• Středa, 24. červenec 2019
  • Svátek má Rukojmí Kristýna

 Hutko-ty ses jako blbec narodil a chytrej zcela určitě neumřeš. Vůl zůstane volem, i kdyby na housle hrál.
Počet návštěv: 4992

Hutko-ty ses jako blbec narodil a chytrej zcela určitě neumřeš. Vůl zůstane volem, i kdyby na housle hrál.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Známe tě Hutko už dlouho. Nemakačenko, lihocuc, hulič, řiťolez, ale nesmírně inteligentní a submisivní ve své skupině Havlistických rypáků a kolaborantů. Hlavně, že jsi Hutko v roce 1989 vykřikoval-chceme demokracii, svobodu. Nejsme jako oni!!! Ano nejste jako oni. Jste líný dobytek žijící na úkor společnosti. Jste sprostá čuňata, která nectí nic. Ani úcta ke starému člověku Vám nic neříká. A prezident??? Koho by to zajímalo-že???

       Pamatuji dobu, kdy ses válel s Havlem pochcanej po příkopech a možná, že jsi byl i pos......!!! Ty máš odvahu-ty špíno jedna, se svou minulostí strefovat do prezidenta??? Urážet ho a přát mu smrt??? Ty chceš asi zlatého slavíka že??? Ty chceš být v televizi??? Jenže synku-už seš vyčpělej a profláknutej. Lidi ti na ty tvoje kecy z vysoka. Jen riskuješ, že ti nějaký vlastenec upraví tu tvou bezdomoveckou fasádu.

      Já vím, že Zeman jakožto prezident není volbou all inclusive, ale koho by měl člověk volit??? Snad ne Schwarzenberga, Kalouska nebo Drahoše??? To je stokrát lepší Zeman, než ti kolaboranti. Avšak jakým právem si ty dobytku dovoluješ hanobit hlavu státu??? Co ty jsi kromě prochcanejch kalhot dokázal??? Snad akorát tak nasírat a rozeštvávat lidi-to by ti šlo. Jen ti nějak uniká, že se už nepíše rok 1989. Děláš bohužel ostudu celému národu a zemi!!! Myslím však, že prezident Zeman tvůj inteligentní výpotek přejde s úsměvem, neb ty nejsi hoden ani toho, aby jsi mohl stát v trusu jeho koně. Tebe lze snad jen politovat a ukazovat tě mladým lidem, aby jasně viděli k jaké demenci přivede člověka přemíra alkoholu a mařeny.
 
      No a co prezident???
 
   Vážený pane prezidente.
 
           Přijměte prosím mou upřímnou omluvu za to hovádko. Ono je totiž rozumu mdlého a neví, co činí.Dost možná by nebylo marné mu zajistit protekční klecové lůžko v Bohnicích.
 
    Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
John Rich

John Rich

12.08.2018 15:03

Na hrubý pytel hrubá záplata...


 
Silvinka Pink

Silvinka Pink

07.08.2018 01:33

Jen ať se chlapci shazují, ubírají sluníčkám další hlasy!


 
Zdenek Majer

Zdenek Majer

06.08.2018 21:08

Ani v hospodě na chalupě nezahraje je to pan někdo snad i na něho se voda vaří


 
ZEMŘEL SOUDCE S LASKAVÝM SRDCEM

ZEMŘEL SOUDCE S LASKAVÝM SRDCEM

V pondělí 22.července 2019 sedmdesátidevítiletý Pavel Kučera, bývalý dlouholetý místopředseda Nejvyššího soudu ČR, pracoval ve své advokátní kanceláři poblíž obchodního domu Kotva s obvyklou  vitalitou. Domlouval si schůzky na další týden. Ty již ale neuskuteční.

O čekání na politickou stranu

O čekání na politickou stranu

Milé děti, dnes vám povím pohádku o ideální politické straně. O takové, která bude mít šanci vyhrát volby. Za těch mnoho let, co se v politice pohybuju, už vím, jak to nemá vypadat. Takže logicky vím i co je ten ideál.

Poslední domácí zprávy