovala?

Pro byrokratickou hydru je výhodnější, když je žena nešťastná a uštvaná a když se dobrovolně zbaví citového pouta ke svému dítěti a přenechá výchovu institucím. K tomu bude povolnější žena, která odmítne svou přirozenost a je zpovykaná společností k tomu, aby si dokazovala svou nezávislost třeba promiskuitním a hloupým chováním. Žena bez souznícího a silného partnera je slabá a málo odolná. Rodina nefunguje, společnost se rozpadá a jediné, co funguje, je byrokracie.

Je to skutečně tak, když sloupáváme slupky a dostáváme se k jádru problému, dojdeme až sem – ke vztahu mezi mužem a ženou a k jejich schopnosti tvořit rodinu. Když vše funguje tak, jak má – přirozeně a hladce – je rodina silným prvkem, který je zdrojem sebevědomí, svobody a síly. V takové rodině se nerodí otroci. A proto je třeba ji zničit…

Jestli má někdo sílu se proti tomu vzepřít, je to žena. A v tom já vidím i svou úlohu – dávat ženám i jiný pohled na svoje fungování, než najdou ve veřejném prostoru, který ovládají zmatené ženské redaktorky ženských časopisů, fanatické novinářky, arogantní celebrity a hysterické feministické aktivistky. Necháme-li je řádit, zničí všechno dobré, co ještě v naší zemi zůstalo.

Vážení, držme si palce. Ale to nebude stačit, každá rozumná žena se musí zapojit. Musíme šířit naše myšlenky a diskutovat s mladými ženami, které jsou ohrožené feministickým aktivismem a fanatismem. Když jim nedáme dobré vzory a naději, ztratíme je a tím ztratíme i naši budoucnost.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.06.2018 19:38

Nákaza přichází ze země za mořem.Tam vznikají všechna ta hnutí,jako je třeba MeToo,gender,inkluze či průvody 4%ní menšiny.Kradení dětí není nic nového.Dělo se to po celou historii lidstva.Jenom to někde dotáhli k úplné dokonalosti.Hitlerovo Německo to dělalo průběžně a Norsko,okupované Němci,to pozvedlo na vyšší úroveň.Hitlerovci by záviděli.


 
Paul McCartney je i v 76 letech hvězdou, byť mu islamisté hrozili smrtí, když vystoupí v Izraeli; a dnes je v čele amerického žebříčku Billboard 200 za své album Egypt Station

Paul McCartney je i v 76 letech hvězda, byť mu islamisté hrozili smrtí, když vystoupí v Izraeli; a dnes je v čele amerického žebříčku Billboard 200 za své album Egypt Station

Neohrožený britský hudebník Paul McCartney, člen nejlepší beatové skupiny všech dob Beatles, právě ovládl po více než třiceti letech týdenní žebříček nejprodávanějších alb ve Spojených státech. McCartneyho nové album Egypt Station se dostalo do čela žebříčku Billboard 200, který tento týden září 2018 zveřejnil stejnojmenný magazín.

Ve Zprávičkách: D na dětském kanále ČT slyšíme lži: Pásmo Gazy okupují „zlí Izraelci“; zatímco pořad “Průkopníci zítřka”, oficiální palestinské televize Hamásu, učí pravdu o “světové vládě islámu”

Ve Zprávičkách: D na dětském kanále ČT slyšíme lži: Pásmo Gazy okupují „zlí Izraelci“; zatímco pořad “Průkopníci zítřka”, oficiální palestinské televize Hamásu, učí pravdu o “světové vládě islámu”

O co ve lživé reportáži přesně šlo? „Teď se podíváme do dnešních škol na Izraelem okupovaném území Palestiny. Jejich žáci se obávají, že je nebude mít kdo učit. Peníze na školství dosud darovaly bohatší západní země a rozdělovala je OSN. Spojené státy americké ale letos žádné peníze neposlaly a ty teď palestinskému školství chybějí,“ říká moderátor - presstitut.

Na 220 000 bezpáteřních ovcí na Dnech NATO; členové národa, co byl zbrojnicí Hitlera, pak zase Stalina a teď leze do zadku USA, byť bez 5hvězdičkového hotelu pro 4hvězdičkovitého generála USA...

Na 220 000 bezpáteřních ovcí na Dnech NATO; členové národa, co byl zbrojnicí Hitlera, pak zase Stalina a teď leze do zadku USA, byť bez 5hvězdičkového hotelu pro 4hvězdičkovitého generála USA...

V jednom obskurním plátku byly na titulní straně dva nadpisy vedle sebe: „Myslivci skolili 230 tisíc kanců“ a hned „NATO v Ostravě a 220 000 diváků…“ Nechci nikoho urážet, ti divočáci za to nemohou, že onemocněli, byť geneticky jsou blízké člověku.

Svoboda slova. Se vším všudy, nebo s výjimkami?

Svoboda slova. Se vším všudy, nebo s výjimkami?

Václav Klaus ml. přišel s pozoruhodným názorem, resp. s návrhem zákona, který by měl chránit svobodu slova (míněno ve veřejném prostoru), jinými slovy, aby Facebook a další sociální sítě nemohly mazat a cenzurovat příspěvky, ale mohly blokovat (mazat) pouze výzvy ke genocidě a „podobně“.

Poslední domácí zprávy