• Sobota, 30. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Ferdinand

Nela Lisková: Odmítla jsem nabídky kandidovat do EU parlamentu. Přeji si vystoupení z EU a pohrdám parazity z Bruselu.
Počet návštěv: 4950

Nela Lisková: Odmítla jsem nabídky kandidovat do EU parlamentu. Přeji si vystoupení z EU a pohrdám parazity z Bruselu.

- Nela Lisková - Článek od - Nela Lisková -

Volby do Evropského parlamentu se blíží a já s podivem sleduji, jak se česká pseudovlastenecká scéna lobbující za vystoupení z EU, najednou proměnila v kandidáty do EU parlamentu, který léta tak horlivě kritizují. Jestliže něco odmítám, kritizuji a označuji to za destrukci našeho státu, tak přece nemohu přesně do tohoto seskupení následně kandidovat.  Ovšem půl mega měsíčně je asi silný argument pro převléknutí kabátu a odůvodnění pro případné  kritiky " ale já to tam chci změnit"... , jak se kandidáti vyjadřují.

Houby tam změní, což  oni sami dobře vědí, ale vzhledem k tomu, že se převážně jedná o takzvané věčné kandidáty, je jejich zoufalství dostat se ke korytu tak silné, že už jdou doslova přes mrtvoly. Naše země by měla především jednat o vystoupení z EU a činit veškeré kroky pro zahájení těchto jednání a ne posilovat evropský parlament o další vyžírky. Na místě by jistě bylo referendum o vystoupení z EU.

EU je stejně potápějící se loď a většina států na to již přichází.

Brexitem to začíná a postupně se přidají snad další státy.

 

EU nám nic nedává, jen nás využívá. Vše, co od EU dostáváme jsme si sami mnohonásobně zaplatil. Vstupem ČR do EU se nejen rapidně snížila naše životní úrověň, ale byli jsme nedobrovolně zavlečeni do stoky západního bahna, migranty počínaje, podporou terorismu konče. Jsme pro ně jen skládkou nejrůznějších odpadů, jedovatých potravin a levnou montovnou. 

 

Toto vše kandidáti do EU parlamentu ve své podstatě podpoří, protože z našich daní budeme financovat jen další neúspěšné a nikdy nic nedokazující parazity, kteří si budou ovšem hrát svou roli "vlastence"... ovšem jen do momentu, než jim někdo za zvednutí ruky pro nějaké svinstvo nabídne trojnásobek platu a jim se podlomí kolena.

 

Toto je totiž pravá tvář kandidátů do europarlamentu.  Doposud všichni stávající poslanci europarlamentu jednali vždy proti zájmům naši země a vždy v zájmech a ve prospěch EU.

Žádnému z europoslanců se nepodařilo nikdy nic v zájmu ČR prosadit, ba naopak pro svou laxnost a většinovou neúčast u klíčových jednání, nám podmínky ve všech segmentech jen zhoršili. Nemají totiž potenciál vůbec pochopit o čem se jedná. Jsou to jen nadstandardně placeni (ne)užiteční idioti.

 

I kdyby se našel někdo, kdo by tam šel s dobrými úmysly, záhy by pochopil, že sám tam nezmůže nic a jak přísloví říká "když chceš s vlky býti, musíš s nimi výti",  je v konečném důsledku výhodnější.

 

Toto je můj názor na celé "slavné" eurohujerství a  jejich stávající i případné kandidáty.

 

Nela Lisková

- Nela Lisková -
Žije v Ostravě, profese Obchodní ředitelka, krátce působila v ČSSD, v komunálních volbách v roce 2014 kandidovala na primátorku Ostravy a starostku Ostravy -Jihu, aktivně se účastní politického života.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Helena Šemberková

Helena Šemberková

31.03.2019 17:34

Ti, co to berou s tou kandidaturou jak píšete, určitě jsou a hlavně mi to sedí na ty, co byli. Ale teď jsem si myslela, že by šlo zkusit, zda by se nezadařilo, aby se tam dostali ti, co by hlasovali spolu s Orbánem a spol. Když vidím, jaký to je pro Británii horor, tak bych to vystoupení přeci nemohla naší republice doporučit. Možná kdyby se k VB přidala celá V4 a možná i s Rakouskem a Itálií, tak možná nemuselo k žádnému vystupování dojít. Rozumné by přeci bylo, aby se EU vrátila před Lisabonskou smlouvu - to je EU, do které jsme vstupovali. Ta dnešní EU je paskvil vedený nebezpečnými hlupáky, kteří musí odejít. Nutné by bylo přidat ještě důslednou ochranu EU proti migraci a neméně důsledné vracení všech, kdo nejsou ochotní nebo spíš schopní opustit islám a středověké manýry a nechce akceptovat naše zákony a zvyklosti a propadnutí majetku i široké rodině a jejich odsun do země původu, pokud se dopustí sebemenšího provinění proti našim zákonům. Pokud by nebylo kam je vrátit, tak jim vyčlenit ostrov ala "Motýlek"...


 
Marek Obrtel

Marek Obrtel

09.01.2019 23:09

Přeji dobrý večer všem a chci na tomto místě jednoznačně podpořit Nelu Liskovou v jejím názoru. Také jsem dostal několik nabídek od tří politických subjektů, abych za ně v nadcházejících volbách kandidoval. Vnitřně mi to "nešlo pod fousy", natož, aby mi to šlo od srdce, jako snaha, udělat něco pro vlast a národ... Byl jsem ale přesvědčován a různými (také těmi výše zmíněnými) argumenty ubezpečován, že tam prostě musíme, abychom jim tu "Evropskou uhniji" rozkládali zevnitř.... Tak jsem tedy i nad těmito argumenty, někdy více a někdy méně logickými, přece jen trochu přemýšlel a postupně odpadával první a druhý subjekt, až zbyl jen ten jeden a poslední, nad kterým jsem ještě nějak v koutku duše uvažoval a trápil se bojem mezi svědomím a argumenty lákačů.... Ale Nela má naprostou pravdu a svým článkem mi de facto pomohla... Co nejde člověku od srdce a necítí to, má nechat být.... A já to nechávám být a jsem za to rád :-) Mějte hezký zbytek večera a také dny následující, Marek


 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.01.2019 19:50

Paní Lisková má sice pravdu,ale pokud budou lidé chodit k volbám do EP,bude se tam cpát každý,kdo se neuživí prací,ale hledá lehké živobytí.A že je takových ohromná spousta.Nakonec občané zvolí převlékače kabátů typu J.Štětina,který má určitě doma ještě schovanou rudou knížku pro případ,že by zase nastala změna.Budou podporovat komisařku Jourovou,co jde proti zájmům českého národa,europosrankyni Šojdrovou,u níž to vychází z jejího členství u lidovců.Ti se vždy spojili s každým,kdo jim dal podíl na moci.Byli i ve vládách KSČ před listopadem 1989 a tak se sami podíleli na tehdejších zločinech.Prof.Keller už kandidovat nehodlá a tak se zase rozšíří počet těch,co jdou do Brusele "hájit české zájmy".Jako byl kdysi pan Mach.Jsem proti EU a kandiduji do EP.S tím šel Mach do voleb.Ti ostatní jsou naprosto stejní!


 
Nenávist patří k životu

Nenávist patří k životu

Vážené kolegyně, kolegové, jenom krátká reakce na pana místopředsedu Sněmovny Vojtěcha Pikala. Pane místopředsedo, já váš názor plně respektuji a přeji vám, aby vás za něj jednou nezavřeli. (Potlesk v sále.) Vážené – a teď vážně. Karla toho už hodně řekla, ale myslím si, že je velmi důležité celou tu věc pojmenovat a říct si, o co vlastně jde. Podle mého názoru – a mrzí mě, že tady není pan ministr vnitra Hamáček, který by to určitě měl slyšet – je Karla Maříková jenom střípkem celé té věci, která tady kolem nás jakoby letí.

 Značná část potravin prudce zdražuje a dále bude. Určitě za to může Babiš a Agrofert za přispění Putina.

Značná část potravin prudce zdražuje a dále bude. Určitě za to může Babiš a Agrofert za přispění Putina.

My všichni, kdož chodíme nakupovat, to vidíme. Ceny potravin rostou, brambory jsou už pomalu sváteční jídlo a nyní prosakují zprávy o tom, že v Evropě dochází maso. Už i viníci se hledají a v Česku za to jako obvykle může Babiš a jeho Agrofert. Už jen čekám, až vyskočí nějaký blbec a bude vyřvávat, že za tuto situaci může Rusko a Putin. Skutečně je to trapné takhle lidem lhát!!

Začněme přemýšlet o renesanci moderní Středoevropské konfederace

Začněme přemýšlet o renesanci moderní Středoevropské konfederace

Připouštím, že matematika není mou silnou stránkou, i proto jsem kdysi za tolerantního „komunistického“ režimu mohl absolvovat tzv. humanitní gymnázium. Nakonec jsem se stal doktorem práv, možná špatným, možná dobrým, ale ta matematika mi nikdy nechyběla. Ne, neumím vyhodnocovat ty miliardy, které by se měly rozházet v rámci EU. Ale nezdá se mi to.

Tři podmínky, bez jejichž splnění nelze schválit Macron-Merkelový Fond obnovy

Tři podmínky, bez jejichž splnění nelze schválit Macron-Merkelový Fond obnovy

Premiéři budou v červnu na Evropské radě projednávat způsob financování Fondu obnovy EU. Jeho zřízení schválili už v květnu, ale tehdy se nedohodli, jak by měl fungovat. S nápadem na jeho zřízení přišel v dubnu italský premiér Giussepe Conte. Podle jeho původního návrhu, který podpořili premiéři všech jižních zemí, Francie a zemí Beneluxu, měl mít fond něco mezi 1 až 2 biliony eur. Měl rozdávat dotace podnikům, kterým pandemie COVID-19 způsobila problémy a tím přispět k oživení ekonomiky.

Poslední domácí zprávy

Provokace nebo test ?

Provokace nebo test ?

Včera se na Pražském mezinárodním letišti v Ruzyni stala podivná, v civilizovaných zemích málo vídaná věc. Okolo deváté večer tam bez...