• Středa, 19. červen 2019
  • Svátek má Rukojmí Leoš

Červencové ozvěny z internetu
Počet návštěv: 1033

Červencové ozvěny z internetu

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

„Nejmocnější je ten člověk, který ovládl sebe." (Seneca) Co říkáte názoru, že Evropská unie zanikne pod náporem migrantů stejně jako zanikla Říše římská pod náporem barbarů? „Dějiny se nikdy neopakují, ale někdy se rýmují". (Mark Twain)

O migraci:

V 53 afrických státech žije celkem přes 1,2 miliardy obyvatel (2016), z kterých 40 % je muslimského vyznání. Nejlidnatější je Nigérie, která přitom leží na jednom z největších nalezišť ropy na světě. HDP na jednoho obyvatele Afriky je pouhých 1 820 USD, v Nigérii 1 994 USD. HDP na jednoho obyvatele ČR je 22 468 USD, průměr EU 35 939 USD a v Německu 44 550 USD.

Prostě z Afriky Evropa nebude, ale z Evropy Afrika být může. Černí dětští vojáci nemají žádné morální zábrany. Ve svých zemích patří mezi elitu a jsou určitě i mezi migranty.

Mně se nechce žít pospolu s lidmi, kteří svým ženám provádějí obřízku a svým bližním usekávají hlavy mačetou, protože náboje do samopalu AK jsou drahé… (Štěpán Kotrba)


Víte, co je to SDK? Strana Držitelů Koryt neboli strana partajní nomenklatury pro sebe. Typickými příklady jsou ČSSD, TOP 09, STAN, KDU-ČSL, Piráti, ANO jako přehlídka přeběhlíků z jiných zavedených partají, dříve rovněž ODA, US, část ODS vedená v současnosti Fialou a Němcovou a od 11.7. také KSČM, která vyměnila své ideje za teplá místa v dozorčích radách polostátních podniků.. V podstatě mezi nimi není žádný rozdíl a všechny uvedené partaje, či části partají mohou nést jednotné označení SDK. (Martin Koller)


4.7. Nedaleko od Salisbury našli na lavičce další dva lidi v bezvědomí. Celá oblast v blízkosti kultovního Stonehenge je uzavřena. Chemická laboratoř Porton Down vyhlásila pohotovostní stupeň, v oblasti jsou rozmisťovány chemické jednotky, policie a armáda. Místní lidé jsou v šoku, neboť policie oznámila incident až po čtyřech dnech a tvrdila, že jde o únik plynu!

Z diskuze: Včera prohrála na MS ve fotbale v Rusku Kolumbie s Anglií. Někdo z Kolumbijců po cestě na letiště někde na tržnici koupil špetku novičoku a při cestě nad kanálem otevřel okénko – a dál je to jasné. Jasná ruská stopa...


Dilema současnosti aneb těžké časy nejen pro střední a východní Evropu:

Amerika je ve sporu s Evropou, Evropa se hádá s Amerikou a Amerika naschvál Evropě pomrkává po Moskvě. „Noví Evropané“ v této situaci se ukazují v pozici dítěte prožívajícího rozvod rodičů. Už je skoro táhnou za ruce na různé strany a ptají se jich: „Ty, Pobaltí, koho máš radši, „mámu“ Merkelovou, nebo „tátu“ Trumpa?“


9.7. Ministryně spravedlnosti Taťána Malá po 13 dnech ve funkci rezignovala.

Premiér Babiš uvedl, že požádá prezidenta, aby ho dočasně pověřil řízením ministerstva spravedlnosti místo ní.

Kam se hrabe Kocourkov! Premiér, trestně stíhaný kvůli podezření z dotačního podvodu, bude řídit ministerstvo spravedlnosti!


Soud ve Štrasburku zamítl stížnost rodiny po zavražděném českém kuchaři v Londýně.

Pokud česká vláda nepožádá V. Británii o vydání jejího občana – vraha (vraždu občana ČR v jiné zemi mohou české soudy bez problémů soudit), zbývá pozůstalým jediná možnost – vendeta. Vydat se do Británie a zabít vraha, soudce i porotu,.která vraha osvobodila!


Co očekáváte od summitu NATO 12.-13. července v Bruseli?

Trump do Brusele „přiletí jako racek, všechno tam pokadí, pak se zachechtá a zase uletí“.


Co očekáváte od setkání Putin – Trump 16.7. v Helsinkách?

Velmoci – a myslím tím ty skutečné velmoci – se ve finále vždy uměly domluvit a své (do různé míry zfanatizované) „ideology“ hojně zanechávaly jejich osudu, pohozené „podél cest vývoje“. (Tereza Spencerová)


Jak hodnotíte výsledek setkání Putin – Trump 16.7. v Helsinkách?

Stejně jako 24. únor. ??? Svatý Matěj ledy láme, když je nemá, udělá je. Ledy byly prolomeny.


Donald Trump na tiskové konferenci v Helsinkách: „Náš vztah s Ruskem nikdy nebyl horší, a to kvůli mnoha letům americké bláhovosti a hlouposti.“

Je osvěžující zase jednou slyšet amerického prezidenta, jak si odpustí povrchní kecy a řekne holou pravdu.


Maďarsko zahájí proceduru odchodu z jednání OSN o globálním paktu o migraci.

Dokument, který by měl být formálně schválen až v prosinci, mimo jiné definuje migraci jako základní lidské právo, avšak nedefinuje právo migranty odmítnout, pokud nesplňují podmínky přijetí v dané zemi..

„Tento dokument je naprosto proti bezpečnostním zájmům Maďarska,” uvedl maďarský ministr zahraničí Szijjártó a dodal, že dohoda pro svět představuje „hrozbu”.

Co udělá česká vláda? Bude dále tvrdit že je proti nelegální migraci, ale pakt podepíše, protože podle něho se už bude jednat o LEGÁLNÍ migraci pod záštitou OSN!


Italský ministr vnitra Matteo Salvini se zlobí na země V4, ře odmítají přijmout imigranty, které Itálie zachránila ve Středozemním moři.

Italové, obraťte se o pomoc na ty, kteří zabili Kadáfího a rozesr@li Libyi jako stát - Anglii, Francii a USA!


Trump znovu šokuje: zve Putina do Bílého domu.

Strýčku Vovo, nejezdi do Ameriky. Chtějí tě tam zabít!


Kauza H-systém po 20 letech:

Kde je pravda a spravedlnost? Jak vypadají? A (ně)kdy zvítězí?


Řešení migrační krize? Jak prosté, milé Evropané: Dávka z lodního kulometu funguje nesrovnatelně lépe a rychleji než dávka sociální.


V Číně už vyrábějí plakáty za Trumpovo znovuzvolenív r. 2020. Objednavatelé spěchají s dodávkami před zavedením cel...


David Rath oznámil kandidaturu do Senátu za Litoměřicko. Seděl tam ve vazbě, tak prý město zná dokonale.

Tady je vidět, k čemu je senát. Odkladiště zbytečností (Drahoš) a tenhle zloděj je navíc zrcadlem naší justice.

 

Bývalý ministr Havlíček, který podepsal smlouvu o lithiu, je opět náměstkem na ministerstvu průmyslu a obchodu, kam byl svého času jmenován místo ministra Mládka, který odmítal něco takového udělat.


Žně jsou v plném proudu:

Víte, jaký je rozdíl mezi vládou a obilím? Žádný. Oboje je třeba vymlátit, abychom nechcípli hladem...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

31.07.2018 19:38

EU se rozpadne sama a kdo bude čekat na samovolný rozpad(ČR),tak dopadne nejhůře.Proto škodiči národa v parlamentu nechtějí připustit konání referenda.Jen nevím proč?Tvrdí,že přes poloviny národa je pro setrvání v EU a tak by dostali do rukou argumenty.Mnohem pravděpodobnější je,že lžou a jsou si toho vědomi.Vypráskat Vládu?Nesmysl!Je třeba vypráskat parlament a všem zabavit majetek na náhradu škod,které způsobili.A na to by jejich majetky nestačily,neboť škody jdou do stamilionů.


 
Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu?  Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu? Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Kdepak asi skončí Velká Británie, dnes varovný příklad světové demokracie? Podle  ankety z 12. června 2019 by konzervativci s ohledem na jednokolový volební systém, ve kterém vítěz „bere vše“, obsadili v parlamentu 395 mandátů. Labouristé by byli druzí se 151 poslanci. Liberálové by skončili až čtvrtí s 26 křesly a Faragova strana by jako v minulosti „ostrouhala“. Třetí by byla Skotská národní strana s 59 zástupci v dolní komoře britského parlamentu.

Toxicita radioaktivního mraku z Černobylu byla prý ekvivalentem 400 explozí, ke kterým došlo v Hirošimě. A co havárie reaktoru TMI-2 ? Dle Drábové se nelišila od rozsahu poškození reaktoru v Černobylu

Toxicita radioaktivního mraku z Černobylu byla prý ekvivalentem 400 explozí, ke kterým došlo v Hirošimě. A co havárie reaktoru TMI-2 ? Dle Drábové se nelišila od rozsahu poškození reaktoru v Černobylu

Toxicita radioaktivního mraku z Černobylu byla prý ekvivalentem 400 explozí, ke kterým došlo v Hirošimě. Jak to tedy bylo? Výbuch v Hirošimě byl rovnocenný asi 13 kilotunám TNT (54 TJ). Podle největších odhadů účinek výbuchu v Hirošimě okamžitě zabil asi 70 000 lidí.

Trump „honí několik zajíců“; na Floridě zahájil volební kampaň za své druhé zvolení, poslal tisíce vojáků na Blízký východ proti Íránu a souhlasil, že hranici s Mexikem bude chránit jen ocelová bariéra. Na sumě 5,7 miliardy USD ale trvá

Trump „honí několik zajíců“; na Floridě zahájil volební kampaň za své druhé zvolení, poslal tisíce vojáků na Blízký východ proti Íránu a souhlasil, že hranici s Mexikem bude chránit jen ocelová bariéra. Na sumě 5,7 miliardy USD ale trvá

Donald Trump si vzal velké sousto; „honí několik zajíců“ najednou; na Floridě zahájil kampaň za své druhé zvolení do Bílého domu. Navíc poslal tisíce vojáků na Blízký východ v kampani proti Íránu a „na žádost demokratů“ souhlasil v Kongresu, že hranici s Mexikem bude chránit jen ocelová bariéra. Na 5,7 miliardách USD (cca 127 miliard Kč) šéf Bílého domu trvá.

Místo epilogu - DOPIS MATCE VŠECH

Místo epilogu - DOPIS MATCE VŠECH

Milá Přírodo, už tomu bude třiasedmdesát let, co jsi dovolila, abych přišel na tento svět. V té době ještě zuřila druhá světová válka a moje rodička musela prchat se mnou v kočárku před nálety bombardérů do úkrytu na břehu řeky Odry. Tam jsem coby půldruha roku starý klučina spal při zurčení vody na brodech;, baldachýn hustých pobřežních houštin mě skrýval před pálícím sluncem, ale už jsem vnímal pískot komárů a trylky zpěvného ptactva. Když válka končila, louky voněly a kvetly kopretiny, zvonky, vlčí máky, pryskyřníky, kohoutci, chrpy, pomněnky, lilie zlatohlavé… Nejrannější mládí jsem doslova prožil v čase Tvého rozkvětu. 

Poslední domácí zprávy

Máme fašistický senát

Máme fašistický senát

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. A já sám tomu uvěřil, lépe řečeno jsem si tuhle skutečnost poprvé uvědomil ve středu minulého týdne, kdy...