• Úterý, 19. únor 2019
  • Svátek má Rukojmí Patrik

Tohle mohlo napadnou opravdu jen chorý mozek
Počet návštěv: 1146

Tohle mohlo napadnou opravdu jen chorý mozek

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

EU dokáže být při čerpání peněz z kapes daňových poplatníků neuvěřitelně kreativní. Za 15 milionů korun školili organizátoři v čele s vedoucím projektu Romanem Gabrhelíkem několik barmanů, aby dokázali rozpoznat sexuální obtěžování v baru.

Organizátoři tohoto projektu EU navíc odmítají prozradit, koho a kde vlastně školili, takže se veřejnost stejně nedozví, v jakém baru je „proškolený personál“… Přiznali jen to, že školili personál klubu Rock Café. Žádné další jméno prozradit nechtějí. Nebo nemůžou? Bylo by zajímavé vědět, jaké mzdy si naúčtovali organizátoři tohoto projektu v ČR. Jsem samozřejmě proti jakémukoli sexuálnímu obtěžování a byl bych první, kdo by se takové ženy zastal, ale oni opravdu školili pár barmanů za 15 milionů a mysleli to smrtelně vážně?

Kdyby tak ten německý pekař, francouzská prodavačka či český učitel věděli, jak Evropská unie zachází s jejich financemi! Oč líp je mohli využít oni sami. Na oblečení pro své děti, na lepší zdravotní péči, na dovolenou, na opravdu domu…

Mně to spíše připadá tak, že některé projekty financované Evropskou unií jsou spíše „černou dírou za miliony“. Veřejnost se přitom dozví jen o několika málo z nich. Stovky takových nesmyslných projektů probíhají po celé Evropě a profitují z nich různí „vykukové“. Lidé, kteří znají finty, jak vyplnit dotační formulář. Přitom lidé, kteří skutečně něco vyrábějí, mají smůlu. Jim na jejich podnikání nikdo nepřispěje. A právě nesmyslná dotační politika je jedna z věcí, která nám v SPD na EU neskutečně vadí.

Brusel vynakládá obrovské sumy peněz, aby se mohl plést lidem do života a zároveň umožnil privilegované třídě dotačních, neziskových a genderových expertů žít na úkor ostatních. S tím se hnutí SPD nehodlá smířit a vždy bude proti něčemu takovému protestovat. Věříme, že květnové volby do Evropského parlamentu mohou tento trend změnit. Společně s vámi, našimi příznivci, to dokážeme!

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

13.02.2019 10:59

Právě jsem se rozhodl, že založím Výzkumný ústav pro díry v sýru. Chce to jen jedno jediné. Musím být zadobře s neocony. A to je maličkost. Když Babiš začal milovat ČT a varuje před zrušením koncesionářských poplatků, když Zeman zve do ČR jakéhosi amerického koně ve Venezuele, když se shrbí a podlézá kde kdo, proč já bych si nemohl dopřát a realizovat můj dávný sen, a to jsou ty nestejně velké díry v sýru, které vznikají navzdory fyzikálním zákonům. Tento nevysvětlitelný jev bych chtěl řešit za přispění neziskových organizací, abych měl co nejvíce peněz. Zjistil jsem, že (jako na potvoru) některé sýry odolávají a díry samy nedělají. Stačí mi jen pár milionků a přísámbůh, že na to přijdu. Než té záhadě přijdu na kloub, sním můj vědecko-výzkumný materiál většinou před uplynutím záruční doby. A tak tápu v nejistotě. Kdybych sýr nesnědl jako neukázněný hladovec, možná bych bezezbytku odpověděl na otázku, proč mají některé sýry výdutě, bubliny a praskliny a některé ne. K vědeckému bádání mi postačí jenom pár milionů. Když budu korektní, neoconi mě podrží. Mé bádání tím bude podpořeno. Chci být na tom v životní perspektivě tak, abych mohl jezdit autem bez střechy, jíst plesnivý sýr a pit staré víno. To víte, socka de luxe. To by v tom byl Okamura, aby mi s tím nepomohl. Chtěl jsem se původně držet svého kopyta, ale mezitím došlo v pekle k reorganizaci. .....Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.02.2019 19:52

Nejvíce peněz jde vždy na pitomosti.Nakonec i školitelé to dělají jen proto,že jsou za to mimořádně dobře placeni,ať od "neziskovek",nebo z rozpočtu EU a nakonec i státního rozpočtu ČR.Řekněme si upřímě.Jak by mohli tito parazité tak snadno žít!Musí za svůj jidášský groš také něco odvést při patřičné činnosti.


 
Před nedávnem řekla bývalá wimbledonská šampiónka Martina Navrátilová, tenistka českého původu, směrem k transgender sportovkyním: „Je to šílenství a je to podvádění”. S penisem nelze s ženami soutěžit, dodala...

Před nedávnem řekla bývalá wimbledonská šampiónka Martina Navrátilová, tenistka českého původu, směrem k transgender sportovkyním: „Je to šílenství a je to podvádění”. S penisem nelze s ženami soutěžit, dodala...

Už loni v prosinci bývalá světová tenisová jednička Martina Navrátilová na svém Twitteru kritizovala účast transgender žen na ženských turnajích. „Nemůžete jen sama sebe prohlásit za ženu a najednou soutěžit proti ženám. Musí existovat nějaké standardy, a to, že má někdo penis, ale soutěží se ženami, do nich rozhodně nezapadá,” napsala tenistka na sociální síti.

Prošli od Buzuluku doslova peklem; nálety nepřátelských letadel, explozemi bomb, dělostřeleckou palbou, mrazy i blátem zákopů; Ludvík Svoboda, Alexander Ber či Heliodor Píka, jež spolu vytvořili 1. Československý. armádní sbor v SSSR

Prošli od Buzuluku doslova peklem; nálety nepřátelských letadel, explozemi bomb, dělostřeleckou palbou, mrazy i blátem zákopů; Ludvík Svoboda, Alexander Beer či Heliodor Píka, jež spolu vytvořili 1. Československý. armádní sbor v SSSR

Bude to deset let od chvile, kdy se 24. února 2009 uskutečnil v Domě knihy Kanzelsberger v Praze na Můstku křest knihy „Deník z doby válečné“ Ludvíka Svobody. Rukopis k vydání připravila jeho dcera Zoe Klusáková-Svobodová. Jde o první úplné vydání válečných zápisků významného československého důstojníka z období červen 1939 až leden 1943.

Poslední domácí zprávy