• Středa, 24. duben 2019
  • Svátek má Rukojmí Jiří

Odkaz
Počet návštěv: 804

Odkaz "Mnichova"

Ivan David Článek od Ivan David

Mnichov pro nás zůstává symbolem zrady spojenců. Čím jejich zrada rozšiřuje naši zkušenost? Mělo by pro nás být trvalým poučením, že spojenecká smlouva se snadno stane cárem papíru. Státy kladou svoje zájmy, tedy zájmy korporací, které je ovládají, nad zájmy kohokoli jiného, tedy samozřejmě i nás. Žijeme ve strategicky významném srdci Evropy a ti kteří se tváří jako spojenci od nás budou vždy chtít, abychom jim nepřekáželi, byli pevnou hrází proti těm druhým a vždycky nás ochotně nechají za svoje zájmy padnout.

Další poučení, které bychom si také připomínat je pátá kolona a kolaboranti, všechny ty prodejné duše, které chtějí vždycky být na straně vítězů i proti vlastnímu národu. I dnes tu máme víc než dost těch, kteří nás po kouskách prodávají. V politických stranách, v zastupitelských orgánech. Jsou všude tam, kde se rozhoduje o našem osudu. Mluví o našich závazcích, ale plnění těch jejich od nich neočekávejme. 

Proti velké cizí síle nemáme sami šanci, ale vlastních parazitů a zrádců se zbavovat můžeme a musíme, abychom nebyli příliš snadným soustem. 

Národ přežil válku, protože si uchoval vědomí vlastní pospolitosti. Musíme se starat sami o sebe jako politický národ a nesmíme si nechat vnutit tvrzení, že neexistujeme. 

Je rozumné prospívat jiným, pokud to prospívá i nám. Proto máme migrantům pomáhat, aby nemigrovali. Vyloučeným, aby se dovedli postarat o sebe a byli pro společnost uplatnitelní. Teroristům, aby nebyli teroristy, a pokud by nesouhlasili, aby nebyli vůbec. 

Měli bychom dodržovat a prohlašovat zásadu, že cizí nechceme a svoje si vzít nedáme. 

Pokud nebudeme takto uvažovat stane se nám znovu, že budeme zrazeni, protože jsme zradili i sami sebe. 

Starejme se o sebe, o svoje zájmy, o vlastní zdatnost, protože osudová jednání o nás bez nás stále probíhají a háchové a moravcové jsou stále připraveni nás zachraňovat.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

01.10.2018 20:12

Odkaz Mnichova z roku 1938 je pro velkou část české společnosti odkazem typu:ohněte hřbet a tupě poslouchejte rozkazy z ciziny.Také jsou české děti vychovávány k vlezprdelnictví a poklonkování.Vlastenectví se označí za nacismus a o to ostatní se už postarají čeští politici z páté kolony!


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

01.10.2018 11:42

Pro ilustraci: V Brně zakázali ruské etnické menšině oslavu nejsvětějšího dne v roce, a to vyvěšení vlajky 9. 5., dni vítězství nad nacistickým Německem. (Zdroj: "Sputník" k dnešnímu dni). Všem ostatním menšinám jejich nejvýznačnější den povolili. Lidé, prosím vás, nevolte ty, kteří zpochybňují nebo neuznávají den vítězství nad německým fašismem. Vždyť je to naše ostuda. Nás všech přeživších. Pokud bychom se osvobození nedočkali, mnozí z nás by byli zlikvidováni v akci Endlösung. To bylo konečné řešení pro slovanské národy. Buďme soudní a nedopusťme, aby se tyto nebezpečné živly dostali opět do politiky. .....Mějte se hezky.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

01.10.2018 08:52

Hlavní motivací ke zradě jsou peníze. Následuje strach ze šikany, eventuálně smrti. Kolaborace dává pocit dominance těm, kteří vládnou, vydávají rozkazy podle cizích pravidel. Proto nás dnes kolaboranti s jakoukoliv cizí mocí nejvíce poučují o hrůzách fašismu a komunismu. Jsou to tedy ti, kteří měli kolaborující předky či sami kolaborovali. V těchto rodinách byla výchova nastavena tak, že členové se aktivně podíleli na prosazování cizí moci. Přinášelo jim to značné výhody. Byli za každého režimu preferováni. Dovedli sehnout hřbet a vládnout podle cizích pravidel. Tento způsob výchovy se přenáší do zralého věku. Z takto vedených dětí rostou kariéristi. Ti pouze hrají komedii, nikdy režimu jejž prosazují nevěří. Když přijde k politické změně, okamžitě se přidají na stranu vítězů. Po nějaké době začnou ostrakizovat ty, jimiž sami byli i s jejich rodinami. Z původních poslušných vazalů cizí moci se stávají bojovníci proti systému, jenž sami dříve pomáhali utvářet. Dovedou sehnout hřbet a v pravou chvíli zaútočit na ty, kteří v žádném případě nepodléhali cizím vlivům. Nevstoupit do KSČ, i když byl činěn nátlak, byla samozřejmost. Vyhnout se pod nějakými záminkami zmanipulovaným volbám byla čest. Lidé jako já odjakživa "zlobili". Neuznávali jsme cizí moc, protože jsme nadřazovali naše národní zájmy. Dnes je nám to opět vyčítáno. Nebyl jsem proruský, proněmecký, ani proamerický. Byl jsem a dodnes jsem pročeský. Je třeba nadřazovat české národní zájmy. V životě nesehnu hřbet před ničím, co je nám diktováno ze zahraničí. Převlékačům kabátu bychom se měli bránit. Z komunistických kariéristů se dnes stali mravokárci. Jdou přesně v naučených intencích vštěpených výchovou od svého dětství. Tím, že svoji roli jenom hrají, škodí jekékoliv společnosti. Nemůžeme jim věřit my, ani protistrana. Pokud se cokoliv zvrte, kopnou do těch, co podporovali rychlostí blesku. Nechat o sobě rozhodovat takovou falešnou sebranku prostě nejde. Vyžaduji čestné jednání a vlastenecké cítění. Proto volím SPD. ......Mšjte se hezky.


 
Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Uběhlo již osm tragických let a přibyly desítky mrtvých, které si v dubnu 2019 už vyžádaly boje o libyjské hlavní město Tripolis. Jednotky maršála Chalífy Haftara se snaží město, kde sídlí mezinárodně uznávaná vláda, už týden dobýt. Rezoluci Rady bezpečnosti OSN vyzývající Haftara k ukončení ofenzivy zablokovalo Rusko.

Omluva Merkelové satirikovi za kritiku jeho veršů: „Vocas, srab a delikvent je Erdogan, turecký prezident. Po kebabu tolik smrdí, že i prase lépe prdí, …nejradši však kozí mívá, menšinám však volnost nedá…“

Omluva Merkelové satirikovi za kritiku jeho veršů: „Vocas, srab a delikvent je Erdogan, turecký prezident. Po kebabu tolik smrdí, že i prase lépe prdí, …nejradši však kozí mívá, menšinám však volnost nedá…“

A aby toho v současném boomu „lidských práv a svobody slova ï projevu“ nebylo málo, vysloužil si německý satirik Jan Böhmermann žalobu od tureckého prezidenta Erdogana, za jehož urážku čeká básníka možná trest odnětí svobody na tři roky. Urážku tureckého majestátu žene Merkelová před soud; tedy spíš ještě předloni hnala..…

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Řecký parlament v polovině dubna 2019 schválil návrh, který se týká předložení požadavků vůči Německu, aby zaplatilo náhrady škod způsobených během druhé světové války.  Odpovídající výzva bude zaslána vládě, aby orgány země podnikly nezbytné diplomatické a právní kroky.

Kandidát za ANO naministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Kandidát za ANO na ministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Nynější kandidát za ANO na pozici ministra dopravy Vladimír Kremlík, který mám být jmenován na tento post 30. dubna 2019, má prý škraloup; jakmile totiž přišel v roce 2007 na ministerstvo dopravy pod vedením Řebíčka, byl ihned jmenován ředitelem nově vytvořeného právního a IT úseku. Právě díky tomu smlouvu podepisoval on sám.

Poslední domácí zprávy

VZKAZ POLITIKŮM

VZKAZ POLITIKŮM

Je však otázka – kterým? Podle toho, jak přibývá kritických vzkazů mnoha autorů, jimž není lhostejný osud této země, osud národa Čechů,...