• Úterý, 25. červen 2019
  • Svátek má Rukojmí Ivan

Poslankyně se neudržela: Soudružky z České ženské lobby za mě nemluví, ale vyřvávají tu i za mé peníze z našich daní!
Počet návštěv: 1273

Poslankyně se neudržela: Soudružky z České ženské lobby za mě nemluví, ale vyřvávají tu i za mé peníze z našich daní!

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

V katedrále sv. Víta před pár dny promluvil kněz, bohemista, lingvista a pedagog Petr Piťha. Vyjádřil se k tzv. Istanbulské smlouvě, kterou se bude zabývat i český parlament. Varoval, že i díky této úmluvě se vládnoucí třídou v naší společnosti stanou homosexuálové. Za tato slova si vysloužil tvrdou kritiku České ženské lobby. Jenže hlas pozvedla také poslankyně Zahradníková z ODS. Válka mezi ženami se rozběhla naplno.

Profesor Piťha tvrdí, že nás Istanbulská smlouva uvrhává do nesvobody. Na první pohled to podle kněze není vidět, ale když Istanbulskou smlouvu čteme s vědomím, co obsahují i další dohody, které lze s Istanbulskou smlouvou propojit, vyjde nám, že se blíží období nadvlády fanoušků gender a homosexuálů. Budou nám údajně vládnout skrze „zvrácené zákony“. „Dokonale zvrácené zákony, které se u nás mají zavést, a v několika zemích už zavedeny jsou, jsou namířeny proti tradiční rodině,“ prohlásil kněz. „Jsou to neomarxisté, o čemž se mluví, a neonacisté, o čemž se cudně mlčí,“ pokračoval.

     Další informace naleznete zde

Na tato tvrdá slova zareagovala Česká ženská lobby. Podala na kněze Piťhu trestní oznámení. Pan profesor se podle dam dopustil trestného činu šíření poplašné zprávy. „Ani jedno ze zmiňovaných Piťhových tvrzení se nezakládá na pravdě. Nic podobného z Istanbulské úmluvy ani z její důvodové zprávy nevyplývá,“ okomentovala Piťhova slova předsedkyně České ženské lobby Eliška Kodyšová. „Katoličtí kněží by v souladu s křesťanskými hodnotami měli místo šíření paniky raději řešit vlastní skandály se sexuálním obtěžováním uvnitř své církve a podporovat opatření, která podobnému násilí předcházejí. A pomáhat skutečnou osvětou,“ uvedla ředitelka České ženské lobby Hana Stelzerová. Jejich vyjádření přinesl server iDnes.cz.

Jenže do slovního souboje se zařadila další dáma - poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková, která nenechala na České ženské lobby niť suchou. Zdůraznila, že tato lobby ani náhodou nemluví za ni, zato mluví i za její peníze, resp. za peníze všech daňových poplatníků. Pokud chtějí vyhlašovat své nesmysly, mají tak ženy patřící k lobby činit za své.

„Svatováclavské kázání prof. Piťhy jsem zde sdílela už minulý týden. Souhlasím s ním nejen jako katolík, ale především jako žena, které na rodině záleží. Mluvil i za mě. Naopak soudružky z České ženské lobby za mě nemluví - zato však zjevně své pomýlenosti vyřvávají i za mé peníze z našich daní. Samozřejmě, nemají šanci uspět - naštěstí. Předpokládám a doufám, že se naopak panu profesorovi budou muset omluvit. Ale jejich agresivní a sprosté chování mě jen utvrdilo v rozhodnutí, že budu proti Istanbulské úmluvě hlasovat za všech okolností," zdůraznila členka Sněmovny v prohlášení na sociální síti Facebook.

O slovo se ovšem nepřihlásily jen ženy, ale také režisér Jan Hřebejk nebo předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. Politik na jedné straně odsoudil snahu České ženské lobb kriminalizovat kázání kněze. Jenže profesoru Piťhovi zasadil také ránu. „Na místě je rozhořčený nesouhlas a žádost o omluvu, neboť pan profesor hrubě dezinterpretoval Istanbulskou úmluvu. Ale kriminalizovat kázání??!Kdy začneme kriminalizovat projevy v Parlamentu? A kdy na demonstracích? Vzpamatujme se!" žádal Kalousek.

Hřebejk to viděl stejně.

Expremiér Mirek Topolánek český národ požádal, aby profesora Piťhu nehodnotil jen podle jedné promluvy, ale podle jeho celoživotního díla, které zahrnuje i boj za svatořečení Anežky české. Zejména dámy Topolánek požádal, aby neblbly.

Bloger Petr Paulczyňski zvolil ještě ostřejší slova. „Česká ženská lobby podala žalobu na pana Piťhu. Kdybych mohl, napsat co si o těch krávách myslím, dostal bych 30 denní ban," napsal.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Silvinka Pink

Silvinka Pink

13.10.2018 01:20

Nejde jen o genderismus či homosexualismus, je to cílený (již několik desítek let) útok na tradice, na všechno, co bylo bráno jako základ chodu společnosti, na doposud platný společenský konsenzus. V podstatě to začalo už Francouzskou revolucí, tehdy byl veden útok především na církev. Ostatní revoluce či války měly také v plánu - to už nešlo jen o křesťanství, ale už o tzv. lidská práva (třeba i ta slavná rovnoprávnost žen, která je sice v pořádku, ale co všechno se dnes za tím skrývá). Nu a po zničení SSSR se vládci světa rozjeli naplno. Piťha to říká dobře. Jde o nové ovládnutí světa za pomoci užitečných idiotů/idiotek. Pod líbivými hesly se chystá novodobé otrokářství.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.10.2018 19:47

Neznám dotyčného kněze,ale má naprostou pravdu.Ženská lobby je zase organizace,napojená na státní rozpočet a je třeba jim zstavit financování od státu.Ptal se někdo,zda s tím daňoví poplatníci souhlasí?Ptal se někdo někoho na placení neziskovek,které mimo to mají ještě příjem z ciziny?Jak je vidno,stát okrádá daňové polatníky a dává jejich finance,které jim vlastně ukradne,politickým partajím a neziskovkám.Pak všichni ti zloději kvičí,že nejsou peníze na to či ono.Stát se dopouští trestného činu nedovoleného nakládání s cizím majetkem.A na tom nic nezmění ani ten profláklý ústavní soud s Rychetským v čele.


 
V pravěké politické minulosti zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes chce, aby stranu opět vedl aristokrat; jen se neví, jestli to nebude další „šlofíkový“ šlechtic Tomáš Spáč II.

V pravěké politické minulosti zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes chce, aby stranu opět vedl aristokrat; jen se neví, jestli to nebude další „šlofíkový“ šlechtic Tomáš Spáč II.

Táhne mu na 82 let, v uplynulých měsících prodělal zápal plic, pak byl v nemocnici kvůli problémům se srdcem. A zrovna teď si Karel Schwarzenberg připomíná deset let od doby, kdy s Miroslavem Kalouskem založil TOP 09. Ve Výzvě Seznamu mluví o demonstracích, kondici TOP 09 i svém zdravotním stavu.

Géniové mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat mají definitivně jasno: za katastrofu malajsijského letounu na lince MH17, při níž v roce 2014 zahynulo na východě Ukrajiny 298 lidí, může opět a jen Rusko

Géniové mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat mají definitivně jasno: za katastrofu malajsijského letounu na lince MH17, při níž v roce 2014 zahynulo na východě Ukrajiny 298 lidí, může opět a jen Rusko

Mezinárodní tým vyšetřovatelských šašků složený z nizozemských, belgických, australských a ukrajinských údajných expertů už 24. května 2018 v nizozemském městě Bunnik znovu po čtyřech letech prezentoval jen předběžné výsledky vyšetřování tragického pádu malajsijského letadla Boeing 777, v jehož troskách zahynulo 298 lidí. Důkazy žádné, nicméně Rusko je viníkem

Jsem unavený z Milionů šašků, nechtěl jsem už ani psát o Andhropoidu; synonymu umučených  obyvatel Lidic a Ležáků: Nejstarší oběti z Lidic bylo 84, nejmladšímu 14 let, resp. Ležáky a zastřelení všech 33 lidí starších 15 let

Jsem unavený z Milionů šašků, nechtěl jsem už ani psát o Andhropoidu; synonymu umučených obyvatel Lidic a Ležáků: Nejstarší oběti z Lidic bylo 84, nejmladšímu 14 let, resp. Ležáky a zastřelení všech 33 lidí starších 15 let

To, že jsem zase prožíval ty zbytečné a nelidské masakry vlastně způsobila Mgr. Martina Lehmannová, co je od 1. dubna 2017 je ředitelkou Památníku Lidice a předsedkyně Českého výboru Mezinárodní rady muzeí ICOM. Byla též u toho, když 24. června 2019 uplynulo 77 let od vypálení a vyhlazení osady Ležáky.

Všimli jste si? Na Letné o volbách ani slovo!

Všimli jste si? Na Letné o volbách ani slovo!

Řečí o demokracii, že byste je mohli vidlema přehazovat, plamenná chvála vynikajícího „čuchu“ 250 tisíců těch, kteří se na Letnou dostavili – ale že by ať už samotného oslavovatele toho čuchu či kohokoli jiného zajímala kvalita čuchu celého národa – to tedy ani nápad a též za žádnou cenu.

Poslední domácí zprávy