• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

O jednom neblahém českém výročí ze soudobé historie
Počet návštěv: 3653

O jednom neblahém českém výročí ze soudobé historie

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Zanedlouho si připomeneme 18. výročí neblahé krádeže České televize „spacákovými dobrotrusy“,

kteří nás teď spolu s jejich novými přítelíčky zahlcují jednou lží a US-propagandistickou bludařinou za druhou…, podněcují nenávist proti ruskému národu, našim vlastencům a poctivým křesťanům, odmítajících slevit ze svých křesťanských hodnot v zájmu genderových a multikulturních rozvracečů naší kultury a našich morálních hodnot.

Hanba pseudohumanistické propagandě čirého zla, zaobaleného do krabice s nápisem „pravda, láska, tolerance, respekt, lidskost, snášenlivost…“, pod kterýmižto hesly se podněcuje nenávist, místo respektu despekt k odlišně smýšlejícím, místo pravdy rusofobní lži a místo lidskosti a snášenlivosti fyzické násilí na veřejných příznivcích/členech národoveckých stran typu německé AFD, ve Španělsku občan ubit k smrti za kšandy v barvách španělské státní vlajky.

Tohle nemá s humanizmem, pravdou ani láskou společného ani to nejmenší! Lidi, probuďte se už konečně z toho konzumního "růžovozahrádkářského" omámení!!! Pravda, ani druhá strana (Hodač, Bobošíková a spol.), nebyli žádní „andílci“ a jeli si své vlastní zájmy, což tehdy u veřejnosti silně nahrálo ve prospěch „spacákové revoluce“. Ovšem nyní je nad slunce jasné, co tahle falešná a samozvaná tzv. „občanská společnost“ má a měla skutečně zalubem, že v reálu nejde o „občanskou“, ale pseudoelitářskou společnost, výlučně s pro-havlistickými a eurohujerskými postoji, kdo smýšlí jinak, do tohoto „spolku“ prostě nepatří.

Takže ještě jednou, lidi, probuďte se a začněte konečně chápat, že spousta těchto frází a hezky znějících termínů typu „liberální demokracie“, „humanistické hodnoty“ či „obrana lidských práv“, dávno ztratila svůj původní pozitivní význam, a naopak se používá jako zástěrka pro konání naprosto antiliberální, protidemokratické a v rozporu s lidskými právy pro poctivé a slušné lidi, při čemž naopak jsou přeceňována lidská práva kriminálníků, flákačů a různých nepřizpůsobivých občanů, zdůrazňuji, nepřizpůsobivých bez ohledu na barvu pleti, etnickou příslušnost, atd., atd.

Podstatné není, jak kdo vypadá a jaká je jeho mateřština, ale to, jak dotyčný smýšlí, jestli je rozhodnut žít u nás ponašem, nebo zda si chce vynucovat nějaká privilegia neslučitelná s našimi tradicemi, a ještě se nechat živit sociálními dávkami z kapes českých daňových poplatníků!

 

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.12.2018 20:37

Já bych byl rád,kdyby někdo potvrdil,že televize patří těm,co tam pracují.Ale dnes už si to nikdo říct nedovolí.Nakonec stále platí,že poturčenec horší Turka.U nás se to projevuje ve velkém.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

21.12.2018 17:59

Naprosty souhlas. Rusofobie dosahla stupne silenstvi. Cesky narod se uplne pomatl s rozumem! V roce 46 si Cesi zvolili komunisty, ted zase voli poskoky neokonu.
* * * * *
Povsimnete si, za ani Rakusaci, ani Madari, ani Italove, ani Francouzi (Macron je sice darebak, ale je tam realna opozice) takovym zpusobem neblbnou. Dokonce i Trump se ted najednou pochlapil navzdory Deep State a Fake News media.
* * * * *
O rusofobii vice zde:
* * * * *
http://www.keepandshare.com/doc9/view.php?id=20915&da=y


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy