• Neděle, 23. září 2018
  • Svátek má Rukojmí Berta

Bakala patří za mříže. Zatím se směje a šíří dezinformace pomocí HN a Aktuálně.cz
Počet návštěv: 503

Bakala patří za mříže. Zatím se směje a šíří dezinformace pomocí HN a Aktuálně.cz

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Stát podal trestní oznámení v kauze OKD na neznámého pachatele. Kauza se bude znovu prošetřovat a prošetřovat a Bakala se bude smát ze zahraničí. Je to ten Zdeněk Bakala, který vlastní a platí Hospodářské noviny, časopis Respekt, web aktuálně.cz a DVTV, které neustále dělají štvavou kampaň proti SPD. Je to ten Bakala, který se odmítá dostavit ke sněmovní vyšetřovací komisi, kterou spoluiniciovalo SPD, jelikož trváme na vyšetření vytunelování OKD.

Kauza OKD je vrchol ledovce lumpáren, které se v této zemi odehrály v posledních letech. Právní systém je složitý a v případě velkých kauz, kde tuneláři kradou miliardy, neúčinný. Tohle je totiž země mocných a bohatých, kteří využívají systém k ještě většímu zbohatnutí. Není odvolatelnost politiků a neexistuje jejich důsledná majetková a trestní odpovědnost. Neexistuje omezený mandát soudců a neexistuje účinný postih za jejich špatnou práci.

Existuje složitý právní systém pro běžného člověka nesrozumitelný. Mocní nás mohou kdykoliv popotahovat s odkazem na porušení, nedodržení, nenahlášení a nevyplnění. Postihnout zloděje miliard stát neumí, ale zakazovat, co si může dítě koupit na svačinu ve škole, to stát umí a chce.

Naše hnutí SPD chce jako jediné zásadní změnu tohoto systému. Chceme odvolatelnost politiků a jejich vymahatelnou trestní a majetkovou odpovědnost. Chceme omezený mandát soudce a vyšší sankční odpovědnost za jeho práci. Tohle potřebujeme, jinak se budou Bakalové stále smát. Potřebujeme, aby spravedlnost platila pro všechny stejně. Na druhé straně by bylo dobré, aby se stát nepletl do svačin vašich dětí.

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

16.08.2018 21:25

Jistě jsme si vědomi, že trestní činy mají pětiletou promlčecí lhůtu. Bakalu naše zhrození nemusí vůbec zajímat. Kdosi toto prodlení zavinil. Můžeme bouchat pěstí do stolu, ale jsme proti zločincům, co rozkrádají náš stát o miliardy naprosto bezmocní. Bakala se báječně baví a hýří úsměvy. ....Mějte se hezky. PS: Špičky mafie jsou nepostižitelné. V systému postihu je úmyslně naprogramovaná chyba. Ta dělá z megazlodějů kastu, která je vždy beztrestná. ..JP.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.08.2018 20:12

Reaguji na pana Květoše Víchu.Proč by nevodil Bakala někoho za nos,když naše"nezávislá"justice soudí podle majetku zúčastněných.Vyhýbat se tomu jednání před jakousi komisí mu zákon umožňuje a nebyl to on,kdo ten zákon navrhl a schválil.Čeští voliči vědí,kdo jim hodně slibuje a nic nedělá a přesto tyto volí stále dokola znovu a znovu.Jeho media budou vždy na jeho straně.A nakonec je to jen divadlo pro veřejnost.


 
Květoš Vícha

Květoš Vícha

16.08.2018 19:08

Souhlasím s Vámi, pane Okamura! Jednejte i s konkurenci - Piráti, kteří mají v této věci stejný názor. Už dlouho nás Bakala vodí za nos!


 
Paul McCartney je i v 76 letech hvězdou, byť mu islamisté hrozili smrtí, když vystoupí v Izraeli; a dnes je v čele amerického žebříčku Billboard 200 za své album Egypt Station

Paul McCartney je i v 76 letech hvězda, byť mu islamisté hrozili smrtí, když vystoupí v Izraeli; a dnes je v čele amerického žebříčku Billboard 200 za své album Egypt Station

Neohrožený britský hudebník Paul McCartney, člen nejlepší beatové skupiny všech dob Beatles, právě ovládl po více než třiceti letech týdenní žebříček nejprodávanějších alb ve Spojených státech. McCartneyho nové album Egypt Station se dostalo do čela žebříčku Billboard 200, který tento týden září 2018 zveřejnil stejnojmenný magazín.

Libor Vojkůvka: Nic není zadarmo. Něco na tom bude. Jako vždycky jsem byl inspirován některým z biblických příběhů. Bibli považuji za základ veškeré kultury lidstva, nad Biblí nic není...

Libor Vojkůvka: Nic není zadarmo. Něco na tom bude. Jako vždycky jsem byl inspirován některým z biblických příběhů. Bibli považuji za základ veškeré kultury lidstva, nad Biblí nic není...

V pátek 21. září zemřel jeden z nejvýznamnějších současných českých malířů Libor Vojkůvka. Bylo mu 71 let. Byl hradní zahradník ve Šternberku, samouk, který maloval pracnou a originální metodou, kdy na plátně překrýval několik vrstev barev. Námětem jeho obrazů byly zdánlivě fantaskní výjevy často ze života hmyzu..

Poslední domácí zprávy

Mravokárci

Mravokárci

Myslím, že toto silné a trapné téma se bude prodírat mediálním prostorem, dokud ho neukončí volby. Anebo, až paní euro-poslankyně za KDU-ČSL...