• Sobota, 20. duben 2019
  • Svátek má Rukojmí Marcela

 Občané pozor!!!! Česká republika je plná Ruských a Čínských špionů.
Počet návštěv: 2031

Občané pozor!!!! Česká republika je plná Ruských a Čínských špionů.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Informace našich tajných služeb jsou dozajista fundované a velmi správně varují České občany před zesilující činností ruské a čínské špionáže. Česká republika je natolik světově významnou zemí, že je pro Rusy a Číňany středobodem vesmíru a vývoj našich technologií dokonce dosáhl takové úrovně, že už i v parlamentu umějí naši poslanci dělat z prdu kuličky. Ano-to skutečně Rusové a Číňané musí vědět. Co kdyby se plyny z prdu daly využít jako raketové palivo.

            Nedivte se, že špionáž nás doslova drtí. Naše vyspělá armáda a její síla vyvolává u potencionálních nepřátel silné obavy. Náš jediný voják dokáže více než tisícovka protivníků. Vždyť vzpomeňte, když naše armáda vyslala stovku svých bojovníků do Pobaltí. Tisíce Ruských vojáků rozmístěných podél Rusko-Pobaltské hranice měly značné zažívací obtíže a problém s udržením stolice. A ta technika. Třeba naše auta-to je ukazatel. Srazí li se Škoda Felicia s Pandurem tak vyhraje kdo??? No Felicia a Pandur končí s pokrouceným skeletem karoserie.

           Protivníci také musí zjistit, kam schováváme Českým lidem vygenerované peníze!!! U nás totiž nejsou hurikány, tornáda, výbuchy sopek, tsunami, rozsáhlé záplavy či požáry a přitom jako republika máme stále větší hovno. Kde ty prachy jsou, to je záhada.
 
           V Rusku a Číně také chtějí znát postupy kterých užíváme při pěstování různých plodin. Nemohou pochopit třeba to že, při sázení brambor nám stačí nám stačí na 1000 ha 2 lidé cca na půl hodiny a je hotovo. Stačí 1 bagrista a 1 policajt. Bagrista vyhrabe jámu do které vsype brambory a zahrne. Na to zahrnuté se postaví Český superpolicajt a řve-jménem zákona rozejděte se!!! Brambory se rozutečou a je zasázíno.
 
           V České republice jsme také špičkovými odborníky na tunely. U nás jsou tunely snad všude. Ve zdravotnictví, v dolech, strojírenství, ale hlavně v bankách. Občas se sice nějaký tunel nepovede a přijde se na něj, ale nikdo nikoho nesoudí, protože dotyčný zmizí třeba do Švýcarska. Výhodou je však to, že onen tunel nám už zůstane.
 
           Nedivte se proto milí Češi, že na každém kroku potkáváte Číňany, či Rusy. Oni se to od nás chtějí jenom naučit. Ostatně-nebuďme tak úzkoprsí a pomožme jim. Vždyť po takzvaném sametu to nás zase učili Němci a Američané. Nebuďme krkouni a dopřejme Číně a Rusku podobný bordel jako máme u nás. Buďme hrdí na to, že takové velmoci mají o naši zemi takový zájem a hlavně o to naše hovno.
 
 Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

09.12.2018 10:48

Proč by zde západní rozvědky měly mít vysoký stav svých špionů.Vždyť přece stačí, kdy ministr vnitra je předsedou představenstva pražské pobočky americké neziskové organizace financované americkou ambasádou a v tomto představenstvu sedí nám všem známý dobrodinec OKD Bakala.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.12.2018 19:53

Špionáž v tomto státě jen bují.Ruské i čínské tajné služby zda mají své zájmy.Ovšem stejné zájmy mají tajné služby našich "spojenců",ale těm je dodává naše slavná BIS sama.Proto těch agentů tolik nepotřebují.Jen tak mimochodem,za ruského agenta se prohlašuje každý,kdo nepodporuje hloupé akce tzv.demokratického bloku.Jak je demokratický prohlásil pan Kalousek přímo v parlamentu.Budeme podporovat sankce i proti ČR,když podle našeho názoru nepůjde s proudem z Brusele a Berlína.Je to také ve zprávě BIS?Jedná se totiž o vlastizradu,ale akce veškerá žádná.Jedná se tedy o účelovost a je s podivem,pro koho BIS vlastně pracuje.Pro ČR to v žádném případě není!


 
Josh Ommi

Josh Ommi

08.12.2018 17:53

Vazeni diskutujici, nejenom CZ, ale celé NATO a EU je plné ruských, čínských a iranskych špionů. Proti nim pomuzou jenom Bretschneiderové a Pepek-vyskočové... Jasan? ;))


 
Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil miliony Vietnamců

Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil bezpočet Vietnamců

Gesto dobré vůle a zdravotní pomoci by se hodilo, když se premiér Andrej Babiš se ve středu 17. dubna 2019 setkal s předsedou vlády Vietnamské socialistické republiky Nguyenem Xuanem Phucem. Hovořili o vzájemných bilaterálních vztazích, ekonomické spolupráci zemí či možnosti spolupráce rovněž v oblasti obranného průmyslu…

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Řecký parlament v polovině dubna 2019 schválil návrh, který se týká předložení požadavků vůči Německu, aby zaplatilo náhrady škod způsobených během druhé světové války.  Odpovídající výzva bude zaslána vládě, aby orgány země podnikly nezbytné diplomatické a právní kroky.

Kandidát za ANO naministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Kandidát za ANO na ministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Nynější kandidát za ANO na pozici ministra dopravy Vladimír Kremlík, který mám být jmenován na tento post 30. dubna 2019, má prý škraloup; jakmile totiž přišel v roce 2007 na ministerstvo dopravy pod vedením Řebíčka, byl ihned jmenován ředitelem nově vytvořeného právního a IT úseku. Právě díky tomu smlouvu podepisoval on sám.

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Uběhlo již osm tragických let a přibyly desítky mrtvých, které si v dubnu 2019 už vyžádaly boje o libyjské hlavní město Tripolis. Jednotky maršála Chalífy Haftara se snaží město, kde sídlí mezinárodně uznávaná vláda, už týden dobýt. Rezoluci Rady bezpečnosti OSN vyzývající Haftara k ukončení ofenzivy zablokovalo Rusko.

Poslední domácí zprávy

SVĚDEK Z PODSVĚTÍ

SVĚDEK Z PODSVĚTÍ

Dne 15. dubna 2019 pokračovalo v soudní síni Krajského soudu v Brně u senátu Aleše Novotného hlavní líčení ve  „velké daňové kauze“...