• Neděle, 31. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kamila

Nejen Huawei ale i cirkus.
Počet návštěv: 1554

Nejen Huawei ale i cirkus.

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Na svém prvním letošním zasedání se vláda kromě problému s mobilními sítěmi firmy Huawei zabývala i vystoupením Čínského národního cirkusu v České republice v r. 2019. Podle důvěrné zprávy britské MI6 představuje tento soubor a jeho vystupování v Evropě zvýšené bezpečnostní riziko pro všechny státy Evropské unie a členy NATO. Z analýzy britské královské anatomické společnosti totiž vyplývá, že žádný Evropan nedokáže nacvičit a provádět takové artistické sestavy, jaké předvádějí drobní a mrštní Asiaté ve svých vystoupeních.

V případě vojenského konfliktu nelze vyloučit, že by členové cirkusu mohli být nasazeni jako speciální jednotky a hravě by zlikvidovali jak britské SAS, tak americké Rangers i izraelská záškodnická komanda. Z tohoto důvodu se doporučuje všem evropským zemím tuto „atrakci“ na své území nevpouštět. Lidé, zejména sportovci a fanoušci bojových umění, by mohli ledaccos odkoukat a v případě vyostření politické situace by se znalci těchto technik mohli postavit na stranu nepřátel liberální demokracie.

 

Na toto téma se vyjádřil i páter Halík, který už loni prohlásil celé představení za dílo Satanovo a pokusil se je narušit s křížem v ruce a procedurou vymítání ďábla, ale protože byl v přestrojení, nikdo ho nepoznal a byl pořadateli jen vyveden z O2 arény.

 

Bývalý ministr kultury Daniel Herman si vzpomněl, že podobné cvičení ovládali někteří jeho sudetoněmečtí krajané, kteří padli hrdinnou smrtí u Stalingradu, ale s poválečným odsunem jejich příbuzných tyto znalosti z našeho území vymizely.

 

Ozval se i známý a oblíbený herec Jakub Janda, nadšený obhájce a propagátor evropských liberálních hodnot, který v rozhovoru pro Českou televizi prohlásil, že i multikulturalismus má své meze a jediné obohacující sportovní a kulturní zážitky jsou ty, které nám přinášejí spřátelené a kulturně spřízněné národy USA, Afriky a Blízkého východu. Zavádění cizorodých praktik z Asie je podle něj krokem zpět a tudíž zcela nepřípustné.

 

Uvedené zasedání vlády bylo velmi bouřlivé, kromě ministrů obrany a vnitra se domáhali zákazu představení také ministři kultury a zemědělství, protože kromě bezpečnostních rizik jsou cirkusy obecně považovány za pokleslou zábavu a místa, kde jsou týrána zvířata a v čínském cirkusu i lidé. Premiér Babiš ale nakonec pragmaticky rozhodl, že voliči potřebují přijít na jiné myšlenky, aby v novém roce pořád proti něčemu neprotestovali (zejména proti zdražení energií a potravin) a nařídil, aby cirkus absolvoval celou šňůru představení podle smlouvy a bez jakýchkoliv změn a omezení.

 

 

http://www.jpp.cz/fakenews/nejen-huawei-ale-i-cirkus.html

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.01.2019 20:15

Důvěrné zprávy MI6 jsou pokaždé výmysly.Britové jsou jenom přisluhovači Wahingtonu a dělají vše,co jim Big Brother poručí.Zcela určitě "zapomněli" dodat také důkazy,jak je jejich zvykem.Naši vlezprdelníci ale žádné důkazy nepotřebují.Jim stačí slovo a hlavy už se jim samy kývají na souhlas.Dnes zjišťuji,že komouši byli žabaři v podlézavosti SSSR.Dnešní garnitura je už mnohem dál v análním alpinismu západní "demokracie".


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

08.01.2019 10:28

Proč náš pan prezident v Číně neboduje tak, jak se očekávalo? Čínští podnikatelé velice dobře sledují vývoj na naší politické scéně. Usuzují z toho, že jejich zájmy mohou být ohroženy vstupem a působením politických subjektů, které nemají zájem na odpolitizovaném obchodu. Naopak, snaží se co nejvíce obchodní svazky (závazky)poškodit. Mezinárodní obchod totiž v normální zemi neřídí politici, ale obchodníci. Vzhledem k tomu, že zájmy obchodníků jsou spolehlivě převálcovány politickými "zájmy" blbečků, co nedokážou nic jiného, než zvyšovat si zdviženou rukou poslanecké platy a žít na úkor těch, kteří je živí. Pak Čína, jako obchodní partner váhá, jak postupavat. Pokud jsme něčím a někým pozorováni, pak je to jistě hospodářská kriminálka Číny, která varuje před vstřícností čínských podnikatelských subjektů. Divíme se snad? Každý chce mít investice v bezpečí. To česká politická scéna nesplňuje. Pokud je uzavřen kontrakt s českým podnikatelem, je schopná ho česká idiotská galérka v poslanecké sněmovně zrušit tím, že vyhlásí sankce, nejprve obstrukce. I mobily Huawei slouží politickým, nikoliv hospodářským cílům. Vypadá to tak, že nebýt Huawei, nemohli by spec, služby USA odposlouchávat čelné evropské představitele. Jedině čínská technologie umožnila, že jsme byli všichni jak tu jsme odposloucháváni. Nebo se snad mýlím...? A tak jde o další provokaci, která vyústí (vyústila) v obchodní válku. A tak je naše obchodování s Čínou ohroženo rakovinovým nádorem, jak ho známe z krabičky cigaret. Když budete obchodovat s Čínou, zcela vás to sežere. Následuje drastická fotka. Na ty drastické fotky Čína musí reagovat. Reaguje tak, že kdybychom se tam ulétali, potřásli si rukama, zešikmili oči, houby nám to pomůže. Tam, kde je obchod převálcován politikou, nikomu pšenka nekvate. I když Číňané hovoří v obrazovém písmu, základy podnikání jsou jim jasné. A pak se klade za vinu, že za to může náš prezident Zeman. Nojo, no tak, víme, že každý toho rozumu moc nepobral. Za to, že Číňané váhají s obchodními závazky s našimi podikateli přece může náš prezident Zeman. Kdo jiný...? Mějte se hezky.


 
Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Mě nemilý Mirku
         Za ta léta, co tě znám, tak nepřestáváš překvapovat. Vím o tobě, že jsi velmi schopný a inteligentní člověk a říkám to zde, na tomto místě, i když jsem si vědom toho, že mi možná někteří lidé budou nadávat. Ty nejsi ve své podstatě zlý člověk, ale tvá ješitnost a oportunismus tě ničí. Ty jsi zneužil své znalosti a um proti vlastním lidem po kterých každé čtyři roky chceš aby tě volili. Ty nemáš páteř a plazíš se politikou jako slizký had u kterého nikdo není schopen předvídat, kdy uštkne. Jsi katolík a to ti také moc dobré renomé nedělá, protože tvé politické postupy jsou v přímém rozporu s textem písma a katolíci jsou z hlediska víry plémě nečisté. Divíš se tedy, že tě lidé nemají rádi??? Já se tedy nedivím.

Zažít znovu?

Zažít znovu?

Když jsem tento týden přemýšlel o nedělním komentáři, vzpomněl jsem si na dva známé citáty George Santayany: Ti, kdo si nepamatují minulost, jsou odsouzeni k tomu ji opakovat. Druhý praví - Když vítězové píší dějiny, mají poražení co falzifikovat.

 

Poslední domácí zprávy

Zažít znovu?

Zažít znovu?

Když jsem tento týden přemýšlel o nedělním komentáři, vzpomněl jsem si na dva známé citáty George Santayany: Ti, kdo si nepamatují minulost,...