• Neděle, 31. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kamila

Jo prej že Horáček by soudit se chtěl!! Možná tak se svou minulostí kterou by raději vymazal. Inu, takový odpad nám v zemi od sametu vládne.
Počet návštěv: 3347

Jo prej že Horáček by soudit se chtěl!! Možná tak se svou minulostí kterou by raději vymazal. Inu, takový odpad nám v zemi od sametu vládne.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Horáček-v jistých směrech je skutečně dobrej. To se musí uznat, ať se to někomu třebas nemusí líbit.Chvílemi člověku připadá tento muž jako falešný hráč pokru, jindy zas jako ti šmejdi, co se neštítí podvádět staré lidi a okrádat je o to poslední, co ještě mají. Myslím však pane Horáčku, že součástí člověka je i jeho minulost kterou vy tak vehementně popíráte a ještě máte onu příslovečnou drzost ohánět se soudy a vyhrožovat poslanci Zdeňkovi Ondráčkovi. No fuj tajbl Horáček-to se dělá??? To, že máte holou šišku krytou kloboukem, brejličky a slušnej ohoz z Vás ještě slušného člověka neudělá a minulost to nevymaže!!!

      Zdeňka Ondráčka znám dlouho osobně. Znám i jeho rodinu a styl života. Ano mám jisté výhrady k jeho otci a bratrovi ohledně vedení OV KSČM v Trutnově a to z roviny politické, ideologické a z roviny obyčejné lidské cti. To však se Zdeňkem nesouvisí. Co však vím jistě je to, že Zdeněk nelže a to z čeho jej viníte je jen opakování veřejně známých faktů.

       Zdeněk je slušnej chlap a nikde nemá nahrabány desítky milionů jako vy pane Horáčku!!! Nebo už to jsou miliardy??? Nikde nemachruje a hovoří i s těmi nejobyčejnějšími lidmi, což se o Vás pane Horáčku říci nedá. Nepohrdá onou lůzou jak vy s oblibou nazýváte dělnickou třídu. Nepohrdá těmi, kdož ho vlastně svými daněmi živí.

       Stále dokola opakujete, že při sametu mlátil lidi. Ale prd vážení-propaganda a snaha jej kriminalizovat-nic víc. Doplácí na to, že měl odvahu vystoupit v televizi. Já Vám to řeknu jinak pane Horáčku! Jestli Zdeněk mlátil lidi jako že ne, tak dle mého soudu měl přitlačit, protože mnozí opravdu dostali málo. Měli takovým Horáčkům, Havlům, Schwarzenbergům, Drahošům, Kocábům, Kalouskům,Bakalům, Němcové a dalším pořádně vymalovat jelita obuškem na záda. Dost možná bychom neměli tak vytunelovanou republiku a mládež by neměla tak vyprané mozky.
 
      Já osobně bych si dovolil doporučit do sporu s Horáčkem jít-ať vyjde natvrdo ve známost , co je to zač. Přesně ve stylu seriálu Třicet případů majora Zemana a dílu ŠTVANICE. Přesně to totiž odpovídá a kdo tento díl neznáte, tak doporučuji shlédnout. Na YOU TUBE je volně dostupný.
 
       Vím, že nyní slíznu spoustu sprostých nadávek od pravdoláskařů, sluníček a jiného dobytka, ale stojí mi to za to. Nechci, aby slušný chlap byl nazýván lhářem a byl tahán za pravdu po soudech a klidně se za to nechám i zavřít. No a vy pane Horáčku, co jste vy udělal pro lidi?? Tedy krom prodeje bonů, valut a sázek??? Asi nic co??? Víte, až vy olížete to, co Zdeněk posral, tak teprve tehdy bude mít smysl se s Vámi vůbec bavit.
 
  Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jindřich  Hegr

Jindřich Hegr

19.08.2018 21:29

Dobrý den, pane Rambousku, nejsem ani sluníčkář, už vůbec ne pravdoláskař a možná vás to udiví, ani dobytkem se necítím být. Nicméně, tímle vcelku hloupým výlevem jste se úrovní přiblížil těm, které ve svém blogu tak nenávidíte. Věřte, že nejlepším způsobem, jak tyhle lidi zničit, je ignorovat je. Totálně a absolutně. Je lidsky celkem pochopitelné, že jste se chtěl zastat přítele, ale svou nenávistí těm lidským zrůdám dáváte opět zbraň do ruky. A chci vám říct ještě něco ! I já jsem byl mezi zbitými na Národní. A opravdu bych měl velký problém panu Vondráčkovi i jeho tehdejším nadřízeným podat ruku. Což ovšem vůbec neznamená, že spoustu názorů mám s vámi velmi podobných.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

19.08.2018 20:17

Skutečně měl dostat po hřbetě Havel a jeho squadra,jenže ti poblbli študentíky a zmizeli z Prahy,protože měli strach,jak to dopadne.Stanislav Devátý měl tak hrozný strach,že vylezl z úkrytu až za deset dní po několika výzvách v radiu.Havla totiž měli zlikvidovat a s ním i takové,jako jste Vy,pane Matějko.On dal povel k likvidaci i té ubohé ekomice tady a dostalo se mu uznání od USA,protože po zákazu vývozu našich zbraní USA obsadily Havlem uvolněné trhy.Jemu stačilo ke štěstí poplácání od amerického velvyslance.Protože právě tím dal povel k rozsáhlé"privatizaci" a velké korupci.Možná to nevíte,ale V.Havla se Ivan Havel zřekl jako bratra.Zároveň je velice zajímavé,že Václav údajně nesměl studovat.Když mohl Ivan studovat,tak Václav také.Ale na vyšší studium než střední neměl.Kromě toho byste měl vysvětlit,kde vidíte tu demokracii?To,že banda vlastizrádných politiků vládne národu,to v žádném případě není demokracie.Oni totiž pracují ne pro národ,ale pro cizí mocnosti.A to skutečně demokracie není.Pokud u Vás ano,obraťte se na odborníka,který Vám rozdíl vysvětlí.Havel se musel postavit proti zákazu KSČ,protože by jinak nebyl prezident.Známe případ s účelově zavřeným poslancem,aby byl Vámi tolik uznávaný podvraťák Havel zvolen prezidentem.S čím Vy souhlasíte či nikoliv,není podstatné.Protože Vaše slova jsou citace z doby francouzské revoluce a Vy jste se ani nenamáhal to uvést.Takže s tou Vaší demokracií to nebude tak horké.Pravděpodobně jste stejný křivák a lhář,jako byl Václav Havel.


 
Josef Andrle

Josef Andrle

19.08.2018 19:02

Souhlas vážený pane.Velice rád čtu vaše příspěvky.Přeji hodně ůspěchů a nenechat se odradit nikým a ničím.Andrle


 
Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Mě nemilý Mirku
         Za ta léta, co tě znám, tak nepřestáváš překvapovat. Vím o tobě, že jsi velmi schopný a inteligentní člověk a říkám to zde, na tomto místě, i když jsem si vědom toho, že mi možná někteří lidé budou nadávat. Ty nejsi ve své podstatě zlý člověk, ale tvá ješitnost a oportunismus tě ničí. Ty jsi zneužil své znalosti a um proti vlastním lidem po kterých každé čtyři roky chceš aby tě volili. Ty nemáš páteř a plazíš se politikou jako slizký had u kterého nikdo není schopen předvídat, kdy uštkne. Jsi katolík a to ti také moc dobré renomé nedělá, protože tvé politické postupy jsou v přímém rozporu s textem písma a katolíci jsou z hlediska víry plémě nečisté. Divíš se tedy, že tě lidé nemají rádi??? Já se tedy nedivím.

Poslední domácí zprávy

Zažít znovu?

Zažít znovu?

Když jsem tento týden přemýšlel o nedělním komentáři, vzpomněl jsem si na dva známé citáty George Santayany: Ti, kdo si nepamatují minulost,...