• Středa, 05. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kristián

Dnes potřebují podporu právě muži
Počet návštěv: 2555

Dnes potřebují podporu právě muži

Lea Vojteková Článek od Lea Vojteková

Nesdílím přesvědčení různých genderistek, že ženy potřebují podporu. Naopak. Dnes potřebují podporu právě muži…

Sledujeme akce typu MeToo, sledujeme snahy o zavedení pohlavních kvót, sledujeme, jak se z některých mužů stávají skoro ženy. V podstatě se mužům hází klacky pod nohy, aby nemohli projevit své mužství.

Jenže mnoho mladých kluků ani neví, co to “mužství” vlastně je. Mužství je hlavně zodpovědnost. Jak říká Jordan Peterson, je to zodpovědnost za rodinu. Dokonce i Homer z kresleného seriálu Simpsonovi, který je pošetilý a tak trochu blázen, se snaží pro rodinu udělat všechno. A to je na něm sympatické.

Na jedné straně je nám do hlavy vtloukáno, že se máme bavit a užívat si. Na druhé straně pak ženy pláčou, že nemohou najít normálního partnera. Nebo muže rovnou obviní ze sexuálního obtěžování. (Pozor, sexuální obtěžování v žádném případě nezlehčuji ani neschvaluji, ale nemám ráda ani davové šílenství a obviňování po 30 letech.)

Ale sleduji jeden zajímavý fenomén. Čím více se útočí na rodinu, tím zodpovědnější otcové jsou. Alespoň v mém okolí a mé sociální bublině. Ten, kdo rozbíjí rodiny, jsou paradoxně ženy. Takovou míru zodpovědnosti mužů jsem nikdy neviděla. Snaží se věnovat svým dětem, snaží se zabezpečit rodinu, snaží se, aby rodina fungovala.

Kdysi bylo rebelstvím, když muži podváděli své partnerky/manželky. Když se o nic nestarali. Když byli free. Jenže dnes díky neomarxistům je rebelství, když jsou muži zodpovědní. Když se chovají jako hlava rodiny.

Muži milují výzvy. A když žádnou nemají, tak se oddávají nihilismu. Rodina je výzva. Největší výzva v životě. Děkuji všem skutečným mužům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.11.2018 21:13

Ženy vychovávají ze svých synů mamánky,zvlášť,pokud jsou rozvedené a žijí samy se svými dětmi.Ve dvacetiletém člověku stále vidí malé dětičky,jež musí vodit za ručičku a chránit je před nebezpečím.Tím jsou jiné ženy,které by jí chtěly jejího chlapečka ukrást a samy využívat.Tím jenom dokazují,že úmysly žen nejsou tak čisté,jak se nám snaží předvádět.Protože vědí,co žena dokáže z muže udělat.A tak nám vyrůstají generace neschopných mužů,kteří si např.barví vlasy a dokonce se malují,jako ženy.To je ten nebezpečný trend,který právě ženy zavádí a požadují další a další výhody pro ženy.Dnes už nejde o žádnou emancipaci,jkak se tvrdí,ale o dominanci nad muži,podloženou zákonem.Podpantofláci z parlamentů hlasují v tomto případě podle rozkazu svých žen.Bojí se,že by se jim mstily a sami díky ženské výchově nejsou schopni se o sebe postarat.A to se bude stále stupňovat.JHenomže ženy zapomněly,že matriarchát už tady byl a stejně jako patriarchát se neosvědčil.


 
SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

09.11.2018 20:57

Lze jen pochválit ženy, které ze svých synů vychovali/vychovávají muže. A ne mamánky.


 
Tomas Petr

Tomas Petr

09.11.2018 17:38

==*Najděte nahé dívky ve svém okolí zde : Huit.Re/Divky


 
Harvey A.Risch : Klíč ke zdolání Covidu-19 už existuje. Je jen třeba jej použít

Harvey A.Risch : Klíč ke zdolání Covidu-19 už existuje. Je jen třeba jej použít

Jako profesor epidemiologie na lékařské fakultě Univerzity v Yale jsem autorsky vydal 300 odborných publikací a v současnosti zastávám vedoucí pozice v radách několika odborně vědeckých časopisů. Probojovávám takovou léčbu, kterou všechny údaje sice plně podporují, avšak z důvodů, jež se správným pochopením vědy nemají nic společného, byly odsunuty na slepou kolej. Výsledkem takovéto praxe pak je, že např. desetitisíce pacientů s Covidem-19 umírají zbytečně. Naštěstí existuje možnost obrátit dosavadní postupy snadno i pohotově v jejich pravý opak.

Užívejme si Babišovu vládu. Za rok už tady nemusí být

Užívejme si Babišovu vládu. Za rok už tady nemusí být

Václav Moravec, který přeje Babišově vládě jen to nejhorší, opět ve svých nedělních OVM jásal, že máme propad HDP o 10 %. No máme - no a co? Pokud z dostupných čísel Eurostatu jsme úspěšnější než Německo (-11,7 %), Rakousko (-13,3 procent) či Belgie (-14,5), Itálie (-17, 3 %), Francie (-19 %) či dokonce Španělsko (-22, 14 % ), pak jsme v podstatě z hlediska západní části EU premianty.

Poslední domácí zprávy

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.

Prapodivné rozsudky

Prapodivné rozsudky

Ve veřejnosti probublává pohoršení nad prapodivnými rozsudky nad provinilci z okraje společnosti, kteří se dostali do vazby nebo byli odsouzeni za...