• Pondělí, 10. srpen 2020
 • Svátek má Rukojmí Vavřinec

Aktivisti se aktivizují.
Počet návštěv: 2974

Aktivisti se aktivizují.

- Karel Stýblo - Článek od - Karel Stýblo -

Už zítra se chystají oslavy výročí listopadu 1989. Co může občan krásné české kotliny očekávat? Bohužel, nepůjde jenom o připomínku, jak jsme proti pendrekům vyzvonili klíči demokracii!  

Neosoudruzi.

Aktivisté se aktivizují. Pravdoláskaři a „demokratický blok“ s podporou žumpy se budou starat, aby 17. listopad byl bouřlivý. Myslím si, že rozumného občana a mlčící většinu nestrhnou, protože je na ně naštvaná. V rukách mají jenom nenávist k demokraticky zvolenému prezidentovi a vládě a přesně načasovanou bulvární reportáž novinářské „reality show“, o nemocném Babišovi mladším. Každý slušný člověk se už včera na Václavském náměstí v matičce Praze, mohl přesvědčit o jejich společenské úrovni na schowdemonstraci.

Žurnalisti.

Po šílené reportáži dvojice Slonková – Kubík a výbuchu nenávisti jedině spravedlivých Kalousků v jednom šiku s křesťany, se už dokážu volně nadechnout. Dokonce jsem rozdýchal i včerejší volání: „Mirka na Hrad!“ A říkám, že nenávist je zakuklená závist a odděluje nás od porozumění, od Boha, který je tím celkem, kterého jsme součástí. Snad nevědomost prominu ODS Mirce ze Žďáru, ale nemohu pochopit pány Bělobrádky a další „ věřící“ z KDU – ČSL. Jsem přesvědčen, že každý soudný a nezaujatý člověk poznal, že Babiš jr. je nemocný člověk.

Bez spojitosti s kauzou Čapí hnízdo přepaden v bytě, naivně odpovídal, aniž by věděl, že je nahráván a natáčen na špionážní kameru v brýlích. Každý soudný člověk uzná, že nestoudná dvojice profesionálních manipulátorů S+K, se vedle návodných otázek nestyděli napovídat co má říkat, nemocnému a zmatenému člověku. Proč odsuzovat obžalovaného Babiše seniora, byť premiéra, který má právo zamlžovat co se mu nehodí, když to samé dělají jeho odpůrci.

Naši blahorodí.

Páni Kalouskové a další, vy máte jedinou práci jak odstranit Babiše s veřejnoprávní ČT ve shodě. Reportáže nafukují tuto událost k prasknutí a reportéři mají dopředu jasnou představu. Je zajímavé, že ČT už v neděli věděla, že schowreportáž bude Seznam vysílat. Jako komunisti před léty, bez důkazů viní a téměř ihned osočují lidi v mimoprávním prostoru. Dokonce zařídili mimořádný průzkum, že většina lidí Babišovi nevěří. Jen bych dodal: „Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.“ Ani Slonkovou s Kubíkem ta lidová moudrost nemine!

Naše demokracie.

Nechci zjednodušovat, ale nechápu, co si myslí zemanobijci, antibabišovci a jiní sluníčkáři z Pražské kavárny, když hnutí ANO dostalo od voličů cca 30% hlasů. Jak chtějí, aby občané respektovali příští výsledky voleb, v nichž třeba vyhraje Kalousek? To vážně dnes stačí k pádu premiéra Babiše jen kamera, herecky přesvědčivá realitní schow dvojice reportérů a partička neúspěšných politiků? Jako člověk žijící většinu svého života v totalitě, dodnes po listopadu 1989 naivně věřím, že platí férová pravidla. Proto mě toto podlé chování opozičních stran, velice pobuřuje.

Předesílám - to není z mojí hlavy.

Babiš byl v roce 2015 až do podzimu popotahován za Kleslovou, šéfku hnutí ANO v Praze. (Ovdovělá právnička Radmila Kleslová, se rozpovídala nejen o tom, co jí vedlo k odchodu z ČSSD a přestupu do hnutí Andreje Babiše. Na jedné společné večeři se dozvěděla, že šéf hnutí trochu tápal, co se jmen nových poslanců týče. Předčil ho prý jeho syn). Proto nelze usuzovat, že Babiš junior se „zbláznil“ kvůli propuknutí kauzy Čapí hnízdo. Možná máme všichni v paměti případ, kdy pilot dopravního letadla téhož roku, úmyslně navedl stroj s pasažéry na horský hřeben v Alpách. Psychické potíže se prostě nevyhýbají nikomu.

- Karel Stýblo -
Muzikant. Psaní a dopisování do novin a šuplíku. Sběratelství užitkových předmětů, pivní lahve apod. Laicky filosofie, k tomu nadprůměrně zvýšené sociální cítění.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Vladimír RUDOLF

Vladimír RUDOLF

17.11.2018 09:54

Slavit po 29-ti letech Listopadové Žumpy demokracie Václava Havla a ještě na třídě Pražské Stoky, kde dnešního dne budou navíc pobíhat diktátoři a tajní vyšetřovatelé této Žumpy, a to Miroslav Kalousek, Jiří Pospíšil, Petr Fiala, Marian Juračka & Sabina Slonková & balastní křiklouni v doprovodu orchestrů funebráků ANTIDEMOKRACIE, tak to se raději budu věnovat výchově svých vnoučat, aby již do tohoto Antidemokratické Žumpy náhodou v dospělosti nespadli rovnou hlavou napřed! NÓ A KDY SE VLÁDA VĚCÍ TVÝCH K TOBĚ NAVRÁTÍ LIDÉ ČESKOSLOVENSKÝ ??? JE NA NAŠICH DĚTECH A VNOUČATECH! NIKOLIV NA TOMTO BALASTU KOMEDIANTŮ TOTALITY. DŮSTOJNOST PAMÁTCE JANA OPLETALA, JANA PALACHA, JANA ZAJÍCE A VŠEM OBĚTEM TOTALITY A FAŠISTICKÉHO TERORU!


 
Josef Andrle

Josef Andrle

16.11.2018 20:29

Pane Táborský??to byla teroristka doporučuji doplnit info.chtěla ještě s dalšími zavraždit prezidenta¡!!!!!,!víte o tom


 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.11.2018 19:57

Je to jen pokračování režimu před rokem 1989,tentokrát místo jedné strany jich je podstatně víc.To je celý rozdíl.Co jste si vycinkali,v tom nyní žijete.A stejně jste nenapravitelní.Dáte na sliby před volbami,přestože víte dobře,že je to jen lákadlo a nic z toho se nesplní.Pak "demokraté" špinavými triky bojují proti "demokracii",kterou stvořili.Jen se jim vymkla z ručiček a už neposlouchá.Následek je vidět.


 
              Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Baví tě dění ve sportu, kde zásada fair play vznikla? Jsi pro to, aby dva naše nejúspěšnější fotbalové kluby Slavie Praha a Viktoria Plzeň hrály své zápasy za rovných podmínek, i když fandíš jen jednomu z těch dvou klubů? Anebo když fandíš Slávii, bral bys všemi čtyřmi, aby Plzeň musela do zápasů nastupovat a hrát v teplácích, bez rozvičky, bez náhradníků, bez lékaře a s trenérem zásadně jen na tribuně?  Anebo když fandíš Plzni, přál by sis, aby tyhle hendikepy postihly Slávii?

Poslední domácí zprávy