• Úterý, 29. září 2020
  • Svátek má Rukojmí Michal

Naše země je v našich rukou
Počet návštěv: 2147

Naše země je v našich rukou

Radim Fiala Článek od Radim Fiala

Od 30. 9 provedli Rusové přes 9 800 leteckých a raketových útoků na islamisty (to je asi 30 krát více než mezinárodní koalice vedená USA, jejíž útoky připomínají vojenskou operetu).

Islamisté dostávají masívní podporu od Saudské Arábie, Kataru a Turecka. Výzbroj, zásoby a peníze. Žádná armáda teroristů neexistuje. Sýrie byla napadena džihádistickou armádou islámu. Stejné síly, které postavily tuto a...rmádu, platí příliv nelegálních imigrantů do Evropy a stavbu mešit v Evropě. Saudská Arábie se postavila do čela islámské koalice, která má chránit islámský národ před ,,teroristy“, kteří ohrožují jeho zájmy. Jen naivní prosťáček může nevidět, že vzniká náboženská vojenská aliance, která má jasný cíl. Tím je islamizace. Nejdříve zemí jako je Sýrie a pak bude na řadě ochrana zájmů islámského národa v Evropě. V Evropě odříznuté od Ruska a řízené elitami, které nevěří v suverénní budoucnost vlastních národů.

Naštěstí ještě není pozdě a v Sýrii se to islamistům komplikuje. Syrská armáda postupuje. Postupuje pomalu, ale přesto je znát obrat. Islamisté museli opustit Homs a ztrácí pozice u Aleppa a v Latákii. Rozhodujícím faktorem je Ruské letectvo. Saudská Arábie a Katar chtějí poslat své speciální síly do Sýrie. Stále o tom debatují. Zřejmě není nikdo, kdo by tam chtěl potkat speciální síly Ruska.

Není ani důvod k přehnanému optimismu nás občanů České republiky. Jsme součástí plánu na multikulturní invazi islamistů a Rusko naše elity na pokyn z Bruselu považují za protivníka číslo jedna. Naše elity zajímá vlastní budoucnost v řídících strukturách budoucího multikulturního superstátu EU a nikoliv svoboda národa. Po ulicích v Německu už beztrestně chodí islámská náboženská policie. Zatím nekamenuje, jen ukazuje všem, že je zde a vidí. Díky legislativě EU nám brzy budou chtít odebrat legálně držené zbraně, brzy nám vpadnou do domu pod environmentální záminkou a brzy budou mít absolutní kontrolu nad tím, co a kde kupujeme. Nebude hotovost a bude elektronická kontrola prodeje. Pokud odmítnete imigranty, udělá ve vaší zemi pořádek evropská policie Frontex a to bez ohledu na názor občanů dotyčné země. Budeme se bát odebrání děti, pokud je nebudeme správně multikulturně vychovávat. Ne, není to legrace, to jsou opravdové záměry a jsou pomalu realizovány. Islamistům připravují cestu trockističtí eurobyrokraté v šílené představě, že musí od základu změnit evropského člověka a Evropu, aby vybudovali ten lepší svět.

Naštěstí i v Evropě se to komplikuje. Více a více lidem dochází, že jde o jejich budoucnost. Francouzi, Poláci, Maďaři se probouzí a vidíme, jak přibývá lidí v naší zemi, kteří už přestávají věřit ohlupování médií a jsou ochotni se této budoucnosti postavit.

Radim Fiala
Komunální politik v Prostějově, poslanec Parlamentu ČR, předseda Ústřední komise pro ochranu zvířat proti týrání, zakládající člen hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Minář nastavil zrcadlo. A pěkně drsné

Minář nastavil zrcadlo. A pěkně drsné

Zcela nesporně byl Mikuláš Minář bezesporu možná největším politickým manipulátorem, které Česko zažilo posledních desetiletích. Připomínal středověkého krysaře s píšťalkou, za kterým se vinou desetitisíce fascinovaných souputníků spojovaných vidinou odstranění prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše z politického života, aby nakonec skončili na rozdíl od tragických výsledků starověké báje pádem na zem, kdy obraz jasného vítězství náhle vymizel. A oni zůstali neschopní a zoufalí zase sami.

Máme skutečnou demokracii, tj. vládu lidu, nebo profláknutých starostů, doktorů (všeho druhu), inženýrů, bankéřů, ředitelů?

Máme skutečnou demokracii, tj. vládu lidu, nebo profláknutých starostů, doktorů (všeho druhu), inženýrů, bankéřů, ředitelů?

Je pár dnů před volbami do krajských zastupitelstev a Senátu PČR a do našich poštovních schránek, ale i na bilboardech (a jiných veřejných zařízeních, např. zadní sklech autobusů) se nám představují (často šklebí anebo se nám smějí) kandidáti politických stran a hnutí. Člověk se nestačí divit, jak ubohými slogany a hesly jsou jejich podbízející se tváře doprovázeny.

Poslední domácí zprávy

Rozděl a panuj

Rozděl a panuj

Blíží se volby a s tím spojena agresivita některých politických uskupení, která hrají nikoliv o „své“, ale o „naše“ peníze. Jen pro...