• Sobota, 17. srpen 2019
  • Svátek má Rukojmí Petra

TAKZVANÝ DEMO-BLOK VE SNĚMOVNĚ /opozice/ CHCE LIDEM POKAZIT VÁNOCE. JDĚTE SE SE ZLODĚJINOU ZVANOU CÍRKEVNÍ RESTITUCE UŽ VYSR.....!!!!!
Počet návštěv: 1657

TAKZVANÝ DEMO-BLOK VE SNĚMOVNĚ /opozice/ CHCE LIDEM POKAZIT VÁNOCE. JDĚTE SE SE ZLODĚJINOU ZVANOU CÍRKEVNÍ RESTITUCE UŽ VYSR.....!!!!!

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Skutečně už mám současné opozice ve sněmovně plné zuby. Ono nestačí, že ODS, TOP, STAN a lidovci mají na svědomí megatunel, který platí a ještě dlouho bude platit daňový poplatník??? On jim vadí Babiš, on vadí návrh na zdanění církevních restitucí, ono vadí, že Babiš nechce podepsat Marakéš, ono vadí zvyšování min. mzdy a důchodů. A copak ještě vadí??? Vždyť, když byli u moci Stanjura, Benda,Kalousek, Gazdík, Schwarzenberg a další, tak mohli taky dělat něco pro lidi. Dělali to???? Nikoli-srali na dělný lid. Jen daně a poplatky-to by jim šlo!!!

            Víte, ono je docela zvláštní, že se naši političtí odborníci ve sněmovně vracejí k otázce nápravy křivd právě k roku 1948. Všichni víme, že v tomto roce došlo v naší zemi ke změně poměrů a společenského řádu. Ke změně, kdy moc v zemi započala přebírat moc dělnická třída a komunistická strana. Vše je dáváno za vinu komunistům, ale pozor!!! Zákon o znárodnění některých církevních majetků byl vydán v roce 1947 a to ještě takzvanou demokratickou vládou a byl podepsán prezidentem Benešem. Datování k roku 1948 je čistě účelové a slouží pouze k tomu, aby byli špiněni komunisté. Že jde o nepravdivou propagandu je cíleně pomíjeno neb to není zrovna in. Vůbec se přitom nemluví o tom, že církvím bylo odebráno v oblasti nemovitého majetku nejvíce /skoro vše/ za císaře Františka Josefa při první pozemkové reformě a zbytek při druhé pozemkové reformě v době vlády T. G. Masaryka. Církvím bylo ponecháno právo uživatelské-to ano. Vlastnické právo však přešlo na stát. Kdo se neumí upamatovat, tak stačí shlédnou televizní seriál F.L.Věk, či jiné.
 
           Vím, že komunisté nebyli svatí a že mnohé, co činili je z dnešního pohledu špatně. Oni však tento pohled ve své době neměli jako ho dnes nemáme my a tedy i nám se může lehce stát, že nová generace nám za padesát let řekne, že jsme byli nedemokratičtí zločinci. Je pravdou, že komunisté rušili řeholní řády a vyháněli řeholníky a řeholnice z klášterů. Nutno si uvědomit, že ony kláštery byly vlastnictvím státu a to na základě první a druhé pozemkové reformy kterou komunisté nedělali. Proč byli řeholnice a řeholníci vyháněni??? Bohužel škodili státu a lidu. Na jedné straně byla outlocitnost, ale na straně druhé za peníze v Praze dům. Dle biblického nenecháš v nouzi bližního svého páchali zločiny. V klášterech, farnostech a dalších božích stáncích se po válce ukrývalo mnoho nacistů. Dokonce jim byly skrze církev vytvářeny cesty k útěku. Totéž se týkalo i vyvádění majetků. Po roce 48 tuto cestu začali využívat nepřátelé státu a nového zřízení. Touto cestou bylo i vyváděno církevní zlato na západ. To zlato, na které přispívali lidé svými milodary. To zlato, které občané církvi sami dali nebo odkázali, ale také zlato, které církev při svém honu na čarodějnice lidem ukradla a lidi pozabíjela.
 
            My dnes nejsme schopni napravovat křivdy staré 60 let. To prostě už nejde. Bylo by však čestné říci, že to bylo trochu jinak, než tvrdí demoblok. Ony jsou totiž ty údajné křivdy mnohem starší a sahají do doby, kdy komunisté vůbec neexistovali. Církev je však dobrý partner pro současné elity na vyvádění prostředků z republiky a to skrze takzvané neziskovky které jsou na církve navázány. Proto jdou lidé jako Kalousek,Schwarzenberg a další církvím tolik na ruku. Nutno si také uvědomit další podtext církevních restitucí. Je politicko-ekonomický. Katolická církev má svou hlavu ve Vatikánu a Vatikán je řídícím orgánem katolické církve. Dostane li u nás v ČR nějaké pozemky katolická církev, tak vlastníkem je v podstatě Vatikán-tedy cizí stát, což neznamená nic jiného, než další rozprodej naší země. K tomu je důležité si říci, že Vatikán je velký a velmi významný politický hráč a to přesto, že to tak navenek vůbec nevypadá.
 
              Mohl bych k tomuto tématu napsat ještě mnohé, ale to by bylo na knihu. To by se Vám asi číst nechtělo a tak jsem vypíchl jednotlivosti, ale stojím si za tím, že církevní restituce jsou podvod a měly by být zrušeny. Ony restituce jsou krokem zpět o 100 let. No a katolická církev??? Ta je mnohem horší než komunisté či nacisté dohromady.Je to prodloužená ruka satana a měla by být církví zakázanou pro své zločiny. V parlamentu však dozajista řeknou, že za všechno může Putin.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.12.2018 20:29

Tady vidíte,pane Kavane,že hned se může o něčem diskutovat.Přednesl jste plán,na rozdíl od dnešní opozice,která mimo Babiše nic nemá.Je škoda, že nejste činný v politice.Být takových víc,hned by bylo lépe.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

17.12.2018 00:10

Pane Majevský, muj plan je A) diverzifikace medii (napr. CT) a B) zamezeni vlivu penez na politiku, tj. a) povinnost neziskovek a stran oznamovat zdroje prijmu, b) max limit na prispevky, c) financovani kampani z verejnych prostredku. * * * Mam taky nazor, ze Marxiste rusofobii jenom zhorsuji. Doufam, ze KSCM klesne pod 5%, zmizi z politicke sceny a nakonec zanikne stejne jako ve zbytku Evropy.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.12.2018 20:21

Nehádejte se o hloupostech.Co si čeští hlupáci zvolili,to za ně rozhodovalo a stále rozhoduje.Tedy i o církevních krádežích.Udělali proti tomu něco ti voliči?Drželi hubu a pak nadávali.Pro Vás,pane Kavane,jenom malou poznámku.Že máte svůj názor je dobře.Ale neposílejte nikoho,ať se jde vycpat.Když už jsme u toho,měli jsme před válkou kapitalismus a také se neosvědčil.Po komunistech máme demokracii,která se v podání našich demokratických politických stranách také neosvědčila.Tak když někoho vyháníte,měl byste mít také nějaký odlišný plán a tím se prezentovat.Já sice vím,že konec prozápadních podporovatelů končí slovy:odstěhuj se do Ruska nebo KLDR.To pokaždé,když dojdou argumenty.Nezařazujte se i Vy mezi ty méně inteligentní,ale o to drzejší údajné diskutéry.


 
Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Bývalý náčelník generálního štábu Josef Bečvář 13. srpna 2019 u soudu z pozice svědka hájil pořízení letounů CASA pro českou armádu. Uvedl, že stroje se stoprocentně osvědčily doma i na zahraničních misích, a zmínil se též, že si nevzpomíná, že by při dojednávání nákupu zaznamenal výhrady, například k ceně.

"Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí,“ prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo podle serveru Ewn.co.za. Stížnosti odmítl jako neopodstatněnou...

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

I přes údajný konec studené války mají jaderné zbraně hlavně její bývalí aktéři - Rusko a USA: Rusko cca 5000 strategických hlavic, USA 8000 hlavic; zbývajících cca tisíc je rozděleno mezi Francii, Velkou Británii a Čínu…

I přes údajný konec studené války mají jaderné zbraně hlavně její bývalí aktéři - Rusko a USA: Rusko cca 5000 strategických hlavic, USA 8000 hlavic; zbývajících cca tisíc je rozděleno mezi Francii, Velkou Británii a Čínu…

Spojené státy mají přes 8 tisíc jaderných hlavic, rozmístěných na stovkách svých vojenských základen po celém světě. Jen na německém území je rozmístěno na 35 tisíc amerických vojáků ne desítkách základen, kde je také asi 17 tisíc amerických civilistů ve službách armády; všichni by se prý měli z Německa stěhovat..

Když Turecko, členská země NATO, okupovalo severní Kypr v roce 1974, nikomu to ze Západu nevadilo, zato okupace Československa 21. srpna 1968 je však navždy zločinem SSSR a dalších zemí Varšavské smlouvy

Když Turecko, členská země NATO, okupovalo severní Kypr v roce 1974, nikomu to ze Západu nevadilo, zato okupace Československa 21. srpna 1968 je však navždy zločinem SSSR a dalších zemí Varšavské smlouvy

Zatímco od nás okupantští Sověti ze srpna 1968 dávno odešli, Turecko v tajnosti v srpnu 2019 přepravilo do okupované části severního Kypru 42 tanků Leopard 2A4. Stroje německé výroby se nachází jen deset kilometrů od Nikósie, metropole Kyperské republiky. Informoval o tom turecký server Ahval s odvoláním na řecká média.

Poslední domácí zprávy