• Neděle, 21. duben 2019
  • Svátek má Rukojmí Alexandra

Babiš-skvrn a špíny se zbavíš!!!  Určitě kdekoliv jinde, ale v maličké ČR jistě ne a proto neodstupuj a bojuj.
Počet návštěv: 1692

Babiš-skvrn a špíny se zbavíš!!! Určitě kdekoliv jinde, ale v maličké ČR jistě ne a proto neodstupuj a bojuj.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Ačkoliv nejsem příznivcem Andreje Babiše a ANO jsem nevolil, tak si dovolím mu touto cestou vyjádřit podporu. Nikoliv ze zištných důvodů jak to činí předáci KSČM, ale z důvodů čistě pragmatických a etických. To, co se v poslední době okolo něho událo nebylo nic jiného, než účelová štvanice za použití silně nemorálních postupů.

           Ve svém životě jsem se s Andrejem nikdy nesetkal, nikdy jsem s ním nehovořil, a přesto mám proti němu spousty výhrad které přímo souvisejí s mým politickým názorem a přesvědčením. Pro mne je to třídní nepřítel, ale nikdy bych neklesl tak hluboko jako někteří z našich politiků se kterými necloumá nic jiného než ubohá závist a z toho pramenící nenávist. Značně mě udivuje jakou že mají někteří politici odvahu a doslova hroší kůži, když Andreje kritizují a napadají, přičemž sami na sebe ani nepohlédnou. Výčitka střídá výčitku a středobodem těch výčitek je Babiš. Proč??? Vždyť takový Hamáček je kam vítr, tam plášť a tu demokracii ohýbá, co to jen jde!!! Babiš to nedělá a je špatný. Hamáček to dělá, ale to nevadí. Kde to jsme??? Co jsme to za lidi???

 
          Babiš prostě vadí. Já tedy řeknu proč. Babiš vlastní mnoho a je bohatý. To se odpradávna mezi Čechy neodpouští. Je to jen závist??? Pro mnohé jistě ano, ale třeba já mám trochu jiný úhel pohledu, který však dovozuje to, že Andrej Babiš byl propojen s minulým režimem. Apropo stejně jako mnozí další jako třeba pan Junek, ale třeba i pan Paroubek, Klaus, Zeman a mnoho dalších. Raketový ekonomicko-podnikatelský vzestup pana Babiše nebyl jen tak z vody. Kdo mohl po takzvaném sametu začít podnikat a ještě tak ve velkém??? Byli to přeci lidé, kteří měli prachy, konexe, znalosti a mnoho dalších vazeb. Prostý občan to nebyl ani omylem. Byli to veksláci a především ti pseudokomunisté kteří se rychle zbavovali po sametu rudých knížek. Nebyli to ti čestní a obyčejní komunisté z pracujícího lidu. Byla to elita která se po dlouhá léta budovala v samotném jádru KSČ. Proto také bývalý ministr vnitra pan Sacher nechal velmi rychle určité svazky STB zašít kamsi hluboko a jiné byly narychlo skartovány a to dle dohody, která byla uzavřena mezi KSČ a OF o předání moci. Pravdu se o tomto tedy nemáme šanci dozvědět. Domnívám se, že i pan Havel měl o tomto postupu povědomost. Bylo to trestné??? No spíše značně neetické a pokrytecké. Domnívám se tedy, že prapůvod byznysu pana Babiše začíná zde.
 
        Pan Babiš se vypracoval a samozřejmě musel makat. Jak jsem řekl-úspěch Češi neodpouštějí a je jim jedno jak ho bylo dosaženo-tedy jestli poctivě nebo ne. Politický úhel pohledu se však liší od úhlu pohledu běžného občana. Z politického hlediska je známo, že moc ekonomická se dá přetavit na moc politickou která se pak stává násobitelem moci ekonomické a tak pořád dokola. Obě tyto moci se vzájemně doplňují a při vhodném poměru se i obě znásobují. Tohoto fenoménu chtěl před časem využít i bývalý senátor pan Hlavatý a chtěl tak moc, že při své jednoduchosti jednoduše vyhořel. Politicky tuto situaci na rozdíl od pana Babiše nezvládl.
 
        Při zasedání sněmovny na schůzi, kde se jednalo o nedůvěře vládě padaly neskutečné perly. Takoví Piráti a jejich guru Bartoš a mluvka Ferjenčík tlachali nesmysly o tom jak vláda neplní programové prohlášení. Proč tedy tuto vládu nenecháte pracovat a okrádáte ji o čas svými výmysly??? Co jste vy-Piráti udělali pro lidi krom toho, že rozeštváváte národ a hledáte problémy tam kde nejsou??? Vadí vám trestně stíhaný Babiš??? Pokud vím, tak mu nic dokázáno nebylo a odsouzen nebyl!!! Říká vám něco pojem presumpce neviny??? A to, že v senátu sedí senátor Valenta, který byl pravomocně odsouzen vám nevadí??? To je v pořádku??? Navíc je v senátorském klubu ODS. Proč nebijete na poplach i v tomto případě??? Proč nepoukazujete na politickou morálku v tomto případě, když se tak rádi strefujete do Babiše??? Vždyť tímto dokazujete, že jste stejní pokrytci jako ODS či TOP. Babiš však odsouzen nebyl!!!
 
          Bláboly členů ODS už ani nejde brát vážně. Jak rychle ti modří ptáci zapomínají. Vám nestačila zlodějská privatizace??? Vám nestačilo černé konto ODS ve Švýcarsku??? Vám nestačilo, co vyváděl bývalý ministr vnitra Langer na ministerstvu viz.nevýhodné smlouvy na praní uniforem atp??? Vy byste měli držet hubu a šoupat nožičkama, protože nikdo nemá tolik másla na hlavě jako ODS.
 
        TOP??? Ubohost. Užvatlaný Schwarzenberg káže o morálce a o tom, aby Andrej Babiš svým odstoupením osvobodil naši republiku. Trapné pane Schwarzenbergu-vy občane s Rakouským pasem. Možná byste byl spokojen, kdyby Andrej osvobozoval naši zemi jako vaši předci, kteří byli zakládajícími členy nacistické NSDAP díky níž byly zavražděny desetitisíce Čechoslováků. Jste starý muž a měl bych k vám mít úctu, ale nemám a říkám hanba. Běžte s těmi vašimi kecy s odpuštěním do prdele. Než začnete kázat morálku jiným tak se nejdříve podívejte sám na sebe.
 
           SPD a Okamura??? Zklamání-nic víc. Pan Okamura se ztrapnil a to svou snahou o vyštípání ČSSD z vlády. Tímto způsobem se to nedělá pane Okamuro. Chcete li být lepší než oni tak nemůžete používat metody politického boje jako používá velmi ohebná ČSSD. Svou proklamací jste bohužel klesl na úroveň ČSSD a Hamáčka a nic na tom nemění vaše neustálé řeči, že vám jde pouze o program. To jsou jen kecy.
 
          O KSČM psát nebudu. Můj postoj je všeobecně znám. Kolaborace zůstane kolaborací.
 
           Co se týká mediálního zneužití Babišova syna, tak to je svinstvo nejhrubšího zrna. Nemá snad ani smysl to více rozebírat. Stačí, když se každý rodič nad tímto zamyslí a položí sám sobě otázku jak by bylo jemu samotnému, kdyby nějaká Slonková s Kubíkem si vzali na paškál jeho nemocné dítě. To je prostě na ránu lopatou přes držku.
 
          Jak jsem již v úvodu řekl-i mě Babiš vadí, ale ze zcela jiných důvodů, než těm trapným loutkám z řad opozičních poslanců. Vadí mi, že premiérem naší země je Slovák, ale úplně stejně mi to vadí u Schwarzenberga jenž je Rakušák, u Válkové která je i Němka a nebo u Krnáčové která je Slovenka. To si Češi neumí ani vládnout sami? To jsme na tom už tak špatně, že klíčová místa ve státě ovládají cizinci??? To si říkáme vlastenci??? Dále mi vadí Babiš z ideologických důvodů, neb se považuji za komunistu a to je vše, co mi na něm vadí.
 
            Musím však říci a to i přesto, že to opoziční poslanci popírají, že za pana Babiše jde Česká republika ekonomicky vzhůru. Je to samozřejmě dáno ekonomickým vývojem ve světě, ale i vláda na toto má značný vliv svými ekonomickými a politickými kroky. Za Babišem to je prostě vidět ať se to komu líbí nebo ne. Je to nejúspěšnější premiér novodobé historie ČR a to i přesto, že mu opozice místo konstruktivního přístupu jen hází klacky pod nohy a nechce nechat jeho vlády pracovat. Já vím panáčci z ODS, TOP, STAN,ČSL praštil vás přes prsty. Už nemůžete tak dojit státní rozpočet, přihrávat státní zakázky svým kámošům atd. To vás sejří. I ty neziskovky vám osekali, kde mnohé z nich jsou jen pračky na peníze. Já se vám nedivím, že řvete. Většina občanů ví oč vám jde!!!
 
          Závěrem proto musím ač nerad říci-Babiši nedej se, neodstupuj. Vymeť ten Augiášův chlév tou největší metlou.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

26.11.2018 20:37

Já Babiše také nemám rád.Přiznám se bez mučení.Vadí mi,že je Slovák a stejně tak mi vadila ta jeho slovenská primátorka Prahy.Bohužel,byl zvolen v demokratických volbách,ze kterých vyšel vítězně.Ačkoliv jsem rasista či xenofob,možná i Putinův agent a já nevím co ještě,na rozdíl od demokratických novinářů Slonkové a Kubíka výsledky voleb uznávám,i když s ním nejsem spokojen.Dle mého názoru se v jeho případě jedná o další Kubiceho zprávu.ODS zlikvidovala ekonomiku tohoto státu,nebyla prý výkonná a stát je špatný hospodář(?).Ze zahraničí nám přivezou nové know-how apod.Ukradli o to maličké know,které jsme tu měli,a nechali nám tady jenom obrovské how..!Nebyli na to sami,i ostatní partaje jim v tom vydatně pomáhali.Oni se tím učili být bohatí(V.Klaus st.)Zadlužili stát takovým způsobem,že se ani nestačíme divit.Ale za to máme celý rok ten nejdůležitější sortiment-banány.Takže nynější opozice jsou ti praví,kdo mohou někoho kritizovat.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

25.11.2018 23:06

Lavička Václava Havla - sen každého bezdomovce! ....JP.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

25.11.2018 23:03

Máme obrovské štěstí, že se u nás nekrade a jsme šestou nejbezpečnější zemí...pro tuneláře a megazloděje. ....JP.


 
Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil miliony Vietnamců

Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil bezpočet Vietnamců

Gesto dobré vůle a zdravotní pomoci by se hodilo, když se premiér Andrej Babiš se ve středu 17. dubna 2019 setkal s předsedou vlády Vietnamské socialistické republiky Nguyenem Xuanem Phucem. Hovořili o vzájemných bilaterálních vztazích, ekonomické spolupráci zemí či možnosti spolupráce rovněž v oblasti obranného průmyslu…

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Řecký parlament v polovině dubna 2019 schválil návrh, který se týká předložení požadavků vůči Německu, aby zaplatilo náhrady škod způsobených během druhé světové války.  Odpovídající výzva bude zaslána vládě, aby orgány země podnikly nezbytné diplomatické a právní kroky.

Kandidát za ANO naministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Kandidát za ANO na ministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Nynější kandidát za ANO na pozici ministra dopravy Vladimír Kremlík, který mám být jmenován na tento post 30. dubna 2019, má prý škraloup; jakmile totiž přišel v roce 2007 na ministerstvo dopravy pod vedením Řebíčka, byl ihned jmenován ředitelem nově vytvořeného právního a IT úseku. Právě díky tomu smlouvu podepisoval on sám.

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Uběhlo již osm tragických let a přibyly desítky mrtvých, které si v dubnu 2019 už vyžádaly boje o libyjské hlavní město Tripolis. Jednotky maršála Chalífy Haftara se snaží město, kde sídlí mezinárodně uznávaná vláda, už týden dobýt. Rezoluci Rady bezpečnosti OSN vyzývající Haftara k ukončení ofenzivy zablokovalo Rusko.

Poslední domácí zprávy