• Úterý, 19. únor 2019
  • Svátek má Rukojmí Patrik

Podpora Miloše Zemana byla správná; Nesouhlasí také s homosňatky
Počet návštěv: 437

Podpora Miloše Zemana byla správná; Nesouhlasí také s homosňatky

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Opět se ukázalo, že je dobře, že hnutí SPD podpořilo prezidenta republiky Miloše Zemana v prezidentské volbě, i když s ním v některých dílčích věcech nesouhlasí.

Prezident totiž na TV Barrandov řekl, že uvažuje o tom, že bude vetovat zákon o zrušení manželství jako svazku muže a ženy a následné uzákonění možnosti manželství pro homosexuály, jelikož manželství je podle něj určeno k tomu, aby rodina vychovávala děti. Tento zákon navrhují v současnosti poslanci hnutí ANO a dalších stran (vyjma SPD).

Prezident též uvedl, že zvažuje, že by dal Řád Tomáše Garrigua Masaryka katolickému knězi Petru Piťhovi, který v zářijovém kázání odmítl Istanbulskou úmluvu. Istanbulská úmluva je založena na zvrácené genderové ideologii.

Jsme rádi, že prezident vyjádřil vůli hájit tradiční klasickou rodinu podobně, jak to činí SPD. Navíc, my v SPD považujeme sexuální orientaci za plně soukromou věc každého člověka, takže nevidíme ani důvod, proč bychom měli tyto záležitosti řešit ve Sněmovně nějakými dalšími zákony. Stejně tak bychom přivítali, kdyby ocenil profesora Piťhu, který podobně jako my upozornil na zvrácenou genderovou teorii (která tvrdí, že pohlaví je konstrukt a že pohlaví je libovolně měnitelné) a stejně jako my kvůli tomu čelil mediální kampani.

Prezident Zeman rovněž řekl, že řada starostů si v rozhovorech s ním stěžuje na to, že katolická církev nedodržela původní slib a vymáhá i majetek, který je v držení obcí. „Je-li tomu tak, pak nedodržení slibu má samozřejmě za přirozený následek tuto reakci,“ doplnil. I to je prohlášení, se kterým souhlasíme. Jde nám o spravedlnost a transparenci.

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.01.2019 20:07

SPD jsem přestal věřit právě pro účelovost jejich postojů.Konečná v tomto smyslu bylo připojení k "demobloku" ve snaze svrhnout vládu.Varování ohledně firmy Huawei je vysláno z USA a jako poloviční Japonec je pan Okamura předurčen být proti Číně.Japonsko a Čína se nikdy neměly rády. O KSČM je lepší vůbec nemluvit.Tato partaj se pod vedením jejího místopředsedy Dolejše vlastně stala partají sociálnědemokratického typu.Filip je tam jen pro okrasu.


 

14.01.2019 19:12

Svým vetem vyjádří pan prezident nesouhlas, ale tím to také končí.
Za celou existenci našeho státu k nám nepřišlo ze Západu NIC dobrého.Ať už to byly války,nebo postupná likvidace suverenity, která už vlastně suverenitou není, ale moderní kolonií. Co kdyby autor článku seznámil své obdivovatele s tím, že se jeho milované hnutí připojilo ke štvanici na Huawei, což je prý firma,která představuje pro ČR bezpečnostní riziko...?! Ve sněmovně dokázali svým postojem OPĚT jen poslanci KSČM, že nelezou americkým páníčkům do řiti a té ubohosti se nezúčastnili. Tomu já říkám vlastenectví, což ta chátra,která zastupuje v PS své voliče, považuje za cizí slovo...


 
Před nedávnem řekla bývalá wimbledonská šampiónka Martina Navrátilová, tenistka českého původu, směrem k transgender sportovkyním: „Je to šílenství a je to podvádění”. S penisem nelze s ženami soutěžit, dodala...

Před nedávnem řekla bývalá wimbledonská šampiónka Martina Navrátilová, tenistka českého původu, směrem k transgender sportovkyním: „Je to šílenství a je to podvádění”. S penisem nelze s ženami soutěžit, dodala...

Už loni v prosinci bývalá světová tenisová jednička Martina Navrátilová na svém Twitteru kritizovala účast transgender žen na ženských turnajích. „Nemůžete jen sama sebe prohlásit za ženu a najednou soutěžit proti ženám. Musí existovat nějaké standardy, a to, že má někdo penis, ale soutěží se ženami, do nich rozhodně nezapadá,” napsala tenistka na sociální síti.

Prošli od Buzuluku doslova peklem; nálety nepřátelských letadel, explozemi bomb, dělostřeleckou palbou, mrazy i blátem zákopů; Ludvík Svoboda, Alexander Ber či Heliodor Píka, jež spolu vytvořili 1. Československý. armádní sbor v SSSR

Prošli od Buzuluku doslova peklem; nálety nepřátelských letadel, explozemi bomb, dělostřeleckou palbou, mrazy i blátem zákopů; Ludvík Svoboda, Alexander Beer či Heliodor Píka, jež spolu vytvořili 1. Československý. armádní sbor v SSSR

Bude to deset let od chvile, kdy se 24. února 2009 uskutečnil v Domě knihy Kanzelsberger v Praze na Můstku křest knihy „Deník z doby válečné“ Ludvíka Svobody. Rukopis k vydání připravila jeho dcera Zoe Klusáková-Svobodová. Jde o první úplné vydání válečných zápisků významného československého důstojníka z období červen 1939 až leden 1943.

Poslední domácí zprávy