• Středa, 19. červen 2019
  • Svátek má Rukojmí Leoš

Babiš-skvrn a špíny se zbavíš!!!  Určitě kdekoliv jinde, ale v maličké ČR jistě ne a proto neodstupuj a bojuj.
Počet návštěv: 1858

Babiš-skvrn a špíny se zbavíš!!! Určitě kdekoliv jinde, ale v maličké ČR jistě ne a proto neodstupuj a bojuj.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Ačkoliv nejsem příznivcem Andreje Babiše a ANO jsem nevolil, tak si dovolím mu touto cestou vyjádřit podporu. Nikoliv ze zištných důvodů jak to činí předáci KSČM, ale z důvodů čistě pragmatických a etických. To, co se v poslední době okolo něho událo nebylo nic jiného, než účelová štvanice za použití silně nemorálních postupů.

           Ve svém životě jsem se s Andrejem nikdy nesetkal, nikdy jsem s ním nehovořil, a přesto mám proti němu spousty výhrad které přímo souvisejí s mým politickým názorem a přesvědčením. Pro mne je to třídní nepřítel, ale nikdy bych neklesl tak hluboko jako někteří z našich politiků se kterými necloumá nic jiného než ubohá závist a z toho pramenící nenávist. Značně mě udivuje jakou že mají někteří politici odvahu a doslova hroší kůži, když Andreje kritizují a napadají, přičemž sami na sebe ani nepohlédnou. Výčitka střídá výčitku a středobodem těch výčitek je Babiš. Proč??? Vždyť takový Hamáček je kam vítr, tam plášť a tu demokracii ohýbá, co to jen jde!!! Babiš to nedělá a je špatný. Hamáček to dělá, ale to nevadí. Kde to jsme??? Co jsme to za lidi???

 
          Babiš prostě vadí. Já tedy řeknu proč. Babiš vlastní mnoho a je bohatý. To se odpradávna mezi Čechy neodpouští. Je to jen závist??? Pro mnohé jistě ano, ale třeba já mám trochu jiný úhel pohledu, který však dovozuje to, že Andrej Babiš byl propojen s minulým režimem. Apropo stejně jako mnozí další jako třeba pan Junek, ale třeba i pan Paroubek, Klaus, Zeman a mnoho dalších. Raketový ekonomicko-podnikatelský vzestup pana Babiše nebyl jen tak z vody. Kdo mohl po takzvaném sametu začít podnikat a ještě tak ve velkém??? Byli to přeci lidé, kteří měli prachy, konexe, znalosti a mnoho dalších vazeb. Prostý občan to nebyl ani omylem. Byli to veksláci a především ti pseudokomunisté kteří se rychle zbavovali po sametu rudých knížek. Nebyli to ti čestní a obyčejní komunisté z pracujícího lidu. Byla to elita která se po dlouhá léta budovala v samotném jádru KSČ. Proto také bývalý ministr vnitra pan Sacher nechal velmi rychle určité svazky STB zašít kamsi hluboko a jiné byly narychlo skartovány a to dle dohody, která byla uzavřena mezi KSČ a OF o předání moci. Pravdu se o tomto tedy nemáme šanci dozvědět. Domnívám se, že i pan Havel měl o tomto postupu povědomost. Bylo to trestné??? No spíše značně neetické a pokrytecké. Domnívám se tedy, že prapůvod byznysu pana Babiše začíná zde.
 
        Pan Babiš se vypracoval a samozřejmě musel makat. Jak jsem řekl-úspěch Češi neodpouštějí a je jim jedno jak ho bylo dosaženo-tedy jestli poctivě nebo ne. Politický úhel pohledu se však liší od úhlu pohledu běžného občana. Z politického hlediska je známo, že moc ekonomická se dá přetavit na moc politickou která se pak stává násobitelem moci ekonomické a tak pořád dokola. Obě tyto moci se vzájemně doplňují a při vhodném poměru se i obě znásobují. Tohoto fenoménu chtěl před časem využít i bývalý senátor pan Hlavatý a chtěl tak moc, že při své jednoduchosti jednoduše vyhořel. Politicky tuto situaci na rozdíl od pana Babiše nezvládl.
 
        Při zasedání sněmovny na schůzi, kde se jednalo o nedůvěře vládě padaly neskutečné perly. Takoví Piráti a jejich guru Bartoš a mluvka Ferjenčík tlachali nesmysly o tom jak vláda neplní programové prohlášení. Proč tedy tuto vládu nenecháte pracovat a okrádáte ji o čas svými výmysly??? Co jste vy-Piráti udělali pro lidi krom toho, že rozeštváváte národ a hledáte problémy tam kde nejsou??? Vadí vám trestně stíhaný Babiš??? Pokud vím, tak mu nic dokázáno nebylo a odsouzen nebyl!!! Říká vám něco pojem presumpce neviny??? A to, že v senátu sedí senátor Valenta, který byl pravomocně odsouzen vám nevadí??? To je v pořádku??? Navíc je v senátorském klubu ODS. Proč nebijete na poplach i v tomto případě??? Proč nepoukazujete na politickou morálku v tomto případě, když se tak rádi strefujete do Babiše??? Vždyť tímto dokazujete, že jste stejní pokrytci jako ODS či TOP. Babiš však odsouzen nebyl!!!
 
          Bláboly členů ODS už ani nejde brát vážně. Jak rychle ti modří ptáci zapomínají. Vám nestačila zlodějská privatizace??? Vám nestačilo černé konto ODS ve Švýcarsku??? Vám nestačilo, co vyváděl bývalý ministr vnitra Langer na ministerstvu viz.nevýhodné smlouvy na praní uniforem atp??? Vy byste měli držet hubu a šoupat nožičkama, protože nikdo nemá tolik másla na hlavě jako ODS.
 
        TOP??? Ubohost. Užvatlaný Schwarzenberg káže o morálce a o tom, aby Andrej Babiš svým odstoupením osvobodil naši republiku. Trapné pane Schwarzenbergu-vy občane s Rakouským pasem. Možná byste byl spokojen, kdyby Andrej osvobozoval naši zemi jako vaši předci, kteří byli zakládajícími členy nacistické NSDAP díky níž byly zavražděny desetitisíce Čechoslováků. Jste starý muž a měl bych k vám mít úctu, ale nemám a říkám hanba. Běžte s těmi vašimi kecy s odpuštěním do prdele. Než začnete kázat morálku jiným tak se nejdříve podívejte sám na sebe.
 
           SPD a Okamura??? Zklamání-nic víc. Pan Okamura se ztrapnil a to svou snahou o vyštípání ČSSD z vlády. Tímto způsobem se to nedělá pane Okamuro. Chcete li být lepší než oni tak nemůžete používat metody politického boje jako používá velmi ohebná ČSSD. Svou proklamací jste bohužel klesl na úroveň ČSSD a Hamáčka a nic na tom nemění vaše neustálé řeči, že vám jde pouze o program. To jsou jen kecy.
 
          O KSČM psát nebudu. Můj postoj je všeobecně znám. Kolaborace zůstane kolaborací.
 
           Co se týká mediálního zneužití Babišova syna, tak to je svinstvo nejhrubšího zrna. Nemá snad ani smysl to více rozebírat. Stačí, když se každý rodič nad tímto zamyslí a položí sám sobě otázku jak by bylo jemu samotnému, kdyby nějaká Slonková s Kubíkem si vzali na paškál jeho nemocné dítě. To je prostě na ránu lopatou přes držku.
 
          Jak jsem již v úvodu řekl-i mě Babiš vadí, ale ze zcela jiných důvodů, než těm trapným loutkám z řad opozičních poslanců. Vadí mi, že premiérem naší země je Slovák, ale úplně stejně mi to vadí u Schwarzenberga jenž je Rakušák, u Válkové která je i Němka a nebo u Krnáčové která je Slovenka. To si Češi neumí ani vládnout sami? To jsme na tom už tak špatně, že klíčová místa ve státě ovládají cizinci??? To si říkáme vlastenci??? Dále mi vadí Babiš z ideologických důvodů, neb se považuji za komunistu a to je vše, co mi na něm vadí.
 
            Musím však říci a to i přesto, že to opoziční poslanci popírají, že za pana Babiše jde Česká republika ekonomicky vzhůru. Je to samozřejmě dáno ekonomickým vývojem ve světě, ale i vláda na toto má značný vliv svými ekonomickými a politickými kroky. Za Babišem to je prostě vidět ať se to komu líbí nebo ne. Je to nejúspěšnější premiér novodobé historie ČR a to i přesto, že mu opozice místo konstruktivního přístupu jen hází klacky pod nohy a nechce nechat jeho vlády pracovat. Já vím panáčci z ODS, TOP, STAN,ČSL praštil vás přes prsty. Už nemůžete tak dojit státní rozpočet, přihrávat státní zakázky svým kámošům atd. To vás sejří. I ty neziskovky vám osekali, kde mnohé z nich jsou jen pračky na peníze. Já se vám nedivím, že řvete. Většina občanů ví oč vám jde!!!
 
          Závěrem proto musím ač nerad říci-Babiši nedej se, neodstupuj. Vymeť ten Augiášův chlév tou největší metlou.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

26.11.2018 20:37

Já Babiše také nemám rád.Přiznám se bez mučení.Vadí mi,že je Slovák a stejně tak mi vadila ta jeho slovenská primátorka Prahy.Bohužel,byl zvolen v demokratických volbách,ze kterých vyšel vítězně.Ačkoliv jsem rasista či xenofob,možná i Putinův agent a já nevím co ještě,na rozdíl od demokratických novinářů Slonkové a Kubíka výsledky voleb uznávám,i když s ním nejsem spokojen.Dle mého názoru se v jeho případě jedná o další Kubiceho zprávu.ODS zlikvidovala ekonomiku tohoto státu,nebyla prý výkonná a stát je špatný hospodář(?).Ze zahraničí nám přivezou nové know-how apod.Ukradli o to maličké know,které jsme tu měli,a nechali nám tady jenom obrovské how..!Nebyli na to sami,i ostatní partaje jim v tom vydatně pomáhali.Oni se tím učili být bohatí(V.Klaus st.)Zadlužili stát takovým způsobem,že se ani nestačíme divit.Ale za to máme celý rok ten nejdůležitější sortiment-banány.Takže nynější opozice jsou ti praví,kdo mohou někoho kritizovat.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

25.11.2018 23:06

Lavička Václava Havla - sen každého bezdomovce! ....JP.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

25.11.2018 23:03

Máme obrovské štěstí, že se u nás nekrade a jsme šestou nejbezpečnější zemí...pro tuneláře a megazloděje. ....JP.


 
Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu?  Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu? Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Kdepak asi skončí Velká Británie, dnes varovný příklad světové demokracie? Podle  ankety z 12. června 2019 by konzervativci s ohledem na jednokolový volební systém, ve kterém vítěz „bere vše“, obsadili v parlamentu 395 mandátů. Labouristé by byli druzí se 151 poslanci. Liberálové by skončili až čtvrtí s 26 křesly a Faragova strana by jako v minulosti „ostrouhala“. Třetí by byla Skotská národní strana s 59 zástupci v dolní komoře britského parlamentu.

Toxicita radioaktivního mraku z Černobylu byla prý ekvivalentem 400 explozí, ke kterým došlo v Hirošimě. A co havárie reaktoru TMI-2 ? Dle Drábové se nelišila od rozsahu poškození reaktoru v Černobylu

Toxicita radioaktivního mraku z Černobylu byla prý ekvivalentem 400 explozí, ke kterým došlo v Hirošimě. A co havárie reaktoru TMI-2 ? Dle Drábové se nelišila od rozsahu poškození reaktoru v Černobylu

Toxicita radioaktivního mraku z Černobylu byla prý ekvivalentem 400 explozí, ke kterým došlo v Hirošimě. Jak to tedy bylo? Výbuch v Hirošimě byl rovnocenný asi 13 kilotunám TNT (54 TJ). Podle největších odhadů účinek výbuchu v Hirošimě okamžitě zabil asi 70 000 lidí.

Trump „honí několik zajíců“; na Floridě zahájil volební kampaň za své druhé zvolení, poslal tisíce vojáků na Blízký východ proti Íránu a souhlasil, že hranici s Mexikem bude chránit jen ocelová bariéra. Na sumě 5,7 miliardy USD ale trvá

Trump „honí několik zajíců“; na Floridě zahájil volební kampaň za své druhé zvolení, poslal tisíce vojáků na Blízký východ proti Íránu a souhlasil, že hranici s Mexikem bude chránit jen ocelová bariéra. Na sumě 5,7 miliardy USD ale trvá

Donald Trump si vzal velké sousto; „honí několik zajíců“ najednou; na Floridě zahájil kampaň za své druhé zvolení do Bílého domu. Navíc poslal tisíce vojáků na Blízký východ v kampani proti Íránu a „na žádost demokratů“ souhlasil v Kongresu, že hranici s Mexikem bude chránit jen ocelová bariéra. Na 5,7 miliardách USD (cca 127 miliard Kč) šéf Bílého domu trvá.

Místo epilogu - DOPIS MATCE VŠECH

Místo epilogu - DOPIS MATCE VŠECH

Milá Přírodo, už tomu bude třiasedmdesát let, co jsi dovolila, abych přišel na tento svět. V té době ještě zuřila druhá světová válka a moje rodička musela prchat se mnou v kočárku před nálety bombardérů do úkrytu na břehu řeky Odry. Tam jsem coby půldruha roku starý klučina spal při zurčení vody na brodech;, baldachýn hustých pobřežních houštin mě skrýval před pálícím sluncem, ale už jsem vnímal pískot komárů a trylky zpěvného ptactva. Když válka končila, louky voněly a kvetly kopretiny, zvonky, vlčí máky, pryskyřníky, kohoutci, chrpy, pomněnky, lilie zlatohlavé… Nejrannější mládí jsem doslova prožil v čase Tvého rozkvětu. 

Poslední domácí zprávy

Máme fašistický senát

Máme fašistický senát

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. A já sám tomu uvěřil, lépe řečeno jsem si tuhle skutečnost poprvé uvědomil ve středu minulého týdne, kdy...