• Sobota, 19. říjen 2019
  • Svátek má Rukojmí Michaela

Andrej Babiš jako trenažér pro udavače
Počet návštěv: 1818

Andrej Babiš jako trenažér pro udavače

Radomír Dolanský Článek od Radomír Dolanský

Opozice musí již nadobro ztrácet nervy. Tolik udání, pomluv, výmyslů a snad i nějaký kus pravdy naplival kdekdo na premiéra a – nic. Jenom plky ve Sněmovně, divadlo na ulici, ale ANO zatím vítězí. Udavači prostě u voličů nefrčí.  

Andrej Babiš se stal snad nejoblíbenějším terčem pro různé rádobynovináře, křiklouny, které si platí stát ve formě některých neziskovek (paradoxně sám Babiš sliboval vyčistit tento český Augiášův chlév), politiky z pidistran a další zástupy snaživců. Je pravděpodobné, že v něčem nebude Andrej Babiš zcela košer, ale prozatím se, vyjma zbytečného randálu, ztracených hodin, kdy mohli poslanci pracovat, tedy pro stát vytvořit KONEČNĚ něco užitečného, nekonečných rozborů názorů a dezinformací nebo dokonce plánovaně a účelově zveřejňovaných zpráv mainstreamových médií a nekonečné fronty politologů na Kavčích horách, nic kloudného neudálo.

Možná všichni tito zhrzení, neúspěšní, závistiví a záštiplní rozjeli ofenzivu dle hesla 100x nic umořilo vola (popřípadě osla). Je však otázka, na kterou stranu ten los padne? Zatím je na straně výše uvedených. Andrej Babiš není jen vhodným prostředkem pro nicky, které se touží na jeho úkor zviditelnit – viz například květiny na Národní třídě nebo protest ve Sněmovně – ale i zdrojem financí pro opoziční politiky. Ti volají při sebemenším nesmyslu po vytvoření vyšetřovací komise a to samozřejmě nedělají zadarmo. Státu to vůbec nic nepřinese, daňové poplatníky to bude stát „pouze“ další statisíce možná miliony, ale nic než mlácení prázdné slámy z toho nevzejde, protože jinak by to byla parlamentní anarchie a nikoliv právo a spravedlnost. Takto naprosto zbytečně (ne)pracuje a asi ještě dlouho (ne)pracovat bude, například komise k MUS.

Je úžasné, jak pokleslé právní vědomí funguje ve Sněmovně. Dnes politikům stačí článek v novinách, který okamžitě považují za stejně rozhodný jako výsledek vyšetřování státního zastupitelství. Co je snad ještě více hodné opovržení politika, jenž by měl být tím prvním, kdo se vyvaruje neuvážených odsudků, že tito nenávistní pánové a dámy považují obviňující článek za roven rozsudku soudu. Ale přitom budou stále dokola mlet o právním státu a přehlížet výsadu právního systému - presumpci neviny.
Co je však ze strany politiků doslova alarmující, že v jejich zášti účel světí prostředky. Proto dnes tleskají protestu takzvaných aktivistů, kterým se díky novinářským průkazům podařilo proniknout do Sněmovny. Kdoví, jestli někoho z těch Fialů, Kalousků, Němcových, Farských nebo Bartošků napadlo, že takovým děravým systémem by se krásně a jednoduše dostalo do Sněmovny i vražedné komando? Dnes jásají, protože to bylo protibabišovské komando. Ale až budou rozhazovat ručičkama třicet metrů daleko, bude pozdě myslet na bezpečnost...

Ve výsledku to zatím vypadá, že protibabišovská mánie nefunguje, ač se udavači doma i v Bruselu činí jakkoliv. Je docela pochopitelné, že jedna aféra za druhou, jako nekonečný televizní seriál bez kloudného výsledku lidi jedině popudí. Udavače lidé v globále nesnášejí. Škoda jen, že si voliči nezapamatují do dalších parlamentních voleb, jak o nich opoziční politici mluví dnes. Jako o nevzdělancích, protože i po pseudokauze Babiš mladší dali hlas Babišovi staršímu. Velká nevýhoda (pro druhé úžasná výhoda) krátké paměti!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

05.12.2018 19:49

Opozice,tj.piráti,ODS,TOP09,KDU-ČSL a STAN nemá žádný vlastní plán,kterým by oslovila voliče.Jejich jediným politickým aktivismem je hon na Babiše.Jak jsem psal dříve,byl jsem proti zvolení Babiše do čela vlády.Po současné štvanici se asi stanu jeho voličem.To je známka toho,jak náš maistream dokáže ovlivnit občany.Ovšem ti,co chodí za peníze demonstrovat,neovlivní nic.Jedině to,že by se demonstrovalo zadarmo.Tak nám nevyšlo Čapí hnízdo,musíme zkusit něco jiného a zapojit Teličku,co vyjednal pro vstup do EU ty nejhorší podmínky ze všech přistupujících států.Snad se to jednou podaří!


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

05.12.2018 12:16

Nezbývá, než se opakovat....Jedna kauza A Babiše, konkrátně "Čapí hnízdo" a padesátimilionová dotace (dnes zcela zaplacená) má velice důležitý efekt pro megazloděje, kteří sametově rozkrádali stovky miliard. Všichni jak tu jsme velice dobře víme, že o miliardových rozkrádačkách nepadne v mainstreamu ani slovo, ani nejsou řešeny. Kmotři si tedy těmito drobnými, které máme neustále na stole, kryjí záda. Pokud část z naší politické scény uvažuje ideologicky, je to opět voda na mlýn megazlodějům, kteří této skutečnosti využijí ke svému prospěchu a své bezpečnosti, beztrestnosti. Ten, kdo podporuje vše proamerické, přítomnost NATO, trest Rusům za jejich "zločiny" na Ukrajině, je za to náležitě oceněn a privilegován. Politicky uvědomělý a angažovaný megazloděj se tak těší podpoře všech, kteří vlastní Českou republiku. My, kteří dáváme svou vzpourou proti nálepkování Babiše za zločince najevo, že A. Babiš je naším favoritem, protože je na něho pořádána štvanice, jsme pětiprocentní menšinou, která na něho pořádá hon, označeni za proruské šváby. Ta pětiprocentní menšina nám vládla už za C&K Rakousko-Uherska, za Hitlera,i v době komunistického diktátu. Zrádci a udavači vládnou i dnes, i když nemají podporu většiny. Kdo je normální, úplně se od těch štváčů, co nás dnem i nocí rozvracejí, odvrátil. Tato verbež, co neuznává výsledky voleb má u většiny občanů vymalováno. Lidé práce nemají čas chodit na náměstí, natož aby řvali jako pominutí. Ti ukřičení idioti zcela zhnusili většinu lidí práce. Veřejné mínění se jasně přiklonilo na stranu pronásledovaného člověka, který, na rozdíl od těch, kdo si odsouhlasí 10% přidání k poslaneckému platu, celý svůj současný plat věnuje dobročinným účelům. O tom se však nikdo nesmí dozvědět. Je zakázáno tyto skutečnosti publikovat v masmédiích, které si platíme ze svého. A tak je vyvolán neklid v našem národě, protože ty parazitické, zfetované hulváty platíme ze svých daní. Pokud s provokacemi proti výsledkům voleb nepřestanou, většina z nás, kdo pro ně každodenní prací vytvářejí hodnoty a pečou jim chleba, vyrazí na demonstrace proti flákačům, výtržníkům nemakačenkům a lhářům a rozbijou jim hubu. Ani mně se nechce pracovat na takovou žumpu. Kdyby ti ubožáci alespoň vyprodukovali něco užitečného, co bych si od nich koupil. Ale na to se nezmůžou. Jen povyk, řev, debilita (podplacených) idiotů, touha svrhnout regulelně zvolenou vládu. Je třeba vymáchat jejich užvatlané huby ve sr.čkách, co sami produkují. .....Mějte se hezky.


 
Kdoví, jak by dnes vzpomínaly na Dubčeka, který zemřel 7. 11. 1992, Kubišová a Janžurová, nebo již zesnulá antikomunistka Čáslavská, přestože to byl první tajemník ÚV KSČ, resp. právem nejmocnější komunista Československa?

Kdoví, jak by dnes vzpomínaly na Dubčeka, který zemřel 7. 11. 1992, Kubišová a Janžurová, nebo již zesnulá antikomunistka Čáslavská, přestože to byl první tajemník ÚV KSČ, resp. právem nejmocnější komunista Československa?

Automobilová nehoda 1. září 1992 na dálnici u Humpolce ukončila 7. listopadu 1992 politickou i životní cestu Alexandera Dubčeka. Řidič luxusního BMW dostal v dešti na problematickém úseku 88. kilometru smyk, nezvládl řízení a proletěl svodidly.

Halík obdržel kříž za zásluhy o česko-německé smíření, Herman na sjezdu landsmašaftu oslovil německy potomky henleinovců: “Milí přátelé“; jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet..

Halík obdržel kříž za zásluhy o česko-německé smíření, Herman na sjezdu landsmašaftu oslovil německy potomky henleinovců: “Milí přátelé“; jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet..

Německý prezident Frank-Walter Steinmeier udělil českému katolickému knězi a teologovi Tomáši Halíkovi státní vyznamenání - Kříž za zásluhy 1. třídy Záslužného řádu Spolkové republiky Německo. Halík kříž obdržel za zásluhy o česko-německé smíření a angažovanost za spravedlivou občanskou společnost i dialog mezi národy a náboženstvími.

Prvenství Rusů: Gagarin - první člověk obletěl Zemi- Leonov první ve volném prostoru; Ruští vědci se též potopili na dno jezera Bajkal s více než 1700 druhů rostlin a živočichů; hloubkou 1 637 metrů vytvořili sladkovodní světový rekord…

Prvenství Rusů: Gagarin - první člověk obletěl Zemi- Leonov první ve volném prostoru; Ruští vědci se též potopili na dno jezera Bajkal s více než 1700 druhů rostlin a živočichů; hloubkou 1 637 metrů vytvořili sladkovodní světový rekord…

Ve věku 85 let zemřel 11, října 2019 bývalý sovětský kosmonaut Alexej Leonov, který 18. března 1965 jako první člověk vystoupil do otevřeného kosmu. Informovala o tom ruská média s odvoláním na páteční oznámení Leonovovy spolupracovnice Natalije Filimonovové.

Po 9 letech Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku vynesl rozsudek; norská sociální služba Barnevernet porušila práva matky a dítěte Bude to precedent v kauze Evy Michalákové, které  tak byly odebráni její dva syny v roce 2011?

Po 9 letech Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku vynesl rozsudek; norská sociální služba Barnevernet porušila práva matky a dítěte Bude to precedent v kauze Evy Michalákové, které tak byly odebráni její dva syny v roce 2011?

Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku konečně vynesl v říjnu 2019 rozsudek, podle nějž norská sociální služba Barnevernet porušila práva matky a dítěte, když jí ho odebrala a proti její vůli dala k adopci. Znamená to pro Norsko nějaké změny, nebo se přístup Barnevernetu měnit nebude?

Poslední domácí zprávy