• Úterý, 29. září 2020
  • Svátek má Rukojmí Michal

Ani komunisté si nedovolili zrušit Zlatého slavíka
Počet návštěv: 3108

Ani komunisté si nedovolili zrušit Zlatého slavíka

Jaromír Petřík Článek od Jaromír Petřík

Tak, se letos neuskuteční soutěž Český slavík, nástupce nejslavnější soutěže zpěváků Zlatý slavík. Důvodem prý je systém hlasování.  

Zajímavé je, než začal vítězit zpěvák Ortel a skupina Ortel, žádné problémy s hlasováním nebyly, aby se tato soutěž nemohla uskutečnit.

Ještě zajímavější je, proč si nikdo z pořadatelů nepoloží otázku, proč vítězí zrovna Ortel.

Není to náhodou protest našich občanů proti cenzuře v médiích a naprosto zkresleným "faktům" v našich mainstreamových médiích?

Proč vítězí Ortel, když je tolik dobrých a talentovaných zpěváků?

Proč například nevítězí skupina Gipsy, když má v mainstreamových médiích prostor a Ortel naopak naprostou ignoraci mainstreamových médií?

Ale vůbec nejzajímavější je, že ani komunisté v době nejtvrdší normalizace si nedovolili zrušit soutěž Zlatý slavík.

Z čeho mají „majitelé“ našeho současné mainstreamu strach?

Bojí se snad vlastního národa ještě více než komunisté před rokem 1989?

Jaromír Petřík
Žiji celý svůj život v pěkném Moravském městě Boskovice. Více než 30 let se aktivně zajímám o politiku, i když jsem jsem nikdy nebyl v žádné politické straně. Politika, politický zeměpis a historie je mým koníčkem společně s filatelií. Píši odborné i populární články o filatelii, jsem častým diskutujícím na Novinkách Seznamu. Co se filatelie týká, jsem specialistou na poštovní historii Afghánistánu.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Silvinka Pink

Silvinka Pink

22.09.2018 11:26

Tak lidé nehlasují jak si přejí "demokratičtí" vládci přejí, proto se nějaké blbé hlasování prostě nekoná. A to je jen začátek, co teprve nastane, až lidé začnou volit své zastupitele také podle svého a nikoliv podle manipulace médií. Znáte to: kdyby volby mohli něco změnit, dávno by je zrušili.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.09.2018 19:39

Dovolím si poznamenat,že oni strach nemají.Potřebují jen najít způsob,jak veřejnost buď donutit hlasovat podle jejich potřeby a nebo ji z hlasování vyloučit.Ostatně se s tím ani netají!Ať to zruší definitivně a budou mít pokoj.


 
Minář nastavil zrcadlo. A pěkně drsné

Minář nastavil zrcadlo. A pěkně drsné

Zcela nesporně byl Mikuláš Minář bezesporu možná největším politickým manipulátorem, které Česko zažilo posledních desetiletích. Připomínal středověkého krysaře s píšťalkou, za kterým se vinou desetitisíce fascinovaných souputníků spojovaných vidinou odstranění prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše z politického života, aby nakonec skončili na rozdíl od tragických výsledků starověké báje pádem na zem, kdy obraz jasného vítězství náhle vymizel. A oni zůstali neschopní a zoufalí zase sami.

Máme skutečnou demokracii, tj. vládu lidu, nebo profláknutých starostů, doktorů (všeho druhu), inženýrů, bankéřů, ředitelů?

Máme skutečnou demokracii, tj. vládu lidu, nebo profláknutých starostů, doktorů (všeho druhu), inženýrů, bankéřů, ředitelů?

Je pár dnů před volbami do krajských zastupitelstev a Senátu PČR a do našich poštovních schránek, ale i na bilboardech (a jiných veřejných zařízeních, např. zadní sklech autobusů) se nám představují (často šklebí anebo se nám smějí) kandidáti politických stran a hnutí. Člověk se nestačí divit, jak ubohými slogany a hesly jsou jejich podbízející se tváře doprovázeny.

Poslední domácí zprávy

Rozděl a panuj

Rozděl a panuj

Blíží se volby a s tím spojena agresivita některých politických uskupení, která hrají nikoliv o „své“, ale o „naše“ peníze. Jen pro...