• Sobota, 11. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Olga

Dostali jsme se na úroveň USA – odsuzujeme bez soudů!
Počet návštěv: 2647

Dostali jsme se na úroveň USA – odsuzujeme bez soudů!

Radomír Dolanský Článek od Radomír Dolanský

Ačkoliv to řadě zaslepenců nedá spát, tento blog opravdu není o vině či nevině Andreje Babiše, ale o vině společnosti, politiků, novinářů a médií jako celku. Zničit – jeden článek k tomu stačí.  

Je docela neuvěřitelné, co se v dnešní době považuje za demokracii. Po světě jsou bez soudů ničeny kariéry bohatých a vlivných mužů, kde si řada žen po třiceti, padesáti a kdovíkolika letech vzpomene, že stál blízko nich, nedejbože, jestli je držel za ruku, zadek či jinou část těla. Příjemné chvíle se najednou mění v obtěžování, znásilnění a desítky let frustrujících vzpomínek. Nikdo si už nevšímá, že sama údajná první oběť není o nic lepší než predátor. A to vše se děje bez řádného vyšetřování, důkazů a soudních výroků. Tato epidemie, nazvaná Mee Too se ze Spojených států rozlezla do celého světa, především toho takzvaně rozvinutého. A virus mutuje, nádor metastázuje i do jiných úrovní životů.

Za dávných časů poctivé novinařiny věděli novináři, že jakékoliv tvrzení z jednoho zdroje není možné pustit do světa jako věrohodnou zprávu. Zpráva musela být ověřena nejlépe ze tří zdrojů. To bylo v dobách, kdy ještě existovala novinářská etika. Jinak to byla spekulace, nebezpečí, že z toho bude novinářská kachna – viz vražda/nevražda ukrajinského novináře Babčenka, na jejíž lep sedlo tolik udatných rusobijců z českých médií v čele s Alexandrem Mitrofanovem a Českou televizí.
Oči lidem neotevřely ani dokázané fake news, kdy se na zakázku vytvářely videa o svého času brutalitě Saddámových vojsk v Kuvajtu, aby americký lid s OSN schválil napadení Iráku. Zinscenovaná videa udatného syrského chlapce zachraňujícího dívku za staccata samopalů, a další a další lži takzvané demokratické fronty snažící se prostřednictvím napadání suverénních států vnucovat vlastní standardy světu.

Na základě jedné jediné reportáže, o které nikdo neví, jak moc je pravdivá nebo jak moc má za úkol zmanipulovat mínění politiků i občanů, pouze na základě domněnek a prozatím nepotvrzených tvrzení, začal hon na člověka. Nikdo neví nic jistě, ale všechno je všem jasné! Bez přehánění to připomíná hony na lidi. Ať už to byli indiáni, černí otroci, všichni, kdo nepřijali křesťanství, všichni, kdo nepřijali islám, násilná rekatolizace, Bartolomějská noc, Noc dlouhých nožů, Křišťálová noc... A teď tady máme takovou malou Babišovu noc.
V České republice jsme se dostali na úroveň, kdy by nebylo překvapivé, že se dav v neděli 17. listopadu na Národní třídě vrhne na Andreje Babiše a zlynčuje ho. Stačí jediný člověk, který uhodí jako první. Ti ostatní, kteří by nikdy neublížili květině, se vmžiku změní v bestie a budou trhat na kusy.

Že ječí opozice - je to pro ně obrovská příležitost zbavit se nenáviděné konkurence. A zase místo práce pro republiku plánují vyšetřovací komise, které jsou naprosto k ničemu, pokud nepočítáme možnost, jak si ve Sněmovně přivydělat. Ale že lidem opravdu stačí jediná reportáž, aby měli jasno... V takovém případě nemáme důvod se bát nejtvrdšího práva šaría. Vždyť o kolik jsme jiní, když odsuzujeme bez důkazů vyšetřovatele, bez soudů? My samozřejmě zdaleka nejsme právním státem, ale zase taková džungle...? Hlavně, že v neděli bude národ křepčit jako smyslů zbavený nad nebezpečím komunismu.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Vladimír  RUDOLF

Vladimír RUDOLF

17.11.2018 09:57

Slavit po 29-ti letech Listopadové Žumpy demokracie Václava Havla a ještě na třídě Pražské Stoky, kde dnešního dne budou navíc pobíhat diktátoři a tajní vyšetřovatelé této Žumpy, a to Miroslav Kalousek, Jiří Pospíšil, Petr Fiala, Marian Juračka & Sabina Slonková & balastní křiklouni v doprovodu orchestrů funebráků ANTIDEMOKRACIE, tak to se raději budu věnovat výchově svých vnoučat, aby již do tohoto Antidemokratické Žumpy náhodou v dospělosti nespadli rovnou hlavou napřed! NÓ A KDY SE VLÁDA VĚCÍ TVÝCH K TOBĚ NAVRÁTÍ LIDÉ ČESKOSLOVENSKÝ ??? JE NA NAŠICH DĚTECH A VNOUČATECH! NIKOLIV NA TOMTO BALASTU KOMEDIANTŮ TOTALITY. ČEST A DŮSTOJNOST PAMÁTCE JANA OPLETALA, JANA PALACHA, JANA ZAJÍCE A VŠEM OBĚTEM FAŠISMU A TERORISMU!


 
Petr Majevský

Petr Majevský

15.11.2018 20:11

Já doufám,že zase budou cinkat klíči,jako opilci Havlovi při jeho lživém projevu.Aby se pak zase mohli hájit slabomyslnou větou,že raději měli hodit klíče do kanálu.Čeští občané jsou totiž nenapravitelní a vehementně likvidují vše,co jim může pomoci.Když Babiš odstoupí(odvolat ho nemohou když mají málo hlasů),tak nastoupí kdo?Jeho zástupce Brabec?Nebo to bude někdo jiný,na kterého budou znovu hledat nějaké provinění,aby ho mohli lynčovat?Říci "A" je jednoduché.Je však třeba také říci "B",tedy co bude potom?A na to nikdo z protestujících i včetně zúčastněných černochů nemyslí.Nakonec jsou placeni za účast,ne za přemýšlení.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

15.11.2018 18:22

Hlupáci vždy bojijí proti těm, pod nimiž se mají dobře. A. Babiš "zavinil" téměř nulovou nezaměstnanost, zavinil, že dal po Kalouskovi do pořádku státní finance na Ministerstvu financí, provinil se, že naše životní úroveň šplhala vytrvale vzhůru, Pokud se zbavíme schopných lidí, dostaneme se do situace, kdy o všechno to, čeho jsme si nevážili, přijdeme. .....Mějte se hezky.


 
Konec týrání Aleny Vitáskové

Konec týrání Aleny Vitáskové

Alena Vitásková je mezi vedoucími představiteli státní správy ojedinělý úkaz: zvládla výkon vysoké funkce předsedkyně Energetického regulačního úřadu, ač byla jako obžalovaná souběžně účastnicí dvou kauz trestního řízení. Nikdo po ní neprojevil chuť dělat dále svou práci a současně hájit svou nevinu ve veřejném procesu, a ne, že by takových nebylo. Oba procesy ji bezohledně zatěžovaly časově a finančně a zejména kladly obrovské nároky na její psychickou odolnost – a podepsaly se na jejím zdravotním stavu. Viníkům nehorázností k její škodě trest nehrozí.

K čemu jsou vlastně volby?

K čemu jsou vlastně volby?

Ústava říká, že náš stát je parlamentní republika postavená na principu zastupitelské demokracie. To znamená, že jednou za 4 roky si zvolíme své zástupce (poslance), kteří „za nás a pro nás“ (?!) schvalují zákony a spolu s vládou přijímají rozhodnutí na vrcholové úrovní státní moci. V parlamentu se rozhoduje hlasováním a kdo má většinu, ten prosadí svůj názor. Přesně podle Marxovy definice: „Právo je vůle většiny povýšená na zákon.“

Experiment Haiti

Experiment Haiti

V posledních týdnech zní, v souvislosti s hnutím Black lives matter, všechna hlavní světová media jedním hlasem. Za veškerou bídu černých obyvatel USA i Evropy, za jejich nízké společenské uplatnění a neodpovídající sociální status můžou bílí. Ti hnusní, bílí, většinoví rasisté, kteří barevným chudákům brání ve vzdělání, sociálním vzestupu a zlovolně před nimi uzamykají prestižní pozice…

Má náš liberodemoblok stejný cíl jako „malá skupina pološílených lidí“ v USA?

Má náš liberodemoblok stejný cíl jako „malá skupina pološílených lidí“ v USA?

Je možné, že by takováto shoda  existovala? K zodpovězení té otázky si nejdříve zopakujeme čerstvý výrok generála Flynna, do nedávné doby to hlavního vojenského poradce prezidenta Trumpa:
„Věřím tomu, že útoky, kterým dnes vzdorujeme, jsou součástí dobře zorganizovaného a skvěle zafinancovaného úsilí, využívajícího rasismu jako meče, který má oslabit naše obranné síly. Jde o zbraň, která má posílit a legitimizovat násilí a zločin a nikoli tedy hledat pravdu. Tyto temné síly se proti nám zformovaly s jediným cílem: násilím prosadit společenskou změnu.“

 

Poslední domácí zprávy

Na levácích záleží

Na levácích záleží

Narodil jsem se jako levák. Nemohu za to. A přitom jsem za to celý život trestán. Zažívám diskriminaci na každém kroku. Jako všichni leváci....