• Středa, 05. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kristián

Režisér Zdeněk Zelenka svým kritikům: Jste bezcharakterní nuly
Počet návštěv: 3427

Režisér Zdeněk Zelenka svým kritikům: Jste bezcharakterní nuly

Lea Vojteková Článek od Lea Vojteková

Režisér Zelenka (to je režisér, který natočil tu nepovedenou vánoční pohádku ,,Kouzelník Žito“) reagoval na kritiku. A reagoval takto: ,,Lidé, kteří tuto pohádku kritizují, jsou lidé, jak já říkám ze čtvrté cenové kategorie. Tam univerzitní profesoři nepíšou, většinou jsou to bezcharakterní nuly.“

Aha, to jsem netušila, že je to pohádka pouze pro univerzitní profesory. Příště by k tomu měli dát i nějaké označení, aby si to „lůza“ vůbec nepouštěla.

A další perla: ,,Denis Šafařík (to je ten princ v hlavní roli) je jeden z nejtalentovanějších herců mladé generace.“

Tak to je současné herectví v dost tristním stavu. Sice jsem „bezcharakterní nula“, ale viděla jsem už mnohem lepší herecké výkony.

Nejzajímavější na tom celém je to, že panu Zelenkovi nějak nevadí peníze od těch „bezcharakterních nul“.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

05.01.2019 20:19

Peníze od těch betcharakterních nul nevadí žádnému komediantovi,tedy ani režiséru Zelenkovi.Oni jsou všichni parazity,neboť nevytvoří nic,co by bylo skutečně potřebné,ale pro cizí peníze natahují ruce pořád.Nemohu posoudit kvalitu jednotlivých komediantů.Pseudopohádku jsem neviděl a na rozdíl od Zelenky si nedovolím o někom říkat,že je bezcharakterní nula. Ten bezcharakterní tvor je právě Zelenka,parazitující na společnosti,kterou pohrdá.Takové by měli hnát od komedianství a poslat do skutečné práce.A od něho se nedá čekat,že by vystupoval vůči druhým normálně,zvláště když mají jiný názor,než on.Samozřejmě si nikdy nepřizná,že udělal nějakou chybu a proto,jako správný parazit,hledá ty chyby u těch druhých.


 
Harvey A.Risch : Klíč ke zdolání Covidu-19 už existuje. Je jen třeba jej použít

Harvey A.Risch : Klíč ke zdolání Covidu-19 už existuje. Je jen třeba jej použít

Jako profesor epidemiologie na lékařské fakultě Univerzity v Yale jsem autorsky vydal 300 odborných publikací a v současnosti zastávám vedoucí pozice v radách několika odborně vědeckých časopisů. Probojovávám takovou léčbu, kterou všechny údaje sice plně podporují, avšak z důvodů, jež se správným pochopením vědy nemají nic společného, byly odsunuty na slepou kolej. Výsledkem takovéto praxe pak je, že např. desetitisíce pacientů s Covidem-19 umírají zbytečně. Naštěstí existuje možnost obrátit dosavadní postupy snadno i pohotově v jejich pravý opak.

Užívejme si Babišovu vládu. Za rok už tady nemusí být

Užívejme si Babišovu vládu. Za rok už tady nemusí být

Václav Moravec, který přeje Babišově vládě jen to nejhorší, opět ve svých nedělních OVM jásal, že máme propad HDP o 10 %. No máme - no a co? Pokud z dostupných čísel Eurostatu jsme úspěšnější než Německo (-11,7 %), Rakousko (-13,3 procent) či Belgie (-14,5), Itálie (-17, 3 %), Francie (-19 %) či dokonce Španělsko (-22, 14 % ), pak jsme v podstatě z hlediska západní části EU premianty.

Poslední domácí zprávy

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.

Prapodivné rozsudky

Prapodivné rozsudky

Ve veřejnosti probublává pohoršení nad prapodivnými rozsudky nad provinilci z okraje společnosti, kteří se dostali do vazby nebo byli odsouzeni za...