• Neděle, 21. duben 2019
  • Svátek má Rukojmí Alexandra

Srpnové ozvěny z internetu
Počet návštěv: 1373

Srpnové ozvěny z internetu

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Proč je letos v Evropě takové horko a sucho? Imigranti si sebou přinesli své podnebí... Globalizace je mrtvý kůň, kterého evropští politici bičují k rychlejšímu běhu, ale ten se už nikdy nepostaví na nohy. (prof. Milan Zelený, ekonom)

Další mrtví čeští vojáci na „mírové“ misi, tentokrát v Aghánistánu. Žoldáci nebo hrdinové? Ne. Jen oběti stupidních českých politiků!

 

Úkolem médií už není najít pravdu, ale chránit oficiální lži.“ (Paul Craig Roberts)

 

K cílům ČSSD ve volbách:

Mezi demokracií a sociální demokracií je stejný rozdíl jako mezi pietním aktem a pohlavním aktem.

 

Česká armáda vyhlásila odvetu za tři vojáky „padlé“ v nebojové misi.

Z diskuze: Vypálí podle vzoru Německa tři vesnice (co voják, to dědina), anebo bude stačit, když jako USA vybombarduje dvě svadby a jeden školní autobus?

 

KDU-ČSL vyhlásila k výročí 21. srpna Týden svobody:

Mělo by se ukázat, že svoboda slova a svobodná média jsou základem. Nestačí mít parlament - ten měly i režimy, které byly nesvobodné, jak komunisté, tak nacisté. Vidíme i dnes režimy, které mají parlamenty, ale bez svobody slova nedávají smysl," řekl jejich předseda.

To jako týden tady bude svoboda, všichni budou moci veřejně říkat, co si myslí, a osmého dne zase utrum? Zase zbydou jen pravidelné (čtyřiadvacetkrát za den) Dvouminutovky nenávisti? Nepřečetli si toho Orwella soudruzi lidovci špatně? Aby se Leonid Iljič Juncker nerozzlobil...

 

K srpnovému výročí:

Nemine den, aby v ČT neproběhla upoutávka na výročí 21. srpna 1968 a ve zprávách neodvysílali krátký „tragický“ příběh nějakého účastníka. Bude se to opakovat také v září k výročí zrady našich bývalých a opět současných spojenců a jejich mnichovské dohody s Hitlerem dne 30.9.1938 a především v březnu příštího roku při příležitosti „kulatého“ výročí německé okupace??

 

Vzkaz všem, kdo vykřikují o ruské okupaci v srpnu 1968:

V roce 1968 nás nepřepadlo Rusko, ale Sovětský svaz s podporou zemí Varšavské smlouvy. Sovětský svaz již neexistuje, takže vinu mají všechny následnické státy, tedy Ukrajina, Bělorusko (tyto dva státy měly dokonce vlastní zastoupení v OSN), Litva, Lotyšsko, Estonsko a všechny ostatní tehdejší svazové republiky SSSR. A s nimi rovněž NDR, Polsko, Maďarsko a Bulharsko.. Pokud v současnosti někdo účelově tvrdí, že nás v srpnu 1968 přepadlo Rusko, můžeme oponovat tím, že nás přepadlo rovněž Německo. Bývalá socialistická NDR je dnes přece součástí Německa. (Martin Koller, analytik)

 

K srpnovému výročí II:

Českému národu se od roku 1990 vtlouká do hlavy, že největší katastrofou naší historie byl rok 1968 a přezírá se záměrně fakt, že největší katastrofou bylo období po bitvě na Bílé hoře roku 1620, kdy české země opustilo, nebo bylo zabito 60% obyvatel a následnou brutální germanizací a rekatolizací. Druhou největší katastrofou byla německá, nikoli nacistická okupace v období 1938 - 1945 a vznik protektorátu Čechy a Morava, k čemuž výrazně napomohli především sudeťáci, a která nás stála 350 000 mrtvých a nedozírné hospodářské škody, které Německo nikdy neuhradilo. (Martin Koller, analytik)

 

K srpnovému výročí III:

Z hlediska globální politiky šlo v srpnu 1968 o bezvýznamnou událost, podobnou britsko-argrntinské válce o Falklandy..

 

Parlamentní listy:

Někteří politici, především z TOP 09, Kisku nazvali za našeho stínového prezidenta. Jak na to Vás působilo?“

Miloš Zeman:

Andrej Kiska dobrovolně končí v čele slovenské politiky příští rok a není tedy možné, aby byl naším stínovým prezidentem. Jsem ale ochoten připustit, že může být stínovým prezidentem TOP 09.“

 

USA vyhrožují sankcemi celému světu, mimo jiné i Indii za nákup S-400.

Ktorý článok zakladajúcej zmluvy NATO takýto nákup zbraňových systémov od Ruska zakazuje?

Je to otázka americkej arogancie, za Hitlera sa tejto zvrátenosti hovorilo: "übermensch", dnes: "america first".

Inak je to ten najoptimistickejší scenár: USA proti celému svetu = celý svet proti USA . . .

 

USA vyhlásily další sankce proti Rusku.

Pokud jdete cestou sankcí, musíte vykopat dva hroby. Jeden pro hospodářství svého konkurenta a druhý pro své vlastní.“ (Contra-magazin)

 

K sankcím USA proti Rusku, Číně, EU, Íránu a zbytku světa:

„Je potřeba sbírat kameny, které na tebe házejí. Z nich se staví základ budoucího pomníku vítěztví“. Francouzský skladatel, spisovatel a hudební kritik, Hector Berlioz (1803 – 1869)


Paradoxy ze života aneb Česko – země neomezených možností.

Došly mi peníze. Tak jsem se vydal na úřad práce, abych získal sociální dávku pro svého psa. Paní u okénka mi řekla, že to nejde, že psi dávku dostat nemůžou. Tak jsem jí vysvětlil, že můj pes je černej, nezměstnanej, línej a neumí česky. Byl několikrát napomínanej za sexuální obtěžování, má plno potomků po celé vesnici, neplatí daně, na záchod chodí do parku, obtěžuje cizí lidi, žebrá, krade jídlo a netuší, kdo byl jeho otec.

Paní se ještě jednou podívala do papírů a v pondělí se mám stavit pro peníze...

(neznámý autor)

Jaký je rozdíl mezi imigranty a spermiemi? Žádný. Jsou jich miliony, ale jen jedna je k užitku...

 

Jak se ženy omlouvají? Promiň, ale je to tvoje vina!

 

Jaký je rozdíl mezi hodným sousedem a hodnou sousedkou? Hodný souset ti půjčí, hodná sousedka ti dá...

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil miliony Vietnamců

Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil bezpočet Vietnamců

Gesto dobré vůle a zdravotní pomoci by se hodilo, když se premiér Andrej Babiš se ve středu 17. dubna 2019 setkal s předsedou vlády Vietnamské socialistické republiky Nguyenem Xuanem Phucem. Hovořili o vzájemných bilaterálních vztazích, ekonomické spolupráci zemí či možnosti spolupráce rovněž v oblasti obranného průmyslu…

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Řecký parlament v polovině dubna 2019 schválil návrh, který se týká předložení požadavků vůči Německu, aby zaplatilo náhrady škod způsobených během druhé světové války.  Odpovídající výzva bude zaslána vládě, aby orgány země podnikly nezbytné diplomatické a právní kroky.

Kandidát za ANO naministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Kandidát za ANO na ministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Nynější kandidát za ANO na pozici ministra dopravy Vladimír Kremlík, který mám být jmenován na tento post 30. dubna 2019, má prý škraloup; jakmile totiž přišel v roce 2007 na ministerstvo dopravy pod vedením Řebíčka, byl ihned jmenován ředitelem nově vytvořeného právního a IT úseku. Právě díky tomu smlouvu podepisoval on sám.

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Uběhlo již osm tragických let a přibyly desítky mrtvých, které si v dubnu 2019 už vyžádaly boje o libyjské hlavní město Tripolis. Jednotky maršála Chalífy Haftara se snaží město, kde sídlí mezinárodně uznávaná vláda, už týden dobýt. Rezoluci Rady bezpečnosti OSN vyzývající Haftara k ukončení ofenzivy zablokovalo Rusko.

Poslední domácí zprávy