• Pondělí, 20. květen 2019
  • Svátek má Rukojmí Zbyšek

Výzva 15-letým dívkám, a stejně tak 16-letým, 17-letým a dokonce i trochu starším.
Počet návštěv: 690

Výzva 15-letým dívkám, a stejně tak 16-letým, 17-letým a dokonce i trochu starším.

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Dívky bez dobroty, které vyzařují závist, zlost, nespokojenost a pobouření, to je neštěstí, nemoc, samota a pomatení.

1. Pokud si myslíš, že nejsi hezká, tak tuhle myšlenku pusť rychle z hlavy. Za prvé, dívky tvého věku teprve rozkvétají, okolí, kamarádky, maminky, cizí lidé, které tě směřují k takovým myšlenkám dělají díry v tvém sebehodnocení, ty pak ztrácíš životní sílu, z tohoto bludného kruhu musíš ven. Nikdy nesmíš živit negativní myšlenky o sobě. Čím více záříš, tím méně komplexů máš, tím víc obdaruješ někoho, kdo tě bude milovat. Bez tohoto neobdaruješ dobrotou nikoho a nebudeš milována. Paradoxem je, že až budeš milována, budeš ještě krásnější.

 

Proto platí – ty jsi krásná. To je základ.

 

2. V dětství je třeba si hrát na maminky. Obecně platí, že u dívek je dětství obdobím vývoje budoucích mateřských instinktů – takže takové hry jsou velmi potřeba. Hry na dinosaury a hry na příšery ničí mateřský instinkt a takové dívky jsou snadněji infikovány mentálním virem child-free.

 

3. Snaž se v dětství a v mládí nosit dlouhé vlasy. Jsou nositelkou tvé životní síly, základ dobroty a tvé přitažlivosti. Krátké vlasy nosí jen lesbičky mužského typu, ženy, které již nejsou v reprodukčním věku, a na život a na muže naštvané mrchy. Mrcha je zvláštní typ nešťastné ženy, která se utěšuje iluzemi o neosamělosti, protože má vnitřní sílu. Vnitřní síla a neosamělost nejsou jedno a totéž. Mámy, které stříhají své dcery na mikádo nebo podobně, protože jsou líné plést copy a umývat dcerám vlasy – velmi škodí sobě a svým dcerám.

 

4. Dnes je móda rozpuštěných vlasů. A pokud nosíš dlouhé vlasy a nevážeš si je, tak tvoje vlasy jsou doslova všude, v umyvadle, v koupelně, na věcech a na každém rohu.

Vlasy bys měla mít svázané a zvykej si chodit mezi lidi se svázanými vlasy. Rozpuštěné vlasy to je intimní věc, a ty přece nechceš svádět všechny muže kolem sebe v autobuse, na chodbě nebo v metru, tím, že je nutíš čichat svoje feromony. Je to velmi jemná energie a tou je třeba šetřit. A tím více, že pro lesbičky mužského typu a ženy naštvané na život a muže, jsou tyto dary často předmětem závisti. Lidé také nechodí s otevřenými peněženkami po ulici. Vlasy jsou bohatství, která není třeba dávat všem hned na odiv.

 

5. Po 12 letech se chování u všech lidí mění, je to způsobeno hormonálními změnami. Během tohoto období se musíte naučit komunikovat a přemýšlet bez hysterie a bez emočních výbuchů. Zde je důležitá role maminek, a mámy samy by měli být klidné, a ne vypadat jako lesbičky, chovat se jako hysterky nebo být naštvané na život a na muže. Je velmi důležité nemít díry v sebehodnocení, kterými z tebe uniká životní energie, a potom ti číše dobroty bude pomáhat po celý život. Co je to dobrota, čti výše.

 

6. Nikdy, za žádných okolností nepoužívej svou krásu k vydělávání peněz. Hranice mezi podnikáním v modellingu a obchodem s tělem je tenká a nejistá, dívky, všechny do jedné, které odcházejí obchodovat se svým tělem do zahraničí nebo k agentuře – porušují základní body Rodové smlouvy, a to znamená těžké následky ještě v tomto životě. Peníze v tomto životě nejsou zdaleka všechno. Potřebuješ zdraví, štěstí, děti a dobrotu. Tyto věci za peníze nekoupíš. Předurčení tvé krásy je jiné. Všichni, kteří prodávají své tělo, jsou hloupí a úzkoprsí. Činnost orientovaná na okamžité uspokojení, výdělek 5-6 tisíc teď hned znamená výměnu pokladu za korálky jako v při obchodování s domorodci. Žádná obchodnice se svým tělem se nikdy nestane šťastnou ženou, je to stigma na celý život. A často ne jen na jeden život. Tento hřích nebývá vykoupen za jednu inkarnaci.

 

7. Nikdy ani nepřemýšlej o potratu. Jedná se o porušení bodů Rodové smlouvy. Je to vražda. Je to vražda příbuzného. Rod tě může přestat považovat za svého člena. Jinými slovy přestaneš existovat.

 

8. Dnes se ze všech stran line móda raného sexu a časné ztráty panenství. Nespěchej. Je to stejný příběh o pokladu a korálcích. A o hloupých domorodcích, kteří nevědí, co má jakou cenu.

 

9. Dříve dívky prakticky nežily samy. Před svatbou žily u svého otce, pak ji otec předal manželovi. V dnešní době žena žije nezávislý život mimo otcův dům i deset let a to velmi mění způsob života ženy, který je ze své podstaty světlý a vyzařuje dobrotu. V tomto smyslu je to pro vás mnohem obtížnější než pro nás muže, a když jsi silná – pak je tu problém najít si sobě rovného. To je důvod, proč není vhodné oddělené vyučování, protože chlapci jsou zpoždění ve vývoji a najít si sobě rovnou mezi vrstevníky je dnes mnohem těžší než před 20 lety. Chlapci špatně mluví, nerozumí jemným věcem, nejsou vůbec připraveni na rodinný život.

 

10. Když si dívka opakuje svoje životní cíle, a tyto cíle jsou světlé – Rod, do kterého se narodila a který potom hodnotí život – tak od něj potom dívka dostane vše, životní situace, lidi, partnera. Hlavní věc je najít toto spojení. Mimochodem, toto spojení je velmi blízko. A partnera ti dá Rod toho nejlepšího. Je to přímá vůle.

Ale musíš být pečlivá a opatrná. Pokud cíle nejsou světlé, pak tvoje přání může naplnit jiný Rod. Ne světlý. To se nazývá převzetí řízení osudu.

 

11. Dívky musí umět vařit. Řeč není o požitcích, ale o ženské magii. Pokud žena miluje a umí vařit – je mnohonásobně šťastnější než líná nebo ta, která nechápe o čem je řeč.

 

12. Život je zázrak, musíš být velmi vnímavá ke svým myšlenkám a touhám, dívky jsou magické bytosti, a hlavní je umět správně používat tuto magii. A sem patří jak vlasy, tak vizuální obraz, pachy, feromony a slova.

 

13. Nikdy ani nepomysli na to, že hlavní věc v životě ženy jsou peníze. Hlavní věc v životě ženy je její muž. Při správné hře dostaneš i peníze i štěstí i děti i bílý džíp a dům u moře. Ale dostaneš to jen za předpokladu, že spolupracujete a ty vyzařuješ dobrotu. Když se chceš stát mužem sama a všechno si koupit sama, prohraješ celý život.

 

Protože nejsi muž.

 

Jsi žena.

 

 

Na závěr jednou ponaučení: Jaký je hlavní rozdíl mezi ženskou a mužskou psychikou?

 

Ženské cíle jsou krátkodobé. Tady a teď. Ženy jsou velmi uzemněné bytosti, a proto neplánují lety do vesmíru, nebudují velké infrastrukturní objekty. Je to mimo jejich plánovací rámec. To je fyziologie. Potřebují nakrmit potomky, a proto jsou soustředěné na tady a teď. Muži se vznášejí v oblacích a sní o letech do vesmíru, ale žena potřebuje tady a teď. A všechny tyto mužské hry na světlou budoucnost ženy někdy rozčilují. Z tohoto důvodu jsou ženy dobrými manažery v krátkodobých úkolech a špatnými stratégy. Jsou najímány jako finanční inspektoři, řídí krátkodobé procesy, jako je tok financí v účetnictví. Ale ony jsou, opakuji, špatní stratégové. Byt, auto, dítě je limit jejich plánovacího horizontu. A lesbičky někdy neplánují ani děti. A i když žena zaujímá strategickou pozici, tak to znamená, že za ní je vždy někdo s mužskou energií, a ona je využívána jako krátkodobý nástroj. Ale to není vada žen, ale jejich vlastnost. To vůbec neznamená, že ženy jsou méněcenné. Moudré ženy jsou velmi schopné. Pokud chápou, že potřebují muže a že ony mu pomáhají v rozvoji. Bohužel, toto chápe sotva třetina žen.

 

Tato situace ve společnosti vede k tomu, že najít dobrou přítelkyni je v současnosti obtížné. Celkový stav ve společnosti je takový, že v hlavách žen se opakuje refrén: nepotřebuji muže. Sama může dítě porodit, sama dítě zabezpečit. A někdy dokonce v hlavě ženy zní, že nemusí ani nikoho rodit a ani žít s kdejakým tupcem.

 

Skutečnost, že drtivá většina mladých mužů jsou nudní slaboši nebo tupci, je reálnou součástí problému. Dobrou ženu si totiž muž musí zasloužit. Lenost a neschopnost pohnout zadkem, když je třeba – znamená. že nedosáhneš dobré ženy.

 

Ale dobrá žena je také vzácná.

 

Základní vlastnosti dobré dívky:

 

1. Dívka neusiluje o to stát se mužem. Ani v práci, ani doma. Nepřijímá ani nevynucuje řešení v mužských oblastech, ale je schopna jemně ovlivňovat tato rozhodnutí.

 

2. Dívka je připravená k aktivitě a nemyslí si, že je jí muž ve všem povinován výměnou za intimitu. Chápe svou část úkolu a tento úkol je víc než pohlavní akt, ať už je jakkoli báječný.

 

3.Dívka si uvědomuje svůj vliv na muže a nezneužívá toho. To znamená - sex za protislužbu dává trhovkyně, a ta muže zradí, pokud se stane, že bude bez peněz.

 

4. Stojí za to pozorovat, proč s tebou muž vlastně tráví čas. Jsi to ty se všemi svými nedostatky nebo je to tvůj status (jsi z lepší rodiny), tvoje známosti, tvoje peníze. Pak se může ukázat, že sama o sobě vlastně nikoho nezajímáš. A to pak může bolet.

 

5. Dívka, se kterou si muž nemá co říct po milování, to není jeho dívka a on není její muž. Skutečný vztah je založen na řeči, ne na sexu.

 

6. Dívka, která se muži líbí a s níž se mu nedaří navázat vztah, se na něj prostě nedívá jako na partnera v blízké budoucnosti. Ona potřebuje čas, aby to mohla zvážit.

V každém případě si oba – chlapec i dívka – musíte pamatovat následující:

 

1. Když tě máma žádá umýt nádobí nebo uklidit ve svém pokoji – není třeba se s ní dohadovat, protože z hlediska momentální situace je ve svém živlu a má pravdu. Pokud jsi líný (líná) a je pro tebe těžké zvednout zadek - tak jsi mámu dostal shůry jako učitelku.

 

2. Svazek muže a ženy je neustálé hledání rovnováhy energií a zájmů. Pokud muž říká, že ženy jsou divné – je to blbec. Pokud žena říká, že muži vymřeli, je to slepice. Je to jako dvoutaktní motor. To dobrá manželství vymřela.

 

3. Každý se musíte se stát dobrou polovinou celku, abyste mohli aspirovat na krásnou, chytrou a charismatickou dívku a silného, čestného a pracovitého muže. A pokud jste vytvořili pár, o kterém lidé říkají, že takový vztah je vzácnost – tak jste měli štěstí. Takový pár je dnes jeden na tři stovky. A nepovede se to líným a hloupým.

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.02.2019 20:39

Všechno špatně,všechno znova.Rukojmí vůbec nebere na zřetel novodobé trendy.Vždyť všechny ty úchylárny,před kterými varuje,přišli od našeho zámořského vzoru,USA.Takže to musí být jediné správné trendy moderního života.Jen se nakonec ptám,co rozumného kdy přišlo z USA?Já sám o ničem nevím.Vždyť i internet měl původně vojenský účel a byl vpuštěn mezi veřejnost až po vynálezu lepšího vojenského spojení.


 
Terezín - místo, které se stalo největším koncentračním táborem na území českých zemí.  Za necelé čtyři roky jím prošlo více než 150 000 mužů, žen i dětí, z nich nepřežilo 2. sv. válku 118 tisíc...

Terezín - místo, které se stalo největším koncentračním táborem na území českých zemí. Za necelé čtyři roky jím prošlo více než 150 000 mužů, žen i dětí, z nich nepřežilo 2. sv. válku 118 tisíc...

Na Národním hřbitově v Terezíně na Litoměřicku se v neděli 19. května 2019 uskutečnila tradiční vzpomínka na oběti nacistické perzekuce. Tryzny u příležitosti 74. výročí konce 2. sv. války se každý rok účastní stovky lidí, kromě pamětníků událostí také politici i diplomaté. Vzpomínková akce organizovaná Památníkem Terezín se koná pravidelně třetí květnovou neděli.

 

#Jsme tu, abychom prosadili ten „žádoucí“ názor. Iniciativa s vazbami na Člověka v tísní likviduje diskuze

#Jsme tu, abychom prosadili ten „žádoucí“ názor. Iniciativa s vazbami na Člověka v tísní likviduje diskuze

S blížícími se eurovolbami sílí hlasy nejrůznějších politických neziskovek, iniciativ, politiků a umělců, kteří jsou žádoucně názorově ukotvení. Jedním takovým hlasem je iniciativa #jsmetu, která se v rámci skupiny na Facebooku svolá do diskuze pod vytipovaný článek, kde jsou dle jejich názoru nevhodné (nenávistné) příspěvky. Tam se angažují a navzájem si podpoří a „olajkují“ své příspěvky, čímž svým „žádoucím“ názorem vytlačí ostatní diskutující. Není asi překvapením, že srdnatě obhajují EU, migraci nebo neziskovky. A administrátoři skupiny mají vazby na politické neziskovky Člověka v tísni a Evropské hodnoty.

Poslední domácí zprávy