• Úterý, 26. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Zora

Režisér Zdeněk Zelenka svým kritikům: Jste bezcharakterní nuly
Počet návštěv: 3971

Režisér Zdeněk Zelenka svým kritikům: Jste bezcharakterní nuly

Lea Vojteková Článek od Lea Vojteková

Režisér Zelenka (to je režisér, který natočil tu nepovedenou vánoční pohádku ,,Kouzelník Žito“) reagoval na kritiku. A reagoval takto: ,,Lidé, kteří tuto pohádku kritizují, jsou lidé, jak já říkám ze čtvrté cenové kategorie. Tam univerzitní profesoři nepíšou, většinou jsou to bezcharakterní nuly.“

Aha, to jsem netušila, že je to pohádka pouze pro univerzitní profesory. Příště by k tomu měli dát i nějaké označení, aby si to „lůza“ vůbec nepouštěla.

A další perla: ,,Denis Šafařík (to je ten princ v hlavní roli) je jeden z nejtalentovanějších herců mladé generace.“

Tak to je současné herectví v dost tristním stavu. Sice jsem „bezcharakterní nula“, ale viděla jsem už mnohem lepší herecké výkony.

Nejzajímavější na tom celém je to, že panu Zelenkovi nějak nevadí peníze od těch „bezcharakterních nul“.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

05.01.2019 20:19

Peníze od těch betcharakterních nul nevadí žádnému komediantovi,tedy ani režiséru Zelenkovi.Oni jsou všichni parazity,neboť nevytvoří nic,co by bylo skutečně potřebné,ale pro cizí peníze natahují ruce pořád.Nemohu posoudit kvalitu jednotlivých komediantů.Pseudopohádku jsem neviděl a na rozdíl od Zelenky si nedovolím o někom říkat,že je bezcharakterní nula. Ten bezcharakterní tvor je právě Zelenka,parazitující na společnosti,kterou pohrdá.Takové by měli hnát od komedianství a poslat do skutečné práce.A od něho se nedá čekat,že by vystupoval vůči druhým normálně,zvláště když mají jiný názor,než on.Samozřejmě si nikdy nepřizná,že udělal nějakou chybu a proto,jako správný parazit,hledá ty chyby u těch druhých.


 
Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako všichni ostatní, covidu se nebojí. Kdyby se báli, seděli by doma na zadku a leštili by své respirátory.

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Institut Aleny Vitáskové z.s. (dále jen IAV) - ochrana lidských práv a svobod MANIFEST IAV – občanů poškozených státem

vyzývají tímto Nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, aby rezignoval na svoji funkci.

Klausovo covidové protivenství

Klausovo covidové protivenství

Profesor Ing. Václav Klaus, svého času prezident ČR, se v souvislosti s koronavirovou pandemií jeví jako úchyl, který díky svému introvertismu a narcismu přes špičku svého nosu nevidí dál, jak do své bohémistické pracovny. V souvislosti s opatřeními stran Covidu-19 se pan profesor nechává svými výroky v médiích slyšet o Covidu-19 o jeho problematické existenci a léčbě, říká zcela provokativní absurdity které nemůže žádným věrohodným způsobem doložit. Dokonce se domnívám, že toto jeho vystupování na veřejnosti je svým způsobem trestné, nicméně protože žijeme v demokratickém (bohužel ne právním) státě, není takové jednání posuzováno jako trestné, nýbrž jako svobodný projev názoru, myšlenek, případně svobodomyslných úvah.

Poslední domácí zprávy

Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako...

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...