• Pondělí, 20. květen 2019
  • Svátek má Rukojmí Zbyšek

Tohle pochopí zase jen žena
Počet návštěv: 983

Tohle pochopí zase jen žena

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

„Zamilovala jsem se na první pohled, byl tak skromný a uctivý…“ A on: „Je to má láska, chci s ní zůstat.“ No bodejť!

Tragédie tohoto příběhu je nezměrná. Pokud budete na tu ženu ukazovat a její vzplanutí jí omlacovat o hlavu, spíše se ve svém postoji zatvrdí. A tak to většinou i je – děti ji odsoudí, dostane vyhazov, přátelé ji zavrhnou. A pro tu zamilovanou nešťastnici jsou to jen signály, že její láska je tragická a nevyhnutelná…

Smysl má ji vyslechnout a podpořit a zároveň ji poprosit o opatrnost. Každá žena touží po lásce a tihle mladí migranti to pochopili. Navíc v Tunisu to mají natrénované u turistek.

Zle mi je ale z médií, kteří takové příběhy vyhledávají a popisují jako boj mladé lásky. Motají nebohým ženám hlavy a ty se pak stanou obětí nezodpovědné multikulti politiky.

Té podléhají všude na světě ti nejslabší – děti a ženy ze slabších sociálních skupin. Děti z periférií a okrajů velkých měst jsou šikanovány a jsou terčem často i sexuálního násilí. Ženy taktéž… Ty jsou často i terčem mladých migrantů, kterým chybí ženy a potřebují legalizovat svůj pobyt.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Baťa

Jiří Baťa

16.02.2019 23:15

Ano, žena je normální tvor, tak jako sýkorka nebo leguán. Všichni jsme normální tvorové, svořeni jako jedinečné bytosti. Ale jako tvorové jsme také rozděleni podle druhů a ras a to bychom měli respektovat. Včela se nebude pářit s čmelákem a gorila se šimpanzem. Svět byl rozdělen tak, že jeho jednotlivé nemalé části obývali černoši, žlutí, rudí, část a hnědí. Každý má jiné geny, jiné kulturní zvyklosti, jinou historii a jiné vnímání světa. "Normální" tvor si musí být vědomý toho, že pokud si neuhájí své teritorium, bude z něj vyhnán, nebo bude vyvražděn. Tak dopadli indiáni v Americe, černoši v Africe byli zotročováni, jejich kultura zdevastována, země rozkradena a vydrancována, Kurdové přišli o svou zemi, tak jako Tyroláci, Baskové i Katalánci. Normální tvor si svou zemi, národ i kulturu chrání všemi prostředky. A ženy mají za úkol zabezpečit následnou populaci svého národa, protože my muži to nezvládneme. místo toho se živí antikocepcí a prospěch rodiny, rodu i národa vyměnily za osobní pohodlí bezdětnosti, nebo co nejméně dětí a jakousi kariéru. Je to ale z velké části bohužel způsobeno vládní politikou, kdy matky a početné rodiny, zabezpečující kontinuitu národa, nejsou nijak moc zvýhodňované.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.02.2019 20:32

Jestliže žena je normální tvor,a já o tom nepochybuji,tak se vztahům s cizinci raději vyhne.Je zajímavé,že ženy omlouvá to,že touží po lásce.Proto tedy může ohrožovat sebe i druhé?To nemůžete myslet vážně,paní Hrindová.Když tolik chtějí lásku,tak proč potom prosí o vysvobození,pokud se vystěhují za svým miláčkem?Když ji vymění za kozu,nebo velblouda?Nebo snad proto,že musí soupožit se všemi mužskými členy rodiny?Každý svého štěstí srůjcem.Než Čecha,tak raději asijce.To je výsledek průzkumu mezo mladými ženami.Takže žádná lítost a pomoc,ale tvrdé odsouzení a ukončení všech vztahů,včetně kamarádských.


 
Terezín - místo, které se stalo největším koncentračním táborem na území českých zemí.  Za necelé čtyři roky jím prošlo více než 150 000 mužů, žen i dětí, z nich nepřežilo 2. sv. válku 118 tisíc...

Terezín - místo, které se stalo největším koncentračním táborem na území českých zemí. Za necelé čtyři roky jím prošlo více než 150 000 mužů, žen i dětí, z nich nepřežilo 2. sv. válku 118 tisíc...

Na Národním hřbitově v Terezíně na Litoměřicku se v neděli 19. května 2019 uskutečnila tradiční vzpomínka na oběti nacistické perzekuce. Tryzny u příležitosti 74. výročí konce 2. sv. války se každý rok účastní stovky lidí, kromě pamětníků událostí také politici i diplomaté. Vzpomínková akce organizovaná Památníkem Terezín se koná pravidelně třetí květnovou neděli.

 

#Jsme tu, abychom prosadili ten „žádoucí“ názor. Iniciativa s vazbami na Člověka v tísní likviduje diskuze

#Jsme tu, abychom prosadili ten „žádoucí“ názor. Iniciativa s vazbami na Člověka v tísní likviduje diskuze

S blížícími se eurovolbami sílí hlasy nejrůznějších politických neziskovek, iniciativ, politiků a umělců, kteří jsou žádoucně názorově ukotvení. Jedním takovým hlasem je iniciativa #jsmetu, která se v rámci skupiny na Facebooku svolá do diskuze pod vytipovaný článek, kde jsou dle jejich názoru nevhodné (nenávistné) příspěvky. Tam se angažují a navzájem si podpoří a „olajkují“ své příspěvky, čímž svým „žádoucím“ názorem vytlačí ostatní diskutující. Není asi překvapením, že srdnatě obhajují EU, migraci nebo neziskovky. A administrátoři skupiny mají vazby na politické neziskovky Člověka v tísni a Evropské hodnoty.

Poslední domácí zprávy