• Sobota, 20. duben 2019
  • Svátek má Rukojmí Marcela

Nejen Huawei ale i cirkus.
Počet návštěv: 924

Nejen Huawei ale i cirkus.

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Na svém prvním letošním zasedání se vláda kromě problému s mobilními sítěmi firmy Huawei zabývala i vystoupením Čínského národního cirkusu v České republice v r. 2019. Podle důvěrné zprávy britské MI6 představuje tento soubor a jeho vystupování v Evropě zvýšené bezpečnostní riziko pro všechny státy Evropské unie a členy NATO. Z analýzy britské královské anatomické společnosti totiž vyplývá, že žádný Evropan nedokáže nacvičit a provádět takové artistické sestavy, jaké předvádějí drobní a mrštní Asiaté ve svých vystoupeních.

V případě vojenského konfliktu nelze vyloučit, že by členové cirkusu mohli být nasazeni jako speciální jednotky a hravě by zlikvidovali jak britské SAS, tak americké Rangers i izraelská záškodnická komanda. Z tohoto důvodu se doporučuje všem evropským zemím tuto „atrakci“ na své území nevpouštět. Lidé, zejména sportovci a fanoušci bojových umění, by mohli ledaccos odkoukat a v případě vyostření politické situace by se znalci těchto technik mohli postavit na stranu nepřátel liberální demokracie.

 

Na toto téma se vyjádřil i páter Halík, který už loni prohlásil celé představení za dílo Satanovo a pokusil se je narušit s křížem v ruce a procedurou vymítání ďábla, ale protože byl v přestrojení, nikdo ho nepoznal a byl pořadateli jen vyveden z O2 arény.

 

Bývalý ministr kultury Daniel Herman si vzpomněl, že podobné cvičení ovládali někteří jeho sudetoněmečtí krajané, kteří padli hrdinnou smrtí u Stalingradu, ale s poválečným odsunem jejich příbuzných tyto znalosti z našeho území vymizely.

 

Ozval se i známý a oblíbený herec Jakub Janda, nadšený obhájce a propagátor evropských liberálních hodnot, který v rozhovoru pro Českou televizi prohlásil, že i multikulturalismus má své meze a jediné obohacující sportovní a kulturní zážitky jsou ty, které nám přinášejí spřátelené a kulturně spřízněné národy USA, Afriky a Blízkého východu. Zavádění cizorodých praktik z Asie je podle něj krokem zpět a tudíž zcela nepřípustné.

 

Uvedené zasedání vlády bylo velmi bouřlivé, kromě ministrů obrany a vnitra se domáhali zákazu představení také ministři kultury a zemědělství, protože kromě bezpečnostních rizik jsou cirkusy obecně považovány za pokleslou zábavu a místa, kde jsou týrána zvířata a v čínském cirkusu i lidé. Premiér Babiš ale nakonec pragmaticky rozhodl, že voliči potřebují přijít na jiné myšlenky, aby v novém roce pořád proti něčemu neprotestovali (zejména proti zdražení energií a potravin) a nařídil, aby cirkus absolvoval celou šňůru představení podle smlouvy a bez jakýchkoliv změn a omezení.

 

 

http://www.jpp.cz/fakenews/nejen-huawei-ale-i-cirkus.html

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.01.2019 20:15

Důvěrné zprávy MI6 jsou pokaždé výmysly.Britové jsou jenom přisluhovači Wahingtonu a dělají vše,co jim Big Brother poručí.Zcela určitě "zapomněli" dodat také důkazy,jak je jejich zvykem.Naši vlezprdelníci ale žádné důkazy nepotřebují.Jim stačí slovo a hlavy už se jim samy kývají na souhlas.Dnes zjišťuji,že komouši byli žabaři v podlézavosti SSSR.Dnešní garnitura je už mnohem dál v análním alpinismu západní "demokracie".


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

08.01.2019 10:28

Proč náš pan prezident v Číně neboduje tak, jak se očekávalo? Čínští podnikatelé velice dobře sledují vývoj na naší politické scéně. Usuzují z toho, že jejich zájmy mohou být ohroženy vstupem a působením politických subjektů, které nemají zájem na odpolitizovaném obchodu. Naopak, snaží se co nejvíce obchodní svazky (závazky)poškodit. Mezinárodní obchod totiž v normální zemi neřídí politici, ale obchodníci. Vzhledem k tomu, že zájmy obchodníků jsou spolehlivě převálcovány politickými "zájmy" blbečků, co nedokážou nic jiného, než zvyšovat si zdviženou rukou poslanecké platy a žít na úkor těch, kteří je živí. Pak Čína, jako obchodní partner váhá, jak postupavat. Pokud jsme něčím a někým pozorováni, pak je to jistě hospodářská kriminálka Číny, která varuje před vstřícností čínských podnikatelských subjektů. Divíme se snad? Každý chce mít investice v bezpečí. To česká politická scéna nesplňuje. Pokud je uzavřen kontrakt s českým podnikatelem, je schopná ho česká idiotská galérka v poslanecké sněmovně zrušit tím, že vyhlásí sankce, nejprve obstrukce. I mobily Huawei slouží politickým, nikoliv hospodářským cílům. Vypadá to tak, že nebýt Huawei, nemohli by spec, služby USA odposlouchávat čelné evropské představitele. Jedině čínská technologie umožnila, že jsme byli všichni jak tu jsme odposloucháváni. Nebo se snad mýlím...? A tak jde o další provokaci, která vyústí (vyústila) v obchodní válku. A tak je naše obchodování s Čínou ohroženo rakovinovým nádorem, jak ho známe z krabičky cigaret. Když budete obchodovat s Čínou, zcela vás to sežere. Následuje drastická fotka. Na ty drastické fotky Čína musí reagovat. Reaguje tak, že kdybychom se tam ulétali, potřásli si rukama, zešikmili oči, houby nám to pomůže. Tam, kde je obchod převálcován politikou, nikomu pšenka nekvate. I když Číňané hovoří v obrazovém písmu, základy podnikání jsou jim jasné. A pak se klade za vinu, že za to může náš prezident Zeman. Nojo, no tak, víme, že každý toho rozumu moc nepobral. Za to, že Číňané váhají s obchodními závazky s našimi podikateli přece může náš prezident Zeman. Kdo jiný...? Mějte se hezky.


 
Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil miliony Vietnamců

Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil bezpočet Vietnamců

Gesto dobré vůle a zdravotní pomoci by se hodilo, když se premiér Andrej Babiš se ve středu 17. dubna 2019 setkal s předsedou vlády Vietnamské socialistické republiky Nguyenem Xuanem Phucem. Hovořili o vzájemných bilaterálních vztazích, ekonomické spolupráci zemí či možnosti spolupráce rovněž v oblasti obranného průmyslu…

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Řecký parlament v polovině dubna 2019 schválil návrh, který se týká předložení požadavků vůči Německu, aby zaplatilo náhrady škod způsobených během druhé světové války.  Odpovídající výzva bude zaslána vládě, aby orgány země podnikly nezbytné diplomatické a právní kroky.

Kandidát za ANO naministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Kandidát za ANO na ministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Nynější kandidát za ANO na pozici ministra dopravy Vladimír Kremlík, který mám být jmenován na tento post 30. dubna 2019, má prý škraloup; jakmile totiž přišel v roce 2007 na ministerstvo dopravy pod vedením Řebíčka, byl ihned jmenován ředitelem nově vytvořeného právního a IT úseku. Právě díky tomu smlouvu podepisoval on sám.

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Uběhlo již osm tragických let a přibyly desítky mrtvých, které si v dubnu 2019 už vyžádaly boje o libyjské hlavní město Tripolis. Jednotky maršála Chalífy Haftara se snaží město, kde sídlí mezinárodně uznávaná vláda, už týden dobýt. Rezoluci Rady bezpečnosti OSN vyzývající Haftara k ukončení ofenzivy zablokovalo Rusko.

Poslední domácí zprávy

SVĚDEK Z PODSVĚTÍ

SVĚDEK Z PODSVĚTÍ

Dne 15. dubna 2019 pokračovalo v soudní síni Krajského soudu v Brně u senátu Aleše Novotného hlavní líčení ve  „velké daňové kauze“...