• Úterý, 25. červen 2019
  • Svátek má Rukojmí Ivan

Nejen Huawei ale i cirkus.
Počet návštěv: 1095

Nejen Huawei ale i cirkus.

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Na svém prvním letošním zasedání se vláda kromě problému s mobilními sítěmi firmy Huawei zabývala i vystoupením Čínského národního cirkusu v České republice v r. 2019. Podle důvěrné zprávy britské MI6 představuje tento soubor a jeho vystupování v Evropě zvýšené bezpečnostní riziko pro všechny státy Evropské unie a členy NATO. Z analýzy britské královské anatomické společnosti totiž vyplývá, že žádný Evropan nedokáže nacvičit a provádět takové artistické sestavy, jaké předvádějí drobní a mrštní Asiaté ve svých vystoupeních.

V případě vojenského konfliktu nelze vyloučit, že by členové cirkusu mohli být nasazeni jako speciální jednotky a hravě by zlikvidovali jak britské SAS, tak americké Rangers i izraelská záškodnická komanda. Z tohoto důvodu se doporučuje všem evropským zemím tuto „atrakci“ na své území nevpouštět. Lidé, zejména sportovci a fanoušci bojových umění, by mohli ledaccos odkoukat a v případě vyostření politické situace by se znalci těchto technik mohli postavit na stranu nepřátel liberální demokracie.

 

Na toto téma se vyjádřil i páter Halík, který už loni prohlásil celé představení za dílo Satanovo a pokusil se je narušit s křížem v ruce a procedurou vymítání ďábla, ale protože byl v přestrojení, nikdo ho nepoznal a byl pořadateli jen vyveden z O2 arény.

 

Bývalý ministr kultury Daniel Herman si vzpomněl, že podobné cvičení ovládali někteří jeho sudetoněmečtí krajané, kteří padli hrdinnou smrtí u Stalingradu, ale s poválečným odsunem jejich příbuzných tyto znalosti z našeho území vymizely.

 

Ozval se i známý a oblíbený herec Jakub Janda, nadšený obhájce a propagátor evropských liberálních hodnot, který v rozhovoru pro Českou televizi prohlásil, že i multikulturalismus má své meze a jediné obohacující sportovní a kulturní zážitky jsou ty, které nám přinášejí spřátelené a kulturně spřízněné národy USA, Afriky a Blízkého východu. Zavádění cizorodých praktik z Asie je podle něj krokem zpět a tudíž zcela nepřípustné.

 

Uvedené zasedání vlády bylo velmi bouřlivé, kromě ministrů obrany a vnitra se domáhali zákazu představení také ministři kultury a zemědělství, protože kromě bezpečnostních rizik jsou cirkusy obecně považovány za pokleslou zábavu a místa, kde jsou týrána zvířata a v čínském cirkusu i lidé. Premiér Babiš ale nakonec pragmaticky rozhodl, že voliči potřebují přijít na jiné myšlenky, aby v novém roce pořád proti něčemu neprotestovali (zejména proti zdražení energií a potravin) a nařídil, aby cirkus absolvoval celou šňůru představení podle smlouvy a bez jakýchkoliv změn a omezení.

 

 

http://www.jpp.cz/fakenews/nejen-huawei-ale-i-cirkus.html

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.01.2019 20:15

Důvěrné zprávy MI6 jsou pokaždé výmysly.Britové jsou jenom přisluhovači Wahingtonu a dělají vše,co jim Big Brother poručí.Zcela určitě "zapomněli" dodat také důkazy,jak je jejich zvykem.Naši vlezprdelníci ale žádné důkazy nepotřebují.Jim stačí slovo a hlavy už se jim samy kývají na souhlas.Dnes zjišťuji,že komouši byli žabaři v podlézavosti SSSR.Dnešní garnitura je už mnohem dál v análním alpinismu západní "demokracie".


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

08.01.2019 10:28

Proč náš pan prezident v Číně neboduje tak, jak se očekávalo? Čínští podnikatelé velice dobře sledují vývoj na naší politické scéně. Usuzují z toho, že jejich zájmy mohou být ohroženy vstupem a působením politických subjektů, které nemají zájem na odpolitizovaném obchodu. Naopak, snaží se co nejvíce obchodní svazky (závazky)poškodit. Mezinárodní obchod totiž v normální zemi neřídí politici, ale obchodníci. Vzhledem k tomu, že zájmy obchodníků jsou spolehlivě převálcovány politickými "zájmy" blbečků, co nedokážou nic jiného, než zvyšovat si zdviženou rukou poslanecké platy a žít na úkor těch, kteří je živí. Pak Čína, jako obchodní partner váhá, jak postupavat. Pokud jsme něčím a někým pozorováni, pak je to jistě hospodářská kriminálka Číny, která varuje před vstřícností čínských podnikatelských subjektů. Divíme se snad? Každý chce mít investice v bezpečí. To česká politická scéna nesplňuje. Pokud je uzavřen kontrakt s českým podnikatelem, je schopná ho česká idiotská galérka v poslanecké sněmovně zrušit tím, že vyhlásí sankce, nejprve obstrukce. I mobily Huawei slouží politickým, nikoliv hospodářským cílům. Vypadá to tak, že nebýt Huawei, nemohli by spec, služby USA odposlouchávat čelné evropské představitele. Jedině čínská technologie umožnila, že jsme byli všichni jak tu jsme odposloucháváni. Nebo se snad mýlím...? A tak jde o další provokaci, která vyústí (vyústila) v obchodní válku. A tak je naše obchodování s Čínou ohroženo rakovinovým nádorem, jak ho známe z krabičky cigaret. Když budete obchodovat s Čínou, zcela vás to sežere. Následuje drastická fotka. Na ty drastické fotky Čína musí reagovat. Reaguje tak, že kdybychom se tam ulétali, potřásli si rukama, zešikmili oči, houby nám to pomůže. Tam, kde je obchod převálcován politikou, nikomu pšenka nekvate. I když Číňané hovoří v obrazovém písmu, základy podnikání jsou jim jasné. A pak se klade za vinu, že za to může náš prezident Zeman. Nojo, no tak, víme, že každý toho rozumu moc nepobral. Za to, že Číňané váhají s obchodními závazky s našimi podikateli přece může náš prezident Zeman. Kdo jiný...? Mějte se hezky.


 
V pravěké politické minulosti zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes chce, aby stranu opět vedl aristokrat; jen se neví, jestli to nebude další „šlofíkový“ šlechtic Tomáš Spáč II.

V pravěké politické minulosti zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes chce, aby stranu opět vedl aristokrat; jen se neví, jestli to nebude další „šlofíkový“ šlechtic Tomáš Spáč II.

Táhne mu na 82 let, v uplynulých měsících prodělal zápal plic, pak byl v nemocnici kvůli problémům se srdcem. A zrovna teď si Karel Schwarzenberg připomíná deset let od doby, kdy s Miroslavem Kalouskem založil TOP 09. Ve Výzvě Seznamu mluví o demonstracích, kondici TOP 09 i svém zdravotním stavu.

Jsem unavený z Milionů šašků, nechtěl jsem už ani psát o Andhropoidu; synonymu umučených  obyvatel Lidic a Ležáků: Nejstarší oběti z Lidic bylo 84, nejmladšímu 14 let, resp. Ležáky a zastřelení všech 33 lidí starších 15 let

Jsem unavený z Milionů šašků, nechtěl jsem už ani psát o Andhropoidu; synonymu umučených obyvatel Lidic a Ležáků: Nejstarší oběti z Lidic bylo 84, nejmladšímu 14 let, resp. Ležáky a zastřelení všech 33 lidí starších 15 let

To, že jsem zase prožíval ty zbytečné a nelidské masakry vlastně způsobila Mgr. Martina Lehmannová, co je od 1. dubna 2017 je ředitelkou Památníku Lidice a předsedkyně Českého výboru Mezinárodní rady muzeí ICOM. Byla též u toho, když 24. června 2019 uplynulo 77 let od vypálení a vyhlazení osady Ležáky.

Géniové mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat mají definitivně jasno: za katastrofu malajsijského letounu na lince MH17, při níž v roce 2014 zahynulo na východě Ukrajiny 298 lidí, může opět a jen Rusko

Géniové mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat mají definitivně jasno: za katastrofu malajsijského letounu na lince MH17, při níž v roce 2014 zahynulo na východě Ukrajiny 298 lidí, může opět a jen Rusko

Mezinárodní tým vyšetřovatelských šašků složený z nizozemských, belgických, australských a ukrajinských údajných expertů už 24. května 2018 v nizozemském městě Bunnik znovu po čtyřech letech prezentoval jen předběžné výsledky vyšetřování tragického pádu malajsijského letadla Boeing 777, v jehož troskách zahynulo 298 lidí. Důkazy žádné, nicméně Rusko je viníkem

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu?  Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu? Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Kdepak asi skončí Velká Británie, dnes varovný příklad světové demokracie? Podle ankety z 12. června 2019 by konzervativci s ohledem na jednokolový volební systém, ve kterém vítěz „bere vše“, obsadili v parlamentu 395 mandátů. Labouristé by byli druzí se 151 poslanci. Liberálové by skončili až čtvrtí s 26 křesly a Faragova strana by jako v minulosti „ostrouhala“. Třetí by byla Skotská národní strana s 59 zástupci v dolní komoře britského parlamentu.

Poslední domácí zprávy