• Neděle, 31. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kamila

 Občané pozor!!!! Česká republika je plná Ruských a Čínských špionů.
Počet návštěv: 2949

Občané pozor!!!! Česká republika je plná Ruských a Čínských špionů.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Informace našich tajných služeb jsou dozajista fundované a velmi správně varují České občany před zesilující činností ruské a čínské špionáže. Česká republika je natolik světově významnou zemí, že je pro Rusy a Číňany středobodem vesmíru a vývoj našich technologií dokonce dosáhl takové úrovně, že už i v parlamentu umějí naši poslanci dělat z prdu kuličky. Ano-to skutečně Rusové a Číňané musí vědět. Co kdyby se plyny z prdu daly využít jako raketové palivo.

            Nedivte se, že špionáž nás doslova drtí. Naše vyspělá armáda a její síla vyvolává u potencionálních nepřátel silné obavy. Náš jediný voják dokáže více než tisícovka protivníků. Vždyť vzpomeňte, když naše armáda vyslala stovku svých bojovníků do Pobaltí. Tisíce Ruských vojáků rozmístěných podél Rusko-Pobaltské hranice měly značné zažívací obtíže a problém s udržením stolice. A ta technika. Třeba naše auta-to je ukazatel. Srazí li se Škoda Felicia s Pandurem tak vyhraje kdo??? No Felicia a Pandur končí s pokrouceným skeletem karoserie.

           Protivníci také musí zjistit, kam schováváme Českým lidem vygenerované peníze!!! U nás totiž nejsou hurikány, tornáda, výbuchy sopek, tsunami, rozsáhlé záplavy či požáry a přitom jako republika máme stále větší hovno. Kde ty prachy jsou, to je záhada.
 
           V Rusku a Číně také chtějí znát postupy kterých užíváme při pěstování různých plodin. Nemohou pochopit třeba to že, při sázení brambor nám stačí nám stačí na 1000 ha 2 lidé cca na půl hodiny a je hotovo. Stačí 1 bagrista a 1 policajt. Bagrista vyhrabe jámu do které vsype brambory a zahrne. Na to zahrnuté se postaví Český superpolicajt a řve-jménem zákona rozejděte se!!! Brambory se rozutečou a je zasázíno.
 
           V České republice jsme také špičkovými odborníky na tunely. U nás jsou tunely snad všude. Ve zdravotnictví, v dolech, strojírenství, ale hlavně v bankách. Občas se sice nějaký tunel nepovede a přijde se na něj, ale nikdo nikoho nesoudí, protože dotyčný zmizí třeba do Švýcarska. Výhodou je však to, že onen tunel nám už zůstane.
 
           Nedivte se proto milí Češi, že na každém kroku potkáváte Číňany, či Rusy. Oni se to od nás chtějí jenom naučit. Ostatně-nebuďme tak úzkoprsí a pomožme jim. Vždyť po takzvaném sametu to nás zase učili Němci a Američané. Nebuďme krkouni a dopřejme Číně a Rusku podobný bordel jako máme u nás. Buďme hrdí na to, že takové velmoci mají o naši zemi takový zájem a hlavně o to naše hovno.
 
 Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

09.12.2018 10:48

Proč by zde západní rozvědky měly mít vysoký stav svých špionů.Vždyť přece stačí, kdy ministr vnitra je předsedou představenstva pražské pobočky americké neziskové organizace financované americkou ambasádou a v tomto představenstvu sedí nám všem známý dobrodinec OKD Bakala.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.12.2018 19:53

Špionáž v tomto státě jen bují.Ruské i čínské tajné služby zda mají své zájmy.Ovšem stejné zájmy mají tajné služby našich "spojenců",ale těm je dodává naše slavná BIS sama.Proto těch agentů tolik nepotřebují.Jen tak mimochodem,za ruského agenta se prohlašuje každý,kdo nepodporuje hloupé akce tzv.demokratického bloku.Jak je demokratický prohlásil pan Kalousek přímo v parlamentu.Budeme podporovat sankce i proti ČR,když podle našeho názoru nepůjde s proudem z Brusele a Berlína.Je to také ve zprávě BIS?Jedná se totiž o vlastizradu,ale akce veškerá žádná.Jedná se tedy o účelovost a je s podivem,pro koho BIS vlastně pracuje.Pro ČR to v žádném případě není!


 
Josh Ommi

Josh Ommi

08.12.2018 17:53

Vazeni diskutujici, nejenom CZ, ale celé NATO a EU je plné ruských, čínských a iranskych špionů. Proti nim pomuzou jenom Bretschneiderové a Pepek-vyskočové... Jasan? ;))


 
Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Mě nemilý Mirku
         Za ta léta, co tě znám, tak nepřestáváš překvapovat. Vím o tobě, že jsi velmi schopný a inteligentní člověk a říkám to zde, na tomto místě, i když jsem si vědom toho, že mi možná někteří lidé budou nadávat. Ty nejsi ve své podstatě zlý člověk, ale tvá ješitnost a oportunismus tě ničí. Ty jsi zneužil své znalosti a um proti vlastním lidem po kterých každé čtyři roky chceš aby tě volili. Ty nemáš páteř a plazíš se politikou jako slizký had u kterého nikdo není schopen předvídat, kdy uštkne. Jsi katolík a to ti také moc dobré renomé nedělá, protože tvé politické postupy jsou v přímém rozporu s textem písma a katolíci jsou z hlediska víry plémě nečisté. Divíš se tedy, že tě lidé nemají rádi??? Já se tedy nedivím.

Poslední domácí zprávy

Zažít znovu?

Zažít znovu?

Když jsem tento týden přemýšlel o nedělním komentáři, vzpomněl jsem si na dva známé citáty George Santayany: Ti, kdo si nepamatují minulost,...