• Neděle, 31. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kamila

Říjnové ozvěny z internetu
Počet návštěv: 1300

Říjnové ozvěny z internetu

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

K výročí 28. října: Masarykovi vděčíme za konec doby Temna I, Havlovi za začátek doby Temna II.  

U kadeřnice:

A kolik “evropských” Nigerijců z EU kandiduje u vás na vsi, paní Nováková?“

 

Byl 13. říjen, babí léto, volby končily... Foldyno, Hašku, Zimolo – nač ještě čekáte???

 

Jak hodnotíte výsledky komunálních voleb v Praze? Normalizace naruby aneb opakování není matka moudrosti.

 

Jak se ČSSD odrazila ode dna: Jiří Čejka, který působil v ČSSD od roku 1989 a 16 let byl úspěšným starostou brněnského sídliště Vinohrady, nebyl stranou nominován. Tak letos v srpnu po 29 letech ve straně skončil a založil si vlastní hnutí s názvem: Jiří Čejka s občany pro Vinohrady. Opět uspěl, dostal 37,46 procenta hlasů. A ČSSD? Ta ve stejném obvodu dostala pouhých šest procent...

 

Dne 7. října generální tajemník NATO Jens Stoltenberg v Bělehradě prohlásil, že Severoatlantická aliance bombardovala Svazovou republiku Jugoslávii v roce 1999 proto, aby ochránila civilní obyvatelstvo před režimem prezidenta Slobodana Miloševiće.

Mr. Stoltenberg, kdy začne NATO bombardovat USA na ochranu před Donaldem Trumpem???

 

Americká diplomacie se musí ještě hodně učit, aby pochopila dopad svých chyb, prohlásila mluvčí MZ Ruské federace Mária Zacharovová na adresu zástupkyně USA při NATO za její výroky ohledně ničení ruských raket.

Amerika a diplomacie – co je to za oxymorón??

 

Je to megapodraz, reagoval naštvaný Babiš na vyšachování ANO v Brně

Premiér Andrej Babiš (ANO)

Obejití vítězného hnutí ANO v Brně, kde se na koalici dohodla ODS s lidovci, Piráty a ČSSD, označil premiér a lídr ANO Andrej Babiš za megapodraz a návrat kmotrů.

Ne, pane Babiši, je to trest za to, že jste po parlamentních volbách odmítli účast SPD ve vládě s podporu komunistů pro tuto vládu. Odmítl jste přání občanů na změnu politiky a spojil jste se s odepsanou kmotrovskou ČSSD. Teď za to platíte a budete platit dlouho.

 

Budoucnost EU: Do roku 2025 bude mít Evropa čtrnáct různých pohlaví. Záchodový průmysl čekají silné roky...

 

U Kábulu se bojuje za Prahu... Odkdy se Praha nachází ve Washingtonu??

 

Paradoxy české zahraniční politiky: Po „vraždě“ Skripala jsme vypověděli tři ruské diplomaty, po VRAŽDĚ Chášakdžího jsme povolali zpět domů jednoho našeho diplomata. Inu nový ministr, nové postupy...

 

Všem občanům, kteří se nezajímají o politiku: Staneš-li se ovcí, nediv se, že tě nahánějí vlci!

 

Z ankety „Co byste si přál ke 100. výročí vzniku Československa?“

Pro mě je 28. říjen také významný den, protože odcházím do důchodu. Přál bych si, abych se dožil dne, kdy se pražské letiště opět bude jmenovat Letiště Praha-Ruzyně, 17. listopad bude dnem vzpomínky na umučené české studenty a na Štědrý večer bude českým dětem zase nadělovat Ježíšek. Tím skončí polistopadová havloidní pseudodemokracie a nastanou opět normální časy.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

01.11.2018 21:24

Popisovat prolhané a debilní výroky českých politiků je zbytečné.O jejich inteligenci je vše známo a také se ví,že bez rozkazu svých pánů se nedovedou ani vys-at.Proto potřebují mít nad sebou dráby,jak zavedl Havel a je nohsledi.Ti,co dráby nad sebou nepotřebují a nechtějí jsou označováni za různé úchyly.Česká jelita si myslí,že jsou nejchytřejší a výsledek jejich myšlení vždy stojí za to.Posledním důkazem je nařízení ministerstva zemědělství o změnách v názvech piva.Skutečně "inteligentní".


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

31.10.2018 22:11

Není nad to, psát humor pro lidi, kteří mu nerozumí. Osobně jsem to vyřešil tak, že se humoristovi směju hned jak začne vyprávět, aby si nemyslel, že jsem jeho humor nepochopil. ......JP.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

31.10.2018 21:59

Tisíce kilometrů daleko se musí NATO vydat, aby se dostalo na ruskou hranici. Když se tak stane, je zděšeno, že Rusko brání své území. To je přece něco, co Rusku nemůže projít!......JP.


 
Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Mě nemilý Mirku
         Za ta léta, co tě znám, tak nepřestáváš překvapovat. Vím o tobě, že jsi velmi schopný a inteligentní člověk a říkám to zde, na tomto místě, i když jsem si vědom toho, že mi možná někteří lidé budou nadávat. Ty nejsi ve své podstatě zlý člověk, ale tvá ješitnost a oportunismus tě ničí. Ty jsi zneužil své znalosti a um proti vlastním lidem po kterých každé čtyři roky chceš aby tě volili. Ty nemáš páteř a plazíš se politikou jako slizký had u kterého nikdo není schopen předvídat, kdy uštkne. Jsi katolík a to ti také moc dobré renomé nedělá, protože tvé politické postupy jsou v přímém rozporu s textem písma a katolíci jsou z hlediska víry plémě nečisté. Divíš se tedy, že tě lidé nemají rádi??? Já se tedy nedivím.

Poslední domácí zprávy

Zažít znovu?

Zažít znovu?

Když jsem tento týden přemýšlel o nedělním komentáři, vzpomněl jsem si na dva známé citáty George Santayany: Ti, kdo si nepamatují minulost,...