• Čtvrtek, 25. duben 2019
  • Svátek má Rukojmí Marek

Citáty, ohlasy a komentáře... (leden)
Počet návštěv: 1153

Citáty, ohlasy a komentáře... (leden)

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Jaký bude rok 2019? Evropané, slyšíte šustění lopat? To muslimové vám kopou hrob! Francie – neblahý předvoj Evropy Francie v průběhu historie nejednou vystupovala jako přední pěvec evropského chóru. Vznikla jako první pravoslavně-katolické království na troskách západní Římské říše. Francouzi iniciovali křížové výpravy a francouzské rytířstvo se stalo jejich hlavním účastníkem. Ve Francii se zrodila nejradikálnější větev protestantismu – kalvinismus. Francie byla také rodištěm osvícenství a krvavé revoluce, která následovala a sloužila jako etalon pro všechny následující revoluce. Po té francouzská kultura jako první v Evropě „rozkvetla“ dekadencí. A nakonec Francie slibuje, že se v nedaleké budoucnosti stane první muslimskou zemí v západní Evropě. Za ní budou nevyhnutelně následovat ostatní země.  

Podivná situace v Sýrii: Kurdské město Manbídž před formální hrozbou turecké ofenzívy brání společně američtí vojáci a ruští vojenští policisté. Před útokem členského státu NATO!

Není to zvláštní? (Tereza Spencerová)

 

Podivná situace v Evropě: Italský ministr vnitra Salvini jel do Varšavy uzavírat alianci proti Bruselu. Dva členské státy Evropské unie uzavírají alianci proti Evropské unii. No není to k zbláznění? (Tereza Spencerová)

 

Ptá se turista policisty v v arabské čtvrti v Paříži: "Strážníku, je tato ulice bezpečná?"

"Samozřejmě, jinak bych tu nebyl."

 

Na polsko-ukrajinské hranici:

Celník otevře dveře vagónového kupé: "Nějaké cigarety? Lihoviny? Zbraně? Střelivo? Drogy?" Rozespalý cestující zamumlá: "Děkuji, nechci, mám toho plné kufry."

 

Stručné ohodnocení českého mediálného prostoru: Do veřejného prostoru pronikají stále více lidé, kteří mají za to, že nám mají poroučet, co si máme myslet, jací máme být, nepochybovat o jejich slovech, pokud možno je následovat a ještě k tomu je obdivovat, adorovat a velmi dobře platit. (Petr Žantovský, mediální analytik)

 

Le Figaro: Na Středním východě je vidět bezmocnost Západu.

Komentář: Nikoliv bezmocnost, ale totální arogantní buranství.

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/le-figaro-na-strednim-vychode-je-videt-bezmocnost-zapadu/

 

Víte, proč předseda ČSSD Hamáček podporuje islám, europoslanec ČSSD Poche kvóty a ministr zahraničí Petříček globální pakt o uprchlících? Protože imigranti = voliči ČSSD! Za peníze (dávky) je všechno – i hlas ve volbách. (Švédská soc. dem jejich vzor.)

 

Vzkaz sluníčkářům před eurovolbami: „Raději si už chystejte plavky — z těch vašich slz tu bude moře."

 

Ptá se zaměstnanec nábytkářské firmy mistra: „Prý přestaneme vyrábět postele!“

To je pravda“ „A proč?“ „Umělci spí na vavřínech, politici mají na růžích ustláno, opozice nespí, lid bdí, vojsko je na stráži a zbytek národa sedí.“

 

Něco z fantasmagorických představ pražské kavárny: Daniel Kroupa by chtěl znovu zakládat Občanské fórum. Co tomu říkáte?

Jeho přání je zoufalým výkřikem filozofa, kterému se vzbouřily dějiny...

(a vydaly se proti proudu jeho myšlení)

 

Pro vítače migrantů: Člověk nakažený islámem je nebezpečnější než pes nakažený vzteklinou. ( Winston Churchill )

 

Co jsou to vlastně ty evropské hodnoty? Patří k evropským hodnotám filosof Aristoteles i jeho žák Alexandr Makedonský s dobyvačnými válkami? Patří k nim kardinál Mikuláš Kusánský s myšlenkou, že bůh je jeden, ale projevuje se v různých kulturách různě nebo Kladivo na čarodějnice, jedna z prvních v Evropě vytištěných knih? Patří k evropským hodnotám Rousseua a Napoleon, Goethe a Hitler?

 

Miroslav Macek: A tak nám znovu vzniká francká říše. Okolní národy, třeste se!

Máte pravdu. A vzpomínáte, kdo Franky porazil r. 631 u Wogastisburku? Kníže svazku slovanských kmenů jménem Sámo...

 

Už Tomáš Garyk Masaryk říkal, že všechno, co najdete na internetu, nemusí být pravda!“ ( Mgr. et Mgr. Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů )

 

Z nové učebnice dějepisu pro základní školy (autor: kolektiv zpravodajců BIS):

Ve skutečnosti je totiž Země plochá a hned za východní hranicí Ukrajiny člověk spadne do oceánu, v němž plují čtyři želvy a nesou Zemi na svých krunýřích. (Možná ji nesou sloni, to ještě nebylo potvrzeno spřátelenými indickými vědci.)

 

Otázka pro odpůrce zrušení senátu: Jak se jmenoval poslední pracující senátor? INCITATUS!

 

Ke střelbě francouzské policie do demonstrujících žlutých vest: Husák, Jakeš i Bilak by jen zděšeně zírali na Macronovy mlátičky...

 

Washington jmenoval nového prezidenta Venzuely. Kdy bude jmenovat nového prezidenta Ruska? (Třeba Navalného...) (Paul Craig Roberts)

Dovětek: A co Ukrajina? Uzná Trump (Pence) vítěze (vítězku) voleb nebo si najmenují „svého prezidenta Ukrajiny“ podle potřeb amerických národních zájmů?

 

Končící europoslanec Jaromír Štětina zakládá nové hnutí „Evropa sobě“, které jej má znovu vynést do europarlamentu. „Každý Štětináč má právo mít své Bratrstvo kočičí pracky.“ (Karolína Stonjeková, komentátorka)

 

Základní školy v Bavorsku budou mít toalety pro třetí pohlaví.

Rozhodl jsem se, že budu chodit po čtyřech, protože se cítím být psem. Při venčení budu zdvihat nožku u každého patníku či sloupu. Věřím, že genderovci mně vyhoví. Nechci mnoho. Chci pouze štěkat, výt, kňučet, venčit a přijímat stravu. Budu jim za to vděčný a blahem bez sebe. I na homosexuální psy budu vesele poštěkávat... (Jiří Přibyl)

 

Evropský parlament schválil rezoluci, ve které uznal lídra venezuelské opozice Juana Guaida za legitimního dočasného prezidenta země. Rezoluce byla schválena 439 hlasy, 104 poslanců bylo proti a 88 se zdrželo.

To my v ČR jsme měli štěstí. Nedej bože, aby nám loni "evropský parlament" odhlasoval za prezidenta chemika Drahoše...

 

Slogan z Porošenkovy kampaně: „Buď Porošenko nebo Putin!“ Ví vůbec Putin, že za dva měsíce kandiduje na Ukrajině? (Tereza Spencerová)

 

Varování pro všechny, kdo nakupují přes internet: Přátelé, pozor. Objednal jsem si v e-shopu za 150 € účinný prostředek na zvětšení penisu a ti podvodníci mi poslali LUPU...

 

Upozornění pro muže: Nepodceňuj svou ženu. Ví víc, než ti říká, myslí víc, než mluví a všímá si důkladněji, než si myslíš...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Richard Hercl

Richard Hercl

01.02.2019 20:43

Autor se opičí po Spencerové,
něco na způsob její Ranní kávičky... Proto to není ani vtipné, ani originální a opakovaně zahýkat v komentářích dokážou pouze jedinci o jejichž psychice nemám nejmenší pochybnosti...


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

01.02.2019 11:19

Konečně jsme předehnali Západ!...V cenách.....JP.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

01.02.2019 11:02

Víte proč se u nás neustále zdražuje? Jsme tím donuceni k tomu, abychom svým polovičkám říkali "Moje drahá". Politici a vývoj cen nás doženou k tomu, abychom jim říkali: "Ty moje nejdražší". ...JP.


 
Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Uběhlo již osm tragických let a přibyly desítky mrtvých, které si v dubnu 2019 už vyžádaly boje o libyjské hlavní město Tripolis. Jednotky maršála Chalífy Haftara se snaží město, kde sídlí mezinárodně uznávaná vláda, už týden dobýt. Rezoluci Rady bezpečnosti OSN vyzývající Haftara k ukončení ofenzivy zablokovalo Rusko.

Omluva Merkelové satirikovi za kritiku jeho veršů: „Vocas, srab a delikvent je Erdogan, turecký prezident. Po kebabu tolik smrdí, že i prase lépe prdí, …nejradši však kozí mívá, menšinám však volnost nedá…“

Omluva Merkelové satirikovi za kritiku jeho veršů: „Vocas, srab a delikvent je Erdogan, turecký prezident. Po kebabu tolik smrdí, že i prase lépe prdí, …nejradši však kozí mívá, menšinám však volnost nedá…“

A aby toho v současném boomu „lidských práv a svobody slova ï projevu“ nebylo málo, vysloužil si německý satirik Jan Böhmermann žalobu od tureckého prezidenta Erdogana, za jehož urážku čeká básníka možná trest odnětí svobody na tři roky. Urážku tureckého majestátu žene Merkelová před soud; tedy spíš ještě předloni hnala..…

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Řecký parlament v polovině dubna 2019 schválil návrh, který se týká předložení požadavků vůči Německu, aby zaplatilo náhrady škod způsobených během druhé světové války.  Odpovídající výzva bude zaslána vládě, aby orgány země podnikly nezbytné diplomatické a právní kroky.

Kandidát za ANO naministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Kandidát za ANO na ministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Nynější kandidát za ANO na pozici ministra dopravy Vladimír Kremlík, který mám být jmenován na tento post 30. dubna 2019, má prý škraloup; jakmile totiž přišel v roce 2007 na ministerstvo dopravy pod vedením Řebíčka, byl ihned jmenován ředitelem nově vytvořeného právního a IT úseku. Právě díky tomu smlouvu podepisoval on sám.

Poslední domácí zprávy

VZKAZ POLITIKŮM

VZKAZ POLITIKŮM

Je však otázka – kterým? Podle toho, jak přibývá kritických vzkazů mnoha autorů, jimž není lhostejný osud této země, osud národa Čechů,...