• Neděle, 21. duben 2019
  • Svátek má Rukojmí Alexandra

Červencové ozvěny z internetu
Počet návštěv: 928

Červencové ozvěny z internetu

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

„Nejmocnější je ten člověk, který ovládl sebe." (Seneca) Co říkáte názoru, že Evropská unie zanikne pod náporem migrantů stejně jako zanikla Říše římská pod náporem barbarů? „Dějiny se nikdy neopakují, ale někdy se rýmují". (Mark Twain)

O migraci:

V 53 afrických státech žije celkem přes 1,2 miliardy obyvatel (2016), z kterých 40 % je muslimského vyznání. Nejlidnatější je Nigérie, která přitom leží na jednom z největších nalezišť ropy na světě. HDP na jednoho obyvatele Afriky je pouhých 1 820 USD, v Nigérii 1 994 USD. HDP na jednoho obyvatele ČR je 22 468 USD, průměr EU 35 939 USD a v Německu 44 550 USD.

Prostě z Afriky Evropa nebude, ale z Evropy Afrika být může. Černí dětští vojáci nemají žádné morální zábrany. Ve svých zemích patří mezi elitu a jsou určitě i mezi migranty.

Mně se nechce žít pospolu s lidmi, kteří svým ženám provádějí obřízku a svým bližním usekávají hlavy mačetou, protože náboje do samopalu AK jsou drahé… (Štěpán Kotrba)


Víte, co je to SDK? Strana Držitelů Koryt neboli strana partajní nomenklatury pro sebe. Typickými příklady jsou ČSSD, TOP 09, STAN, KDU-ČSL, Piráti, ANO jako přehlídka přeběhlíků z jiných zavedených partají, dříve rovněž ODA, US, část ODS vedená v současnosti Fialou a Němcovou a od 11.7. také KSČM, která vyměnila své ideje za teplá místa v dozorčích radách polostátních podniků.. V podstatě mezi nimi není žádný rozdíl a všechny uvedené partaje, či části partají mohou nést jednotné označení SDK. (Martin Koller)


4.7. Nedaleko od Salisbury našli na lavičce další dva lidi v bezvědomí. Celá oblast v blízkosti kultovního Stonehenge je uzavřena. Chemická laboratoř Porton Down vyhlásila pohotovostní stupeň, v oblasti jsou rozmisťovány chemické jednotky, policie a armáda. Místní lidé jsou v šoku, neboť policie oznámila incident až po čtyřech dnech a tvrdila, že jde o únik plynu!

Z diskuze: Včera prohrála na MS ve fotbale v Rusku Kolumbie s Anglií. Někdo z Kolumbijců po cestě na letiště někde na tržnici koupil špetku novičoku a při cestě nad kanálem otevřel okénko – a dál je to jasné. Jasná ruská stopa...


Dilema současnosti aneb těžké časy nejen pro střední a východní Evropu:

Amerika je ve sporu s Evropou, Evropa se hádá s Amerikou a Amerika naschvál Evropě pomrkává po Moskvě. „Noví Evropané“ v této situaci se ukazují v pozici dítěte prožívajícího rozvod rodičů. Už je skoro táhnou za ruce na různé strany a ptají se jich: „Ty, Pobaltí, koho máš radši, „mámu“ Merkelovou, nebo „tátu“ Trumpa?“


9.7. Ministryně spravedlnosti Taťána Malá po 13 dnech ve funkci rezignovala.

Premiér Babiš uvedl, že požádá prezidenta, aby ho dočasně pověřil řízením ministerstva spravedlnosti místo ní.

Kam se hrabe Kocourkov! Premiér, trestně stíhaný kvůli podezření z dotačního podvodu, bude řídit ministerstvo spravedlnosti!


Soud ve Štrasburku zamítl stížnost rodiny po zavražděném českém kuchaři v Londýně.

Pokud česká vláda nepožádá V. Británii o vydání jejího občana – vraha (vraždu občana ČR v jiné zemi mohou české soudy bez problémů soudit), zbývá pozůstalým jediná možnost – vendeta. Vydat se do Británie a zabít vraha, soudce i porotu,.která vraha osvobodila!


Co očekáváte od summitu NATO 12.-13. července v Bruseli?

Trump do Brusele „přiletí jako racek, všechno tam pokadí, pak se zachechtá a zase uletí“.


Co očekáváte od setkání Putin – Trump 16.7. v Helsinkách?

Velmoci – a myslím tím ty skutečné velmoci – se ve finále vždy uměly domluvit a své (do různé míry zfanatizované) „ideology“ hojně zanechávaly jejich osudu, pohozené „podél cest vývoje“. (Tereza Spencerová)


Jak hodnotíte výsledek setkání Putin – Trump 16.7. v Helsinkách?

Stejně jako 24. únor. ??? Svatý Matěj ledy láme, když je nemá, udělá je. Ledy byly prolomeny.


Donald Trump na tiskové konferenci v Helsinkách: „Náš vztah s Ruskem nikdy nebyl horší, a to kvůli mnoha letům americké bláhovosti a hlouposti.“

Je osvěžující zase jednou slyšet amerického prezidenta, jak si odpustí povrchní kecy a řekne holou pravdu.


Maďarsko zahájí proceduru odchodu z jednání OSN o globálním paktu o migraci.

Dokument, který by měl být formálně schválen až v prosinci, mimo jiné definuje migraci jako základní lidské právo, avšak nedefinuje právo migranty odmítnout, pokud nesplňují podmínky přijetí v dané zemi..

„Tento dokument je naprosto proti bezpečnostním zájmům Maďarska,” uvedl maďarský ministr zahraničí Szijjártó a dodal, že dohoda pro svět představuje „hrozbu”.

Co udělá česká vláda? Bude dále tvrdit že je proti nelegální migraci, ale pakt podepíše, protože podle něho se už bude jednat o LEGÁLNÍ migraci pod záštitou OSN!


Italský ministr vnitra Matteo Salvini se zlobí na země V4, ře odmítají přijmout imigranty, které Itálie zachránila ve Středozemním moři.

Italové, obraťte se o pomoc na ty, kteří zabili Kadáfího a rozesr@li Libyi jako stát - Anglii, Francii a USA!


Trump znovu šokuje: zve Putina do Bílého domu.

Strýčku Vovo, nejezdi do Ameriky. Chtějí tě tam zabít!


Kauza H-systém po 20 letech:

Kde je pravda a spravedlnost? Jak vypadají? A (ně)kdy zvítězí?


Řešení migrační krize? Jak prosté, milé Evropané: Dávka z lodního kulometu funguje nesrovnatelně lépe a rychleji než dávka sociální.


V Číně už vyrábějí plakáty za Trumpovo znovuzvolenív r. 2020. Objednavatelé spěchají s dodávkami před zavedením cel...


David Rath oznámil kandidaturu do Senátu za Litoměřicko. Seděl tam ve vazbě, tak prý město zná dokonale.

Tady je vidět, k čemu je senát. Odkladiště zbytečností (Drahoš) a tenhle zloděj je navíc zrcadlem naší justice.

 

Bývalý ministr Havlíček, který podepsal smlouvu o lithiu, je opět náměstkem na ministerstvu průmyslu a obchodu, kam byl svého času jmenován místo ministra Mládka, který odmítal něco takového udělat.


Žně jsou v plném proudu:

Víte, jaký je rozdíl mezi vládou a obilím? Žádný. Oboje je třeba vymlátit, abychom nechcípli hladem...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

31.07.2018 19:38

EU se rozpadne sama a kdo bude čekat na samovolný rozpad(ČR),tak dopadne nejhůře.Proto škodiči národa v parlamentu nechtějí připustit konání referenda.Jen nevím proč?Tvrdí,že přes poloviny národa je pro setrvání v EU a tak by dostali do rukou argumenty.Mnohem pravděpodobnější je,že lžou a jsou si toho vědomi.Vypráskat Vládu?Nesmysl!Je třeba vypráskat parlament a všem zabavit majetek na náhradu škod,které způsobili.A na to by jejich majetky nestačily,neboť škody jdou do stamilionů.


 
Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil miliony Vietnamců

Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil bezpočet Vietnamců

Gesto dobré vůle a zdravotní pomoci by se hodilo, když se premiér Andrej Babiš se ve středu 17. dubna 2019 setkal s předsedou vlády Vietnamské socialistické republiky Nguyenem Xuanem Phucem. Hovořili o vzájemných bilaterálních vztazích, ekonomické spolupráci zemí či možnosti spolupráce rovněž v oblasti obranného průmyslu…

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Řecký parlament v polovině dubna 2019 schválil návrh, který se týká předložení požadavků vůči Německu, aby zaplatilo náhrady škod způsobených během druhé světové války.  Odpovídající výzva bude zaslána vládě, aby orgány země podnikly nezbytné diplomatické a právní kroky.

Kandidát za ANO naministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Kandidát za ANO na ministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Nynější kandidát za ANO na pozici ministra dopravy Vladimír Kremlík, který mám být jmenován na tento post 30. dubna 2019, má prý škraloup; jakmile totiž přišel v roce 2007 na ministerstvo dopravy pod vedením Řebíčka, byl ihned jmenován ředitelem nově vytvořeného právního a IT úseku. Právě díky tomu smlouvu podepisoval on sám.

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Uběhlo již osm tragických let a přibyly desítky mrtvých, které si v dubnu 2019 už vyžádaly boje o libyjské hlavní město Tripolis. Jednotky maršála Chalífy Haftara se snaží město, kde sídlí mezinárodně uznávaná vláda, už týden dobýt. Rezoluci Rady bezpečnosti OSN vyzývající Haftara k ukončení ofenzivy zablokovalo Rusko.

Poslední domácí zprávy