• Neděle, 21. duben 2019
  • Svátek má Rukojmí Alexandra

Dostali jsme se na úroveň USA – odsuzujeme bez soudů!
Počet návštěv: 985

Dostali jsme se na úroveň USA – odsuzujeme bez soudů!

Radomír Dolanský Článek od Radomír Dolanský

Ačkoliv to řadě zaslepenců nedá spát, tento blog opravdu není o vině či nevině Andreje Babiše, ale o vině společnosti, politiků, novinářů a médií jako celku. Zničit – jeden článek k tomu stačí.  

Je docela neuvěřitelné, co se v dnešní době považuje za demokracii. Po světě jsou bez soudů ničeny kariéry bohatých a vlivných mužů, kde si řada žen po třiceti, padesáti a kdovíkolika letech vzpomene, že stál blízko nich, nedejbože, jestli je držel za ruku, zadek či jinou část těla. Příjemné chvíle se najednou mění v obtěžování, znásilnění a desítky let frustrujících vzpomínek. Nikdo si už nevšímá, že sama údajná první oběť není o nic lepší než predátor. A to vše se děje bez řádného vyšetřování, důkazů a soudních výroků. Tato epidemie, nazvaná Mee Too se ze Spojených států rozlezla do celého světa, především toho takzvaně rozvinutého. A virus mutuje, nádor metastázuje i do jiných úrovní životů.

Za dávných časů poctivé novinařiny věděli novináři, že jakékoliv tvrzení z jednoho zdroje není možné pustit do světa jako věrohodnou zprávu. Zpráva musela být ověřena nejlépe ze tří zdrojů. To bylo v dobách, kdy ještě existovala novinářská etika. Jinak to byla spekulace, nebezpečí, že z toho bude novinářská kachna – viz vražda/nevražda ukrajinského novináře Babčenka, na jejíž lep sedlo tolik udatných rusobijců z českých médií v čele s Alexandrem Mitrofanovem a Českou televizí.
Oči lidem neotevřely ani dokázané fake news, kdy se na zakázku vytvářely videa o svého času brutalitě Saddámových vojsk v Kuvajtu, aby americký lid s OSN schválil napadení Iráku. Zinscenovaná videa udatného syrského chlapce zachraňujícího dívku za staccata samopalů, a další a další lži takzvané demokratické fronty snažící se prostřednictvím napadání suverénních států vnucovat vlastní standardy světu.

Na základě jedné jediné reportáže, o které nikdo neví, jak moc je pravdivá nebo jak moc má za úkol zmanipulovat mínění politiků i občanů, pouze na základě domněnek a prozatím nepotvrzených tvrzení, začal hon na člověka. Nikdo neví nic jistě, ale všechno je všem jasné! Bez přehánění to připomíná hony na lidi. Ať už to byli indiáni, černí otroci, všichni, kdo nepřijali křesťanství, všichni, kdo nepřijali islám, násilná rekatolizace, Bartolomějská noc, Noc dlouhých nožů, Křišťálová noc... A teď tady máme takovou malou Babišovu noc.
V České republice jsme se dostali na úroveň, kdy by nebylo překvapivé, že se dav v neděli 17. listopadu na Národní třídě vrhne na Andreje Babiše a zlynčuje ho. Stačí jediný člověk, který uhodí jako první. Ti ostatní, kteří by nikdy neublížili květině, se vmžiku změní v bestie a budou trhat na kusy.

Že ječí opozice - je to pro ně obrovská příležitost zbavit se nenáviděné konkurence. A zase místo práce pro republiku plánují vyšetřovací komise, které jsou naprosto k ničemu, pokud nepočítáme možnost, jak si ve Sněmovně přivydělat. Ale že lidem opravdu stačí jediná reportáž, aby měli jasno... V takovém případě nemáme důvod se bát nejtvrdšího práva šaría. Vždyť o kolik jsme jiní, když odsuzujeme bez důkazů vyšetřovatele, bez soudů? My samozřejmě zdaleka nejsme právním státem, ale zase taková džungle...? Hlavně, že v neděli bude národ křepčit jako smyslů zbavený nad nebezpečím komunismu.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Vladimír  RUDOLF

Vladimír RUDOLF

17.11.2018 09:57

Slavit po 29-ti letech Listopadové Žumpy demokracie Václava Havla a ještě na třídě Pražské Stoky, kde dnešního dne budou navíc pobíhat diktátoři a tajní vyšetřovatelé této Žumpy, a to Miroslav Kalousek, Jiří Pospíšil, Petr Fiala, Marian Juračka & Sabina Slonková & balastní křiklouni v doprovodu orchestrů funebráků ANTIDEMOKRACIE, tak to se raději budu věnovat výchově svých vnoučat, aby již do tohoto Antidemokratické Žumpy náhodou v dospělosti nespadli rovnou hlavou napřed! NÓ A KDY SE VLÁDA VĚCÍ TVÝCH K TOBĚ NAVRÁTÍ LIDÉ ČESKOSLOVENSKÝ ??? JE NA NAŠICH DĚTECH A VNOUČATECH! NIKOLIV NA TOMTO BALASTU KOMEDIANTŮ TOTALITY. ČEST A DŮSTOJNOST PAMÁTCE JANA OPLETALA, JANA PALACHA, JANA ZAJÍCE A VŠEM OBĚTEM FAŠISMU A TERORISMU!


 
Petr Majevský

Petr Majevský

15.11.2018 20:11

Já doufám,že zase budou cinkat klíči,jako opilci Havlovi při jeho lživém projevu.Aby se pak zase mohli hájit slabomyslnou větou,že raději měli hodit klíče do kanálu.Čeští občané jsou totiž nenapravitelní a vehementně likvidují vše,co jim může pomoci.Když Babiš odstoupí(odvolat ho nemohou když mají málo hlasů),tak nastoupí kdo?Jeho zástupce Brabec?Nebo to bude někdo jiný,na kterého budou znovu hledat nějaké provinění,aby ho mohli lynčovat?Říci "A" je jednoduché.Je však třeba také říci "B",tedy co bude potom?A na to nikdo z protestujících i včetně zúčastněných černochů nemyslí.Nakonec jsou placeni za účast,ne za přemýšlení.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

15.11.2018 18:22

Hlupáci vždy bojijí proti těm, pod nimiž se mají dobře. A. Babiš "zavinil" téměř nulovou nezaměstnanost, zavinil, že dal po Kalouskovi do pořádku státní finance na Ministerstvu financí, provinil se, že naše životní úroveň šplhala vytrvale vzhůru, Pokud se zbavíme schopných lidí, dostaneme se do situace, kdy o všechno to, čeho jsme si nevážili, přijdeme. .....Mějte se hezky.


 
Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil miliony Vietnamců

Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil bezpočet Vietnamců

Gesto dobré vůle a zdravotní pomoci by se hodilo, když se premiér Andrej Babiš se ve středu 17. dubna 2019 setkal s předsedou vlády Vietnamské socialistické republiky Nguyenem Xuanem Phucem. Hovořili o vzájemných bilaterálních vztazích, ekonomické spolupráci zemí či možnosti spolupráce rovněž v oblasti obranného průmyslu…

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Řecký parlament v polovině dubna 2019 schválil návrh, který se týká předložení požadavků vůči Německu, aby zaplatilo náhrady škod způsobených během druhé světové války.  Odpovídající výzva bude zaslána vládě, aby orgány země podnikly nezbytné diplomatické a právní kroky.

Kandidát za ANO naministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Kandidát za ANO na ministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Nynější kandidát za ANO na pozici ministra dopravy Vladimír Kremlík, který mám být jmenován na tento post 30. dubna 2019, má prý škraloup; jakmile totiž přišel v roce 2007 na ministerstvo dopravy pod vedením Řebíčka, byl ihned jmenován ředitelem nově vytvořeného právního a IT úseku. Právě díky tomu smlouvu podepisoval on sám.

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Uběhlo již osm tragických let a přibyly desítky mrtvých, které si v dubnu 2019 už vyžádaly boje o libyjské hlavní město Tripolis. Jednotky maršála Chalífy Haftara se snaží město, kde sídlí mezinárodně uznávaná vláda, už týden dobýt. Rezoluci Rady bezpečnosti OSN vyzývající Haftara k ukončení ofenzivy zablokovalo Rusko.

Poslední domácí zprávy