• Čtvrtek, 18. duben 2019
  • Svátek má Rukojmí Valérie

České (ne)právo je zvrhlý hnus vymáhaný po obyčejných lidech
Počet návštěv: 1838

České (ne)právo je zvrhlý hnus vymáhaný po obyčejných lidech

Radomír Dolanský Článek od Radomír Dolanský

Napřed to byli čeští lodníci, které stát očesal o peníze na základě socialistické smlouvy. Dnes možná ještě hůře dopadnou lidé, kteří doplatili na podvod před lety a dnes na úžasný český právní systém.  

Amatéři ze Sněmovní ulice, kteří se jednou nazývají opozice, podruhé uráží demokracii pseudonymem Demokratický blok, ale i jednotlivci z vládnoucích stran a pomýlená náměstí straší komunismem a hrůzou návratu snad až do 50. let. Nějak jim však uniká, že řada věcí už je opět v tomto státě minimálně na úrovni let socialistických. Ne-li hůř. Což není chyba komunistů, ale těch, kteří o nich donekonečna melou. Právě především díky řadě politiků z takzvaného Demokratického bloku a jejich zákonodárné (ne)práci mohly v minulosti vzniknout tyto kauzy a narůst do současných rozměrů. Možná ještě horší je, že u nás soudy soudí jednou tak, podruhé onak. Jeden osvobodí, druhý naopak obviní. Neexistuje jednotný právní výklad. Skoro to někdy vypadá, jako by se soudilo podle ksichtu nebo nálady.

Parlament České republiky je nejhorší státem řízená instituce, jejíž produktivita práce přesně odpovídá typu banánové republiky, od níž v mnohém nemáme daleko. Stát utrácí miliony za záchranu dvou trubek, které si vyrazí zachraňovat svět do oblasti, kde je ženská za míň než za stádo koz. Poskytuje zdarma právní a další podporu dobrodruhům, kteří se ohromně hrdinsky fotí v uniformách se samopaly a kámoši, kteří zase nevoní osmanskému samovládci. Ale obyčejné, poctivě pracující lidi, kteří celý život dřou, aby je za jejich prachy zastupoval někdo rozumný, ty nakonec odkopnou.
Po námořnících byla daň vymáhána podle smlouvy z roku 1974. Jak jsou najednou ti komunisti fajn, když se to státu hodí. A nikdo nemohl údajně nic udělat. Najednou se zapomnělo na milosti, najednou se zapomnělo na generální pardony a Sněmovna, která má vždycky více řečí než odvedené práce, zůstala právě jen tou ukecanou forbínou padlých herců pěkně blbě parodujících práci politiků. Jestliže justice rozhodla, že politik ve vazbě má právo na náhrady, je snad odpuštění dvojího zdanění větší kravina?

Na druhou stranu je Česká republika například vyhlášeným rájem pro černé stavaře. V České republice můžete postavit načerno i fabriku a můžete si být jistí, že vám nikdo nenařídí ji zbourat. Když máte v České republice prachy, je toho možného mnoho. Ať někomu voní či nevoní Babiš jakkoliv, v České republice lze ohýbat právo – když na to máte prachy, postavení či oboje. Stovky načerno postavených budov, milionářských haciend třeba i v chráněných oblastech – všechno dodatečně povoleno. Nicméně neohlášenou chatičku na zahrádce starých důchodců budete muset stoprocentně strhnout.

Dnes to vypadá, že o své domy přijdou po cca dvaceti letech lidé, které stát od chvíle, co je podvedl H-systém, díky právu České republiky, které musí být, samozřejmě, bezpodmínečně dodrženo, vůbec nijak nepodpořil. Kdo to kde viděl, aby se zákon nedodržoval, že ano? Ti lidé byli připraveni o miliony, měli obrovské deprese, kdy nevěděli kudy kam. Nakonec znovu sehnali peníze, dostavili už jednou zaplacené a zaplatili podruhé. Ale právo České republiky nakonec rozhodlo, že špína tohoto státu jsou ONI. Nedodržovat zákon můžou pouze vyvolení. Pracující lidé, rodiny, tedy základ státu, ať se jdou vycpat. Tak se asi podíváme na další díl ubohé tragikomedie o tom, jak stát dokáže snížit trest vražedkyni novorozence, protože to asi tak nemyslela s tou paličkou na maso, chránit nedospělé vrahy, chránit práva kriminálníků a trestat ty, kteří na ně ukážou prstem, a poctivé lidi s oblibou ruinuje. 
PRO TAKOVÁ SVINSTVA BY MĚLI LIDÉ VYTRHNOUT DO ULIC!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

25.07.2018 20:08

Účastníci demonstrací to dělají za peníze.Někdo to platí.Obzvlášť v létě v době prázdnin,kdy jsou študentíci v zahraničních letoviskách.Nakonec jsou zákony od začátku dělány ve prospěch úzké skupiny lidí.Protože se národ nebránil,dostal se až na konečnou mez.Nyní už mu nic nepomůže.Tedy by pomohlo,ale tento národ raději jen mele hubou,hlavně nic nedělat.


 
Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Řecký parlament v polovině dubna 2019 schválil návrh, který se týká předložení požadavků vůči Německu, aby zaplatilo náhrady škod způsobených během druhé světové války.  Odpovídající výzva bude zaslána vládě, aby orgány země podnikly nezbytné diplomatické a právní kroky.

Kandidát za ANO naministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Kandidát za ANO na ministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Nynější kandidát za ANO na pozici ministra dopravy Vladimír Kremlík, který mám být jmenován na tento post 30. dubna 2019, má prý škraloup; jakmile totiž přišel v roce 2007 na ministerstvo dopravy pod vedením Řebíčka, byl ihned jmenován ředitelem nově vytvořeného právního a IT úseku. Právě díky tomu smlouvu podepisoval on sám.

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Uběhlo již osm tragických let a přibyly desítky mrtvých, které si v dubnu 2019 už vyžádaly boje o libyjské hlavní město Tripolis. Jednotky maršála Chalífy Haftara se snaží město, kde sídlí mezinárodně uznávaná vláda, už týden dobýt. Rezoluci Rady bezpečnosti OSN vyzývající Haftara k ukončení ofenzivy zablokovalo Rusko.

Omluva Merkelové satirikovi za kritiku jeho veršů: „Vocas, srab a delikvent je Erdogan, turecký prezident. Po kebabu tolik smrdí, že i prase lépe prdí, …nejradši však kozí mívá, menšinám však volnost nedá…“

Omluva Merkelové satirikovi za kritiku jeho veršů: „Vocas, srab a delikvent je Erdogan, turecký prezident. Po kebabu tolik smrdí, že i prase lépe prdí, …nejradši však kozí mívá, menšinám však volnost nedá…“

A aby toho v současném boomu „lidských práv a svobody slova ï projevu“ nebylo málo, vysloužil si německý satirik Jan Böhmermann žalobu od tureckého prezidenta Erdogana, za jehož urážku čeká básníka možná trest odnětí svobody na tři roky. Urážku tureckého majestátu žene Merkelová před soud; tedy spíš ještě předloni hnala..…

Poslední domácí zprávy

SVĚDEK Z PODSVĚTÍ

SVĚDEK Z PODSVĚTÍ

Dne 15. dubna 2019 pokračovalo v soudní síni Krajského soudu v Brně u senátu Aleše Novotného hlavní líčení ve  „velké daňové kauze“...