• Úterý, 25. červen 2019
  • Svátek má Rukojmí Ivan

Pavel Novotný povede radnici. A mezitím se toho o něm mnoho vyrojilo. Třeba pikantní FOTO
Počet návštěv: 2121

Pavel Novotný povede radnici. A mezitím se toho o něm mnoho vyrojilo. Třeba pikantní FOTO

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

ODS vyhrála volby v Praze na „velkém magistrátu“, ale i v některých městských částech, kupříkladu v Řeporyjích, kde se má starostou stát Pavel Novotný, syn baviče Petra Novotného. Některé lidi tato informace přímo vyděsila, např. kvůli holému pozadí, které Novotný poodhalil před světem.

Někdejší bulvární novinář, hráč pokeru a politik Pavel Novotný občas nejde pro ostřejší slova zrovna daleko. Svědčí o tom několik rozhovorů, které poskytl serveru ParlamentníListy.cz. Snad i kvůli tomu část české veřejnosti nemá velkou radost z toho, že se stane starostou Řeporyjí. Ale není to jediný důvod.

Po sociální síti Facebook koluje fotografie budoucího starosty, na které si mírně stahuje kalhoty a vystavuje na odiv veřejnosti část svého pozadí.

Advokátka Jan Zwyrtek Hamplová k tomu poznamenala, že žijeme ve zvláštní době, když se v korupční kauze souzený David Rath mohl stát zastupitelem ve své Hostivici, když může zpěvák Michal David dostat státní vyznamenání a když může být Pavel Novotný starostou.