• Úterý, 25. červen 2019
  • Svátek má Rukojmí Ivan

 Občané pozor!!!! Česká republika je plná Ruských a Čínských špionů.
Počet návštěv: 2243

Občané pozor!!!! Česká republika je plná Ruských a Čínských špionů.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Informace našich tajných služeb jsou dozajista fundované a velmi správně varují České občany před zesilující činností ruské a čínské špionáže. Česká republika je natolik světově významnou zemí, že je pro Rusy a Číňany středobodem vesmíru a vývoj našich technologií dokonce dosáhl takové úrovně, že už i v parlamentu umějí naši poslanci dělat z prdu kuličky. Ano-to skutečně Rusové a Číňané musí vědět. Co kdyby se plyny z prdu daly využít jako raketové palivo.

            Nedivte se, že špionáž nás doslova drtí. Naše vyspělá armáda a její síla vyvolává u potencionálních nepřátel silné obavy. Náš jediný voják dokáže více než tisícovka protivníků. Vždyť vzpomeňte, když naše armáda vyslala stovku svých bojovníků do Pobaltí. Tisíce Ruských vojáků rozmístěných podél Rusko-Pobaltské hranice měly značné zažívací obtíže a problém s udržením stolice. A ta technika. Třeba naše auta-to je ukazatel. Srazí li se Škoda Felicia s Pandurem tak vyhraje kdo??? No Felicia a Pandur končí s pokrouceným skeletem karoserie.

           Protivníci také musí zjistit, kam schováváme Českým lidem vygenerované peníze!!! U nás totiž nejsou hurikány, tornáda, výbuchy sopek, tsunami, rozsáhlé záplavy či požáry a přitom jako republika máme stále větší hovno. Kde ty prachy jsou, to je záhada.
 
           V Rusku a Číně také chtějí znát postupy kterých užíváme při pěstování různých plodin. Nemohou pochopit třeba to že, při sázení brambor nám stačí nám stačí na 1000 ha 2 lidé cca na půl hodiny a je hotovo. Stačí 1 bagrista a 1 policajt. Bagrista vyhrabe jámu do které vsype brambory a zahrne. Na to zahrnuté se postaví Český superpolicajt a řve-jménem zákona rozejděte se!!! Brambory se rozutečou a je zasázíno.
 
           V České republice jsme také špičkovými odborníky na tunely. U nás jsou tunely snad všude. Ve zdravotnictví, v dolech, strojírenství, ale hlavně v bankách. Občas se sice nějaký tunel nepovede a přijde se na něj, ale nikdo nikoho nesoudí, protože dotyčný zmizí třeba do Švýcarska. Výhodou je však to, že onen tunel nám už zůstane.
 
           Nedivte se proto milí Češi, že na každém kroku potkáváte Číňany, či Rusy. Oni se to od nás chtějí jenom naučit. Ostatně-nebuďme tak úzkoprsí a pomožme jim. Vždyť po takzvaném sametu to nás zase učili Němci a Američané. Nebuďme krkouni a dopřejme Číně a Rusku podobný bordel jako máme u nás. Buďme hrdí na to, že takové velmoci mají o naši zemi takový zájem a hlavně o to naše hovno.
 
 Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

09.12.2018 10:48

Proč by zde západní rozvědky měly mít vysoký stav svých špionů.Vždyť přece stačí, kdy ministr vnitra je předsedou představenstva pražské pobočky americké neziskové organizace financované americkou ambasádou a v tomto představenstvu sedí nám všem známý dobrodinec OKD Bakala.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.12.2018 19:53

Špionáž v tomto státě jen bují.Ruské i čínské tajné služby zda mají své zájmy.Ovšem stejné zájmy mají tajné služby našich "spojenců",ale těm je dodává naše slavná BIS sama.Proto těch agentů tolik nepotřebují.Jen tak mimochodem,za ruského agenta se prohlašuje každý,kdo nepodporuje hloupé akce tzv.demokratického bloku.Jak je demokratický prohlásil pan Kalousek přímo v parlamentu.Budeme podporovat sankce i proti ČR,když podle našeho názoru nepůjde s proudem z Brusele a Berlína.Je to také ve zprávě BIS?Jedná se totiž o vlastizradu,ale akce veškerá žádná.Jedná se tedy o účelovost a je s podivem,pro koho BIS vlastně pracuje.Pro ČR to v žádném případě není!


 
Josh Ommi

Josh Ommi

08.12.2018 17:53

Vazeni diskutujici, nejenom CZ, ale celé NATO a EU je plné ruských, čínských a iranskych špionů. Proti nim pomuzou jenom Bretschneiderové a Pepek-vyskočové... Jasan? ;))


 
V pravěké politické minulosti zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes chce, aby stranu opět vedl aristokrat; jen se neví, jestli to nebude další „šlofíkový“ šlechtic Tomáš Spáč II.

V pravěké politické minulosti zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes chce, aby stranu opět vedl aristokrat; jen se neví, jestli to nebude další „šlofíkový“ šlechtic Tomáš Spáč II.

Táhne mu na 82 let, v uplynulých měsících prodělal zápal plic, pak byl v nemocnici kvůli problémům se srdcem. A zrovna teď si Karel Schwarzenberg připomíná deset let od doby, kdy s Miroslavem Kalouskem založil TOP 09. Ve Výzvě Seznamu mluví o demonstracích, kondici TOP 09 i svém zdravotním stavu.

Jsem unavený z Milionů šašků, nechtěl jsem už ani psát o Andhropoidu; synonymu umučených  obyvatel Lidic a Ležáků: Nejstarší oběti z Lidic bylo 84, nejmladšímu 14 let, resp. Ležáky a zastřelení všech 33 lidí starších 15 let

Jsem unavený z Milionů šašků, nechtěl jsem už ani psát o Andhropoidu; synonymu umučených obyvatel Lidic a Ležáků: Nejstarší oběti z Lidic bylo 84, nejmladšímu 14 let, resp. Ležáky a zastřelení všech 33 lidí starších 15 let

To, že jsem zase prožíval ty zbytečné a nelidské masakry vlastně způsobila Mgr. Martina Lehmannová, co je od 1. dubna 2017 je ředitelkou Památníku Lidice a předsedkyně Českého výboru Mezinárodní rady muzeí ICOM. Byla též u toho, když 24. června 2019 uplynulo 77 let od vypálení a vyhlazení osady Ležáky.

Géniové mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat mají definitivně jasno: za katastrofu malajsijského letounu na lince MH17, při níž v roce 2014 zahynulo na východě Ukrajiny 298 lidí, může opět a jen Rusko

Géniové mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat mají definitivně jasno: za katastrofu malajsijského letounu na lince MH17, při níž v roce 2014 zahynulo na východě Ukrajiny 298 lidí, může opět a jen Rusko

Mezinárodní tým vyšetřovatelských šašků složený z nizozemských, belgických, australských a ukrajinských údajných expertů už 24. května 2018 v nizozemském městě Bunnik znovu po čtyřech letech prezentoval jen předběžné výsledky vyšetřování tragického pádu malajsijského letadla Boeing 777, v jehož troskách zahynulo 298 lidí. Důkazy žádné, nicméně Rusko je viníkem

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu?  Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu? Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Kdepak asi skončí Velká Británie, dnes varovný příklad světové demokracie? Podle ankety z 12. června 2019 by konzervativci s ohledem na jednokolový volební systém, ve kterém vítěz „bere vše“, obsadili v parlamentu 395 mandátů. Labouristé by byli druzí se 151 poslanci. Liberálové by skončili až čtvrtí s 26 křesly a Faragova strana by jako v minulosti „ostrouhala“. Třetí by byla Skotská národní strana s 59 zástupci v dolní komoře britského parlamentu.

Poslední domácí zprávy