• Úterý, 25. červen 2019
  • Svátek má Rukojmí Ivan

Nela Lisková: Odmítla jsem nabídky kandidovat do EU parlamentu. Přeji si vystoupení z EU a pohrdám parazity z Bruselu.
Počet návštěv: 3039

Nela Lisková: Odmítla jsem nabídky kandidovat do EU parlamentu. Přeji si vystoupení z EU a pohrdám parazity z Bruselu.

- Nela Lisková - Článek od - Nela Lisková -

Volby do Evropského parlamentu se blíží a já s podivem sleduji, jak se česká pseudovlastenecká scéna lobbující za vystoupení z EU, najednou proměnila v kandidáty do EU parlamentu, který léta tak horlivě kritizují. Jestliže něco odmítám, kritizuji a označuji to za destrukci našeho státu, tak přece nemohu přesně do tohoto seskupení následně kandidovat.  Ovšem půl mega měsíčně je asi silný argument pro převléknutí kabátu a odůvodnění pro případné  kritiky " ale já to tam chci změnit"... , jak se kandidáti vyjadřují.

Houby tam změní, což  oni sami dobře vědí, ale vzhledem k tomu, že se převážně jedná o takzvané věčné kandidáty, je jejich zoufalství dostat se ke korytu tak silné, že už jdou doslova přes mrtvoly. Naše země by měla především jednat o vystoupení z EU a činit veškeré kroky pro zahájení těchto jednání a ne posilovat evropský parlament o další vyžírky. Na místě by jistě bylo referendum o vystoupení z EU.

EU je stejně potápějící se loď a většina států na to již přichází.

Brexitem to začíná a postupně se přidají snad další státy.

 

EU nám nic nedává, jen nás využívá. Vše, co od EU dostáváme jsme si sami mnohonásobně zaplatil. Vstupem ČR do EU se nejen rapidně snížila naše životní úrověň, ale byli jsme nedobrovolně zavlečeni do stoky západního bahna, migranty počínaje, podporou terorismu konče. Jsme pro ně jen skládkou nejrůznějších odpadů, jedovatých potravin a levnou montovnou. 

 

Toto vše kandidáti do EU parlamentu ve své podstatě podpoří, protože z našich daní budeme financovat jen další neúspěšné a nikdy nic nedokazující parazity, kteří si budou ovšem hrát svou roli "vlastence"... ovšem jen do momentu, než jim někdo za zvednutí ruky pro nějaké svinstvo nabídne trojnásobek platu a jim se podlomí kolena.

 

Toto je totiž pravá tvář kandidátů do europarlamentu.  Doposud všichni stávající poslanci europarlamentu jednali vždy proti zájmům naši země a vždy v zájmech a ve prospěch EU.

Žádnému z europoslanců se nepodařilo nikdy nic v zájmu ČR prosadit, ba naopak pro svou laxnost a většinovou neúčast u klíčových jednání, nám podmínky ve všech segmentech jen zhoršili. Nemají totiž potenciál vůbec pochopit o čem se jedná. Jsou to jen nadstandardně placeni (ne)užiteční idioti.

 

I kdyby se našel někdo, kdo by tam šel s dobrými úmysly, záhy by pochopil, že sám tam nezmůže nic a jak přísloví říká "když chceš s vlky býti, musíš s nimi výti",  je v konečném důsledku výhodnější.

 

Toto je můj názor na celé "slavné" eurohujerství a  jejich stávající i případné kandidáty.

 

Nela Lisková

- Nela Lisková -
Žije v Ostravě, profese Obchodní ředitelka, krátce působila v ČSSD, v komunálních volbách v roce 2014 kandidovala na primátorku Ostravy a starostku Ostravy -Jihu, aktivně se účastní politického života.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Helena Šemberková

Helena Šemberková

31.03.2019 17:34

Ti, co to berou s tou kandidaturou jak píšete, určitě jsou a hlavně mi to sedí na ty, co byli. Ale teď jsem si myslela, že by šlo zkusit, zda by se nezadařilo, aby se tam dostali ti, co by hlasovali spolu s Orbánem a spol. Když vidím, jaký to je pro Británii horor, tak bych to vystoupení přeci nemohla naší republice doporučit. Možná kdyby se k VB přidala celá V4 a možná i s Rakouskem a Itálií, tak možná nemuselo k žádnému vystupování dojít. Rozumné by přeci bylo, aby se EU vrátila před Lisabonskou smlouvu - to je EU, do které jsme vstupovali. Ta dnešní EU je paskvil vedený nebezpečnými hlupáky, kteří musí odejít. Nutné by bylo přidat ještě důslednou ochranu EU proti migraci a neméně důsledné vracení všech, kdo nejsou ochotní nebo spíš schopní opustit islám a středověké manýry a nechce akceptovat naše zákony a zvyklosti a propadnutí majetku i široké rodině a jejich odsun do země původu, pokud se dopustí sebemenšího provinění proti našim zákonům. Pokud by nebylo kam je vrátit, tak jim vyčlenit ostrov ala "Motýlek"...


 
Marek Obrtel

Marek Obrtel

09.01.2019 23:09

Přeji dobrý večer všem a chci na tomto místě jednoznačně podpořit Nelu Liskovou v jejím názoru. Také jsem dostal několik nabídek od tří politických subjektů, abych za ně v nadcházejících volbách kandidoval. Vnitřně mi to "nešlo pod fousy", natož, aby mi to šlo od srdce, jako snaha, udělat něco pro vlast a národ... Byl jsem ale přesvědčován a různými (také těmi výše zmíněnými) argumenty ubezpečován, že tam prostě musíme, abychom jim tu "Evropskou uhniji" rozkládali zevnitř.... Tak jsem tedy i nad těmito argumenty, někdy více a někdy méně logickými, přece jen trochu přemýšlel a postupně odpadával první a druhý subjekt, až zbyl jen ten jeden a poslední, nad kterým jsem ještě nějak v koutku duše uvažoval a trápil se bojem mezi svědomím a argumenty lákačů.... Ale Nela má naprostou pravdu a svým článkem mi de facto pomohla... Co nejde člověku od srdce a necítí to, má nechat být.... A já to nechávám být a jsem za to rád :-) Mějte hezký zbytek večera a také dny následující, Marek


 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.01.2019 19:50

Paní Lisková má sice pravdu,ale pokud budou lidé chodit k volbám do EP,bude se tam cpát každý,kdo se neuživí prací,ale hledá lehké živobytí.A že je takových ohromná spousta.Nakonec občané zvolí převlékače kabátů typu J.Štětina,který má určitě doma ještě schovanou rudou knížku pro případ,že by zase nastala změna.Budou podporovat komisařku Jourovou,co jde proti zájmům českého národa,europosrankyni Šojdrovou,u níž to vychází z jejího členství u lidovců.Ti se vždy spojili s každým,kdo jim dal podíl na moci.Byli i ve vládách KSČ před listopadem 1989 a tak se sami podíleli na tehdejších zločinech.Prof.Keller už kandidovat nehodlá a tak se zase rozšíří počet těch,co jdou do Brusele "hájit české zájmy".Jako byl kdysi pan Mach.Jsem proti EU a kandiduji do EP.S tím šel Mach do voleb.Ti ostatní jsou naprosto stejní!


 
V pravěké politické minulosti zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes chce, aby stranu opět vedl aristokrat; jen se neví, jestli to nebude další „šlofíkový“ šlechtic Tomáš Spáč II.

V pravěké politické minulosti zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes chce, aby stranu opět vedl aristokrat; jen se neví, jestli to nebude další „šlofíkový“ šlechtic Tomáš Spáč II.

Táhne mu na 82 let, v uplynulých měsících prodělal zápal plic, pak byl v nemocnici kvůli problémům se srdcem. A zrovna teď si Karel Schwarzenberg připomíná deset let od doby, kdy s Miroslavem Kalouskem založil TOP 09. Ve Výzvě Seznamu mluví o demonstracích, kondici TOP 09 i svém zdravotním stavu.

Jsem unavený z Milionů šašků, nechtěl jsem už ani psát o Andhropoidu; synonymu umučených  obyvatel Lidic a Ležáků: Nejstarší oběti z Lidic bylo 84, nejmladšímu 14 let, resp. Ležáky a zastřelení všech 33 lidí starších 15 let

Jsem unavený z Milionů šašků, nechtěl jsem už ani psát o Andhropoidu; synonymu umučených obyvatel Lidic a Ležáků: Nejstarší oběti z Lidic bylo 84, nejmladšímu 14 let, resp. Ležáky a zastřelení všech 33 lidí starších 15 let

To, že jsem zase prožíval ty zbytečné a nelidské masakry vlastně způsobila Mgr. Martina Lehmannová, co je od 1. dubna 2017 je ředitelkou Památníku Lidice a předsedkyně Českého výboru Mezinárodní rady muzeí ICOM. Byla též u toho, když 24. června 2019 uplynulo 77 let od vypálení a vyhlazení osady Ležáky.

Géniové mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat mají definitivně jasno: za katastrofu malajsijského letounu na lince MH17, při níž v roce 2014 zahynulo na východě Ukrajiny 298 lidí, může opět a jen Rusko

Géniové mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat mají definitivně jasno: za katastrofu malajsijského letounu na lince MH17, při níž v roce 2014 zahynulo na východě Ukrajiny 298 lidí, může opět a jen Rusko

Mezinárodní tým vyšetřovatelských šašků složený z nizozemských, belgických, australských a ukrajinských údajných expertů už 24. května 2018 v nizozemském městě Bunnik znovu po čtyřech letech prezentoval jen předběžné výsledky vyšetřování tragického pádu malajsijského letadla Boeing 777, v jehož troskách zahynulo 298 lidí. Důkazy žádné, nicméně Rusko je viníkem

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu?  Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu? Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Kdepak asi skončí Velká Británie, dnes varovný příklad světové demokracie? Podle ankety z 12. června 2019 by konzervativci s ohledem na jednokolový volební systém, ve kterém vítěz „bere vše“, obsadili v parlamentu 395 mandátů. Labouristé by byli druzí se 151 poslanci. Liberálové by skončili až čtvrtí s 26 křesly a Faragova strana by jako v minulosti „ostrouhala“. Třetí by byla Skotská národní strana s 59 zástupci v dolní komoře britského parlamentu.

Poslední domácí zprávy