• Neděle, 24. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Milena

Prague Pride:
Počet návštěv: 2305

Prague Pride: " S národem do prdele "

Michal Malý Článek od Michal Malý

Znám vcelku dost gayů a lesbiček. Když je potkáte, nepoznáte, že jsou „jiní“. Oni totiž jiní nejsou. Jsou přirození, normální a podle jejich slov nemají pocit, že by je kdokoli jakkoli omezoval. Jediné, proti čemu mají výhrady, je Prague Pride a od tohoto „pochodu“ se distancují.

Prague Pride má být pochod hrdosti. Když se ale podívám na letošní i ty minulé, přijde mi to spíše jako propagace sexuálních praktik a možná až úchylek. Nic proti chlapům, co chtějí nosit sukénky, nic proti holkám, co chtějí chodit v pánském. Navíc, ta druhá možnost mi jako heterosexuálovi připadá sexy a u první chápu, že v létě může být sukénka fajn, varlata větrají a nepotí se. Navíc, ženy mají hebké prádelko, tak proč by je nemohli mít i chlapi, když to chtějí, nic proti.

Ač nijak problematiku LGTB usilovně nesleduji, zaregistroval jsem diskuse o tom, že je na čase zlegalizovat pedofilii či sodomii. Vždyť prý přece, co je špatného na tom, když má někdo rád děti? Tedy, tak trochu jinak, tedy, když ho vzrušují, ale „v životě by jim neublížil“. Nu, a co je špatného na tom, kdyby si otec či matka užili s dcerou/synem? Vždyť omezovat něčí zájmy, záliby a chutě, je přece špatné. Možná až náckovské a rasistické. Společnost začíná se snahami legalizovat „třetí“ pohlaví. Kdy přijde čtvrté a další? Příroda zná jen dvě. Kdykoli ji lidstvo chtělo „upravit“, nehezky se mu to vrátilo.

Jako když chlap bude mít pocit že je žena, tak mu to dají do občanky, ženě zase že je chlap, nebo někomu, že se cítí jako hermafrodit. Diskutuje se o tom, že by se nemělo říkat rodička, protože by to mohlo diskriminovat chlapa, který by případně porodil. Já sice chápu, že legalizace sexuálních praktik (ať si doma dělá každý co chce, nic proti) až úchylek (pokud to druhému neubližuje, budiž) a jejich zanesení do občanek, jako třeba když se chlap cítí ženou, je „in“, je to „po proudu“, je to „genderové“, ale já to považuji za šílenost. Na druhou stranu to ale sníží počet psychiatrických diagnóz a tak ušetříme  :-)

Letošní Prague Pride byl opět pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy, politiků, ambasády USA. Tak, podívejme se, co naši politici z našich daní podporovali. Podívejme se, co podporovalo vedení hlavního města Prahy. Letos to nebyly jen obnažené pindíky, kluci v kůži či sukénkách, co se před dětmi nahatí bičují, opět byly do té hezounké barevné pestrosti zatažené i zmatené děti, aby „měly přehled“. Piráti sice teatrálně vozí lidi přes Libeňský most rikšou, nebo po městech uklízejí exkrementy, ale jejich posledními aktivity ve mně vyvolávají pocit, že mnohem víc, než toho uklidí, vyprodukují.

V letošním Prague Pride naši politici, v čele s Dominikem Ferim (TOP09) a lodí Pirátů podporovali a propagovali nejen sexuální praktiky a úchylky, ale i anarchii. Podívejte na ta hesla:

„S národem jděte do prdele“
„Ser na nájmy, obsaď dům, sexistickým hovadům“

Nejznámější symbol naší státnosti, socha sv. Václava byl obklopen propagací sexuálních praktik a zřejmě i úchylek za peníze daňových poplatníků a pod záštitou Magistrátu a daslších politiků. To považuji za zrůdnost, navíc poškozující postoj většinové společnosti k LGTB komunitě! Naši politici podle mého v této akci nehájí práva menšin, ale podporují propagaci sexuálních praktik a možná i úchylek, namísto toho, aby bojovali za suverenitu a nezávislost naší země. Bylo by dobré, aby si propagátoři těchto aktivit, kteří na druhé straně ignorují řízenou islamizaci Evropy uvědomili, že až v Evropě islám získá moc a první, koho bude chtít zlikvidovat, bude právě homosexuální komunita. U nich “doma” vraždí homosexuály tak, že je hází z minaretů mešit.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Květoš Vícha

Květoš Vícha

12.08.2018 18:44

Ať si žijí gayové a lesbičky svým životem. Ale veřejně, a ještě politicky, zdůrazňovat, v průvodu, své zaměření, to je naprostá sprosťárna!!! Je to na hraně nedovolené propoagace menšiny! Stát jim na to naskočil a tím potírá staleté tradice pravé rodiny. Tohle nikdo lidstvu neodpáře, ani buzeranti, kteří si chtějí nyní osvojovat cizí děti. Nakonec z nich udělají také gaye. To je jako OK?


 
Miloslav Šimeček

Miloslav Šimeček

12.08.2018 17:27

Bydlím u Letenských sadů. Když jsem šel ráno se psem,žasnul jsem,jaký bordel ta po těch bu......ech byl.KTERÝKOLI Z NICH ALE BUDE TVRDIT,ŽE ON NE,ON JE TEN SLUŠNEJ.


 
        Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Nejsem sice příznivcem nějakého násilí, ale po pravdě řečeno, když je zlost, není ctnost. Platí to tak v běžném životě, ale i v politice. Spousta lidí, ale i politiků si o poslance Volného otřelo hubu. Já to neudělám. Spíše jeho postup kvituji, neboť všechny ty šlejšky, co mají plnou hubu demokracie a slibů si do vlastní huby ani nevidí. Možná byste řekli, že flákanec není také demokratický, ale jeho užitím lze jisté formy demokracie dosáhnout-alespoň dočasně. Co však tady žvaním o demokracii??? K té máme ještě hodně daleko všude na světě.                                                                                       

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

nevíme, nakolik je vám známo, že jistá skupina lidí (počet osob není blíže znám) založila nové občanské hnutí Senioři 21. (informace, viz příloha). My, ale i mnoho našich přátel jsme tuto iniciativu přivítali, proto jsme také projevili zájem se do hnutí zapojit s cílem pomoci řešit jak situaci nás, lidí staršího věku, tj. seniorů, tak také řešit mnohé další, nemálo závažné celospolečenské problémy. Protože ve sdělení o založení hnutí Senioři 21 je rovněž výzva k zapojení se do činnosti hnutí, my jsme se zapojili formou vyjádření svých názorů k dalšímu vývoji hnutí a realizace jeho programu.

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Včera se udála za dlouhou dobu od doby, kdy Miroslav Macek uštědřil v Poslanecké sněmovně facku Davidu Rathovi, opět akce, která přiměla lidi dívat se na záznam z jednání PS Parlamentu ČR.

Poslední domácí zprávy