• Středa, 27. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Valdemar

Král zemřel, ať žije Král, jenž už mele z posledního; při orgasmu u řečnického putíku PS
Počet návštěv: 6859

Král zemřel, ať žije Král, jenž už mele z posledního; při orgasmu u řečnického pultíku PS

- Břetislav Olšer - Článek od - Břetislav Olšer -

Tak nám skončil sjezd TOP 09; starý král zemřel, ať žije nový král! Jásali všichni z partaje Tradice, Odpovědnost, Prosperita, byť ve skutečnosti šlo o partičku Trampové, Odpadlíci, Přeběhlíci, v čele s knížetem Karlem Spáčem I.

Aby se nepodobali totalitní straně jako za Havla, když ho zvolilo sto procent poslanců, v tajné volbě dostal Kalousek "jen" 148 hlasů ze 171 delegátů sněmu. A nový předseda TOP 09 v projevu hned pustil do prezidenta Miloše Zemana a jeho „proruských přátel"; výsledek tlaku struktur komunistického managementu. Po šesti letech vlády Karla Schwarzenberga ho učinili dle modelu ODS „čestným předsedou“, jimž před časem odeesáci korunovali Václava Klause.

A Kalousek pochválil TOP 09, že jsou v plné síle, čímž se v roli napodobovatele opičil i po straně Věci veřejné, které před časem nazval jejich mafiózo Bárta dobře naolejovaným terminátorem. Vyzvedl TOP 09, že unikli ze spárů bolševismu, jež chtěl rozvrátit jejich vědomí o správnosti demokratické cesty, zproblematizovat jejich evropské a západní směřování, zesměšnit lidskoprávní dimenzi jejich zahraniční politiky. Efektem toho je podle něj proruský Zeman a mentální pátá kolona ruského prezidenta Vladimira Putina v Česku...Kdo by to řekl, že Kalousek a Němcová jsou patologičtí stalkeři…?

Kritici změn po Listopadu 1989 podle něj důsledně zveličují chyby a dezinterpretují opatření demokratických vlád. Kalousek vystoupení svoji klasicky populistickou řeč doprovodil u něj obvykle nečekaným prohlášením, že sametovou revoluci, převrat na konci roku 1989, připravily „zpravodajské elity, intelektuální vrchol zločinného režimu“ a že až pak se jim vývoj vymkl z rukou. Tím měl patrně na mysli Václava Havla, jehož se snažil zkompromitovat jeho přítel Marián Čalfa, první komunistický předseda Havlovy sametové vlády.

Nebo si snad vzpomněl na plukovníka Zbyňka Čeřovského, v době okupace Československa v srpnu 1968 náčelníkem štábu stíhacího bombardovacího leteckého pluku a zároveň zástupcem velitele letiště; odmítl podepsat prohlášení Souhlas s internacionální pomocí, krátce nato byl odvolán ze své funkce a z armády doslova bez jakýchkoliv nároků vyhozen; napsal 9. listopadu 2005: „Dne 13. prosince 1989 došlo ve Valdštejnském paláci k jednání Havlových emisarů (Vedl je Alexandr Vondra, stal se zahraničně-politickým poradcem prezidenta pro mezinárodní otázky, aniž by uměl jeden cizí jazyk, snad kromě ruštiny, poté I. náměstek MZV a následně velvyslancem v USA!) se zástupci KSČ, které vedl Vasil Mohorita... Kromě jiného byly projednány tři základní a nejdůležitější otázky:

Zbyněk Čeřovský, politický vězeň a signatář Charty 77 od března 1977…

1) Zvolení Václava Havla prezidentem za předpokladu: – bude-li zachován status quo na ministerstvu vnitra, ministerstvu obrany a nebudou-li zahájeny žádné politické procesy.

2) Nebude podán žádný návrh na zrušení KSČ. O  jednání vydal tiskový tajemník KSČ Dr. Hora večer zprávu (jednání se také zúčastnil), ale tato zpráva byla vzápětí dementována. O jednání existuje magnetofonový záznam, který je dobře ukryt, má ho k dispozici i  skupina StB kolem Havlova oblíbeného ministerského předsedy Mariána Čalfy.

3) Dále bych rád upozornil na fakt, že autorem státního znaku na žádost Václava Havla byl agent StB Jožka Skalník, u kterého se Havel skrýval v době listopadových událostí.

Nechme však převrat na konci roku 1989, který připravily „zpravodajské elity, intelektuální vrchol zločinného režimu, až se jim pak vývoj vymkl z rukou". Věnujme se nejen plácání nesmyslů Miroslava Kalouska, ale též hloubce bytosti této povětrné poněkud niterněji. Charakteristikou tohoto nového krále TOP 09, alkoholika s lidskou tváří, je jeho proslulé a cenzurované extempore s poslancem Skokanem.

"Všichni si bez problémů vzpomenete na nedávnou příhodu, kdy si pan ministr a místopředseda TOP 09 vybil svou bezmeznou agresivitu na v podstatě bezbranném mladíkovi a za asistence svého spolupracovníka jej zfackoval. Považoval jsem tehdy za svou povinnost o jeho útoku informovat veřejnost a ještě ten večer, tedy ve středu 21. 9.  2011 ve 23:05 jsem se dočkal následujícího telefonátu ministra financí Kalouska,“ prohlásil u řečnického pultu Skokan; doslovné znění v přepisu zde uvedu:

Skokan: Dobrý večer, pane ministře! Kalousek: Nazdar, ty  debile! Skokan: Mluvím prosím s ministrem financí inženýrem Miroslavem  Kalouskem? Kalousek: Jasně, s kým si myslíš, že mluvíš, ty čůráku. Skokan: Promiňte, ale asi to trochu přeháníte. Kalousek: Kolik ti za to dali, ty  blbečku? Skokan: Nevím, o čem mluvíte. Kalousek: Víš moc dobře, o čem mluvím. Odmít jsem ti někdy nějakou dotaci?  Potřebuješ prachy? Proč seš taková svině? Skokan: Já nemůžu za to, že jste někoho zfackoval. Kalousek: Proč jsi musel posílat esemesku všem novinářům? To jste všichni takoví udavači? Skokan: Byla tam spousta svědků, tohle nezatlučete, ani nezametete  pod koberec. Kalousek: Jo, a že zrovna ty to musíš napráskat. Skokan: Já? Kalousek: No jasně ty. Dyť mi to ty novináři volali. A ne jeden. Voni  nejsou takový skety jako ty. Ty sis myslel, že tě jako zdroj neprásknou, co? Skokan: Hele, nechte si ty sprosťárny. Všichni se Vás bojí a na to  spolíháte, nikdo si to nechce rozdat s mocným ministrem financí. Co kdyby…  a na mladýho kluka si dovolíte. Tak víte co, já se Vás teda nebojím vůbec, příště s tím počítejte a dejte mi pokoj. Kalousek: Tak víš co, když se mě  nebojíš, tak zítra rozbiju hubu tobě. Jsme asi tak stejně veliký, na mladým jsem  se dneska rozcvičil… Skokan: Klidně, když si sundáte ty brejle, nerad  bych se o ně pořezal. Kalousek: Tak zejtra ve sněmovně. Skokan: Klidně, pane ministře…

Poslanec Věcí veřejných Skokan poté požádal Sněmovnu, aby se chováním  Kalouska zabývala. Jménem dvou poslaneckých klubů – TOP 09 a ODS – ale zařazení nového bodu vetoval šéf poslanců TOP 09 a Starostů Petr Gazdík. http://upload.tn.nova.cz/zpravy/domaci/kalousek-top-09-volal-skokanovi-vv-nazdar-debile.html

Vraťme se do minulosti TOP 09. Když se v polovině roku 2013  do Parlamentu a Senátu dostala strana přeběhlíků TOP 09, Tradice, Odpovědnost, Prosperita a číslo devět symbolizovalo rok vzniku strany, byli všichni zaskočeni, zvláště, že se do jejího čela postavil Karel Schwarzenberg, celým jménem Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg, jehož předcházející politickou stranou, s níž sympatizoval, byla Strana zelených.

TOP 09 se tak může pochlubit největší přeběhlickou armádou ze všech kandidujících partají. Jen namátkou; Miroslav Kalousek tíhl ke KDU-ČSL, litvínovského starostu Milana Šťovíčka (dříve VV) přijala TOP 09, když ho předloni vyloučily Věci veřejné, že hlasoval spolu s vládními poslanci. Ludmila Müllerová byla členkou KDU-ČSL, Bedřich Moldan přišel z ODS, Igor Petrov z SNK ED, Jaromír Štětina původně vystupoval za Stranu zelených… Až na čtyři desítky členů ODS v Plzeňském kraji přestoupily do TOP 09. Přeběhlíci a zrádci?  Petr Gandalovič (ODS), nyní velvyslanec v USA, se nechal slyšet, že „se neříká „přeběhlící“, ale konstruktivní lidé, kteří si přejí konečně vládu… http://zpravy.idnes.cz/video-s-kalouskovou-fackou-je-na-webu-k-jeho-uniku-se-nikdo-nezna-p8k-/domaci.aspx?c=A120206_125630_domaci_jw.

A curriculum vitae Kalouska? Do politiky vstoupil jako praktikující křesťan již v roce 1984, kdy se stal členem Československé strany lidové (ČSL), která po boku vedoucí KSČ v jednotném politickém šiku Národní fronty pod dohledem ÚV KSČ hájila a budovala socialismus. ČT též zmínila jeho životopis, avšak pasáž o ÚV KSČ a Národní frontě vypustila. (Vlastně bych se divili ještě víc, kdyby to neučinila.) V únoru 1990 nastupuje jako absolvent Vysoké školy chemicko-technologické na Úřad vlády ČR jako ekonomický poradce. V lednu 1993 je jmenován ekonomickým náměstkem ministra obrany. Má na starost právě výběrová řízení a akviziční procesy. Rozhoduje o miliardových zakázkách. Dodávky materiálu armádě, modernizace tanků T-72, štábní informační systém a padáky. V roce 1994 uzavřel smlouvu s firmou Anex-Cirus Jiřího Andrlíka na dodávku 2.310 kusů padáků pro českou armádu za bratru za 120 milionů Kč. Nakonec byly padáky zakázány. Párkrát se totiž neotevřely a zabíjely. A z Kalouska se stal ministr financí… Babiš dává do státní kasy stamiliony; Kalousek je nechal rozkrást?

Svoje selhání, když v roce 2006 nabídl koalici se socialisty a komunisty, zdůvodnil: „Udělal jsem něco, co omluvit nelze. Neměl jsem na vybranou. Mohl jsem tiše chcípnout v křoví. Byla to provokace, byla to hra. Kdybych neudělal nic, tak další vývoj byl neskonale dramatičtější“ A měl na mysli holport s komunisty…http://zpravy.idnes.cz/na-francovku-se-vymlouvat-nebudu-byl-jsem-opily-priznal-kalousek-p9j-/domaci.aspx?c=A130607_121447_domaci_jav

Možná i proto popíjí. Nedávno blekotal pro české rádio. Nejprve žvanil, že je unavený, protože se v posledních dnech během povodní nevyspal. Poté upřesnil, že je sám vytopený. Ale nakonec přece jen šel s pravdou ven – při rozhovoru pro Český rozhlas měl upito. „Po pracovní době jsem si dal dva panáky, byť připouštím, že ministři žádnou pracovní dobu mít nemají a totálně mě to odbouralo,“ přiznal Kalousek pro lidovky.cz. Možná je čas na léčbu… Kalousek, známý svým pozitivním vztahem k alkoholu, by se měl nad sebou zamyslet a pouvažovat o odborné pomoci. Vyplývá to z rad bohnického primáře Karla Nešpora pro ty, kdo se nedokáží skleničce (či panáku) vyhnout. Na serveru YouTube se objevilo video, na němž Kalousek často používá slova jako hov.o či kok.t. Nahrávku dala na web Česká pirátská strana, která místopředsedu konzervativní TOP 09 natáčela. „Jen jsem se přizpůsobil jejich mluvě,“ brání se Kalousek. http://blog.idnes.cz/admin/article/486166/edit

A pak tu máme jeho spojení se jmény jako Omnipol Háva a Diag Human Šťáva, jenž prohlásil, že za ním byl s pověřením premiéra několikrát vyslán Miroslav Kalousek. Současný ministr financí, kterého exmajitel Diag Human v rozhovoru označuje za svého dlouholetého přítele, měl domluvit ve sporu kompromis… V roce 2002 MF Dnes při prověřování majetkových poměrů politiků zjistila, že aniž by si půjčoval peníze v bance, investoval celkem přes tři miliony korun do stavby rodinného domu v Bechyni za 2,3 milionu korun a odkoupení třípokojového bytu v panelovém domě v Praze za 752 tisíc Kč, do té doby užívala jeho rodina luxusní dvousetmetrový půdní byt v Praze-Veleslavíně, pronajatý od Lubomíra Kašáka údajně za třikrát nižší nájemné, než by bylo tržní. (Proč na to nepřišla řeč v souvislosti s nákupem domu kancléře prezidenta Zemana?) Přišlo se na to, že sponzorem Kalouskovy předvolební kampaně v roce 1998 i veleslavínského bytu je Kalouskův švagr Lubomír Kašťák, majitel stavební firmy IDOS Praha.

Podle analytika Daniela Kaisera tento případ „vykazuje všechny známky praní politikových peněz“. Podnikatel Kašák byl vyšetřován policií a pro někoho  ho „naštěstí“ v září 2002 zastřelil obchodní partner Zdeněk Němec, který poté spáchal sebevraždu. Vyšetřování bylo odloženo. Zapomeňte. Nedlouho poté Kašákova vdova převedla byt na Kalouskovy… A jak by Kalousek nazval svého švagra, co sice nebyl American Appraisal, ale nicméně se neocitl ve vězení jen proto, že byl zastřelen…? Že je to obskurní škvár a hnůj…? Řečeno běžným Kalouskovým slovníkem, s nímž založil stranu TOP 09, jejímž je podnes členem… http://www.ireporter.cz/2010/01/11/politicky-zivotopis-miroslava-kalouska-v-souvislostech/

Těsně před vánočními svátky dne 17. prosince 2008 podepsal Kalousek úřední rozhodnutí, kterým pětici českých společností povolil internetové kurzové sázení. „Učinil tak navzdory své tehdejší straně i úředníkům a právníkům, kteří takový postup označili za nezákonný. Kalousek přitom dříve prohlašoval, že internetové sázení bude v republice povoleno jen přes jeho mrtvolu,” připomíná fond.

Z her Járy Cimrmana lze považovat výroky Miroslava Kalouska poté, kdy cholericky vyšiloval při obhajobě Vlasty Parkanové, když ji Sněmovna vydávala policii kvůli penízkům za letadla Casa. Se zvláštní rétorikou začal tento “skvělý řečník” nedlouho po doručení policejní žádosti o její vydání: “Obviňují ji, že pije pivo, létá na koštěti na Petrovy kameny a obcuje se Satanem,” rozčiloval se Kalousek nad smyslem obvinění. Za žádostí je podle něj buď “neznalost vyšetřovatele” nebo zlá vůle. “Jsem hluboce přesvědčen, že jsme svědky bezprecedentního policejního útoku na demokratické rozhodovací mechanismy státu…”

A na závěr oslav sněmu topky trocha poezie: Jaroslav Serifert? Kdepak. Vítězslav Nezval? Ten by na to neměl. Nebo snad Mácha nebo Wolker…? Marné hádání, je to z bídných poměrů vyrostlé básnické střevo, dnes omylem exministr financí Miroslav Kalousek. Jako rádoby vtipná hvězda si takto lámal hlavu během stávky odborářů. „Odboráři, odboráři, vezli srač.y na trakaři. Po cestě však vedli boje, kdo se bude držet oje, Neboť ten, kdo tlačil vzadu, ten se neubránil smradu. Odboráři, odboráři, hádali se s hněvem v tváři tak, že ač cesty byly rovny, spadli s vozem do senkrovny. Odboráři chodí plačky, nemají v čem vozit…“

Inu, tak nám odstřelili pro stáří a narkolepsii Schwarzenberga a nový Kalousek je ukázkou bezprecedentního politického útoku na demokratické rozhodovací mechanismy Česka; stačí mu řečnický pultík poslanecké Sněmovny, červené světýlko na televizních kamerách a z latentního alkoholika je rázem, jak Pavlovovův slintající pes, masturbující politik při vrcholícím orgasmu... Zloděj křičí, chyťte zloděje, aneb Kalousek zase prudí: prezident Zeman nechce soudně trestat korupčníky…

Dočká se Kalousek Nobelovky za objev, že i krávy mají svoji hrdost?

Spisovatel připomněl Schwarzenbergovi soulož na veřejnosti a „hovno Boží“

Byl jsem v šoku; nad budovou Sněmovny se vznášely tři svatozáře…

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Prdel-hovno-hajzl-prosoustat-predposranost-bordel-Hovori-Karel-Schwarzenberg-344356

Izraelské osudy – Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKnihav elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-osudy?eid=113

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Nejchudší země Evropy zaplatí za plány Merkelové a Macrona!

Nejchudší země Evropy zaplatí za plány Merkelové a Macrona!

Francouzsko-německý plán na obnovu evropské ekonomiky zahrnuje vytvoření fondu, který bude financován nejchudšími zeměmi EU, píše The Daily Express s odkazem na novou studii.Francouzsko-německý plán na obnovu evropské ekonomiky zahrnuje vytvoření fondu, který bude financován nejchudšími zeměmi EU, píše The Daily Express s odkazem na novou studii.

Sedm rozsudků nestačí

Sedm rozsudků nestačí

V pondělí 25. května 2020 u Obvodního soudu pro Prahu 1 v senátu předsedy Luboše Svrčka dospělo k závěru řízení, o němž jsem opakovaně psal jako o ping-pongu. Předcházelo mu postupné projednání obžaloby třemi senáty téhož soudu s šesti zprošťujícími rozsudky. Proto jsem psal o ping-pongu: soud vynesl zprošťující rozsudek, státní zástupce se odvolal a Městský soud v Praze senátem Jaroslavy Liškové vrátil věc na 1. stupeň. To se opakovalo šestkrát.

Poslední domácí zprávy

Sedm rozsudků nestačí

Sedm rozsudků nestačí

V pondělí 25. května 2020 u Obvodního soudu pro Prahu 1 v senátu předsedy Luboše Svrčka dospělo k závěru řízení, o němž jsem opakovaně psal...

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...