• Neděle, 20. leden 2019
  • Svátek má Rukojmí Ilona

Pane Babiši, už bylo dost těch šaškáren. Balancujete na ostří nože
Počet návštěv: 825

Pane Babiši, už bylo dost těch šaškáren. Balancujete na ostří nože

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Společnost je samozřejmě rozdělená na babišovské křídlo a pirátsko - ódesácké křídlo. A k oběma skupinám se nabalují možní straničtí souputníci. K Babišovi podstatná část ČSSD a KSČM, k Pirátům a ODS ty zbylé pravicové strany.

Momentálně – dost možná, že to ani nechápe – Andrej Babiš balancuje na ostří nože svého premiérování. Zcela určitě pravicová opozice vyvolá ve Sněmovně bouři, možná hlasování o důvěře kvůli odpudivé nahrávce dvou hyen Kubíka a Slonkové s jeho synem.

Nikdy se nedívám na pořady seznamzprávy, protože jsou prefabrikované jako Reportéři ČT či 48 hodin, nebo jak se to jmenuje. Dělají to zločinci a dovoluje to údajná svoboda projevů novinářských zločinců.

Ten pořád Kubíka a Slonkové byl příznačný a metoda zjevná…V zásadě nic nezjišťují, potom se zastaví, dají si kafe a cosi zdůrazní. Dokonalá hra byla s bývalou manželkou a synem Andreje Babiše.

Ten kluk, chlap nemohu říci. Už na první pohled byl mimo, zjevně duševně postižený… A naše zločinecká dvojice Kubík a Slonková mu laskavými slovy vždy něco naznačili, on to hlupáček zopakoval a oni to vítězoslavně zopakovali. Když odešli z onoho švýcarské bytu v zásadě bez důvodu opakovali : To je síla, to jsme nevěřili že je možné…. Vše, co ten nebožák řekl, opakoval jen po nich…

Mizerové.

Přesto si dovedu představit, že to může být záminka k tomu, aby Babiš padl. Ale ne kvůli tomu příběhu. Ale kvůli tomu, že Babiš, zcela idiotsky – protože jinak to nazvat nemohu – vyhlásil potřebu vytvořit bojovou jednotku a zapojit do bojů, kde nám bude ukázáno prstem.

Pochybuji, že Babiš vůbec ví, kdo ho volí. Samozřejmě část, ale jen část středových voličů, ale to může být tak maximálně 55% z celkové voličské základny. Zbylí jsou levicoví voliči, kteří nesnáší NATO, nesnáší vojenské výboje. Mimochodem i Miloš Zeman díky svému fanatismu pro válku v Afganistánu ztratil 5 %.

A protože Miloš miluje expresivní výrazy, tak to řeknu natvrdo: Jen idiot si může myslet, že někdo z normálních lidí si přeje pokračování této války.

Ale nechme prezidenta prezidentem. Jak známo, USA se chce s Talibanem (dle prezidenta extremisty) stůj co stůj dohodnout a nikdo, ani velitel amerických vojsk, před jehož očima mu zlikvidovali amerického brigádního generála, stejně jako ministr obrany, by se Talibance neodvážil označit za teroristy. Ani nemohou. Konec konců, kdysi podporovali Lidové mudžahediny, kteří jim jako „bojovníci za svobodu“ pomohli porazit Sověty.

Není prostě rozdíl mezi Talibanci a mudžahediny…

A dál.

Komunisté jsou silnou součástí této vládní koalice. A Babiš bez nich končí. Dráždit je myšlenkou, že Česko vytvoří bojový útvar navíc kdesi, kde podle mezinárodního práva k tomu vůbec není oprávněn, to je případ pro psychiatra.

Člověk by nechtěl volit jako potencionálního předsedu vlády Bartoše či ještě hůř Fialu. Pro většinu národa je to stále nepřijatelné

Ale zdá se, že Babiš si přestává být vědom reality…Pomalu jak jeho syn.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Richard Hercl

Richard Hercl

13.11.2018 20:28

Spíše bych očekával, pane Přibyle, že se vyjádříte k osobě Vašeho milovaného Okamury, který stojí v jedné řadě s ostatními opozičníky a již se třesou, jak to Babišovi spočítají. Při Vaší inteligenci se jen podivuji nad tím, že se zúčastňujete podvodných hlasování na takových sračkách, jako jsou Novinky.....Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.11.2018 20:24

Jak sami víte,nejsem Babišův přívrženec.Přesto mi na celé kauze leccos vadí.Tou první věcí je,že Babišův syn byl údajně na Krymu,ale nalezen byl ve Švýcarsku.Jak se k adrese jeho pobytu tzv.novináři dostali?Druhou věcí zase je,že natáčeli skrytou kamerou.Pro natáčení rozhovoru je nutné upozornit předem,že hovor nahráván,což ani Slonková a ani Kubík neučinili a nezákonným způsobem vyzvořili nahrávku,která sice nemůže obstát u soudu,ale svůj účel splní uveřejněním.Další věc je načasování.To připomíná slavnou Kubiceho lživou zprávu před volbami.Je před hlasováním ohledně migračního paktu OSN,který havloidní sluníčkáři chtějí,aby mohli do republiky nacpat muslimské migranty.Jakákoliv špína je k jejich potřebě vhodná a hodí se i mentálně postižený syn Babiše.Špinavost politiků a jejich prolhaných přisluhovačů se projevuje čím dál víc a víc.To si lidé volí a potom se nestačí divit.Že se k tomu připojila SPD se nelze divit.Je to pomsta za to,že Babiš s nimi nevytvořil vládu,jak jim slíbil před zákazem z EU.Kromě toho má pravdu pan Rudolf.Základem této nenávisti je zcela zpackaná privatizace,jak se říkalo v devadesátých letech rozkrádání majetku státu.Pro pana Přibyla:na Novinkách je podobný přístup k hlasování naprosto běžný!


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

13.11.2018 19:35

UPOZORNĚNÍ: "Novinky" dávají přímou (komentovanou) reportáž k nově otevřené kauze. V komentáři je hlasování o tom, zda.li Babiš má odstoupit. 68% hlasujících je pro Babišovo odstoupení. Když jsem chtěl podpořit Babiše, vždy se objevilo upozornění, že jsem kód vyplnil špatně. Podezřívám Novinky, že ti, kdo volí Babiše se nedostanou do hlasování. Následné názory čtenářů jsou téměř jednoznačně na straně Babiše. Kdo nevěří, ať nahlédne......Mějte se hezky.


 
Jak se gauneři umí vyhnout trestu za své zločiny; Bakala nakradl cca 10 miliard a je vysmátý ve Švýcarsku, prezident Kosova Thaci je miláčkem Albrightové a šéfa EU, byť srbská hlava státu musela v Paříži do kouta

Jak se gauneři umí vyhnout trestu za své zločiny; Bakala nakradl cca 10 miliard a je vysmátý ve Švýcarsku, prezident Kosova Thaci je miláčkem Albrightové a šéfa EU, byť srbská hlava státu musela v Paříži do kouta

A je tu alespoň oživení v nekonečné kauze kosovských vražd z let 2008. Veřejnost se nyní ptá, jakou roli hrál haagský žalobce Geoffrey Nice při zničení důkazů souvisejících s obchodováním s lidskými orgány v kauze „Žlutého domu“? Podle médií v Prištině by mohl Nice také působit jako obhájce kosovského prezidenta Hashima Thaciho a předsedy kosovského parlamentu Kadri Veseliho, pokud se u speciálního soudu ocitnou v dubnu 2019 jako obvinění.

O narozeninách Josefa Škvoreckého, které se nesly v duchu  bonmotu: Chlapi pili, baby kuřily, fajně bylo; oslavenci se moc líbil, jen ho bystře zkrátil na polovinu: Chlapi pili a fajně bylo…

O narozeninách Josefa Škvoreckého, které se nesly v duchu bonmotu: Chlapi pili, baby kuřily, fajně bylo; oslavenci se moc líbil, jen ho bystře zkrátil na polovinu: Chlapi pili a fajně bylo…

Znovu si s laskavou nostalgií v těchto dnech vybavuji to naše torontské setkání zpřed dvaadvaceti roky... Pořád vidím Josefa Škvoreckého, jak celý růžolící s úsměvem popíjí whisku; byla to tak trochu před oslava v duchu pánské jízdy, jíž byl přítomen i domácí pán Lumír Salivar, literátův švagr, v jehož bytě se oslava konala.

Jak mocnou Ruskou říši i s Aljaškou během 150 roků prošustrovali za 5 centů za hektar a notnou dávku politické blbosti postupně ruský car Alexandr II., kukuřicový Nikita Chruščov, perestrojkový Michail Gorbačov a opilec Boris Jelcin

Jak mocnou Ruskou říši i s Aljaškou během 150 roků prošustrovali za 5 centů za hektar a notnou dávku politické blbosti postupně ruský car Alexandr II., kukuřicový Nikita Chruščov, perestrojkový Michail Gorbačov a opilec Boris Jelcin

Jak to bylo aljašská pohádko, když za působení prezidenta USA Eisenhowera byla Aljaška přijata za stát USA. Ve čtvrtek 3. ledna 2019 tomu bylo přesně 60 let, co se Aljaška stala 49. státem USA. Od doby jejího prodeje uplynulo více jak 200 let; podle oficiální historie se jakutskému kozáku Simonu Děžněvovi podařilo jako prvnímu dostat na Aljašku a zmapovat tamní břehy.

Poslední domácí zprávy