• Středa, 24. červenec 2019
  • Svátek má Rukojmí Kristýna

Prosincové ozvěny z internetu
Počet návštěv: 1392

Prosincové ozvěny z internetu

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Nové heslo příznivců imigrace: KDO NEPERE BÍLÉ PRÁDLO S BAREVNÝM, JE RASISTA! Upozornění pro všechny, kdo připravují rusko-ukrajinskou válku: Ruská vojenská technika špatně brzdí – naposledy se zastavili až v Berlíně. Nepřejte si vědět, kam dojedou příště!  

Výsledek protivládních demonstrací ve Francii: „Ach jo. Banky zase budou muset hledat novýho prezidenta Francie.“ (Jaroslav Plesl, šéfredaktor Mladé fronty Dnes)

 

Ukrajinská poslankyně a bývalá vojenská pilotka Savčenková, obviněná z pokusu o státní převrat, zahájila ve vazbě hladovku. Kalousku, Štětino, Gazdíku, Fialo – pomoc!!!

 

Globální pakt o bezpečné, řízené a pravidelné migraci“. To je ten, co se tak nenápadně podepisoval 10.-11.prosince v Marakéši. Prý proto, že v něm vlastně o nic nejde, neboť je nezávazný, říkali nám naši signatáři. Tento zákon ustavuje migraci jako základní lidské právo a přijímání migrantů a péči o ně jako povinnost všech demokratických zemí, evropských na prvním místě.

Bylo by zajímavé vyzkoušet, zda tento pakt skutečně platí globálně. Teda jako rozhodnout se emigrovat do Saúdské Arábie, která předsedá komisi OSN pro lidská práva a má nádherné, málo využité pláže. A žádat tam okamžité pohodlné ubytování, stravu podle naší chuti, víno a pivo podle našich tradic, aby děvčata nechali chodit v kraťasech a s nahými rameny podle našich tradic, na pláži v bikinách podle našich tradic a stavět si tam kostely a synagogy podle našich tradic. Jestliže zjistíme, že tímto směrem to neplatí, nemůže si to říkat „globální“. Neboť zákon, který na našem globu neplatí pro každého stejně, si nemůže říkat globální.

 

Co je opakem umělé inteligence? Přirozená ( přírodní ) blbost...

 

Jaký je rozdíl mezi prostitukou a presstitutkou?

Prostituka prodává svoje tělo.

Presstitutka prodává svoji duši, čest i svědomí...

 

Kdosi znalý pravil, že historie se ráda opakuje – jako fraška. Chcete důkaz? Tady je:

Víte, jaký je rozdíl mezi VKS a ČSSD? Žádný.

VKS(b) = Všesvazová komunistická strana (bolševiků).

ČSSD(h) = Česká strana sociálně demokratických (hrobařů)

 

K výroční zprávě BIS: Rusové si v Praze z legrace hrají na schovku a Češi jsou z proježděného benzínu nervózní. Vadí jim „sledovací hry“ mezi diplomatickými vozidly ruského velvyslanectví a sledovacími vozidly kontrarozvědky v pražských ulicích, což je veřejné přiznání omezených schopností služby. (Štěpán Kotrba, analytik)

 

Jak pracují cizí špioni v České republice (poznámka k výroční zprávě BIS): Stalo se třeba v jednom státě, že chtěli udělat personální audit některých svých bezpečnostních a zpravodajských útvarů. Aby vyloučili podjatost, objednali si experty z jiné členské země NATO. Tam si je však najímali formou outsourcingu, takže ve výsledku to dopadlo tak, že experti přiletěli z Moskvy. Zkuste zadržet slzy, abyste si přečetl, že k tomu auditu skutečně došlo. Teď plačte... (Jan Schneider, analytik a bývalý zpravodajec)

 

Většina hlavní měst států má svoji dominantu. Moskva Kreml, Paříž Eiffelovku, Praha Hrad... Čím se pyšní Kyjev? Je hlavním městem evropské finanční samoobsluhy. Stačí vyhlásit válečný stav a MMF i EU se mohou přetrhnout v dodávkách finanční pomoci...

 

Teroristický útok ve Štrasburku:

Útočník odjel z místa činu taxíkem. 800 policistů a vojáků po něm marně pátralo několik dní. Moc pěkné vysvědčení pro francouzskou policii...střílení do demonstrujících žlutých vest jí jde o poznání lépe...

 

Mobilní telefony a další produkty čínské firmy Huawei a ZTE jsou prý národní bezpečnostní hrozbou. Státní úřady se jich začaly zbavovat.

Šmírovací procesory americké firmy Intel, šmírovací operační systém Windows 10 (zdarma) od Microsoftu a šmírovací operační systém Android jsou přátelské a nikomu nevadí...??

 

Hádanka: 18.12. nám ČT připomněla odchod největšího lháře a podvodníka v českých a československých dějinnách. Jak se jmenoval?

 

Jak hodnotíte rok 2018 z pohledu vlády Andreje Babiše. Rozhazuje a korumpuje voliče, nebo zjednává sociální spravedlnost?

Babiš pokračuje ve své jízdě na tygru a jeho pozice posiluje. To některé jeho odpůrce přivádí k nepříčetnosti a přitvrzují. Teď na něj dokonce začali donášet reprezentaci EU. Sami začali konstruovat obvinění o neoprávněném čerpání dotací. Tak trochu mně to připomíná situaci za protektorátu, kdy si někteří vyšetřovatelé gestapa stěžovali na to, že čeští kolaborantni přicházejí s křivými obviněními Čechů. Český „lex Babiš“ nestačil, tak ještě vymysleli a pomohli prosadit „EU-lex Babiš“ s tím, že je ušitý přímo na míru a proti nikomu jinému uplatňován nebude. (Radim Valenčík)

 

Česká republika (a většina Evropy) bude v r. 2019 volit ze dvou zel: jestli chce jít s Američany do války s Ruskem anebo jestli chce jít s Bruselem vstříc islámské budoucnosti.

 

Britská policie na Štědrý den dopadla majitele dronů, které opakovaně narušovaly předvánoční letecký provoz na letišti v Gattwicku: Je jím – světe, zboř se – PUTIN!

 

Jak hodnotíte uplynulý rok 2018? Nic mimořádného se nestalo. Bohatí bohatli, chudí chudli, lháři lhali, zloději kradli a ti ostatní se kvůli tomu na sebe zlobili. Prezident Zeman byl s ohledem na své záměry úspěšný a jediným konkurentem mu byl předseda vlády. (Zdeněk Zbořil, politilog)

 

Jeden silvestrovký nakonec:

Česká republika je stát, kde vše nemožné je možné. Nevěříte?

Předseda TOP 09 JUDr. Jiří Pospíšil zvažuje kandidaturu na prezidenta ve volbách v r. 2023. Pokud by vyhrál, „první dámou“ české politiky se stane Václav Moravec!!!??

V pokrokovém trendu LGBTI tak budeme opět na špici.

Tak už se přestaňte smát...

 

Vše nejlepší v novém roce 2019, mnoho zdraví, štěstí a pravdivých zpráv, přeje čtenářům rukojmí.cz Jaromír Bradávka.

 

P.S. Uniklo z Demobloku: Kolik toho musí vypít Miroslav Kalousek, aby měl v krvi 0,8 promile alkoholu? Dva dny ani kapku...

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

30.12.2018 21:11

Pan Bradávka se trochu mýlí.Ale skutečně jenom trochu.Globální pakt je zradou národa a Babiš mně nemůže přesvědčit,že o podepsání nevěděl.Historie se skutečně opakuje a brzy se o tom přesvědčí i čeští voliči.Neporovnávám jednotlivé partaje,protože jsou ve svém důsledku všechny stejné.BIS honí ruské špiony a imám,který u nás kázal vraždění původních obyvatel si v klidu odjel mimo republiku.To BIS poněkud podělala.Západní špioni u nás nejsou,protože to nemají zapotřebí.BIS jim ochotně dodá data o jakémkoliv občanu ČR.Otázka pana Bradávky,zda budou evropané ochotni jít s Američany do války s Ruskem.Správná otázka zní,zda bvudou ochotni ZA Američany jít do války s Ruskem.Na prezidenta může kandidovat kdokoliv,kdo má peníze.Když mohl hloupý Drahoš,proč by nemohl buzerant Pospíšil.Byli bychom aspoň v debilitě na prvním místě ve světě.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

30.12.2018 14:14

Duše Václava Havla klepe na svatopetrskou bránu. Svatý Petr vyhlédne a zařve: "Okamžitě zmiz z mých očí a propadni se do pekel!" Havel nechápe. "Vždyť jsem i to bombardování Srbska, Bělehradu nazval humanitární, abych se dostal do nebe"!... "Nemáš si příště nechat radit od Sorose, ale od našeho všemohoucího Pána Boha". "Netušil jsem, že nad Sorosem ještě někdo stojí". ....JP.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

30.12.2018 14:02

Kdo se směje havlérce a kavárně, ten se směje nejlíp. ....JP.


 
ZEMŘEL SOUDCE S LASKAVÝM SRDCEM

ZEMŘEL SOUDCE S LASKAVÝM SRDCEM

V pondělí 22.července 2019 sedmdesátidevítiletý Pavel Kučera, bývalý dlouholetý místopředseda Nejvyššího soudu ČR, pracoval ve své advokátní kanceláři poblíž obchodního domu Kotva s obvyklou  vitalitou. Domlouval si schůzky na další týden. Ty již ale neuskuteční.

O čekání na politickou stranu

O čekání na politickou stranu

Milé děti, dnes vám povím pohádku o ideální politické straně. O takové, která bude mít šanci vyhrát volby. Za těch mnoho let, co se v politice pohybuju, už vím, jak to nemá vypadat. Takže logicky vím i co je ten ideál.

Poslední domácí zprávy