• Pondělí, 22. červenec 2019
  • Svátek má Rukojmí Magdaléna

Medvěd Míša ruským špionem
Počet návštěv: 869

Medvěd Míša ruským špionem

Přemysl  Votava Článek od Přemysl Votava

Už je to tak, celé Zlínsko vyrazilo na štvanici, hejtman vypsal vysokou odměnu. Medvěd Míša přesto stále uniká, nejspíše bude „rafinovanej“, jak ten Flanderkův špion z románu od Jaroslava Haška. Chce se mi zvolat : „lidé věřte mi, Míša je v tom zcela nevinně, přešel sice Karpaty, sežral ovci, ale není špionem, to jen hlad ho zahnal k nám do Česka“.

Média nás denně informují o odhalených špionech. Mnozí z nás z těch zpráv zpanikařili a v každém podezřelém vidí špiona a tak se stalo, že i ten vyhladovělý Míša se octl v té mediální štvanici. Slibovali nám, že po rozpuštění Varšavské smlouvy nastane mír po celém světě. Místo zbrojení potraviny budou pro hladovějící svět. Lhali nám! Zbrojení pokračuje.

Před několika dny, v debatě na institutu CEVRO o budoucnosti NATO, nás vystrašil čtyřhvězdičkový generál Petr Pavel s informací, že Rusko je pro nás větším nepřítelem než ten tolik proklamovaný mezinárodní terorismus. Generál Pavel jistě ví, proč nám to říká. Má celoživotní zkušenosti, do roku 1989 byl důstojníkem Československé lidové armády, v roce 2015 se stal předsedou vojenského výboru NATO, jako první voják z bývalých států Varšavské smlouvy. Nezabránilo mu v tom, ani jeho členství v KSČ v letech 1985 – 1989.

Ptám se tedy z logiky věci, proč naši vojáci nejsou doma a nestřeží naši vlast před touto velikou hrozbou z východu? Místo služby doma umírají někde daleko od vlasti. Již před rokem na ruské špiony upozorňoval i Jiří Drahoš, byli to prý oni, co mu měli údajně ukrást vítězství v prezidentských volbách. Špioni byli vždy, co svět světem stojí.

Přesto již před rokem jsem se dal do pátrání po špionech. Nasadil jsem si starou beranici, vzal si tmavé brýle, fotoaparát, kapesní magnetofon a plný odhodlání jsem vyrazil do centra Prahy odhalit ruské špiony.

Již po prvním dnu jsem konstatoval, že jich je zde opravdu hodně. Nemusejí už pronikat pěšky přes Karpaty, jako to bylo před sto lety v dobách putimského strážmistra Flanderky. Dnes využívají k tomu moderní dopravní prostředky, sociální sítě, internet …

Dle mého zjištění je nutné přiznat, že české obyvatelsko naivně usedá na lep této velezrádné propagandě, ostatně to přiznal i náš generál. Také jsem vypozoroval, že mnozí tito ruští špioni fotografují nejen Staroměstskou radnici, Pražský hrad, ale i parníky pod Vyšehradem.

Kontakty s českým obyvatelstvem navazují zejména v restauracích, barech a u krámků s trdlem. Při svém zjištění konstatuji, že obyvatelstvo - přes řadu vyhlášek, varování, ale i mediálního upozornění - je k této propagandě neobyčejně vstřícné! V restauracích s těmito rusky mluvícími špiony pijí čaj, rum a vodku… A tomu Míšovi dokonce fandí!

Již v minulosti jsme zažili hon na špiony. Se špiony a velezrádci už marně bojovali císař pán, jeho snaživý policejní komisař Bretschneider, ale i ostražitý putimský strážmistr Flanderka. Víme, jak to dopadlo… Věřím ve zdravý rozum a velezrádně fandím tomu zatoulanému Míšovi.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.11.2018 21:05

Jako správný Putinův agent se dovede brilantně ukrývat.Je třeba na něj poslat tým pro správné uvažování,který byl zřízen na ministerstvu vnitra za vlády komedianta Stropnického.Jenom se ještě nějak neprojevil kromě dýchánků s lidmi typu Fištejn a Romancev.Oni ti utečenci z Ruska,odkud přišli už v době vlády Jelcina,si už s medvědem nějak poradí.Nebo se jim to nepovede a ruský špion(medvěd) si poradí s nimi!


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

13.11.2018 09:11

Tím, že se méďa nedá dopadnout, je bezesporu předvojem invaze z Ruska. Poslal ho k nám sám Putin. Je to výzkumník. Za ním budou následovat další medvědi. Určitě má v hlavě čip a díky dálkovému ovládání hravě uniká. Ještě cestou žere hloupé české ovce. Zatímco ovce hrůzou bečí, médvěd spokojeně brumlá a dobývá přitom naše území. Je to tady! Invaze!.....Mějte se hezky.


 
Německo debatuje o posílení bezpečnosti na koupalištích

Německo debatuje o posílení bezpečnosti na koupalištích

Německo kvůli častým násilným incidentům debatuje o posílení bezpečnosti či zavedení zvláštní policejní ochrany na koupalištích, uvedly České noviny. Člověk by na základě názorů politické a mediální elity přitom čekal, že obohacení přináší prakticky jen pozitiva. Navíc bych předpokládal, že „vděční uprchlíci“, kteří musí děkovat andělům strážným – politickým neziskovkám – že přežili plavbu přes moře, budou mít vody na pár let plné kecky. Vody možná ano, ale jisté výhledy na koupalištích se jen tak neomrzí, což? Nesmíme ani naznačovat.

 No to je výborný předsedo KDU-ČSL Marku Výborný. Vy snad ještě budete chtít abychom bývalým nacistům a jejich potomkům byli vděčni za jejich zvěrstva.

No to je výborný předsedo KDU-ČSL Marku Výborný. Vy snad ještě budete chtít abychom bývalým nacistům a jejich potomkům byli vděčni za jejich zvěrstva.

Je to skutečně výborný milí spoluobčané. Našel se další politik, jenž je nakloněn uspořádání sjezdu sudetoněmeckého landsmanšaftu v České republice a opět je to světe div se-lidovec. Není Vám tady už něco nápadného??? Nesmrdí to tady??? Nejprve se s nimi bratříčkoval Havel se Schwarzenbergem a v poslední době si s nimi potřásá rukou Herman, Bělobrádek a otevřeně je podporuje sám předseda lidovců Výborný. Vy jste snad schopni ve své drzosti navrhnout sjezd sudeťáků v Lidicích, Ležácích a dalších vypleněných vesnicích.

Poslední domácí zprávy

SMŮLA NA PATÁCH

SMŮLA NA PATÁCH

Web Česká justice přinesl dne 17. července 2019 zprávu o „spícím soudci“ u Městského soudu v Praze. Za postoj ke zmíněné nepřístojnosti...