• Pátek, 26. duben 2019
  • Svátek má Rukojmí Oto

Prosincové ozvěny z internetu
Počet návštěv: 1141

Prosincové ozvěny z internetu

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Nové heslo příznivců imigrace: KDO NEPERE BÍLÉ PRÁDLO S BAREVNÝM, JE RASISTA! Upozornění pro všechny, kdo připravují rusko-ukrajinskou válku: Ruská vojenská technika špatně brzdí – naposledy se zastavili až v Berlíně. Nepřejte si vědět, kam dojedou příště!  

Výsledek protivládních demonstrací ve Francii: „Ach jo. Banky zase budou muset hledat novýho prezidenta Francie.“ (Jaroslav Plesl, šéfredaktor Mladé fronty Dnes)

 

Ukrajinská poslankyně a bývalá vojenská pilotka Savčenková, obviněná z pokusu o státní převrat, zahájila ve vazbě hladovku. Kalousku, Štětino, Gazdíku, Fialo – pomoc!!!

 

Globální pakt o bezpečné, řízené a pravidelné migraci“. To je ten, co se tak nenápadně podepisoval 10.-11.prosince v Marakéši. Prý proto, že v něm vlastně o nic nejde, neboť je nezávazný, říkali nám naši signatáři. Tento zákon ustavuje migraci jako základní lidské právo a přijímání migrantů a péči o ně jako povinnost všech demokratických zemí, evropských na prvním místě.

Bylo by zajímavé vyzkoušet, zda tento pakt skutečně platí globálně. Teda jako rozhodnout se emigrovat do Saúdské Arábie, která předsedá komisi OSN pro lidská práva a má nádherné, málo využité pláže. A žádat tam okamžité pohodlné ubytování, stravu podle naší chuti, víno a pivo podle našich tradic, aby děvčata nechali chodit v kraťasech a s nahými rameny podle našich tradic, na pláži v bikinách podle našich tradic a stavět si tam kostely a synagogy podle našich tradic. Jestliže zjistíme, že tímto směrem to neplatí, nemůže si to říkat „globální“. Neboť zákon, který na našem globu neplatí pro každého stejně, si nemůže říkat globální.

 

Co je opakem umělé inteligence? Přirozená ( přírodní ) blbost...

 

Jaký je rozdíl mezi prostitukou a presstitutkou?

Prostituka prodává svoje tělo.

Presstitutka prodává svoji duši, čest i svědomí...

 

Kdosi znalý pravil, že historie se ráda opakuje – jako fraška. Chcete důkaz? Tady je:

Víte, jaký je rozdíl mezi VKS a ČSSD? Žádný.

VKS(b) = Všesvazová komunistická strana (bolševiků).

ČSSD(h) = Česká strana sociálně demokratických (hrobařů)

 

K výroční zprávě BIS: Rusové si v Praze z legrace hrají na schovku a Češi jsou z proježděného benzínu nervózní. Vadí jim „sledovací hry“ mezi diplomatickými vozidly ruského velvyslanectví a sledovacími vozidly kontrarozvědky v pražských ulicích, což je veřejné přiznání omezených schopností služby. (Štěpán Kotrba, analytik)

 

Jak pracují cizí špioni v České republice (poznámka k výroční zprávě BIS): Stalo se třeba v jednom státě, že chtěli udělat personální audit některých svých bezpečnostních a zpravodajských útvarů. Aby vyloučili podjatost, objednali si experty z jiné členské země NATO. Tam si je však najímali formou outsourcingu, takže ve výsledku to dopadlo tak, že experti přiletěli z Moskvy. Zkuste zadržet slzy, abyste si přečetl, že k tomu auditu skutečně došlo. Teď plačte... (Jan Schneider, analytik a bývalý zpravodajec)

 

Většina hlavní měst států má svoji dominantu. Moskva Kreml, Paříž Eiffelovku, Praha Hrad... Čím se pyšní Kyjev? Je hlavním městem evropské finanční samoobsluhy. Stačí vyhlásit válečný stav a MMF i EU se mohou přetrhnout v dodávkách finanční pomoci...

 

Teroristický útok ve Štrasburku:

Útočník odjel z místa činu taxíkem. 800 policistů a vojáků po něm marně pátralo několik dní. Moc pěkné vysvědčení pro francouzskou policii...střílení do demonstrujících žlutých vest jí jde o poznání lépe...

 

Mobilní telefony a další produkty čínské firmy Huawei a ZTE jsou prý národní bezpečnostní hrozbou. Státní úřady se jich začaly zbavovat.

Šmírovací procesory americké firmy Intel, šmírovací operační systém Windows 10 (zdarma) od Microsoftu a šmírovací operační systém Android jsou přátelské a nikomu nevadí...??

 

Hádanka: 18.12. nám ČT připomněla odchod největšího lháře a podvodníka v českých a československých dějinnách. Jak se jmenoval?

 

Jak hodnotíte rok 2018 z pohledu vlády Andreje Babiše. Rozhazuje a korumpuje voliče, nebo zjednává sociální spravedlnost?

Babiš pokračuje ve své jízdě na tygru a jeho pozice posiluje. To některé jeho odpůrce přivádí k nepříčetnosti a přitvrzují. Teď na něj dokonce začali donášet reprezentaci EU. Sami začali konstruovat obvinění o neoprávněném čerpání dotací. Tak trochu mně to připomíná situaci za protektorátu, kdy si někteří vyšetřovatelé gestapa stěžovali na to, že čeští kolaborantni přicházejí s křivými obviněními Čechů. Český „lex Babiš“ nestačil, tak ještě vymysleli a pomohli prosadit „EU-lex Babiš“ s tím, že je ušitý přímo na míru a proti nikomu jinému uplatňován nebude. (Radim Valenčík)

 

Česká republika (a většina Evropy) bude v r. 2019 volit ze dvou zel: jestli chce jít s Američany do války s Ruskem anebo jestli chce jít s Bruselem vstříc islámské budoucnosti.

 

Britská policie na Štědrý den dopadla majitele dronů, které opakovaně narušovaly předvánoční letecký provoz na letišti v Gattwicku: Je jím – světe, zboř se – PUTIN!

 

Jak hodnotíte uplynulý rok 2018? Nic mimořádného se nestalo. Bohatí bohatli, chudí chudli, lháři lhali, zloději kradli a ti ostatní se kvůli tomu na sebe zlobili. Prezident Zeman byl s ohledem na své záměry úspěšný a jediným konkurentem mu byl předseda vlády. (Zdeněk Zbořil, politilog)

 

Jeden silvestrovký nakonec:

Česká republika je stát, kde vše nemožné je možné. Nevěříte?

Předseda TOP 09 JUDr. Jiří Pospíšil zvažuje kandidaturu na prezidenta ve volbách v r. 2023. Pokud by vyhrál, „první dámou“ české politiky se stane Václav Moravec!!!??

V pokrokovém trendu LGBTI tak budeme opět na špici.

Tak už se přestaňte smát...

 

Vše nejlepší v novém roce 2019, mnoho zdraví, štěstí a pravdivých zpráv, přeje čtenářům rukojmí.cz Jaromír Bradávka.

 

P.S. Uniklo z Demobloku: Kolik toho musí vypít Miroslav Kalousek, aby měl v krvi 0,8 promile alkoholu? Dva dny ani kapku...

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

30.12.2018 21:11

Pan Bradávka se trochu mýlí.Ale skutečně jenom trochu.Globální pakt je zradou národa a Babiš mně nemůže přesvědčit,že o podepsání nevěděl.Historie se skutečně opakuje a brzy se o tom přesvědčí i čeští voliči.Neporovnávám jednotlivé partaje,protože jsou ve svém důsledku všechny stejné.BIS honí ruské špiony a imám,který u nás kázal vraždění původních obyvatel si v klidu odjel mimo republiku.To BIS poněkud podělala.Západní špioni u nás nejsou,protože to nemají zapotřebí.BIS jim ochotně dodá data o jakémkoliv občanu ČR.Otázka pana Bradávky,zda budou evropané ochotni jít s Američany do války s Ruskem.Správná otázka zní,zda bvudou ochotni ZA Američany jít do války s Ruskem.Na prezidenta může kandidovat kdokoliv,kdo má peníze.Když mohl hloupý Drahoš,proč by nemohl buzerant Pospíšil.Byli bychom aspoň v debilitě na prvním místě ve světě.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

30.12.2018 14:14

Duše Václava Havla klepe na svatopetrskou bránu. Svatý Petr vyhlédne a zařve: "Okamžitě zmiz z mých očí a propadni se do pekel!" Havel nechápe. "Vždyť jsem i to bombardování Srbska, Bělehradu nazval humanitární, abych se dostal do nebe"!... "Nemáš si příště nechat radit od Sorose, ale od našeho všemohoucího Pána Boha". "Netušil jsem, že nad Sorosem ještě někdo stojí". ....JP.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

30.12.2018 14:02

Kdo se směje havlérce a kavárně, ten se směje nejlíp. ....JP.


 
Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Uběhlo již osm tragických let a přibyly desítky mrtvých, které si v dubnu 2019 už vyžádaly boje o libyjské hlavní město Tripolis. Jednotky maršála Chalífy Haftara se snaží město, kde sídlí mezinárodně uznávaná vláda, už týden dobýt. Rezoluci Rady bezpečnosti OSN vyzývající Haftara k ukončení ofenzivy zablokovalo Rusko.

Omluva Merkelové satirikovi za kritiku jeho veršů: „Vocas, srab a delikvent je Erdogan, turecký prezident. Po kebabu tolik smrdí, že i prase lépe prdí, …nejradši však kozí mívá, menšinám však volnost nedá…“

Omluva Merkelové satirikovi za kritiku jeho veršů: „Vocas, srab a delikvent je Erdogan, turecký prezident. Po kebabu tolik smrdí, že i prase lépe prdí, …nejradši však kozí mívá, menšinám však volnost nedá…“

A aby toho v současném boomu „lidských práv a svobody slova ï projevu“ nebylo málo, vysloužil si německý satirik Jan Böhmermann žalobu od tureckého prezidenta Erdogana, za jehož urážku čeká básníka možná trest odnětí svobody na tři roky. Urážku tureckého majestátu žene Merkelová před soud; tedy spíš ještě předloni hnala..…

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Řecký parlament v polovině dubna 2019 schválil návrh, který se týká předložení požadavků vůči Německu, aby zaplatilo náhrady škod způsobených během druhé světové války.  Odpovídající výzva bude zaslána vládě, aby orgány země podnikly nezbytné diplomatické a právní kroky.

Kandidát za ANO naministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Kandidát za ANO na ministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Nynější kandidát za ANO na pozici ministra dopravy Vladimír Kremlík, který mám být jmenován na tento post 30. dubna 2019, má prý škraloup; jakmile totiž přišel v roce 2007 na ministerstvo dopravy pod vedením Řebíčka, byl ihned jmenován ředitelem nově vytvořeného právního a IT úseku. Právě díky tomu smlouvu podepisoval on sám.

Poslední domácí zprávy

VZKAZ POLITIKŮM

VZKAZ POLITIKŮM

Je však otázka – kterým? Podle toho, jak přibývá kritických vzkazů mnoha autorů, jimž není lhostejný osud této země, osud národa Čechů,...