• Sobota, 19. říjen 2019
  • Svátek má Rukojmí Michaela

Tohle mohlo napadnou opravdu jen chorý mozek
Počet návštěv: 1832

Tohle mohlo napadnou opravdu jen chorý mozek

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

EU dokáže být při čerpání peněz z kapes daňových poplatníků neuvěřitelně kreativní. Za 15 milionů korun školili organizátoři v čele s vedoucím projektu Romanem Gabrhelíkem několik barmanů, aby dokázali rozpoznat sexuální obtěžování v baru.

Organizátoři tohoto projektu EU navíc odmítají prozradit, koho a kde vlastně školili, takže se veřejnost stejně nedozví, v jakém baru je „proškolený personál“… Přiznali jen to, že školili personál klubu Rock Café. Žádné další jméno prozradit nechtějí. Nebo nemůžou? Bylo by zajímavé vědět, jaké mzdy si naúčtovali organizátoři tohoto projektu v ČR. Jsem samozřejmě proti jakémukoli sexuálnímu obtěžování a byl bych první, kdo by se takové ženy zastal, ale oni opravdu školili pár barmanů za 15 milionů a mysleli to smrtelně vážně?

Kdyby tak ten německý pekař, francouzská prodavačka či český učitel věděli, jak Evropská unie zachází s jejich financemi! Oč líp je mohli využít oni sami. Na oblečení pro své děti, na lepší zdravotní péči, na dovolenou, na opravdu domu…

Mně to spíše připadá tak, že některé projekty financované Evropskou unií jsou spíše „černou dírou za miliony“. Veřejnost se přitom dozví jen o několika málo z nich. Stovky takových nesmyslných projektů probíhají po celé Evropě a profitují z nich různí „vykukové“. Lidé, kteří znají finty, jak vyplnit dotační formulář. Přitom lidé, kteří skutečně něco vyrábějí, mají smůlu. Jim na jejich podnikání nikdo nepřispěje. A právě nesmyslná dotační politika je jedna z věcí, která nám v SPD na EU neskutečně vadí.

Brusel vynakládá obrovské sumy peněz, aby se mohl plést lidem do života a zároveň umožnil privilegované třídě dotačních, neziskových a genderových expertů žít na úkor ostatních. S tím se hnutí SPD nehodlá smířit a vždy bude proti něčemu takovému protestovat. Věříme, že květnové volby do Evropského parlamentu mohou tento trend změnit. Společně s vámi, našimi příznivci, to dokážeme!

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

13.02.2019 10:59

Právě jsem se rozhodl, že založím Výzkumný ústav pro díry v sýru. Chce to jen jedno jediné. Musím být zadobře s neocony. A to je maličkost. Když Babiš začal milovat ČT a varuje před zrušením koncesionářských poplatků, když Zeman zve do ČR jakéhosi amerického koně ve Venezuele, když se shrbí a podlézá kde kdo, proč já bych si nemohl dopřát a realizovat můj dávný sen, a to jsou ty nestejně velké díry v sýru, které vznikají navzdory fyzikálním zákonům. Tento nevysvětlitelný jev bych chtěl řešit za přispění neziskových organizací, abych měl co nejvíce peněz. Zjistil jsem, že (jako na potvoru) některé sýry odolávají a díry samy nedělají. Stačí mi jen pár milionků a přísámbůh, že na to přijdu. Než té záhadě přijdu na kloub, sním můj vědecko-výzkumný materiál většinou před uplynutím záruční doby. A tak tápu v nejistotě. Kdybych sýr nesnědl jako neukázněný hladovec, možná bych bezezbytku odpověděl na otázku, proč mají některé sýry výdutě, bubliny a praskliny a některé ne. K vědeckému bádání mi postačí jenom pár milionů. Když budu korektní, neoconi mě podrží. Mé bádání tím bude podpořeno. Chci být na tom v životní perspektivě tak, abych mohl jezdit autem bez střechy, jíst plesnivý sýr a pit staré víno. To víte, socka de luxe. To by v tom byl Okamura, aby mi s tím nepomohl. Chtěl jsem se původně držet svého kopyta, ale mezitím došlo v pekle k reorganizaci. .....Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.02.2019 19:52

Nejvíce peněz jde vždy na pitomosti.Nakonec i školitelé to dělají jen proto,že jsou za to mimořádně dobře placeni,ať od "neziskovek",nebo z rozpočtu EU a nakonec i státního rozpočtu ČR.Řekněme si upřímě.Jak by mohli tito parazité tak snadno žít!Musí za svůj jidášský groš také něco odvést při patřičné činnosti.


 
Kdoví, jak by dnes vzpomínaly na Dubčeka, který zemřel 7. 11. 1992, Kubišová a Janžurová, nebo již zesnulá antikomunistka Čáslavská, přestože to byl první tajemník ÚV KSČ, resp. právem nejmocnější komunista Československa?

Kdoví, jak by dnes vzpomínaly na Dubčeka, který zemřel 7. 11. 1992, Kubišová a Janžurová, nebo již zesnulá antikomunistka Čáslavská, přestože to byl první tajemník ÚV KSČ, resp. právem nejmocnější komunista Československa?

Automobilová nehoda 1. září 1992 na dálnici u Humpolce ukončila 7. listopadu 1992 politickou i životní cestu Alexandera Dubčeka. Řidič luxusního BMW dostal v dešti na problematickém úseku 88. kilometru smyk, nezvládl řízení a proletěl svodidly.

Halík obdržel kříž za zásluhy o česko-německé smíření, Herman na sjezdu landsmašaftu oslovil německy potomky henleinovců: “Milí přátelé“; jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet..

Halík obdržel kříž za zásluhy o česko-německé smíření, Herman na sjezdu landsmašaftu oslovil německy potomky henleinovců: “Milí přátelé“; jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet..

Německý prezident Frank-Walter Steinmeier udělil českému katolickému knězi a teologovi Tomáši Halíkovi státní vyznamenání - Kříž za zásluhy 1. třídy Záslužného řádu Spolkové republiky Německo. Halík kříž obdržel za zásluhy o česko-německé smíření a angažovanost za spravedlivou občanskou společnost i dialog mezi národy a náboženstvími.

Prvenství Rusů: Gagarin - první člověk obletěl Zemi- Leonov první ve volném prostoru; Ruští vědci se též potopili na dno jezera Bajkal s více než 1700 druhů rostlin a živočichů; hloubkou 1 637 metrů vytvořili sladkovodní světový rekord…

Prvenství Rusů: Gagarin - první člověk obletěl Zemi- Leonov první ve volném prostoru; Ruští vědci se též potopili na dno jezera Bajkal s více než 1700 druhů rostlin a živočichů; hloubkou 1 637 metrů vytvořili sladkovodní světový rekord…

Ve věku 85 let zemřel 11, října 2019 bývalý sovětský kosmonaut Alexej Leonov, který 18. března 1965 jako první člověk vystoupil do otevřeného kosmu. Informovala o tom ruská média s odvoláním na páteční oznámení Leonovovy spolupracovnice Natalije Filimonovové.

Po 9 letech Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku vynesl rozsudek; norská sociální služba Barnevernet porušila práva matky a dítěte Bude to precedent v kauze Evy Michalákové, které  tak byly odebráni její dva syny v roce 2011?

Po 9 letech Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku vynesl rozsudek; norská sociální služba Barnevernet porušila práva matky a dítěte Bude to precedent v kauze Evy Michalákové, které tak byly odebráni její dva syny v roce 2011?

Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku konečně vynesl v říjnu 2019 rozsudek, podle nějž norská sociální služba Barnevernet porušila práva matky a dítěte, když jí ho odebrala a proti její vůli dala k adopci. Znamená to pro Norsko nějaké změny, nebo se přístup Barnevernetu měnit nebude?

Poslední domácí zprávy