• Pondělí, 20. květen 2019
  • Svátek má Rukojmí Zbyšek

Když chybí argumenty, nastupují lži a strašení Putinem
Počet návštěv: 680

Když chybí argumenty, nastupují lži a strašení Putinem

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Vždycky mě vyloženě pobaví, jak si lepšolidé vysvětlují fakt, že ne všichni s nimi sdílí jejich postoje. Za vším vidí Putina, hybridní válku a další sluníčkářské „chemtrails“.

Absolutně nedokážou pobrat, že prostě plno lidí má jiný názor než oni, přemýšlí o věcech jinak a nenechají se opít rohlíkem veřejnoprávních médií. A protože to ve své aroganci nedovedou pochopit, vymýšlí si různé pohádky a bájná vysvětlení.

Paní na obrázku, která ve Francii demonstruje, je podle lepšolidí nejspíš obětí řetězových mailů a protože nemiluje moderní umění a není dostatečně cool, je asi prostě podle lepšolidí jen obyčejná buranka, která nechápe ty správné evropské hodnoty.

Fascinuje mě, jak si lepšolidé dovedou upravit realitu do svých představ. Jak ani na vteřinu nepřipustí, že jiné názory než ty jejich by mohly být oprávněné.

Paní na obrázku je jen důkazem, jak se lepšolidé mýlí. Důchodci už nemají co ztratit. Mohou si dovolit myslet vlastní hlavou, mají dost zkušeností na to, aby měli lepšolidi celého světa naprosto na háku!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

19.02.2019 19:59

Bolševické vidění světa je základním kamenem uvažování těchto lidí.Jsou totiž inteligenčně omezení na sebe a o jiném nemají nejmenší pojem.Tak si pomáhají nálepkováním,když jejich inteligence dnešní době nestačí.Získat titul ještě neznamená,že jsou něco jiného.Jen by mne zajímalo,jak za komunistů vystudovali,když sami tvrdí,jak se bránilo ve studiu nepohodlným občanům.Proč tedy Ivan Havel,bratr opilce Václava,mohl vystudovat a Václav nesměl?Sami sobě nedovedou vysvětlit různé věci,protože jsou možná významní ve svém oboru,ale jinak mají scestné myslení.A ani o tom neví!Nedochází jim,že vystudovali proto,že jejich rodina byla spřízněna s režimem.O porevolučních studentících mám své vlastní,nepříliš lichotivé mínění.


 
Terezín - místo, které se stalo největším koncentračním táborem na území českých zemí.  Za necelé čtyři roky jím prošlo více než 150 000 mužů, žen i dětí, z nich nepřežilo 2. sv. válku 118 tisíc...

Terezín - místo, které se stalo největším koncentračním táborem na území českých zemí. Za necelé čtyři roky jím prošlo více než 150 000 mužů, žen i dětí, z nich nepřežilo 2. sv. válku 118 tisíc...

Na Národním hřbitově v Terezíně na Litoměřicku se v neděli 19. května 2019 uskutečnila tradiční vzpomínka na oběti nacistické perzekuce. Tryzny u příležitosti 74. výročí konce 2. sv. války se každý rok účastní stovky lidí, kromě pamětníků událostí také politici i diplomaté. Vzpomínková akce organizovaná Památníkem Terezín se koná pravidelně třetí květnovou neděli.

 

#Jsme tu, abychom prosadili ten „žádoucí“ názor. Iniciativa s vazbami na Člověka v tísní likviduje diskuze

#Jsme tu, abychom prosadili ten „žádoucí“ názor. Iniciativa s vazbami na Člověka v tísní likviduje diskuze

S blížícími se eurovolbami sílí hlasy nejrůznějších politických neziskovek, iniciativ, politiků a umělců, kteří jsou žádoucně názorově ukotvení. Jedním takovým hlasem je iniciativa #jsmetu, která se v rámci skupiny na Facebooku svolá do diskuze pod vytipovaný článek, kde jsou dle jejich názoru nevhodné (nenávistné) příspěvky. Tam se angažují a navzájem si podpoří a „olajkují“ své příspěvky, čímž svým „žádoucím“ názorem vytlačí ostatní diskutující. Není asi překvapením, že srdnatě obhajují EU, migraci nebo neziskovky. A administrátoři skupiny mají vazby na politické neziskovky Člověka v tísni a Evropské hodnoty.

Poslední domácí zprávy