• Sobota, 17. srpen 2019
  • Svátek má Rukojmí Petra

Odkaz
Počet návštěv: 1057

Odkaz "Mnichova"

Ivan David Článek od Ivan David

Mnichov pro nás zůstává symbolem zrady spojenců. Čím jejich zrada rozšiřuje naši zkušenost? Mělo by pro nás být trvalým poučením, že spojenecká smlouva se snadno stane cárem papíru. Státy kladou svoje zájmy, tedy zájmy korporací, které je ovládají, nad zájmy kohokoli jiného, tedy samozřejmě i nás. Žijeme ve strategicky významném srdci Evropy a ti kteří se tváří jako spojenci od nás budou vždy chtít, abychom jim nepřekáželi, byli pevnou hrází proti těm druhým a vždycky nás ochotně nechají za svoje zájmy padnout.

Další poučení, které bychom si také připomínat je pátá kolona a kolaboranti, všechny ty prodejné duše, které chtějí vždycky být na straně vítězů i proti vlastnímu národu. I dnes tu máme víc než dost těch, kteří nás po kouskách prodávají. V politických stranách, v zastupitelských orgánech. Jsou všude tam, kde se rozhoduje o našem osudu. Mluví o našich závazcích, ale plnění těch jejich od nich neočekávejme. 

Proti velké cizí síle nemáme sami šanci, ale vlastních parazitů a zrádců se zbavovat můžeme a musíme, abychom nebyli příliš snadným soustem. 

Národ přežil válku, protože si uchoval vědomí vlastní pospolitosti. Musíme se starat sami o sebe jako politický národ a nesmíme si nechat vnutit tvrzení, že neexistujeme. 

Je rozumné prospívat jiným, pokud to prospívá i nám. Proto máme migrantům pomáhat, aby nemigrovali. Vyloučeným, aby se dovedli postarat o sebe a byli pro společnost uplatnitelní. Teroristům, aby nebyli teroristy, a pokud by nesouhlasili, aby nebyli vůbec. 

Měli bychom dodržovat a prohlašovat zásadu, že cizí nechceme a svoje si vzít nedáme. 

Pokud nebudeme takto uvažovat stane se nám znovu, že budeme zrazeni, protože jsme zradili i sami sebe. 

Starejme se o sebe, o svoje zájmy, o vlastní zdatnost, protože osudová jednání o nás bez nás stále probíhají a háchové a moravcové jsou stále připraveni nás zachraňovat.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

01.10.2018 20:12

Odkaz Mnichova z roku 1938 je pro velkou část české společnosti odkazem typu:ohněte hřbet a tupě poslouchejte rozkazy z ciziny.Také jsou české děti vychovávány k vlezprdelnictví a poklonkování.Vlastenectví se označí za nacismus a o to ostatní se už postarají čeští politici z páté kolony!


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

01.10.2018 11:42

Pro ilustraci: V Brně zakázali ruské etnické menšině oslavu nejsvětějšího dne v roce, a to vyvěšení vlajky 9. 5., dni vítězství nad nacistickým Německem. (Zdroj: "Sputník" k dnešnímu dni). Všem ostatním menšinám jejich nejvýznačnější den povolili. Lidé, prosím vás, nevolte ty, kteří zpochybňují nebo neuznávají den vítězství nad německým fašismem. Vždyť je to naše ostuda. Nás všech přeživších. Pokud bychom se osvobození nedočkali, mnozí z nás by byli zlikvidováni v akci Endlösung. To bylo konečné řešení pro slovanské národy. Buďme soudní a nedopusťme, aby se tyto nebezpečné živly dostali opět do politiky. .....Mějte se hezky.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

01.10.2018 08:52

Hlavní motivací ke zradě jsou peníze. Následuje strach ze šikany, eventuálně smrti. Kolaborace dává pocit dominance těm, kteří vládnou, vydávají rozkazy podle cizích pravidel. Proto nás dnes kolaboranti s jakoukoliv cizí mocí nejvíce poučují o hrůzách fašismu a komunismu. Jsou to tedy ti, kteří měli kolaborující předky či sami kolaborovali. V těchto rodinách byla výchova nastavena tak, že členové se aktivně podíleli na prosazování cizí moci. Přinášelo jim to značné výhody. Byli za každého režimu preferováni. Dovedli sehnout hřbet a vládnout podle cizích pravidel. Tento způsob výchovy se přenáší do zralého věku. Z takto vedených dětí rostou kariéristi. Ti pouze hrají komedii, nikdy režimu jejž prosazují nevěří. Když přijde k politické změně, okamžitě se přidají na stranu vítězů. Po nějaké době začnou ostrakizovat ty, jimiž sami byli i s jejich rodinami. Z původních poslušných vazalů cizí moci se stávají bojovníci proti systému, jenž sami dříve pomáhali utvářet. Dovedou sehnout hřbet a v pravou chvíli zaútočit na ty, kteří v žádném případě nepodléhali cizím vlivům. Nevstoupit do KSČ, i když byl činěn nátlak, byla samozřejmost. Vyhnout se pod nějakými záminkami zmanipulovaným volbám byla čest. Lidé jako já odjakživa "zlobili". Neuznávali jsme cizí moc, protože jsme nadřazovali naše národní zájmy. Dnes je nám to opět vyčítáno. Nebyl jsem proruský, proněmecký, ani proamerický. Byl jsem a dodnes jsem pročeský. Je třeba nadřazovat české národní zájmy. V životě nesehnu hřbet před ničím, co je nám diktováno ze zahraničí. Převlékačům kabátu bychom se měli bránit. Z komunistických kariéristů se dnes stali mravokárci. Jdou přesně v naučených intencích vštěpených výchovou od svého dětství. Tím, že svoji roli jenom hrají, škodí jekékoliv společnosti. Nemůžeme jim věřit my, ani protistrana. Pokud se cokoliv zvrte, kopnou do těch, co podporovali rychlostí blesku. Nechat o sobě rozhodovat takovou falešnou sebranku prostě nejde. Vyžaduji čestné jednání a vlastenecké cítění. Proto volím SPD. ......Mšjte se hezky.


 
Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Bývalý náčelník generálního štábu Josef Bečvář 13. srpna 2019 u soudu z pozice svědka hájil pořízení letounů CASA pro českou armádu. Uvedl, že stroje se stoprocentně osvědčily doma i na zahraničních misích, a zmínil se též, že si nevzpomíná, že by při dojednávání nákupu zaznamenal výhrady, například k ceně.

"Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí,“ prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo podle serveru Ewn.co.za. Stížnosti odmítl jako neopodstatněnou...

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

I přes údajný konec studené války mají jaderné zbraně hlavně její bývalí aktéři - Rusko a USA: Rusko cca 5000 strategických hlavic, USA 8000 hlavic; zbývajících cca tisíc je rozděleno mezi Francii, Velkou Británii a Čínu…

I přes údajný konec studené války mají jaderné zbraně hlavně její bývalí aktéři - Rusko a USA: Rusko cca 5000 strategických hlavic, USA 8000 hlavic; zbývajících cca tisíc je rozděleno mezi Francii, Velkou Británii a Čínu…

Spojené státy mají přes 8 tisíc jaderných hlavic, rozmístěných na stovkách svých vojenských základen po celém světě. Jen na německém území je rozmístěno na 35 tisíc amerických vojáků ne desítkách základen, kde je také asi 17 tisíc amerických civilistů ve službách armády; všichni by se prý měli z Německa stěhovat..

Když Turecko, členská země NATO, okupovalo severní Kypr v roce 1974, nikomu to ze Západu nevadilo, zato okupace Československa 21. srpna 1968 je však navždy zločinem SSSR a dalších zemí Varšavské smlouvy

Když Turecko, členská země NATO, okupovalo severní Kypr v roce 1974, nikomu to ze Západu nevadilo, zato okupace Československa 21. srpna 1968 je však navždy zločinem SSSR a dalších zemí Varšavské smlouvy

Zatímco od nás okupantští Sověti ze srpna 1968 dávno odešli, Turecko v tajnosti v srpnu 2019 přepravilo do okupované části severního Kypru 42 tanků Leopard 2A4. Stroje německé výroby se nachází jen deset kilometrů od Nikósie, metropole Kyperské republiky. Informoval o tom turecký server Ahval s odvoláním na řecká média.

Poslední domácí zprávy